Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti šaškių komandinės varžybos

Chess tournament overview

Country: Lithuania
Tournament date: 2019-02-16 to 2019-02-16
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 10 min
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Pociūnėlių bendruomenė
Main referee: K. Mikalauskis

Schedule: Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti šaškių komandinės varžybos

Round Date Time
1 2019/02/16 10.00
2 2019/02/16 10.00
3 2019/02/16 10.00
4 2019/02/16 10.00
5 2019/02/16 10.00
6 2019/02/16 10.00
7 2019/02/16 10.00
8 2019/02/16 10.00
9 2019/02/16 10.00

Players registered in Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti šaškių komandinės varžybos

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 LTU Čirbulėnas Edmundas 1881 0 35
2 LTU Stasys Gintautas 1840 0 -36
3 LTU Svirskis Benjaminas 1726 0 -22
4 LTU Šimas Boleslovas 1717 0 -5
5 LTU Auksutis Rytis 1797 0 -34
6 LTU Dzvinka Marius 1702 0 -17
7 LTU Auksutis Simonas 1995 0 19
8 LTU Valteris Justinas 1000 0 -10
9 LTU Ambolta Deividas 2046 0 -9
10 LTU Domarkas Audrius 2225 0 -13
11 LTU Domarkas Rytis 2238 0 7
12 LTU Stankevičius Raimundas 2051 0 -3
13 LTU Bagočius Benediktas 2116 0 1
14 LTU Dulinskas Algirdas 2081 0 -15
15 LTU Varaška Algimantas 1959 0 -6
16 LTU Šimanauskas Romualdas 1977 0 -37
17 LTU Gorskis Valdemaras 1935 0 34
18 LTU Aleinikovas Donatas 2006 0 6
19 LTU Petrašiūnas Algis 1976 0 -14
20 LTU Bagučianskas Algimantas 1000 0 66
21 LTU Vaidžiulis Zigmas 1000 0 27
22 LTU Pečiulionis Zenius 1000 0 57
23 LTU Kazlauskas Nerijus 1952 0 33
24 LTU Sluckus Egidijus 1697 0 -29
25 LTU Kregždė Arvidas 1838 0 -10
26 LTU Meškauskas Vytautas 1939 0 -7
27 LTU Motiejaitis Vytautas 1942 0 9
28 LTU Kačerauskas Algirdas 1763 0 -3
29 LTU Šemežys Algimantas 2153 0 -18
30 LTU Čižauskas Arūnas 1984 0 12
31 LTU Sadzevičius Aurelijus 2000 0 -25
32 LTU Damašas Antanas 2119 0 -22
33 LTU Pabilionis Gintautas 1867 0 -11
34 LTU Poška Vilius 1000 0 30
35 LTU Veršinskas Romualdas 1993 0 -64
36 LTU Petrėtis Rimantas 1766 0 -8
37 LTU Grišinas Jonas 1000 0 37
38 LTU Tumosa Jonas 1000 0 77
39 LTU Aleinikovas Vasilijus 1000 0 39
40 LTU Brazauskas Skirmantas 1000 0 47
41 LTU Kurauskas Robertas 2166 0 -1
42 LTU Petkevičius Aušrys 1855 0 -32
43 LTU Paužuolis Tomas 1879 0 26
44 LTU Juozaitis Jonas 1933 0 2
45 LTU Juozaitis Juozas 2013 0 -30
46 LTU Juozaitienė Aldona 1774 0 -12
47 LTU Adomaitis Algirdas 1732 0 6
48 LTU Bacevičius Vaidotas 1768 0 -36
49 LTU Bučinskas Arūnas 2263 0 -10
50 LTU Ragauskis Jūras 2151 0 -36
51 LTU Dinius Rimantas 2127 0 -16
52 LTU Mendelis Rimgaudas 1982 0 -5
53 LTU Banevičius Rokas 2127 0 26
54 LTU Sabaliauskas Erikas 2029 0 49
55 LTU Alekseriūnaitė Marija 2003 0 11
56 LTU Aleksandravičius Vilius 2049 0 34
57 LTU Damskis Reinaldas 1782 0 32
58 LTU Sketerskas Matas 2002 0 32
59 LTU Sabaliauskas Artūras 1856 0 -4
60 LTU Sketerskaitė Jorė 1781 0 17
61 LTU Blaževičius Kęstutis 2276 0 -13
62 LTU Šalkauskas Audrius 2138 0 19
63 LTU Jurkynas Emilijus 2159 0 42
64 LTU Lažauninkas Petras 2125 0 10
65 LTU Varpiotas Pranas 2219 0 13
66 LTU Urbonas Saulius 2114 0 -32
67 LTU Subačius Konstantinas 2047 0 -8
68 LTU Balckus Kęstutis 2054 0 -14
69 LTU Rimkevičius Romualdas 1801 0 -24
70 LTU Ivanovas Benjaminas 1861 0 -20
71 LTU Spetyla Algimantas 1908 0 2
72 LTU Krasauskas Rokas 2003 0 -38
73 LTU Uokaitė Malvina 1000 0 -1
74 LTU Uokaitė Margarita 1000 0 -21
75 LTU Daunoravičiūtė Armina 1558 0 -23
76 LTU Malinauskaitė Lina 1622 0 0
77 LTU Ribokas Arijus 2061 0 14
78 LTU Veršulis Valdas 2194 0 -10
79 LTU Ribokas Astijus 2049 0 16
80 LTU Naglis Viktoras 2058 0 -9
81 LTU Petrulis Arnoldas 2096 0 -23
82 LTU Samuolis Artūras 2016 0 -27
83 LTU Armanavičius Petras 2173 0 10
84 LTU Vaznonis Edmunas 1973 0 -18
85 LTU Piškinas Alvaras 2134 0 15
86 LTU Bukleris Dainius 2152 0 27
87 LTU Rutkauskas Jonas 1992 0 17
88 LTU Mackevičius Darvydas 2013 0 38
89 LTU Aleknavičius Vilius 2378 0 9
90 LTU Lipnevičius Žygimantas 2174 0 7
91 LTU Janavičius Mantas 2133 0 -10
92 LTU Vengelis Lukas 2258 0 -9
93 LTU Tumskis Henrikas 1000 0 20
94 LTU Bačiauskas Reinaldas Petras 1714 0 -52
95 LTU Uoka Virginijus 1000 0 29
96 LTU Malinauskienė Kristina 1000 0 37
97 LTU Kryžanauskas Lukas 1594 0 -24
98 LTU Pocius Jonas 1690 0 -57
99 LTU Jučas Laurynas 1579 0 -27
100 LTU Turskytė Fausta 1506 0 -34

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 LTU Čirbulėnas Edmundas 1881 0 35
2 LTU Stasys Gintautas 1840 0 -36
3 LTU Svirskis Benjaminas 1726 0 -22
4 LTU Šimas Boleslovas 1717 0 -5
5 LTU Auksutis Rytis 1797 0 -34
6 LTU Dzvinka Marius 1702 0 -17
7 LTU Auksutis Simonas 1995 0 19
8 LTU Valteris Justinas 1000 0 -10
9 LTU Ambolta Deividas 2046 0 -9
10 LTU Domarkas Audrius 2225 0 -13
11 LTU Domarkas Rytis 2238 0 7
12 LTU Stankevičius Raimundas 2051 0 -3
13 LTU Bagočius Benediktas 2116 0 1
14 LTU Dulinskas Algirdas 2081 0 -15
15 LTU Varaška Algimantas 1959 0 -6
16 LTU Šimanauskas Romualdas 1977 0 -37
17 LTU Gorskis Valdemaras 1935 0 34
18 LTU Aleinikovas Donatas 2006 0 6
19 LTU Petrašiūnas Algis 1976 0 -14
20 LTU Bagučianskas Algimantas 1000 0 66
21 LTU Vaidžiulis Zigmas 1000 0 27
22 LTU Pečiulionis Zenius 1000 0 57
23 LTU Kazlauskas Nerijus 1952 0 33
24 LTU Sluckus Egidijus 1697 0 -29
25 LTU Kregždė Arvidas 1838 0 -10
26 LTU Meškauskas Vytautas 1939 0 -7
27 LTU Motiejaitis Vytautas 1942 0 9
28 LTU Kačerauskas Algirdas 1763 0 -3
29 LTU Šemežys Algimantas 2153 0 -18
30 LTU Čižauskas Arūnas 1984 0 12
31 LTU Sadzevičius Aurelijus 2000 0 -25
32 LTU Damašas Antanas 2119 0 -22
33 LTU Pabilionis Gintautas 1867 0 -11
34 LTU Poška Vilius 1000 0 30
35 LTU Veršinskas Romualdas 1993 0 -64
36 LTU Petrėtis Rimantas 1766 0 -8
37 LTU Grišinas Jonas 1000 0 37
38 LTU Tumosa Jonas 1000 0 77
39 LTU Aleinikovas Vasilijus 1000 0 39
40 LTU Brazauskas Skirmantas 1000 0 47
41 LTU Kurauskas Robertas 2166 0 -1
42 LTU Petkevičius Aušrys 1855 0 -32
43 LTU Paužuolis Tomas 1879 0 26
44 LTU Juozaitis Jonas 1933 0 2
45 LTU Juozaitis Juozas 2013 0 -30
46 LTU Juozaitienė Aldona 1774 0 -12
47 LTU Adomaitis Algirdas 1732 0 6
48 LTU Bacevičius Vaidotas 1768 0 -36
49 LTU Bučinskas Arūnas 2263 0 -10
50 LTU Ragauskis Jūras 2151 0 -36
51 LTU Dinius Rimantas 2127 0 -16
52 LTU Mendelis Rimgaudas 1982 0 -5
53 LTU Banevičius Rokas 2127 0 26
54 LTU Sabaliauskas Erikas 2029 0 49
55 LTU Alekseriūnaitė Marija 2003 0 11
56 LTU Aleksandravičius Vilius 2049 0 34
57 LTU Damskis Reinaldas 1782 0 32
58 LTU Sketerskas Matas 2002 0 32
59 LTU Sabaliauskas Artūras 1856 0 -4
60 LTU Sketerskaitė Jorė 1781 0 17
61 LTU Blaževičius Kęstutis 2276 0 -13
62 LTU Šalkauskas Audrius 2138 0 19
63 LTU Jurkynas Emilijus 2159 0 42
64 LTU Lažauninkas Petras 2125 0 10
65 LTU Varpiotas Pranas 2219 0 13
66 LTU Urbonas Saulius 2114 0 -32
67 LTU Subačius Konstantinas 2047 0 -8
68 LTU Balckus Kęstutis 2054 0 -14
69 LTU Rimkevičius Romualdas 1801 0 -24
70 LTU Ivanovas Benjaminas 1861 0 -20
71 LTU Spetyla Algimantas 1908 0 2
72 LTU Krasauskas Rokas 2003 0 -38
73 LTU Uokaitė Malvina 1000 0 -1
74 LTU Uokaitė Margarita 1000 0 -21
75 LTU Daunoravičiūtė Armina 1558 0 -23
76 LTU Malinauskaitė Lina 1622 0 0
77 LTU Ribokas Arijus 2061 0 14
78 LTU Veršulis Valdas 2194 0 -10
79 LTU Ribokas Astijus 2049 0 16
80 LTU Naglis Viktoras 2058 0 -9
81 LTU Petrulis Arnoldas 2096 0 -23
82 LTU Samuolis Artūras 2016 0 -27
83 LTU Armanavičius Petras 2173 0 10
84 LTU Vaznonis Edmunas 1973 0 -18
85 LTU Piškinas Alvaras 2134 0 15
86 LTU Bukleris Dainius 2152 0 27
87 LTU Rutkauskas Jonas 1992 0 17
88 LTU Mackevičius Darvydas 2013 0 38
89 LTU Aleknavičius Vilius 2378 0 9
90 LTU Lipnevičius Žygimantas 2174 0 7
91 LTU Janavičius Mantas 2133 0 -10
92 LTU Vengelis Lukas 2258 0 -9
93 LTU Tumskis Henrikas 1000 0 20
94 LTU Bačiauskas Reinaldas Petras 1714 0 -52
95 LTU Uoka Virginijus 1000 0 29
96 LTU Malinauskienė Kristina 1000 0 37
97 LTU Kryžanauskas Lukas 1594 0 -24
98 LTU Pocius Jonas 1690 0 -57
99 LTU Jučas Laurynas 1579 0 -27
100 LTU Turskytė Fausta 1506 0 -34

