|
KP KHŠS mládeže 2024 - HD16 (nar. 2009 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
KP KHŠS mládeže 2023 - HD12 (nar. 2013 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Otevřený přebor jednotlivců okresu Bruntál |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Mistrovství ČR žen 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
O přeborníka SK DDM Slaný v rapid šachu 2024 |
|
|
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Mistrovství ČR mužů 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
Ostravský koník 2024 - FIDE Open A |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Ostravský koník 2024 - FIDE Open B |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
Ostravský koník 2024 - FIDE Open C |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Valašská Bystřice 2024 Májový turnaj |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
KP KHŠS mládeže 2024 - HD10 (nar. 2015 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
MČR žen v rapid šachu 2024 |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
Kobyliský koník 2024 2. turnaj |
|
|
|
Krajský přebor družstev v rapid šachu ŠSLK 2024 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Chlumecký šachový festival - Grand Prix ČR Ústí nad Labem |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
JESENIK OPEN 2024 - Simultaneous with GM David Navara and KM Patrik Gnida |
2024-08-22 |
2024-08-22 |
|
KP SŠS HD10 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
KP SŠS HD12 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
KP SŠS HD14 |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
Chlumecký šachový festival - Turnaj mladších žáků (2012 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Chlumecký šachový festival - Turnaj neregistrovaných a hráčů do Elo 1100, dospělí a mládež 2011 a starší |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
26. ročník Memoriálu Ladislava Zbořila |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Čtvrtý turnaj GP ZK žáků v rapid šachu mládeže - Vsetín 4.5.2024 - kategorie U14 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Čtvrtý turnaj GP ZK žáků v rapid šachu mládeže - Vsetín 4.5.2024 - kategorie U12 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Čtvrtý turnaj GP ZK žáků v rapid šachu mládeže - Vsetín 4.5.2024 - kategorie U10 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Krajský přebor družstev mladších žáků 2024 |
|
|
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Krajský přebor družstev v rapid šachu ŠSLK 2024 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Ostravský koník 2024 - Bleskový turnaj |
2024-05-03 |
2024-05-03 |
|
Přebor oddílu TJ ČZ Strakonice 2024 |
2023-10-13 |
2024-03-01 |
|
Klubový přebor 2023-2024 |
2023-10-05 |
2024-02-08 |
|
Sudý pátek bleskový - 15. turnaj |
|
|
|
Kobyliský rapid 2023/2024 8. turnaj |
|
|
|
Zlosin open 2024 - Otevřený KPOK v rapid šachu |
2024-06-08 |
2024-06-08 |
|
O pohár předsedy SK Royal České Budějovice, 5. ročník |
2024-05-11 |
2024-05-11 |
|
Ostravský koníček 2024 - B |
2024-05-02 |
2024-05-02 |
|
Ostravský koníček 2024 - A |
2024-05-02 |
2024-05-02 |
|
Otevřené Mistrovství České republiky v šachu amatérů 7. 5. - 12. 5. 2024 |
2024-05-07 |
2024-05-12 |
|
Velké Březno šachy pro veřejnost (okr. Ústí n.L.) |
|
|
|
47. sportovně - šachový tábor Doksy |
2024-06-29 |
2024-07-10 |
|
Chomutovský král (jarní) blicka |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
Krajský přebor družstev mladších žáků 2024 Říčany 1. 5. 2024 |
2024-05-01 |
2024-05-01 |
|
Šachový festival České Budějovice IM |
2024-06-29 |
2024-07-07 |
|
DDM Open |
2024-05-01 |
2024-05-01 |