Təhsil RİM-in məktəblilər arasında respublika birinciliyinin zona yarışları. V zona Ucar (U 14)

Chess tournament overview

Country: Azerbaijan
Tournament date: 2019-10-22 to 2019-10-22
Tournament place: Ucar (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90 dəq.
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Təhsil RİM
Main referee: Abdullayev Elshad
Referee: Cabbarlı Araz,Aliyarova Vüsalə

Schedule: Təhsil RİM-in məktəblilər arasında respublika birinciliyinin zona yarışları. V zona Ucar (U 14)

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown
8 unknown
9 unknown

Players registered in Təhsil RİM-in məktəblilər arasında respublika birinciliyinin zona yarışları. V zona Ucar (U 14)

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 UJR Hüseynli Emil 0 2000 0
2 GYÇ Məmmədov Fəqan 0 2000 0
3 UJR Xəlilzadə Nihad 0 2000 0
4 KRD Haqverdiyev Adil 0 1800 0
5 ZRD Məcnunov Rüfət 0 1800 0
6 BLG Pəsiyev Ömər 0 1800 0
7 ŞRV Soltanov Nihad 0 1800 0
8 FZL Cavadzadə Mirəli 0 1600 0
9 BRD Cəfərzadə Şahin 0 1400 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 UJR Hüseynli Emil 0 2000 0
2 GYÇ Məmmədov Fəqan 0 2000 0
3 UJR Xəlilzadə Nihad 0 2000 0
4 KRD Haqverdiyev Adil 0 1800 0
5 ZRD Məcnunov Rüfət 0 1800 0
6 BLG Pəsiyev Ömər 0 1800 0
7 ŞRV Soltanov Nihad 0 1800 0
8 FZL Cavadzadə Mirəli 0 1600 0
9 BRD Cəfərzadə Şahin 0 1400 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Hüseynli Emil UJR 2000 Ucar
2 Məmmədov Fəqan GYÇ 2000 Göyçay
3 Xəlilzadə Nihad UJR 2000 Ucar
4 Haqverdiyev Adil KRD 1800 Kürdəmir
5 Məcnunov Rüfət ZRD 1800 Zərdab
6 Pəsiyev Ömər BLG 1800 Beyləqan
7 Soltanov Nihad ŞRV 1800 Şirvan
8 Cavadzadə Mirəli FZL 1600 Füzuli
9 Cəfərzadə Şahin BRD 1400 Bərdə

Round 1

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 2 2000 Məmmədov Fəqan 1 - 0 Cəfərzadə Şahin 1400 9
2 3 2000 Xəlilzadə Nihad 1 - 0 Cavadzadə Mirəli 1600 8
3 4 1800 Haqverdiyev Adil 0 - 1 Soltanov Nihad 1800 7
4 5 1800 Məcnunov Rüfət 0 - 1 Pəsiyev Ömər 1800 6
5 1 2000 Hüseynli Emil 0 bye 0 -1

Round 2

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 7 1800 Soltanov Nihad 1 - 0 Məcnunov Rüfət 1800 5
2 8 1600 Cavadzadə Mirəli 0 - 1 Haqverdiyev Adil 1800 4
3 9 1400 Cəfərzadə Şahin 0 - 1 Xəlilzadə Nihad 2000 3
4 1 2000 Hüseynli Emil 0 - 1 Məmmədov Fəqan 2000 2
5 6 1800 Pəsiyev Ömər 0 bye 0 -1

Round 3

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 3 2000 Xəlilzadə Nihad ½ - ½ Hüseynli Emil 2000 1
2 4 1800 Haqverdiyev Adil 1 - 0 Cəfərzadə Şahin 1400 9
3 5 1800 Məcnunov Rüfət ½ - ½ Cavadzadə Mirəli 1600 8
4 6 1800 Pəsiyev Ömər 0 - 1 Soltanov Nihad 1800 7
5 2 2000 Məmmədov Fəqan 0 bye 0 -1