Teams starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID Elo FED Equipo M.
1 Aleknavičius Vilius 2378 LTU Verdenė (Vilnius) 1
2 Blaževičius Kęstutis 2276 LTU Kaunas 1
3 Bučinskas Arūnas 2263 LTU Šiaulių Veteranai 1
4 Vengelis Lukas 2258 LTU Verdenė (Vilnius) 4
5 Domarkas Rytis 2238 LTU Marijampolės Sūduva 1
6 Domarkas Audrius 2225 LTU Marijampolės Sūduva 2
7 Varpiotas Pranas 2219 LTU Telšiai 1
8 Veršulis Valdas 2194 LTU Merkurijus 2
9 Lipnevičius Žygimantas 2174 LTU Verdenė (Vilnius) 2
10 Armanavičius Petras 2173 LTU Panevėžys 3
11 Kurauskas Robertas 2166 LTU Pakruojis 1
12 Jurkynas Emilijus 2159 LTU Kaunas 3
13 Šemežys Algimantas 2153 LTU Pociūneliai I 1
14 Bukleris Dainius 2152 LTU Alytus Alitas 2
15 Ragauskis Jūras 2151 LTU Šiaulių Veteranai 2
16 Šalkauskas Audrius 2138 LTU Kaunas 2
17 Piškinas Alvaras 2134 LTU Alytus Alitas 1
18 Janavičius Mantas 2133 LTU Verdenė (Vilnius) 3
19 Banevičius Rokas 2127 LTU Dubysa I 1
20 Dinius Rimantas 2127 LTU Šiaulių Veteranai 3
21 Lažauninkas Petras 2125 LTU Kaunas 4
22 Damašas Antanas 2119 LTU Pociūneliai I 4
23 Bagočius Benediktas 2116 LTU Šilutės Žemaičio naumiestis 1
24 Urbonas Saulius 2114 LTU Telšiai 2
25 Petrulis Arnoldas 2096 LTU Panevėžys 1
26 Dulinskas Algirdas 2081 LTU Šilutės Žemaičio naumiestis 2
27 Ribokas Arijus 2061 LTU Merkurijus 1
28 Naglis Viktoras 2058 LTU Merkurijus 4
29 Balckus Kęstutis 2054 LTU Telšiai 4
30 Stankevičius Raimundas 2051 LTU Marijampolės Sūduva 4
31 Aleksandravičius Vilius 2049 LTU Dubysa I 4
32 Ribokas Astijus 2049 LTU Merkurijus 3
33 Subačius Konstantinas 2047 LTU Telšiai 3
34 Ambolta Deividas 2046 LTU Marijampolės Sūduva 3
35 Sabaliauskas Erikas 2029 LTU Dubysa I 2
36 Samuolis Artūras 2016 LTU Panevėžys 2
37 Juozaitis Juozas 2013 LTU Petrašiūnai 1
38 Mackevičius Darvydas 2013 LTU Alytus Alitas 4
39 Aleinikovas Donatas 2006 LTU Radviliškis 2
40 Alekseriūnaitė Marija 2003 LTU Dubysa I 3
41 Krasauskas Rokas 2003 LTU Kupiškis 4
42 Sketerskas Matas 2002 LTU Dubysa II 2
43 Sadzevičius Aurelijus 2000 LTU Pociūneliai I 3
44 Auksutis Simonas 1995 LTU Titanai Pakruojis 4
45 Veršinskas Romualdas 1993 LTU Pociūnėliai II 3
46 Rutkauskas Jonas 1992 LTU Alytus Alitas 3
47 Čižauskas Arūnas 1984 LTU Pociūneliai I 2
48 Mendelis Rimgaudas 1982 LTU Šiaulių Veteranai 4
49 Šimanauskas Romualdas 1977 LTU Šilutės Žemaičio naumiestis 4
50 Petrašiūnas Algis 1976 LTU Radviliškis 3
51 Vaznonis Edmunas 1973 LTU Panevėžys 4
52 Varaška Algimantas 1959 LTU Šilutės Žemaičio naumiestis 3
53 Kazlauskas Nerijus 1952 LTU Radviliškiečiai 3
54 Motiejaitis Vytautas 1942 LTU Pasvalys 3
55 Meškauskas Vytautas 1939 LTU Pasvalys 2
56 Gorskis Valdemaras 1935 LTU Radviliškis 1
57 Juozaitis Jonas 1933 LTU Pakruojis 4
58 Spetyla Algimantas 1908 LTU Kupiškis 3
59 Čirbulėnas Edmundas 1881 LTU Biržai 2
60 Paužuolis Tomas 1879 LTU Pakruojis 3
61 Pabilionis Gintautas 1867 LTU Pociūnėliai II 1
62 Ivanovas Benjaminas 1861 LTU Kupiškis 2
63 Sabaliauskas Artūras 1856 LTU Dubysa II 3
64 Petkevičius Aušrys 1855 LTU Pakruojis 2
65 Stasys Gintautas 1840 LTU Biržai 1
66 Kregždė Arvidas 1838 LTU Pasvalys 1
67 Rimkevičius Romualdas 1801 LTU Kupiškis 1
68 Auksutis Rytis 1797 LTU Titanai Pakruojis 1
69 Damskis Reinaldas 1782 LTU Dubysa II 1
70 Sketerskaitė Jorė 1781 LTU Dubysa II 4
71 Juozaitienė Aldona 1774 LTU Petrašiūnai 2
72 Bacevičius Vaidotas 1768 LTU Petrašiūnai 4
73 Petrėtis Rimantas 1766 LTU Pociūnėliai II 4
74 Kačerauskas Algirdas 1763 LTU Pasvalys 4
75 Adomaitis Algirdas 1732 LTU Petrašiūnai 3
76 Svirskis Benjaminas 1726 LTU Biržai 3
77 Šimas Boleslovas 1717 LTU Biržai 4
78 Bačiauskas Reinaldas Petras 1714 LTU Jungtinė 2
79 Dzvinka Marius 1702 LTU Titanai Pakruojis 2
80 Sluckus Egidijus 1697 LTU Radviliškiečiai 4
81 Pocius Jonas 1690 LTU Pociūnėlių jaunimas 2
82 Malinauskaitė Lina 1622 LTU Merkurijaus mergaitės 4
83 Kryžanauskas Lukas 1594 LTU Pociūnėlių jaunimas 1
84 Jučas Laurynas 1579 LTU Pociūnėlių jaunimas 3
85 Daunoravičiūtė Armina 1558 LTU Merkurijaus mergaitės 3
86 Turskytė Fausta 1506 LTU Pociūnėlių jaunimas 4
87 Aleinikovas Vasilijus 1000 LTU Kėdainiai 3
88 Bagučianskas Algimantas 1000 LTU Radviliškis 4
89 Brazauskas Skirmantas 1000 LTU Kėdainiai 4
90 Grišinas Jonas 1000 LTU Kėdainiai 1
91 Malinauskienė Kristina 1000 LTU Jungtinė 4
92 Pečiulionis Zenius 1000 LTU Radviliškiečiai 2
93 Poška Vilius 1000 LTU Pociūnėliai II 2
94 Tumosa Jonas 1000 LTU Kėdainiai 2
95 Tumskis Henrikas 1000 LTU Jungtinė 1
96 Uoka Virginijus 1000 LTU Jungtinė 3
97 Uokaitė Margarita 1000 LTU Merkurijaus mergaitės 2
98 Uokaitė Malvina 1000 LTU Merkurijaus mergaitės 1
99 Vaidžiulis Zigmas 1000 LTU Radviliškiečiai 1
100 Valteris Justinas 1000 LTU Titanai Pakruojis 3

