|
XX Torneig de Ràpides Sant Martí 2024 |
2024-06-01 |
2024-06-01 |
|
TORNEIG PADRE DAMIAN 4t |
|
|
|
II Campionat llampec d'Osona-Vallès Oriental-Maresme GRUP A |
2024-02-24 |
2024-02-24 |
|
LA GINESTA 5è ACTE CLOENDA FORMACIÓ |
2024-05-02 |
2024-05-02 |
|
TORNEIG SOCIAL XV MEMORIAL FREDERIC CRISTIÀ (RÀPIDES) 2024 |
|
|
|
Campionat de Veterans de Barcelona 2024 +50 anys |
2024-02-20 |
2024-04-30 |
|
Campionat de Veterans de Barcelona 2024 +65 anys |
2024-02-20 |
2024-04-30 |
|
Tots els nens Juguem !! Balaguer 2024 |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
IX Obert Vila de Gracia Majors 55 |
2024-02-19 |
2024-04-29 |
|
PER EQUIPS BARCELONÈS 2024 SUB12 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
PER EQUIPS BARCELONÈS 2024 SUB16 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
PER EQUIPS BARCELONÈS 2024 SUB14 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
PER EQUIPS BARCELONÈS 2024 SUB10 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
PER EQUIPS BARCELONÈS 2024 SUB08 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
Minicopa Girona – Torneig Territorial per Equips d’Edats 2024 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
“I MEMORIAL PERE CAMPS”2024 - Molins de Rey |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
XI Obert d'Escacs Calculin - GRUP GROC OFF |
2024-04-13 |
2024-05-05 |
|
1er. Memorial Pere Pares i Vlls |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
1er. Memorial Pere Pares i Valls Grup B 2024 |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
I Obert de Gelida |
2024-04-06 |
2024-04-27 |
|
IV Campionat Literari Pub |
2024-03-08 |
2024-03-08 |
|
Torneig interinstituts 24 Abril - Torrefarrera |
2024-04-24 |
2024-04-24 |
|
Final Copa Catalana 2024 Preferent |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Final Copa Catalana 2024 Primera Categoria |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Final Copa Catalana 2024 Divisio Honor i Primera Divisio |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Final Copa Catalana 2024 SegonaDivisio |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Final Copa Catalana 2024 Tercera Categoria |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Final Copa Catalana 2024 Segona Categoria |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Lliga Barrufet 2024 |
2024-03-05 |
2024-05-30 |
|
PER EQUIPS BARCELONÈS 2024 SUB18 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
I Torneig d'escacs de Sant Jordi de la Rubinenca - Infantil |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
I Torneig d'escacs de Sant Jordi de la Rubinenca - Adults |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Torneig Infantil Sant Jordi Blanes |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Minicopa Girona – Torneig Territorial per Equips d’Edats 2024 |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
48 Obert Internacional d'Escacs "Ciutat de Badalona" |
2024-08-02 |
2024-08-10 |
|
48 Obert Internacional d'Escacs "Ciutat de Badalona" - Grup "B" |
2024-08-02 |
2024-08-10 |
|
Lliga Sub12 Tarragona |
2024-04-06 |
2024-04-20 |
|
TORNEIG OBERT RÀPID D’ESCACS DE PRIMAVERA ESPIGA DE LES CORTS |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Torneig Ràpides Sant Jordi Massanes 2024 |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
Escolar de La Gleva 2024 |
2024-05-25 |
2024-05-25 |
|
CAMPIONAT EQUIPS LLORERS |
2024-01-18 |
2024-06-22 |
|
Torneig Escola Setmana Santa 2024 |
2024-03-21 |
2024-03-21 |
|
Torneig de l'Escola Bellpuig |
|
|
|
Torneig d'Hivern Ins Ridaura |
2024-01-17 |
2024-03-17 |
|
Campionat de Catalunya Individual 2024 Sub-10 |
2024-03-23 |
2024-03-28 |
|
Betània-Patmos grup 4t-6è divendres |
2023-11-10 |
2024-06-22 |
|
IV Tancats del Poble Sec Primavera 2024 Grup MC ID. 360053 |
2024-02-05 |
2024-02-05 |
|
PRUEBA MAGT |
2024-04-14 |
2024-04-14 |
|
Llampec de l'Hostal Rosa 2024 |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
Torneig Jaque MatePS 2024 |
2024-04-13 |
2024-04-13 |