|
I COSTA BCN CHESS SUB2000 (Grupo B) [258649] |
2021-08-06 |
2021-08-08 |
|
VIII INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL VILA DE PLATJA ARO GRUP A (259920) |
2021-06-25 |
2021-07-02 |
|
I COSTA BCN CHESS BLITZ |
2021-08-07 |
2021-08-07 |
|
TANCATS VALLES OCCIDENTAL 2021 GRUP A (258887) |
2021-05-09 |
2021-06-13 |
|
TANCATS VALLES OCCIDENTAL 2021 GRUP D |
2021-05-09 |
2021-06-13 |
|
TANCATS VALLES OCCIDENTAL 2021 GRUP C |
2021-05-09 |
2021-06-13 |
|
TANCATS VALLES OCCIDENTAL 2021 GRUP B |
2021-05-09 |
2021-06-13 |
|
VIII INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL VILA DE PLATJA ARO GRUP B (259921) |
2021-06-27 |
2021-07-03 |
|
XI Memorial Josep Lorente (259502) |
2021-06-20 |
2021-06-20 |
|
XI Sub2000 Lira Vendrellenca |
2021-05-09 |
2021-05-09 |
|
Campionat de Girona d'Escacs Actius per edats Sub14 2021 |
2021-05-16 |
2021-05-16 |
|
Campionat de Girona d'Escacs Actius per edats 2021 |
2021-05-16 |
2021-05-16 |
|
Campionat de Girona d'Escacs Actius Sub10 2021 |
2021-05-16 |
2021-05-16 |
|
15è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR |
2021-05-05 |
2021-06-09 |
|
Campionat de Girona d'Escacs Actius Sub12 2021 |
2021-05-16 |
2021-05-16 |
|
Campionat de Girona d'Escacs Actius Sub16-18 2021 |
2021-08-16 |
2021-05-16 |
|
XIII Open Internacional Memorial Ezequiel Martin id. 260736 |
2021-06-13 |
2021-06-13 |
|
Campionat de Girona d'Escacs Actius sub8 |
2021-05-16 |
2021-05-16 |
|
V Tancats Gran Penya A (fins a 1800 ELO FCDE) |
2021-05-29 |
2021-06-20 |
|
Comarcal Escolar Osona 2021 - Torneig 1 |
2021-05-15 |
2021-05-15 |
|
XX Ciutat de Tàrrega 2021 |
2021-05-16 |
2021-05-16 |
|
V Tancats Gran Penya C (fins a 1400 ELO FCDE) CANCELADO |
2021-05-29 |
2021-06-20 |
|
V Tancats Gran Penya B (fins a 1600 ELO FCDE) |
2021-05-29 |
2021-06-20 |
|
I CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS LIRA VENDRELLENCA |
2021-06-12 |
2021-06-12 |
|
Comarcal Tarragonès 2021 - Sub 12 (Aleví) |
2021-05-15 |
2021-05-29 |
|
Comarcal Tarragonès 2021 - Secundària |
2021-05-15 |
2021-05-22 |
|
VIII Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD |
2021-05-29 |
2021-06-26 |
|
Comarcal Tarragonès 2021 - Sub 10 (Benjamí) |
2021-05-15 |
2021-05-29 |
|
Campionat Juvenil Territorial de Girona d'Escacs Actius 2021 |
2021-06-05 |
2021-06-12 |
|
1r torneig de primavera de la UAB |
2021-06-04 |
2021-06-04 |
|
TANCATS COR DE MARINA 2021 GRUP JUGADORS FINS 1850 (FIDE 261213) Elo FIDE |
2021-08-02 |
2021-08-10 |
|
Torneig Can Negre 2021 |
2021-05-02 |
2021-05-02 |
|
II Tancats de Promoció Foment Martinenc - Grup A (259254) |
2021-06-11 |
2021-06-13 |
|
I Llinars International Chess Open 2021 (259912) |
2021-06-25 |
2021-07-03 |
|
II Tancats de Promoció Foment Martinenc - Grup C (259256) |
2021-06-11 |
2021-06-13 |
|
II Tancats de Promoció Foment Martinenc - Grup B (259255) |
2021-06-11 |
2021-06-13 |
|
I Torneig d'Escacs Memorial Joaquim Català Vila de Súria |
2021-07-24 |
2021-07-24 |
|
VI OBERT ACTIU E E Martorell |
2021-07-18 |
2021-07-18 |
|
VIII Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC |
2021-07-05 |
2021-07-09 |
|
I Blitz de Cloenda de la Temporada |
2021-06-25 |
2021-06-25 |
|
VIII TORNEIG D’ESCACS FESTA MAJOR HOSTALRIC 2021 |
2021-07-04 |
2021-07-04 |
|
TANCATS COR DE MARINA 2021 GRUP JUGADORS FINS A 2100 (FIDE 261212) Elo FIDE |
2021-08-02 |
2021-08-10 |
|
III Open Internacional Blitz Barberà del Vallès 2021 |
2021-07-10 |
2021-07-10 |
|
Tancat Memorial Jaume Anguera Tram C (260310) |
2021-07-03 |
2021-07-11 |
|
Tancat Memorial Jaume Anguera Tram B (260083) |
2021-07-03 |
2021-07-11 |
|
Tancat Memorial Jaume Anguera Tram A (260082) |
2021-07-03 |
2021-07-11 |
|
Tancat Memorial Jaume Anguera MC (260081) |
2021-07-03 |
2021-07-11 |
|
Obert Estiu Gerunda 2021 |
2021-07-19 |
2021-07-23 |
|
l’Illa Fantasia. sub 8- sub 10 |
2021-07-17 |
2021-07-17 |
|
Torneig de la Festa Major del Poble-sec - 2021. Torneig individual. Escacs Comtal Club. |
2021-07-23 |
2021-07-23 |