Round 1

M. 13   Kupiškis Elo - 1   Verdenė (Vilnius) Elo 1 : 3
1.1 Rimkevičius, Romualdas 1801 - Aleknavičius, Vilius 2378 0 - 1
1.2 Ivanovas, Benjaminas 1861 - Lipnevičius, Žygimantas 2174 0 - 1
1.3 Spetyla, Algimantas 1908 - Janavičius, Mantas 2133 ½ - ½
1.4 Krasauskas, Rokas 2003 - Vengelis, Lukas 2258 ½ - ½
M. 2   Kaunas Elo - 14   Pasvalys Elo 4 : 0
2.1 Blaževičius, Kęstutis 2276 - Kregždė, Arvidas 1838 1 - 0
2.2 Šalkauskas, Audrius 2138 - Meškauskas, Vytautas 1939 1 - 0
2.3 Jurkynas, Emilijus 2159 - Motiejaitis, Vytautas 1942 1 - 0
2.4 Lažauninkas, Petras 2125 - Kačerauskas, Algirdas 1763 1 - 0
M. 15   Dubysa II Elo - 3   Marijampolės Sūduva Elo 0 : 4
3.1 Damskis, Reinaldas 1782 - Domarkas, Rytis 2238 0 - 1
3.2 Sketerskas, Matas 2002 - Domarkas, Audrius 2225 0 - 1
3.3 Sabaliauskas, Artūras 1856 - Ambolta, Deividas 2046 0 - 1
3.4 Sketerskaitė, Jorė 1781 - Stankevičius, Raimundas 2051 0 - 1
M. 4   Šiaulių Veteranai Elo - 16   Petrašiūnai Elo 4 : 0
4.1 Bučinskas, Arūnas 2263 - Juozaitis, Juozas 2013 1 - 0
4.2 Ragauskis, Jūras 2151 - Juozaitienė, Aldona 1774 1 - 0
4.3 Dinius, Rimantas 2127 - Adomaitis, Algirdas 1732 1 - 0
4.4 Mendelis, Rimgaudas 1982 - Bacevičius, Vaidotas 1768 1 - 0
M. 17   Biržai Elo - 5   Telšiai Elo 1 : 3
5.1 Stasys, Gintautas 1840 - Varpiotas, Pranas 2219 0 - 1
5.2 Čirbulėnas , Edmundas 1881 - Urbonas, Saulius 2114 1 - 0
5.3 Svirskis, Benjaminas 1726 - Subačius, Konstantinas 2047 0 - 1
5.4 Šimas, Boleslovas 1717 - Balckus, Kęstutis 2054 0 - 1
M. 6   Merkurijus Elo - 18   Radviliškis Elo 3½: ½
6.1 Ribokas, Arijus 2061 - Gorskis, Valdemaras 1935 1 - 0
6.2 Veršulis, Valdas 2194 - Aleinikovas, Donatas 2006 1 - 0
6.3 Ribokas, Astijus 2049 - Petrašiūnas, Algis 1976 1 - 0
6.4 Naglis, Viktoras 2058 - Bagučianskas, Algimantas 1000 ½ - ½
M. 19   Pociūnėliai II Elo - 7   Alytus Alitas Elo 0 : 4
7.1 Pabilionis, Gintautas 1867 - Piškinas, Alvaras 2134 0 - 1
7.2 Poška, Vilius 1000 - Bukleris, Dainius 2152 0 - 1
7.3 Veršinskas, Romualdas 1993 - Rutkauskas, Jonas 1992 0 - 1
7.4 Petrėtis, Rimantas 1766 - Mackevičius, Darvydas 2013 0 - 1
M. 8   Panevėžys Elo - 20   Titanai Pakruojis Elo 3½: ½
8.1 Petrulis, Arnoldas 2096 - Auksutis, Rytis 1797 1 - 0
8.2 Samuolis, Artūras 2016 - Dzvinka, Marius 1702 1 - 0
8.3 Armanavičius, Petras 2173 - Valteris, Justinas 1000 1 - 0
8.4 Vaznonis, Edmunas 1973 - Auksutis, Simonas 1995 ½ - ½
M. 21   Pociūnėlių jaunimas Elo - 9   Pociūneliai I Elo 0 : 4
9.1 Kryžanauskas, Lukas 1594 - Šemežys, Algimantas 2153 0 - 1
9.2 Pocius, Jonas 1690 - Čižauskas, Arūnas 1984 0 - 1
9.3 Jučas, Laurynas 1579 - Sadzevičius, Aurelijus 2000 0 - 1
9.4 Turskytė, Fausta 1506 - Damašas, Antanas 2119 0 - 1
M. 10   Dubysa I Elo - 22   Radviliškiečiai Elo 3 : 1
10.1 Banevičius, Rokas 2127 - Vaidžiulis, Zigmas 1000 1 - 0
10.2 Sabaliauskas, Erikas 2029 - Pečiulionis, Zenius 1000 1 - 0
10.3 Alekseriūnaitė, Marija 2003 - Kazlauskas, Nerijus 1952 0 - 1
10.4 Aleksandravičius, Vilius 2049 - Sluckus, Egidijus 1697 1 - 0
M. 23   Merkurijaus mergaitės Elo - 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo 0 : 4
11.1 Uokaitė, Malvina 1000 - Bagočius, Benediktas 2116 0 - 1
11.2 Uokaitė , Margarita 1000 - Dulinskas, Algirdas 2081 0 - 1
11.3 Daunoravičiūtė, Armina 1558 - Varaška, Algimantas 1959 0 - 1
11.4 Malinauskaitė, Lina 1622 - Šimanauskas, Romualdas 1977 0 - 1
M. 12   Pakruojis Elo - 24   Jungtinė Elo 4 : 0
12.1 Kurauskas, Robertas 2166 - Tumskis, Henrikas 1000 1 - 0
12.2 Petkevičius, Aušrys 1855 - Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 1 - 0
12.3 Paužuolis, Tomas 1879 - Uoka, Virginijus 1000 1 - 0
12.4 Juozaitis, Jonas 1933 - Malinauskienė, Kristina 1000 1 - 0

Round 2

M. 1   Verdenė (Vilnius) Elo - 8   Panevėžys Elo 4 : 0
1.1 Aleknavičius, Vilius 2378 - Petrulis, Arnoldas 2096 1 - 0
1.2 Lipnevičius, Žygimantas 2174 - Samuolis, Artūras 2016 1 - 0
1.3 Janavičius, Mantas 2133 - Armanavičius, Petras 2173 1 - 0
1.4 Vengelis, Lukas 2258 - Vaznonis, Edmunas 1973 1 - 0
M. 7   Alytus Alitas Elo - 2   Kaunas Elo 2½:1½
2.1 Piškinas, Alvaras 2134 - Blaževičius, Kęstutis 2276 ½ - ½
2.2 Bukleris, Dainius 2152 - Šalkauskas, Audrius 2138 1 - 0
2.3 Rutkauskas, Jonas 1992 - Jurkynas, Emilijus 2159 ½ - ½
2.4 Mackevičius, Darvydas 2013 - Lažauninkas, Petras 2125 ½ - ½
M. 3   Marijampolės Sūduva Elo - 10   Dubysa I Elo 1 : 3
3.1 Domarkas, Rytis 2238 - Banevičius, Rokas 2127 0 - 1
3.2 Domarkas, Audrius 2225 - Sabaliauskas, Erikas 2029 ½ - ½
3.3 Ambolta, Deividas 2046 - Alekseriūnaitė, Marija 2003 0 - 1
3.4 Stankevičius, Raimundas 2051 - Aleksandravičius, Vilius 2049 ½ - ½
M. 9   Pociūneliai I Elo - 4   Šiaulių Veteranai Elo 1½:2½
4.1 Šemežys, Algimantas 2153 - Bučinskas, Arūnas 2263 0 - 1
4.2 Čižauskas, Arūnas 1984 - Ragauskis, Jūras 2151 ½ - ½
4.3 Sadzevičius, Aurelijus 2000 - Dinius, Rimantas 2127 ½ - ½
4.4 Damašas, Antanas 2119 - Mendelis, Rimgaudas 1982 ½ - ½
M. 5   Telšiai Elo - 25   Kėdainiai Elo 4 : 0
5.1 Varpiotas, Pranas 2219 - Grišinas, Jonas 1000 1 - 0
5.2 Urbonas, Saulius 2114 - Tumosa, Jonas 1000 1 - 0
5.3 Subačius, Konstantinas 2047 - Aleinikovas, Vasilijus 1000 1 - 0
5.4 Balckus, Kęstutis 2054 - Brazauskas, Skirmantas 1000 1 - 0
M. 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo - 6   Merkurijus Elo 1½:2½
6.1 Bagočius, Benediktas 2116 - Ribokas, Arijus 2061 ½ - ½
6.2 Dulinskas, Algirdas 2081 - Veršulis, Valdas 2194 ½ - ½
6.3 Varaška, Algimantas 1959 - Ribokas, Astijus 2049 ½ - ½
6.4 Šimanauskas, Romualdas 1977 - Naglis, Viktoras 2058 0 - 1
M. 14   Pasvalys Elo - 12   Pakruojis Elo 2 : 2
7.1 Kregždė, Arvidas 1838 - Kurauskas, Robertas 2166 0 - 1
7.2 Meškauskas, Vytautas 1939 - Petkevičius, Aušrys 1855 ½ - ½
7.3 Motiejaitis, Vytautas 1942 - Paužuolis, Tomas 1879 1 - 0
7.4 Kačerauskas, Algirdas 1763 - Juozaitis, Jonas 1933 ½ - ½
M. 20   Titanai Pakruojis Elo - 13   Kupiškis Elo 2 : 2
8.1 Auksutis, Rytis 1797 - Rimkevičius, Romualdas 1801 1 - 0
8.2 Dzvinka, Marius 1702 - Ivanovas, Benjaminas 1861 0 - 1
8.3 Valteris, Justinas 1000 - Spetyla, Algimantas 1908 0 - 1
8.4 Auksutis, Simonas 1995 - Krasauskas, Rokas 2003 1 - 0
M. 22   Radviliškiečiai Elo - 15   Dubysa II Elo ½ :3½
9.1 Vaidžiulis, Zigmas 1000 - Damskis, Reinaldas 1782 0 - 1
9.2 Pečiulionis, Zenius 1000 - Sketerskas, Matas 2002 0 - 1
9.3 Kazlauskas, Nerijus 1952 - Sabaliauskas, Artūras 1856 ½ - ½
9.4 Sluckus, Egidijus 1697 - Sketerskaitė, Jorė 1781 0 - 1
M. 16   Petrašiūnai Elo - 19   Pociūnėliai II Elo 2½:1½
10.1 Juozaitis, Juozas 2013 - Pabilionis, Gintautas 1867 ½ - ½
10.2 Juozaitienė, Aldona 1774 - Poška, Vilius 1000 1 - 0
10.3 Adomaitis, Algirdas 1732 - Veršinskas, Romualdas 1993 ½ - ½
10.4 Bacevičius, Vaidotas 1768 - Petrėtis, Rimantas 1766 ½ - ½
M. 24   Jungtinė Elo - 17   Biržai Elo 2 : 2
11.1 Tumskis, Henrikas 1000 - Stasys, Gintautas 1840 ½ - ½
11.2 Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 - Čirbulėnas , Edmundas 1881 ½ - ½
11.3 Uoka, Virginijus 1000 - Svirskis, Benjaminas 1726 ½ - ½
11.4 Malinauskienė, Kristina 1000 - Šimas, Boleslovas 1717 ½ - ½
M. 18   Radviliškis Elo - 21   Pociūnėlių jaunimas Elo 4 : 0
12.1 Gorskis, Valdemaras 1935 - Kryžanauskas, Lukas 1594 1 - 0
12.2 Aleinikovas, Donatas 2006 - Pocius, Jonas 1690 1 - 0
12.3 Petrašiūnas, Algis 1976 - Jučas, Laurynas 1579 1 - 0
12.4 Bagučianskas, Algimantas 1000 - Turskytė, Fausta 1506 1 - 0