Round 4

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 8 1600 Cavadzadə Mirəli 0 - 1 Pəsiyev Ömər 1800 6
2 9 1400 Cəfərzadə Şahin 0 - 1 Məcnunov Rüfət 1800 5
3 1 2000 Hüseynli Emil 1 - 0 Haqverdiyev Adil 1800 4
4 2 2000 Məmmədov Fəqan 1 - 0 Xəlilzadə Nihad 2000 3
5 7 1800 Soltanov Nihad 0 bye 0 -1

Round 5

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 4 1800 Haqverdiyev Adil 0 - 1 Məmmədov Fəqan 2000 2
2 5 1800 Məcnunov Rüfət 0 - 1 Hüseynli Emil 2000 1
3 6 1800 Pəsiyev Ömər 1 - 0 Cəfərzadə Şahin 1400 9
4 7 1800 Soltanov Nihad 1 - 0 Cavadzadə Mirəli 1600 8
5 3 2000 Xəlilzadə Nihad 0 bye 0 -1

Round 6

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 9 1400 Cəfərzadə Şahin 0 - 1 Soltanov Nihad 1800 7
2 1 2000 Hüseynli Emil 0 - 1 Pəsiyev Ömər 1800 6
3 2 2000 Məmmədov Fəqan 1 - 0 Məcnunov Rüfət 1800 5
4 3 2000 Xəlilzadə Nihad 1 - 0 Haqverdiyev Adil 1800 4
5 8 1600 Cavadzadə Mirəli 0 bye 0 -1

Round 7

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 5 1800 Məcnunov Rüfət 0 - 1 Xəlilzadə Nihad 2000 3
2 6 1800 Pəsiyev Ömər 0 - 1 Məmmədov Fəqan 2000 2
3 7 1800 Soltanov Nihad 1 - 0 Hüseynli Emil 2000 1
4 8 1600 Cavadzadə Mirəli + - - Cəfərzadə Şahin 1400 9
5 4 1800 Haqverdiyev Adil 0 bye 0 -1

Round 8

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 1 2000 Hüseynli Emil ½ - ½ Cavadzadə Mirəli 1600 8
2 2 2000 Məmmədov Fəqan 1 - 0 Soltanov Nihad 1800 7
3 3 2000 Xəlilzadə Nihad ½ - ½ Pəsiyev Ömər 1800 6
4 4 1800 Haqverdiyev Adil 1 - 0 Məcnunov Rüfət 1800 5
5 9 1400 Cəfərzadə Şahin 0 bye 0 -1

Round 9

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 6 1800 Pəsiyev Ömər 1 - 0 Haqverdiyev Adil 1800 4
2 7 1800 Soltanov Nihad ½ - ½ Xəlilzadə Nihad 2000 3
3 8 1600 Cavadzadə Mirəli 0 - 1 Məmmədov Fəqan 2000 2
4 9 1400 Cəfərzadə Şahin - - - Hüseynli Emil 2000 1
5 5 1800 Məcnunov Rüfət 0 bye 0 -1

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 2 Məmmədov Fəqan GYÇ 2000 Göyçay 8,0 0,0 8 27,00
2 7 Soltanov Nihad ŞRV 1800 Şirvan 6,5 0,0 6 17,75
3 6 Pəsiyev Ömər BLG 1800 Beyləqan 5,5 0,5 5 12,25
4 3 Xəlilzadə Nihad UJR 2000 Ucar 5,5 0,5 4 14,00
5 1 Hüseynli Emil UJR 2000 Ucar 3,0 1,0 2 8,25
6 4 Haqverdiyev Adil KRD 1800 Kürdəmir 3,0 0,0 3 3,50
7 8 Cavadzadə Mirəli FZL 1600 Füzuli 2,0 0,0 1 2,25
8 5 Məcnunov Rüfət ZRD 1800 Zərdab 1,5 0,0 1 1,00
9 9 Cəfərzadə Şahin BRD 1400 Bərdə 0,0 0,0 0 0,00