Təhsil RİM-in məktəblilər arasında respublika birinciliyinin zona yarışları. V zona Ucar (G14)

Chess tournament overview

Country: Azerbaijan
Tournament date: 2019-10-22 to 2019-10-22
Tournament place: Ucar (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90 dəq.
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Təhsil RİM
Main referee: Abdullayev Elshad
Referee: Cabbarlı Araz,Aliyarova Vüsalə

Schedule: Təhsil RİM-in məktəblilər arasında respublika birinciliyinin zona yarışları. V zona Ucar (G14)

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in Təhsil RİM-in məktəblilər arasında respublika birinciliyinin zona yarışları. V zona Ucar (G14)

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 UJR Camalova Nəzrin 0 1900 0
2 GYÇ Əsgərova Zəminə 0 1900 0
3 UJR İsayeva Nurlanə 0 1900 0
4 AGJ Quliyeva Gülüstan 0 1900 0
5 ZRD Cavadzadə Səma 0 1500 0
6 BLG Süleymanlı Təhminə 0 1500 0
7 BRD Əliyeva Arzu 0 1300 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 UJR Camalova Nəzrin 0 1900 0
2 GYÇ Əsgərova Zəminə 0 1900 0
3 UJR İsayeva Nurlanə 0 1900 0
4 AGJ Quliyeva Gülüstan 0 1900 0
5 ZRD Cavadzadə Səma 0 1500 0
6 BLG Süleymanlı Təhminə 0 1500 0
7 BRD Əliyeva Arzu 0 1300 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Camalova Nəzrin UJR 1900 Ucar
2 Əsgərova Zəminə GYÇ 1900 Göyçay
3 İsayeva Nurlanə UJR 1900 Ucar
4 Quliyeva Gülüstan AGJ 1900 Ağcabədi
5 Cavadzadə Səma ZRD 1500 Zərdab
6 Süleymanlı Təhminə BLG 1500 Beyləqan
7 Əliyeva Arzu BRD 1300 Bərdə

Round 1

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 2 1900 Əsgərova Zəminə 1 - 0 Əliyeva Arzu 1300 7
2 3 1900 İsayeva Nurlanə 1 - 0 Süleymanlı Təhminə 1500 6
3 4 1900 Quliyeva Gülüstan 1 - 0 Cavadzadə Səma 1500 5
4 1 1900 Camalova Nəzrin 0 bye 0 -1

Round 2

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 6 1500 Süleymanlı Təhminə 0 - 1 Quliyeva Gülüstan 1900 4
2 7 1300 Əliyeva Arzu 0 - 1 İsayeva Nurlanə 1900 3
3 1 1900 Camalova Nəzrin 1 - 0 Əsgərova Zəminə 1900 2
4 5 1500 Cavadzadə Səma 0 bye 0 -1

Round 3

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 3 1900 İsayeva Nurlanə 0 - 1 Camalova Nəzrin 1900 1
2 4 1900 Quliyeva Gülüstan 1 - 0 Əliyeva Arzu 1300 7
3 5 1500 Cavadzadə Səma 1 - 0 Süleymanlı Təhminə 1500 6
4 2 1900 Əsgərova Zəminə 0 bye 0 -1

Round 4

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 7 1300 Əliyeva Arzu 0 - 1 Cavadzadə Səma 1500 5
2 1 1900 Camalova Nəzrin 1 - 0 Quliyeva Gülüstan 1900 4
3 2 1900 Əsgərova Zəminə 0 - 1 İsayeva Nurlanə 1900 3
4 6 1500 Süleymanlı Təhminə 0 bye 0 -1

Round 5

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 4 1900 Quliyeva Gülüstan 0 - 1 Əsgərova Zəminə 1900 2
2 5 1500 Cavadzadə Səma 0 - 1 Camalova Nəzrin 1900 1
3 6 1500 Süleymanlı Təhminə + - - Əliyeva Arzu 1300 7
4 3 1900 İsayeva Nurlanə 0 bye 0 -1

Round 6

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 1 1900 Camalova Nəzrin 1 - 0 Süleymanlı Təhminə 1500 6
2 2 1900 Əsgərova Zəminə 1 - 0 Cavadzadə Səma 1500 5
3 3 1900 İsayeva Nurlanə 0 - 1 Quliyeva Gülüstan 1900 4
4 7 1300 Əliyeva Arzu 0 bye 0 -1

Round 7

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 5 1500 Cavadzadə Səma - - + İsayeva Nurlanə 1900 3
2 6 1500 Süleymanlı Təhminə - - + Əsgərova Zəminə 1900 2
3 7 1300 Əliyeva Arzu - - + Camalova Nəzrin 1900 1
4 4 1900 Quliyeva Gülüstan 0 bye 0 -1

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 1 Camalova Nəzrin UJR 1900 Ucar 6,0 0,0 0,0 6
2 2 Əsgərova Zəminə GYÇ 1900 Göyçay 4,0 2,0 0,0 4
3 4 Quliyeva Gülüstan AGJ 1900 Ağcabədi 4,0 1,0 0,0 4
4 3 İsayeva Nurlanə UJR 1900 Ucar 4,0 0,0 0,0 4
5 5 Cavadzadə Səma ZRD 1500 Zərdab 2,0 0,0 0,0 2
6 6 Süleymanlı Təhminə BLG 1500 Beyləqan 1,0 0,0 0,0 1
7 7 Əliyeva Arzu BRD 1300 Bərdə 0,0 0,0 0,0 0