Round 3

M. 6   Merkurijus Elo - 1   Verdenė (Vilnius) Elo 1 : 3
1.1 Ribokas, Arijus 2061 - Aleknavičius, Vilius 2378 0 - 1
1.2 Veršulis, Valdas 2194 - Lipnevičius, Žygimantas 2174 0 - 1
1.3 Ribokas, Astijus 2049 - Janavičius, Mantas 2133 ½ - ½
1.4 Naglis, Viktoras 2058 - Vengelis, Lukas 2258 ½ - ½
M. 4   Šiaulių Veteranai Elo - 7   Alytus Alitas Elo 2 : 2
2.1 Bučinskas, Arūnas 2263 - Piškinas, Alvaras 2134 ½ - ½
2.2 Ragauskis, Jūras 2151 - Bukleris, Dainius 2152 ½ - ½
2.3 Dinius, Rimantas 2127 - Rutkauskas, Jonas 1992 ½ - ½
2.4 Mendelis, Rimgaudas 1982 - Mackevičius, Darvydas 2013 ½ - ½
M. 10   Dubysa I Elo - 5   Telšiai Elo 3½: ½
3.1 Banevičius, Rokas 2127 - Varpiotas, Pranas 2219 ½ - ½
3.2 Sabaliauskas, Erikas 2029 - Urbonas, Saulius 2114 1 - 0
3.3 Alekseriūnaitė, Marija 2003 - Subačius, Konstantinas 2047 1 - 0
3.4 Aleksandravičius, Vilius 2049 - Balckus, Kęstutis 2054 1 - 0
M. 12   Pakruojis Elo - 3   Marijampolės Sūduva Elo ½ :3½
4.1 Kurauskas, Robertas 2166 - Domarkas, Rytis 2238 0 - 1
4.2 Petkevičius, Aušrys 1855 - Domarkas, Audrius 2225 0 - 1
4.3 Paužuolis, Tomas 1879 - Ambolta, Deividas 2046 0 - 1
4.4 Juozaitis, Jonas 1933 - Stankevičius, Raimundas 2051 ½ - ½
M. 2   Kaunas Elo - 16   Petrašiūnai Elo 4 : 0
5.1 Blaževičius, Kęstutis 2276 - Juozaitis, Juozas 2013 1 - 0
5.2 Šalkauskas, Audrius 2138 - Juozaitienė, Aldona 1774 1 - 0
5.3 Jurkynas, Emilijus 2159 - Adomaitis, Algirdas 1732 1 - 0
5.4 Lažauninkas, Petras 2125 - Bacevičius, Vaidotas 1768 1 - 0
M. 8   Panevėžys Elo - 23   Merkurijaus mergaitės Elo 4 : 0
6.1 Petrulis, Arnoldas 2096 - Uokaitė, Malvina 1000 1 - 0
6.2 Samuolis, Artūras 2016 - Uokaitė , Margarita 1000 1 - 0
6.3 Armanavičius, Petras 2173 - Daunoravičiūtė, Armina 1558 1 - 0
6.4 Vaznonis, Edmunas 1973 - Malinauskaitė, Lina 1622 1 - 0
M. 15   Dubysa II Elo - 9   Pociūneliai I Elo 1 : 3
7.1 Damskis, Reinaldas 1782 - Šemežys, Algimantas 2153 0 - 1
7.2 Sketerskas, Matas 2002 - Čižauskas, Arūnas 1984 0 - 1
7.3 Sabaliauskas, Artūras 1856 - Sadzevičius, Aurelijus 2000 ½ - ½
7.4 Sketerskaitė, Jorė 1781 - Damašas, Antanas 2119 ½ - ½
M. 25   Kėdainiai Elo - 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo 1 : 3
8.1 Grišinas, Jonas 1000 - Bagočius, Benediktas 2116 0 - 1
8.2 Tumosa, Jonas 1000 - Dulinskas, Algirdas 2081 ½ - ½
8.3 Aleinikovas, Vasilijus 1000 - Varaška, Algimantas 1959 ½ - ½
8.4 Brazauskas, Skirmantas 1000 - Šimanauskas, Romualdas 1977 0 - 1
M. 13   Kupiškis Elo - 18   Radviliškis Elo 1½:2½
9.1 Rimkevičius, Romualdas 1801 - Gorskis, Valdemaras 1935 ½ - ½
9.2 Ivanovas, Benjaminas 1861 - Aleinikovas, Donatas 2006 0 - 1
9.3 Spetyla, Algimantas 1908 - Petrašiūnas, Algis 1976 0 - 1
9.4 Krasauskas, Rokas 2003 - Bagučianskas, Algimantas 1000 1 - 0
M. 24   Jungtinė Elo - 14   Pasvalys Elo 0 : 4
10.1 Tumskis, Henrikas 1000 - Kregždė, Arvidas 1838 0 - 1
10.2 Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 - Meškauskas, Vytautas 1939 0 - 1
10.3 Uoka, Virginijus 1000 - Motiejaitis, Vytautas 1942 0 - 1
10.4 Malinauskienė, Kristina 1000 - Kačerauskas, Algirdas 1763 0 - 1
M. 17   Biržai Elo - 20   Titanai Pakruojis Elo 2½:1½
11.1 Stasys, Gintautas 1840 - Auksutis, Rytis 1797 1 - 0
11.2 Čirbulėnas , Edmundas 1881 - Dzvinka, Marius 1702 1 - 0
11.3 Svirskis, Benjaminas 1726 - Valteris, Justinas 1000 ½ - ½
11.4 Šimas, Boleslovas 1717 - Auksutis, Simonas 1995 0 - 1
M. 19   Pociūnėliai II Elo - 22   Radviliškiečiai Elo 1 : 3
12.1 Pabilionis, Gintautas 1867 - Vaidžiulis, Zigmas 1000 ½ - ½
12.2 Poška, Vilius 1000 - Pečiulionis, Zenius 1000 ½ - ½
12.3 Veršinskas, Romualdas 1993 - Kazlauskas, Nerijus 1952 0 - 1
12.4 Petrėtis, Rimantas 1766 - Sluckus, Egidijus 1697 0 - 1

Round 4

M. 1   Verdenė (Vilnius) Elo - 10   Dubysa I Elo 2½:1½
1.1 Aleknavičius, Vilius 2378 - Banevičius, Rokas 2127 1 - 0
1.2 Lipnevičius, Žygimantas 2174 - Sabaliauskas, Erikas 2029 0 - 1
1.3 Janavičius, Mantas 2133 - Alekseriūnaitė, Marija 2003 ½ - ½
1.4 Vengelis, Lukas 2258 - Aleksandravičius, Vilius 2049 1 - 0
M. 5   Telšiai Elo - 4   Šiaulių Veteranai Elo 2 : 2
2.1 Varpiotas, Pranas 2219 - Bučinskas, Arūnas 2263 ½ - ½
2.2 Urbonas, Saulius 2114 - Ragauskis, Jūras 2151 ½ - ½
2.3 Subačius, Konstantinas 2047 - Dinius, Rimantas 2127 ½ - ½
2.4 Balckus, Kęstutis 2054 - Mendelis, Rimgaudas 1982 ½ - ½
M. 7   Alytus Alitas Elo - 6   Merkurijus Elo 3 : 1
3.1 Piškinas, Alvaras 2134 - Ribokas, Arijus 2061 1 - 0
3.2 Bukleris, Dainius 2152 - Veršulis, Valdas 2194 ½ - ½
3.3 Rutkauskas, Jonas 1992 - Ribokas, Astijus 2049 ½ - ½
3.4 Mackevičius, Darvydas 2013 - Naglis, Viktoras 2058 1 - 0
M. 9   Pociūneliai I Elo - 2   Kaunas Elo ½ :3½
4.1 Šemežys, Algimantas 2153 - Blaževičius, Kęstutis 2276 ½ - ½
4.2 Čižauskas, Arūnas 1984 - Šalkauskas, Audrius 2138 0 - 1
4.3 Sadzevičius, Aurelijus 2000 - Jurkynas, Emilijus 2159 0 - 1
4.4 Damašas, Antanas 2119 - Lažauninkas, Petras 2125 0 - 1
M. 3   Marijampolės Sūduva Elo - 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo 2½:1½
5.1 Domarkas, Rytis 2238 - Bagočius, Benediktas 2116 ½ - ½
5.2 Domarkas, Audrius 2225 - Dulinskas, Algirdas 2081 ½ - ½
5.3 Ambolta, Deividas 2046 - Varaška, Algimantas 1959 1 - 0
5.4 Stankevičius, Raimundas 2051 - Šimanauskas, Romualdas 1977 ½ - ½
M. 18   Radviliškis Elo - 8   Panevėžys Elo 3 : 1
6.1 Gorskis, Valdemaras 1935 - Petrulis, Arnoldas 2096 1 - 0
6.2 Aleinikovas, Donatas 2006 - Samuolis, Artūras 2016 1 - 0
6.3 Petrašiūnas, Algis 1976 - Armanavičius, Petras 2173 0 - 1
6.4 Bagučianskas, Algimantas 1000 - Vaznonis, Edmunas 1973 1 - 0
M. 14   Pasvalys Elo - 17   Biržai Elo 2 : 2
7.1 Kregždė, Arvidas 1838 - Stasys, Gintautas 1840 1 - 0
7.2 Meškauskas, Vytautas 1939 - Čirbulėnas , Edmundas 1881 0 - 1
7.3 Motiejaitis, Vytautas 1942 - Svirskis, Benjaminas 1726 1 - 0
7.4 Kačerauskas, Algirdas 1763 - Šimas, Boleslovas 1717 0 - 1
M. 16   Petrašiūnai Elo - 12   Pakruojis Elo ½ :3½
8.1 Juozaitis, Juozas 2013 - Kurauskas, Robertas 2166 0 - 1
8.2 Juozaitienė, Aldona 1774 - Petkevičius, Aušrys 1855 ½ - ½
8.3 Adomaitis, Algirdas 1732 - Paužuolis, Tomas 1879 0 - 1
8.4 Bacevičius, Vaidotas 1768 - Juozaitis, Jonas 1933 0 - 1
M. 23   Merkurijaus mergaitės Elo - 15   Dubysa II Elo 1 : 3
9.1 Uokaitė, Malvina 1000 - Damskis, Reinaldas 1782 0 - 1
9.2 Uokaitė , Margarita 1000 - Sketerskas, Matas 2002 0 - 1
9.3 Daunoravičiūtė, Armina 1558 - Sabaliauskas, Artūras 1856 0 - 1
9.4 Malinauskaitė, Lina 1622 - Sketerskaitė, Jorė 1781 1 - 0
M. 21   Pociūnėlių jaunimas Elo - 25   Kėdainiai Elo 0 : 4
10.1 Kryžanauskas, Lukas 1594 - Grišinas, Jonas 1000 0 - 1
10.2 Pocius, Jonas 1690 - Tumosa, Jonas 1000 0 - 1
10.3 Jučas, Laurynas 1579 - Aleinikovas, Vasilijus 1000 0 - 1
10.4 Turskytė, Fausta 1506 - Brazauskas, Skirmantas 1000 0 - 1
M. 22   Radviliškiečiai Elo - 13   Kupiškis Elo 2 : 2
11.1 Vaidžiulis, Zigmas 1000 - Rimkevičius, Romualdas 1801 1 - 0
11.2 Pečiulionis, Zenius 1000 - Ivanovas, Benjaminas 1861 0 - 1
11.3 Kazlauskas, Nerijus 1952 - Spetyla, Algimantas 1908 ½ - ½
11.4 Sluckus, Egidijus 1697 - Krasauskas, Rokas 2003 ½ - ½
M. 20   Titanai Pakruojis Elo - 24   Jungtinė Elo 2½:1½
12.1 Auksutis, Rytis 1797 - Tumskis, Henrikas 1000 ½ - ½
12.2 Dzvinka, Marius 1702 - Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 1 - 0
12.3 Valteris, Justinas 1000 - Uoka, Virginijus 1000 0 - 1
12.4 Auksutis, Simonas 1995 - Malinauskienė, Kristina 1000 1 - 0

Round 5

M. 7   Alytus Alitas Elo - 1   Verdenė (Vilnius) Elo 2 : 2
1.1 Piškinas, Alvaras 2134 - Aleknavičius, Vilius 2378 ½ - ½
1.2 Bukleris, Dainius 2152 - Lipnevičius, Žygimantas 2174 ½ - ½
1.3 Rutkauskas, Jonas 1992 - Janavičius, Mantas 2133 ½ - ½
1.4 Mackevičius, Darvydas 2013 - Vengelis, Lukas 2258 ½ - ½
M. 2   Kaunas Elo - 18   Radviliškis Elo 4 : 0
2.1 Blaževičius, Kęstutis 2276 - Gorskis, Valdemaras 1935 1 - 0
2.2 Šalkauskas, Audrius 2138 - Aleinikovas, Donatas 2006 1 - 0
2.3 Jurkynas, Emilijus 2159 - Petrašiūnas, Algis 1976 1 - 0
2.4 Lažauninkas, Petras 2125 - Bagučianskas, Algimantas 1000 1 - 0
M. 4   Šiaulių Veteranai Elo - 3   Marijampolės Sūduva Elo 1 : 3
3.1 Bučinskas, Arūnas 2263 - Domarkas, Rytis 2238 0 - 1
3.2 Ragauskis, Jūras 2151 - Domarkas, Audrius 2225 ½ - ½
3.3 Dinius, Rimantas 2127 - Ambolta, Deividas 2046 ½ - ½
3.4 Mendelis, Rimgaudas 1982 - Stankevičius, Raimundas 2051 0 - 1
M. 10   Dubysa I Elo - 12   Pakruojis Elo 3 : 1
4.1 Banevičius, Rokas 2127 - Kurauskas, Robertas 2166 ½ - ½
4.2 Sabaliauskas, Erikas 2029 - Petkevičius, Aušrys 1855 1 - 0
4.3 Alekseriūnaitė, Marija 2003 - Paužuolis, Tomas 1879 ½ - ½
4.4 Aleksandravičius, Vilius 2049 - Juozaitis, Jonas 1933 1 - 0
M. 8   Panevėžys Elo - 5   Telšiai Elo 1½:2½
5.1 Petrulis, Arnoldas 2096 - Varpiotas, Pranas 2219 0 - 1
5.2 Samuolis, Artūras 2016 - Urbonas, Saulius 2114 0 - 1
5.3 Armanavičius, Petras 2173 - Subačius, Konstantinas 2047 1 - 0
5.4 Vaznonis, Edmunas 1973 - Balckus, Kęstutis 2054 ½ - ½
M. 6   Merkurijus Elo - 14   Pasvalys Elo 3 : 1
6.1 Ribokas, Arijus 2061 - Kregždė, Arvidas 1838 1 - 0
6.2 Veršulis, Valdas 2194 - Meškauskas, Vytautas 1939 1 - 0
6.3 Ribokas, Astijus 2049 - Motiejaitis, Vytautas 1942 0 - 1
6.4 Naglis, Viktoras 2058 - Kačerauskas, Algirdas 1763 1 - 0
M. 17   Biržai Elo - 9   Pociūneliai I Elo 1 : 3
7.1 Stasys, Gintautas 1840 - Šemežys, Algimantas 2153 0 - 1
7.2 Čirbulėnas , Edmundas 1881 - Čižauskas, Arūnas 1984 1 - 0
7.3 Svirskis, Benjaminas 1726 - Sadzevičius, Aurelijus 2000 0 - 1
7.4 Šimas, Boleslovas 1717 - Damašas, Antanas 2119 0 - 1
M. 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo - 15   Dubysa II Elo 1 : 3
8.1 Bagočius, Benediktas 2116 - Damskis, Reinaldas 1782 0 - 1
8.2 Dulinskas, Algirdas 2081 - Sketerskas, Matas 2002 ½ - ½
8.3 Varaška, Algimantas 1959 - Sabaliauskas, Artūras 1856 ½ - ½
8.4 Šimanauskas, Romualdas 1977 - Sketerskaitė, Jorė 1781 0 - 1
M. 25   Kėdainiai Elo - 20   Titanai Pakruojis Elo 1½:2½
9.1 Grišinas, Jonas 1000 - Auksutis, Rytis 1797 0 - 1
9.2 Tumosa, Jonas 1000 - Dzvinka, Marius 1702 1 - 0
9.3 Aleinikovas, Vasilijus 1000 - Valteris, Justinas 1000 ½ - ½
9.4 Brazauskas, Skirmantas 1000 - Auksutis, Simonas 1995 0 - 1
M. 22   Radviliškiečiai Elo - 21   Pociūnėlių jaunimas Elo 3 : 1
10.1 Vaidžiulis, Zigmas 1000 - Kryžanauskas, Lukas 1594 ½ - ½
10.2 Pečiulionis, Zenius 1000 - Pocius, Jonas 1690 1 - 0
10.3 Kazlauskas, Nerijus 1952 - Jučas, Laurynas 1579 1 - 0
10.4 Sluckus, Egidijus 1697 - Turskytė, Fausta 1506 ½ - ½
M. 13   Kupiškis Elo - 19   Pociūnėliai II Elo 3½: ½
11.1 Rimkevičius, Romualdas 1801 - Pabilionis, Gintautas 1867 1 - 0
11.2 Ivanovas, Benjaminas 1861 - Poška, Vilius 1000 1 - 0
11.3 Spetyla, Algimantas 1908 - Veršinskas, Romualdas 1993 1 - 0
11.4 Krasauskas, Rokas 2003 - Petrėtis, Rimantas 1766 ½ - ½
M. 16   Petrašiūnai Elo - 23   Merkurijaus mergaitės Elo 4 : 0
12.1 Juozaitis, Juozas 2013 - Uokaitė, Malvina 1000 1 - 0
12.2 Juozaitienė, Aldona 1774 - Uokaitė , Margarita 1000 1 - 0
12.3 Adomaitis, Algirdas 1732 - Daunoravičiūtė, Armina 1558 1 - 0
12.4 Bacevičius, Vaidotas 1768 - Malinauskaitė, Lina 1622 1 - 0

Round 6

M. 1   Verdenė (Vilnius) Elo - 2   Kaunas Elo 2½:1½
1.1 Aleknavičius, Vilius 2378 - Blaževičius, Kęstutis 2276 1 - 0
1.2 Lipnevičius, Žygimantas 2174 - Šalkauskas, Audrius 2138 ½ - ½
1.3 Janavičius, Mantas 2133 - Jurkynas, Emilijus 2159 0 - 1
1.4 Vengelis, Lukas 2258 - Lažauninkas, Petras 2125 1 - 0
M. 10   Dubysa I Elo - 7   Alytus Alitas Elo 1½:2½
2.1 Banevičius, Rokas 2127 - Piškinas, Alvaras 2134 ½ - ½
2.2 Sabaliauskas, Erikas 2029 - Bukleris, Dainius 2152 ½ - ½
2.3 Alekseriūnaitė, Marija 2003 - Rutkauskas, Jonas 1992 ½ - ½
2.4 Aleksandravičius, Vilius 2049 - Mackevičius, Darvydas 2013 0 - 1
M. 3   Marijampolės Sūduva Elo - 5   Telšiai Elo 1½:2½
3.1 Domarkas, Rytis 2238 - Varpiotas, Pranas 2219 ½ - ½
3.2 Domarkas, Audrius 2225 - Urbonas, Saulius 2114 ½ - ½
3.3 Ambolta, Deividas 2046 - Subačius, Konstantinas 2047 0 - 1
3.4 Stankevičius, Raimundas 2051 - Balckus, Kęstutis 2054 ½ - ½
M. 15   Dubysa II Elo - 4   Šiaulių Veteranai Elo 2 : 2
4.1 Damskis, Reinaldas 1782 - Bučinskas, Arūnas 2263 ½ - ½
4.2 Sketerskas, Matas 2002 - Ragauskis, Jūras 2151 1 - 0
4.3 Sabaliauskas, Artūras 1856 - Dinius, Rimantas 2127 0 - 1
4.4 Sketerskaitė, Jorė 1781 - Mendelis, Rimgaudas 1982 ½ - ½
M. 9   Pociūneliai I Elo - 6   Merkurijus Elo ½ :3½
5.1 Šemežys, Algimantas 2153 - Ribokas, Arijus 2061 0 - 1
5.2 Čižauskas, Arūnas 1984 - Veršulis, Valdas 2194 0 - 1
5.3 Sadzevičius, Aurelijus 2000 - Ribokas, Astijus 2049 0 - 1
5.4 Damašas, Antanas 2119 - Naglis, Viktoras 2058 ½ - ½
M. 18   Radviliškis Elo - 22   Radviliškiečiai Elo 3 : 1
6.1 Gorskis, Valdemaras 1935 - Vaidžiulis, Zigmas 1000 1 - 0
6.2 Aleinikovas, Donatas 2006 - Pečiulionis, Zenius 1000 1 - 0
6.3 Petrašiūnas, Algis 1976 - Kazlauskas, Nerijus 1952 0 - 1
6.4 Bagučianskas, Algimantas 1000 - Sluckus, Egidijus 1697 1 - 0
M. 12   Pakruojis Elo - 20   Titanai Pakruojis Elo 2½:1½
7.1 Kurauskas, Robertas 2166 - Auksutis, Rytis 1797 1 - 0
7.2 Petkevičius, Aušrys 1855 - Dzvinka, Marius 1702 0 - 1
7.3 Paužuolis, Tomas 1879 - Valteris, Justinas 1000 1 - 0
7.4 Juozaitis, Jonas 1933 - Auksutis, Simonas 1995 ½ - ½
M. 14   Pasvalys Elo - 8   Panevėžys Elo ½ :3½
8.1 Kregždė, Arvidas 1838 - Petrulis, Arnoldas 2096 0 - 1
8.2 Meškauskas, Vytautas 1939 - Samuolis, Artūras 2016 ½ - ½
8.3 Motiejaitis, Vytautas 1942 - Armanavičius, Petras 2173 0 - 1
8.4 Kačerauskas, Algirdas 1763 - Vaznonis, Edmunas 1973 0 - 1
M. 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo - 16   Petrašiūnai Elo 3½: ½
9.1 Bagočius, Benediktas 2116 - Juozaitis, Juozas 2013 1 - 0
9.2 Dulinskas, Algirdas 2081 - Juozaitienė, Aldona 1774 1 - 0
9.3 Varaška, Algimantas 1959 - Adomaitis, Algirdas 1732 1 - 0
9.4 Šimanauskas, Romualdas 1977 - Bacevičius, Vaidotas 1768 ½ - ½
M. 25   Kėdainiai Elo - 13   Kupiškis Elo 4 : 0
10.1 Grišinas, Jonas 1000 - Rimkevičius, Romualdas 1801 1 - 0
10.2 Tumosa, Jonas 1000 - Ivanovas, Benjaminas 1861 1 - 0
10.3 Aleinikovas, Vasilijus 1000 - Spetyla, Algimantas 1908 1 - 0
10.4 Brazauskas, Skirmantas 1000 - Krasauskas, Rokas 2003 1 - 0
M. 19   Pociūnėliai II Elo - 24   Jungtinė Elo 3½: ½
11.1 Pabilionis, Gintautas 1867 - Tumskis, Henrikas 1000 1 - 0
11.2 Poška, Vilius 1000 - Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 1 - 0
11.3 Veršinskas, Romualdas 1993 - Uoka, Virginijus 1000 1 - 0
11.4 Petrėtis, Rimantas 1766 - Malinauskienė, Kristina 1000 ½ - ½
M. 21   Pociūnėlių jaunimas Elo - 23   Merkurijaus mergaitės Elo 3 : 1
12.1 Kryžanauskas, Lukas 1594 - Uokaitė, Malvina 1000 1 - 0
12.2 Pocius, Jonas 1690 - Uokaitė , Margarita 1000 1 - 0
12.3 Jučas, Laurynas 1579 - Daunoravičiūtė, Armina 1558 1 - 0
12.4 Turskytė, Fausta 1506 - Malinauskaitė, Lina 1622 0 - 1

Round 7

M. 5   Telšiai Elo - 1   Verdenė (Vilnius) Elo 2 : 2
1.1 Varpiotas, Pranas 2219 - Aleknavičius, Vilius 2378 ½ - ½
1.2 Urbonas, Saulius 2114 - Lipnevičius, Žygimantas 2174 ½ - ½
1.3 Subačius, Konstantinas 2047 - Janavičius, Mantas 2133 ½ - ½
1.4 Balckus, Kęstutis 2054 - Vengelis, Lukas 2258 ½ - ½
M. 7   Alytus Alitas Elo - 18   Radviliškis Elo 2½:1½
2.1 Piškinas, Alvaras 2134 - Gorskis, Valdemaras 1935 0 - 1
2.2 Bukleris, Dainius 2152 - Aleinikovas, Donatas 2006 1 - 0
2.3 Rutkauskas, Jonas 1992 - Petrašiūnas, Algis 1976 ½ - ½
2.4 Mackevičius, Darvydas 2013 - Bagučianskas, Algimantas 1000 1 - 0
M. 2   Kaunas Elo - 10   Dubysa I Elo 2 : 2
3.1 Blaževičius, Kęstutis 2276 - Banevičius, Rokas 2127 ½ - ½
3.2 Šalkauskas, Audrius 2138 - Sabaliauskas, Erikas 2029 ½ - ½
3.3 Jurkynas, Emilijus 2159 - Alekseriūnaitė, Marija 2003 1 - 0
3.4 Lažauninkas, Petras 2125 - Aleksandravičius, Vilius 2049 0 - 1
M. 6   Merkurijus Elo - 3   Marijampolės Sūduva Elo 2 : 2
4.1 Ribokas, Arijus 2061 - Domarkas, Rytis 2238 0 - 1
4.2 Veršulis, Valdas 2194 - Domarkas, Audrius 2225 ½ - ½
4.3 Ribokas, Astijus 2049 - Ambolta, Deividas 2046 1 - 0
4.4 Naglis, Viktoras 2058 - Stankevičius, Raimundas 2051 ½ - ½
M. 4   Šiaulių Veteranai Elo - 12   Pakruojis Elo 2½:1½
5.1 Bučinskas, Arūnas 2263 - Kurauskas, Robertas 2166 1 - 0
5.2 Ragauskis, Jūras 2151 - Petkevičius, Aušrys 1855 1 - 0
5.3 Dinius, Rimantas 2127 - Paužuolis, Tomas 1879 0 - 1
5.4 Mendelis, Rimgaudas 1982 - Juozaitis, Jonas 1933 ½ - ½
M. 15   Dubysa II Elo - 17   Biržai Elo 4 : 0
6.1 Damskis, Reinaldas 1782 - Stasys, Gintautas 1840 1 - 0
6.2 Sketerskas, Matas 2002 - Čirbulėnas , Edmundas 1881 1 - 0
6.3 Sabaliauskas, Artūras 1856 - Svirskis, Benjaminas 1726 1 - 0
6.4 Sketerskaitė, Jorė 1781 - Šimas, Boleslovas 1717 1 - 0
M. 8   Panevėžys Elo - 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo 2½:1½
7.1 Petrulis, Arnoldas 2096 - Bagočius, Benediktas 2116 ½ - ½
7.2 Samuolis, Artūras 2016 - Dulinskas, Algirdas 2081 ½ - ½
7.3 Armanavičius, Petras 2173 - Varaška, Algimantas 1959 1 - 0
7.4 Vaznonis, Edmunas 1973 - Šimanauskas, Romualdas 1977 ½ - ½
M. 9   Pociūneliai I Elo - 25   Kėdainiai Elo 4 : 0
8.1 Šemežys, Algimantas 2153 - Grišinas, Jonas 1000 1 - 0
8.2 Čižauskas, Arūnas 1984 - Tumosa, Jonas 1000 1 - 0
8.3 Sadzevičius, Aurelijus 2000 - Aleinikovas, Vasilijus 1000 1 - 0
8.4 Damašas, Antanas 2119 - Brazauskas, Skirmantas 1000 1 - 0
M. 20   Titanai Pakruojis Elo - 22   Radviliškiečiai Elo 1½:2½
9.1 Auksutis, Rytis 1797 - Vaidžiulis, Zigmas 1000 ½ - ½
9.2 Dzvinka, Marius 1702 - Pečiulionis, Zenius 1000 0 - 1
9.3 Valteris, Justinas 1000 - Kazlauskas, Nerijus 1952 0 - 1
9.4 Auksutis, Simonas 1995 - Sluckus, Egidijus 1697 1 - 0
M. 13   Kupiškis Elo - 14   Pasvalys Elo 2½:1½
10.1 Rimkevičius, Romualdas 1801 - Kregždė, Arvidas 1838 1 - 0
10.2 Ivanovas, Benjaminas 1861 - Meškauskas, Vytautas 1939 0 - 1
10.3 Spetyla, Algimantas 1908 - Motiejaitis, Vytautas 1942 1 - 0
10.4 Krasauskas, Rokas 2003 - Kačerauskas, Algirdas 1763 ½ - ½
M. 24   Jungtinė Elo - 21   Pociūnėlių jaunimas Elo 2 : 2
11.1 Tumskis, Henrikas 1000 - Kryžanauskas, Lukas 1594 ½ - ½
11.2 Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 - Pocius, Jonas 1690 ½ - ½
11.3 Uoka, Virginijus 1000 - Jučas, Laurynas 1579 ½ - ½
11.4 Malinauskienė, Kristina 1000 - Turskytė, Fausta 1506 ½ - ½
M. 23   Merkurijaus mergaitės Elo - 19   Pociūnėliai II Elo ½ :3½
12.1 Uokaitė, Malvina 1000 - Pabilionis, Gintautas 1867 0 - 1
12.2 Uokaitė , Margarita 1000 - Poška, Vilius 1000 0 - 1
12.3 Daunoravičiūtė, Armina 1558 - Veršinskas, Romualdas 1993 ½ - ½
12.4 Malinauskaitė, Lina 1622 - Petrėtis, Rimantas 1766 0 - 1

Round 8

M. 5   Telšiai Elo - 7   Alytus Alitas Elo 1½:2½
1.1 Varpiotas, Pranas 2219 - Piškinas, Alvaras 2134 ½ - ½
1.2 Urbonas, Saulius 2114 - Bukleris, Dainius 2152 0 - 1
1.3 Subačius, Konstantinas 2047 - Rutkauskas, Jonas 1992 ½ - ½
1.4 Balckus, Kęstutis 2054 - Mackevičius, Darvydas 2013 ½ - ½
M. 1   Verdenė (Vilnius) Elo - 4   Šiaulių Veteranai Elo 3 : 1
2.1 Aleknavičius, Vilius 2378 - Bučinskas, Arūnas 2263 ½ - ½
2.2 Lipnevičius, Žygimantas 2174 - Ragauskis, Jūras 2151 1 - 0
2.3 Janavičius, Mantas 2133 - Dinius, Rimantas 2127 ½ - ½
2.4 Vengelis, Lukas 2258 - Mendelis, Rimgaudas 1982 1 - 0
M. 3   Marijampolės Sūduva Elo - 2   Kaunas Elo 1 : 3
3.1 Domarkas, Rytis 2238 - Blaževičius, Kęstutis 2276 ½ - ½
3.2 Domarkas, Audrius 2225 - Šalkauskas, Audrius 2138 ½ - ½
3.3 Ambolta, Deividas 2046 - Jurkynas, Emilijus 2159 0 - 1
3.4 Stankevičius, Raimundas 2051 - Lažauninkas, Petras 2125 0 - 1
M. 6   Merkurijus Elo - 15   Dubysa II Elo 3 : 1
4.1 Ribokas, Arijus 2061 - Damskis, Reinaldas 1782 1 - 0
4.2 Veršulis, Valdas 2194 - Sketerskas, Matas 2002 0 - 1
4.3 Ribokas, Astijus 2049 - Sabaliauskas, Artūras 1856 1 - 0
4.4 Naglis, Viktoras 2058 - Sketerskaitė, Jorė 1781 1 - 0
M. 10   Dubysa I Elo - 8   Panevėžys Elo 3½: ½
5.1 Banevičius, Rokas 2127 - Petrulis, Arnoldas 2096 1 - 0
5.2 Sabaliauskas, Erikas 2029 - Samuolis, Artūras 2016 1 - 0
5.3 Alekseriūnaitė, Marija 2003 - Armanavičius, Petras 2173 ½ - ½
5.4 Aleksandravičius, Vilius 2049 - Vaznonis, Edmunas 1973 1 - 0
M. 18   Radviliškis Elo - 9   Pociūneliai I Elo 2 : 2
6.1 Gorskis, Valdemaras 1935 - Šemežys, Algimantas 2153 ½ - ½
6.2 Aleinikovas, Donatas 2006 - Čižauskas, Arūnas 1984 0 - 1
6.3 Petrašiūnas, Algis 1976 - Sadzevičius, Aurelijus 2000 1 - 0
6.4 Bagučianskas, Algimantas 1000 - Damašas, Antanas 2119 ½ - ½
M. 22   Radviliškiečiai Elo - 12   Pakruojis Elo 1½:2½
7.1 Vaidžiulis, Zigmas 1000 - Kurauskas, Robertas 2166 0 - 1
7.2 Pečiulionis, Zenius 1000 - Petkevičius, Aušrys 1855 ½ - ½
7.3 Kazlauskas, Nerijus 1952 - Paužuolis, Tomas 1879 ½ - ½
7.4 Sluckus, Egidijus 1697 - Juozaitis, Jonas 1933 ½ - ½
M. 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo - 19   Pociūnėliai II Elo 2½:1½
8.1 Bagočius, Benediktas 2116 - Pabilionis, Gintautas 1867 1 - 0
8.2 Dulinskas, Algirdas 2081 - Poška, Vilius 1000 1 - 0
8.3 Varaška, Algimantas 1959 - Veršinskas, Romualdas 1993 ½ - ½
8.4 Šimanauskas, Romualdas 1977 - Petrėtis, Rimantas 1766 0 - 1
M. 17   Biržai Elo - 13   Kupiškis Elo 1½:2½
9.1 Stasys, Gintautas 1840 - Rimkevičius, Romualdas 1801 ½ - ½
9.2 Čirbulėnas , Edmundas 1881 - Ivanovas, Benjaminas 1861 1 - 0
9.3 Svirskis, Benjaminas 1726 - Spetyla, Algimantas 1908 0 - 1
9.4 Šimas, Boleslovas 1717 - Krasauskas, Rokas 2003 0 - 1
M. 16   Petrašiūnai Elo - 25   Kėdainiai Elo 1½:2½
10.1 Juozaitis, Juozas 2013 - Grišinas, Jonas 1000 ½ - ½
10.2 Juozaitienė, Aldona 1774 - Tumosa, Jonas 1000 0 - 1
10.3 Adomaitis, Algirdas 1732 - Aleinikovas, Vasilijus 1000 1 - 0
10.4 Bacevičius, Vaidotas 1768 - Brazauskas, Skirmantas 1000 0 - 1
M. 20   Titanai Pakruojis Elo - 21   Pociūnėlių jaunimas Elo 2 : 2
11.1 Auksutis, Rytis 1797 - Kryžanauskas, Lukas 1594 0 - 1
11.2 Dzvinka, Marius 1702 - Pocius, Jonas 1690 1 - 0
11.3 Valteris, Justinas 1000 - Jučas, Laurynas 1579 0 - 1
11.4 Auksutis, Simonas 1995 - Turskytė, Fausta 1506 1 - 0
M. 23   Merkurijaus mergaitės Elo - 24   Jungtinė Elo 2½:1½
12.1 Uokaitė, Malvina 1000 - Tumskis, Henrikas 1000 1 - 0
12.2 Uokaitė , Margarita 1000 - Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 0 - 1
12.3 Daunoravičiūtė, Armina 1558 - Uoka, Virginijus 1000 ½ - ½
12.4 Malinauskaitė, Lina 1622 - Malinauskienė, Kristina 1000 1 - 0

Round 9

M. 9   Pociūneliai I Elo - 1   Verdenė (Vilnius) Elo 1 : 3
1.1 Šemežys, Algimantas 2153 - Aleknavičius, Vilius 2378 0 - 1
1.2 Čižauskas, Arūnas 1984 - Lipnevičius, Žygimantas 2174 ½ - ½
1.3 Sadzevičius, Aurelijus 2000 - Janavičius, Mantas 2133 0 - 1
1.4 Damašas, Antanas 2119 - Vengelis, Lukas 2258 ½ - ½
M. 7   Alytus Alitas Elo - 3   Marijampolės Sūduva Elo 1½:2½
2.1 Piškinas, Alvaras 2134 - Domarkas, Rytis 2238 ½ - ½
2.2 Bukleris, Dainius 2152 - Domarkas, Audrius 2225 ½ - ½
2.3 Rutkauskas, Jonas 1992 - Ambolta, Deividas 2046 0 - 1
2.4 Mackevičius, Darvydas 2013 - Stankevičius, Raimundas 2051 ½ - ½
M. 10   Dubysa I Elo - 6   Merkurijus Elo 2 : 2
3.1 Banevičius, Rokas 2127 - Ribokas, Arijus 2061 ½ - ½
3.2 Sabaliauskas, Erikas 2029 - Veršulis, Valdas 2194 0 - 1
3.3 Alekseriūnaitė, Marija 2003 - Ribokas, Astijus 2049 ½ - ½
3.4 Aleksandravičius, Vilius 2049 - Naglis, Viktoras 2058 1 - 0
M. 2   Kaunas Elo - 5   Telšiai Elo 3½: ½
4.1 Blaževičius, Kęstutis 2276 - Varpiotas, Pranas 2219 ½ - ½
4.2 Šalkauskas, Audrius 2138 - Urbonas, Saulius 2114 1 - 0
4.3 Jurkynas, Emilijus 2159 - Subačius, Konstantinas 2047 1 - 0
4.4 Lažauninkas, Petras 2125 - Balckus, Kęstutis 2054 1 - 0
M. 4   Šiaulių Veteranai Elo - 18   Radviliškis Elo 2½:1½
5.1 Bučinskas, Arūnas 2263 - Gorskis, Valdemaras 1935 ½ - ½
5.2 Ragauskis, Jūras 2151 - Aleinikovas, Donatas 2006 0 - 1
5.3 Dinius, Rimantas 2127 - Petrašiūnas, Algis 1976 1 - 0
5.4 Mendelis, Rimgaudas 1982 - Bagučianskas, Algimantas 1000 1 - 0
M. 12   Pakruojis Elo - 15   Dubysa II Elo 3 : 1
6.1 Kurauskas, Robertas 2166 - Damskis, Reinaldas 1782 1 - 0
6.2 Petkevičius, Aušrys 1855 - Sketerskas, Matas 2002 0 - 1
6.3 Paužuolis, Tomas 1879 - Sabaliauskas, Artūras 1856 1 - 0
6.4 Juozaitis, Jonas 1933 - Sketerskaitė, Jorė 1781 1 - 0
M. 25   Kėdainiai Elo - 8   Panevėžys Elo 0 : 4
7.1 Grišinas, Jonas 1000 - Petrulis, Arnoldas 2096 0 - 1
7.2 Tumosa, Jonas 1000 - Samuolis, Artūras 2016 0 - 1
7.3 Aleinikovas, Vasilijus 1000 - Armanavičius, Petras 2173 0 - 1
7.4 Brazauskas, Skirmantas 1000 - Vaznonis, Edmunas 1973 0 - 1
M. 13   Kupiškis Elo - 11   Šilutės Žemaičio naumiestis Elo 1½:2½
8.1 Rimkevičius, Romualdas 1801 - Bagočius, Benediktas 2116 0 - 1
8.2 Ivanovas, Benjaminas 1861 - Dulinskas, Algirdas 2081 1 - 0
8.3 Spetyla, Algimantas 1908 - Varaška, Algimantas 1959 0 - 1
8.4 Krasauskas, Rokas 2003 - Šimanauskas, Romualdas 1977 ½ - ½
M. 24   Jungtinė Elo - 22   Radviliškiečiai Elo 2 : 2
9.1 Tumskis, Henrikas 1000 - Vaidžiulis, Zigmas 1000 1 - 0
9.2 Bačiauskas, Reinaldas Petras 1714 - Pečiulionis, Zenius 1000 0 - 1
9.3 Uoka, Virginijus 1000 - Kazlauskas, Nerijus 1952 0 - 1
9.4 Malinauskienė, Kristina 1000 - Sluckus, Egidijus 1697 1 - 0
M. 21   Pociūnėlių jaunimas Elo - 16   Petrašiūnai Elo 1 : 3
10.1 Kryžanauskas, Lukas 1594 - Juozaitis, Juozas 2013 0 - 1
10.2 Pocius, Jonas 1690 - Juozaitienė, Aldona 1774 0 - 1
10.3 Jučas, Laurynas 1579 - Adomaitis, Algirdas 1732 0 - 1
10.4 Turskytė, Fausta 1506 - Bacevičius, Vaidotas 1768 1 - 0
M. 19   Pociūnėliai II Elo - 17   Biržai Elo 1½:2½
11.1 Pabilionis, Gintautas 1867 - Stasys, Gintautas 1840 1 - 0
11.2 Poška, Vilius 1000 - Čirbulėnas , Edmundas 1881 ½ - ½
11.3 Veršinskas, Romualdas 1993 - Svirskis, Benjaminas 1726 0 - 1
11.4 Petrėtis, Rimantas 1766 - Šimas, Boleslovas 1717 0 - 1
M. 14   Pasvalys Elo - 23   Merkurijaus mergaitės Elo 4 : 0
12.1 Kregždė, Arvidas 1838 - Uokaitė, Malvina 1000 1 - 0
12.2 Meškauskas, Vytautas 1939 - Uokaitė , Margarita 1000 1 - 0
12.3 Motiejaitis, Vytautas 1942 - Daunoravičiūtė, Armina 1558 1 - 0
12.4 Kačerauskas, Algirdas 1763 - Malinauskaitė, Lina 1622 1 - 0

Players ranking

M. Name Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
M. Aleknavičius Vilius 2378 LTU 1 1 1 1 ½ 1 ½ ½ 1 7,5 9 2126
1 Lipnevičius Žygimantas 2174 LTU 1 1 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 6,0 9 2071
2 Janavičius Mantas 2133 LTU ½ 1 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 1 5,0 9 2051
3 Vengelis Lukas 2258 LTU ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 6,5 9 2042
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
  2. Alytus Alitas (Elo medio:2073, Des 1: 14 / Des 2: 22,5) Piškinas Alvaras 2134 LTU 1 ½ ½ 1 ½ ½ 0 ½ ½ 5,0 9 2152
M. Bukleris Dainius 2152 LTU 1 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 6,5 9 2003
1 Rutkauskas Jonas 1992 LTU 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 4,5 9 2059
2 Mackevičius Darvydas 2013 LTU 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ 6,5 9 1927
3 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
4 Blaževičius Kęstutis 2276 LTU 1 ½ 1 ½ 1 0 ½ ½ ½ 5,5 9 2115
  3. Kaunas (Elo medio:2175, Des 1: 13 / Des 2: 27) Šalkauskas Audrius 2138 LTU 1 0 1 1 1 ½ ½ ½ 1 6,5 9 2044
M. Jurkynas Emilijus 2159 LTU 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 8,5 9 1986
1 Lažauninkas Petras 2125 LTU 1 ½ 1 1 1 0 0 1 1 6,5 9 1897
2 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
3 Banevičius Rokas 2127 LTU 1 1 ½ 0 ½ ½ ½ 1 ½ 5,5 9 2063
4 Sabaliauskas Erikas 2029 LTU 1 ½ 1 1 1 ½ ½ 1 0 6,5 9 1985
  4. Dubysa I (Elo medio:2052, Des 1: 12 / Des 2: 23) Alekseriūnaitė Marija 2003 LTU 0 1 1 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 4,5 9 2048
M. Aleksandravičius Vilius 2049 LTU 1 ½ 1 0 1 0 1 1 1 6,5 9 2018
1 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
2 Ribokas Arijus 2061 LTU 1 ½ 0 0 1 1 0 1 ½ 5,0 9 2078
3 Veršulis Valdas 2194 LTU 1 ½ 0 ½ 1 1 ½ 0 1 5,5 9 2066
4 Ribokas Astijus 2049 LTU 1 ½ ½ ½ 0 1 1 1 ½ 6,0 9 1990
  5. Merkurijus (Elo medio:2091, Des 1: 12 / Des 2: 21,5) Naglis Viktoras 2058 LTU ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 0 5,0 9 1890
M. Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
1 Domarkas Rytis 2238 LTU 1 0 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 6,0 9 2127
2 Domarkas Audrius 2225 LTU 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 5,5 9 2080
3 Ambolta Deividas 2046 LTU 1 0 1 1 ½ 0 0 0 1 4,5 9 2008
4 Stankevičius Raimundas 2051 LTU 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 0 ½ 5,0 9 1997
  6. Marijampolės Sūduva (Elo medio:2140, Des 1: 11 / Des 2: 21) Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
M. Kurauskas Robertas 2166 LTU 1 1 0 1 ½ 1 0 1 1 6,5 9 1784
1 Petkevičius Aušrys 1855 LTU 1 ½ 0 ½ 0 0 0 ½ 0 2,5 9 1837
2 Paužuolis Tomas 1879 LTU 1 0 0 1 ½ 1 1 ½ 1 6,0 9 1740
3 Juozaitis Jonas 1933 LTU 1 ½ ½ 1 0 ½ ½ ½ 1 5,5 9 1787
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
  7. Pakruojis (Elo medio:1958, Des 1: 11 / Des 2: 20,5) Bučinskas Arūnas 2263 LTU 1 1 ½ ½ 0 ½ 1 ½ ½ 5,5 9 2113
M. Ragauskis Jūras 2151 LTU 1 ½ ½ ½ ½ 0 1 0 0 4,0 9 2032
1 Dinius Rimantas 2127 LTU 1 ½ ½ ½ ½ 1 0 ½ 1 5,5 9 1962
2 Mendelis Rimgaudas 1982 LTU 1 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 1 4,5 9 1886
3 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
4 Bagočius Benediktas 2116 LTU 1 ½ 1 ½ 0 1 ½ 1 1 6,5 9 1762
  8. Šiaulių Veteranai (Elo medio:2131, Des 1: 11 / Des 2: 19,5) Dulinskas Algirdas 2081 LTU 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 0 5,5 9 1675
M. Varaška Algimantas 1959 LTU 1 ½ ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 5,0 9 1813
1 Šimanauskas Romualdas 1977 LTU 1 0 1 ½ 0 ½ ½ 0 ½ 4,0 9 1780
2 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
3 Petrulis Arnoldas 2096 LTU 1 0 1 0 0 1 ½ 0 1 4,5 9 1823
4 Samuolis Artūras 2016 LTU 1 0 1 0 0 ½ ½ 0 1 4,0 9 1783
  9. Šilutės Žemaičio naumiestis (Elo medio:2033, Des 1: 10 / Des 2: 21) Armanavičius Petras 2173 LTU 1 0 1 1 1 1 1 ½ 1 7,5 9 1735
M. Vaznonis Edmunas 1973 LTU ½ 0 1 0 ½ 1 ½ 0 1 4,5 9 1746
1 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
2 Varpiotas Pranas 2219 LTU 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 6,0 9 2039
3 Urbonas Saulius 2114 LTU 0 1 0 ½ 1 ½ ½ 0 0 3,5 9 1974
4 Subačius Konstantinas 2047 LTU 1 1 0 ½ 0 1 ½ ½ 0 4,5 9 1929
  10. Panevėžys (Elo medio:2065, Des 1: 10 / Des 2: 20,5) Balckus Kęstutis 2054 LTU 1 1 0 ½ ½ ½ ½ ½ 0 4,5 9 1908
M. Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
1 Šemežys Algimantas 2153 LTU 1 0 1 ½ 1 0 1 ½ 0 5,0 9 1903
2 Čižauskas Arūnas 1984 LTU 1 ½ 1 0 0 0 1 1 ½ 5,0 9 1915
3 Sadzevičius Aurelijus 2000 LTU 1 ½ ½ 0 1 0 1 0 0 4,0 9 1845
4 Damašas Antanas 2119 LTU 1 ½ ½ 0 1 ½ 1 ½ ½ 5,5 9 1714
  11. Telšiai (Elo medio:2109, Des 1: 10 / Des 2: 18,5) Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
M. Damskis Reinaldas 1782 LTU 0 1 0 1 1 ½ 1 0 0 4,5 9 1871
1 Sketerskas Matas 2002 LTU 0 1 0 1 ½ 1 1 1 1 6,5 9 1819
2 Sabaliauskas Artūras 1856 LTU 0 ½ ½ 1 ½ 0 1 0 0 3,5 9 1922
3 Sketerskaitė Jorė 1781 LTU 0 1 ½ 0 1 ½ 1 0 0 4,0 9 1906
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
  12. Pociūneliai I (Elo medio:2064, Des 1: 9 / Des 2: 19,5) Gorskis Valdemaras 1935 LTU 0 1 ½ 1 0 1 1 ½ ½ 5,5 9 1931
M. Aleinikovas Donatas 2006 LTU 0 1 1 1 0 1 0 0 1 5,0 9 1910
1 Petrašiūnas Algis 1976 LTU 0 1 1 0 0 0 ½ 1 0 3,5 9 1993
2 Bagučianskas Algimantas 1000 LTU ½ 1 0 1 0 1 0 ½ 0 4,0 9 1942
3 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
4 Rimkevičius Romualdas 1801 LTU 0 0 ½ 0 1 0 1 ½ 0 3,0 9 1752
  13. Dubysa II (Elo medio:1855, Des 1: 9 / Des 2: 18,5) Ivanovas Benjaminas 1861 LTU 0 1 0 1 1 0 0 0 1 4,0 9 1643
M. Spetyla Algimantas 1908 LTU ½ 1 0 ½ 1 0 1 1 0 5,0 9 1742
1 Krasauskas Rokas 2003 LTU ½ 0 1 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 4,5 9 1686
2 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
3 Vaidžiulis Zigmas 1000 LTU 0 0 ½ 1 ½ 0 ½ 0 0 2,5 9 1785
4 Pečiulionis Zenius 1000 LTU 0 0 ½ 0 1 0 1 ½ 1 4,0 9 1762
  14. Radviliškis (Elo medio:1779, Des 1: 9 / Des 2: 18) Kazlauskas Nerijus 1952 LTU 1 ½ 1 ½ 1 1 1 ½ 1 7,5 9 1688
M. Sluckus Egidijus 1697 LTU 0 0 1 ½ ½ 0 0 ½ 0 2,5 9 1670
1 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
2 Kregždė Arvidas 1838 LTU 0 0 1 1 0 0 0 1 3,0 8 1780
3 Meškauskas Vytautas 1939 LTU 0 ½ 1 0 0 ½ 1 1 4,0 8 1832
4 Motiejaitis Vytautas 1942 LTU 0 1 1 1 1 0 0 1 5,0 8 1807
  15. Kupiškis (Elo medio:1893, Des 1: 8 / Des 2: 16,5) Kačerauskas Algirdas 1763 LTU 0 ½ 1 0 0 0 ½ 1 3,0 8 1804
M. Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
1 Auksutis Rytis 1797 LTU 0 1 0 ½ 1 0 ½ 0 3,0 8 1562
2 Dzvinka Marius 1702 LTU 0 0 0 1 0 1 0 1 3,0 8 1627
3 Valteris Justinas 1000 LTU 0 0 ½ 0 ½ 0 0 0 1,0 8 1652
4 Auksutis Simonas 1995 LTU ½ 1 1 1 1 ½ 1 1 7,0 8 1604
  16. Radviliškiečiai (Elo medio:1512, Des 1: 8 / Des 2: 16,5) Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
M. Grišinas Jonas 1000 LTU 0 0 1 0 1 0 ½ 0 2,5 8 1974
1 Tumosa Jonas 1000 LTU 0 ½ 1 1 1 0 1 0 4,5 8 1903
2 Aleinikovas Vasilijus 1000 LTU 0 ½ 1 ½ 1 0 0 0 3,0 8 1800
3 Brazauskas Skirmantas 1000 LTU 0 0 1 0 1 0 1 0 3,0 8 1924
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
  17. Pasvalys (Elo medio:1871, Des 1: 8 / Des 2: 15) Stasys Gintautas 1840 LTU 0 ½ 1 0 0 0 ½ 0 2,0 8 1807
M. Čirbulėnas Edmundas 1881 LTU 1 ½ 1 1 1 0 1 ½ 6,0 8 1790
1 Svirskis Benjaminas 1726 LTU 0 ½ ½ 0 0 0 0 1 2,0 8 1718
2 Šimas Boleslovas 1717 LTU 0 ½ 0 1 0 0 0 1 2,5 8 1810
3 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
4 Juozaitis Juozas 2013 LTU 0 ½ 0 0 1 0 ½ 1 3,0 8 1785
  18. Titanai Pakruojis (Elo medio:1674, Des 1: 8 / Des 2: 14) Juozaitienė Aldona 1774 LTU 0 1 0 ½ 1 0 0 1 3,5 8 1614
M. Adomaitis Algirdas 1732 LTU 0 ½ 0 0 1 0 1 1 3,5 8 1782
1 Bacevičius Vaidotas 1768 LTU 0 ½ 0 0 1 ½ 0 0 2,0 8 1739
2 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
3 Pabilionis Gintautas 1867 LTU 0 ½ ½ 0 1 1 0 1 4,0 8 1613
4 Poška Vilius 1000 LTU 0 0 ½ 0 1 1 0 ½ 3,0 8 1683
  19. Kėdainiai (Elo medio:1100, Des 1: 8 / Des 2: 13) Veršinskas Romualdas 1993 LTU 0 ½ 0 0 1 ½ ½ 0 2,5 8 1728
M. Petrėtis Rimantas 1766 LTU 0 ½ 0 ½ ½ 1 1 0 3,5 8 1725
1 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
2 Kryžanauskas Lukas 1594 LTU 0 0 0 ½ 1 ½ 1 0 3,0 8 1487
3 Pocius Jonas 1690 LTU 0 0 0 0 1 ½ 0 0 1,5 8 1523
4 Jučas Laurynas 1579 LTU 0 0 0 0 1 ½ 1 0 2,5 8 1527
  20. Biržai (Elo medio:1791, Des 1: 8 / Des 2: 12,5) Turskytė Fausta 1506 LTU 0 0 0 ½ 0 ½ 0 1 2,0 8 1525
M. Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
1 Tumskis Henrikas 1000 LTU 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 1 2,5 8 1638
2 Bačiauskas Reinaldas Petras 1714 LTU 0 ½ 0 0 0 ½ 1 0 2,0 8 1508
3 Uoka Virginijus 1000 LTU 0 ½ 0 1 0 ½ ½ 0 2,5 8 1704
4 Malinauskienė Kristina 1000 LTU 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 1 2,5 8 1750
  21. Petrašiūnai (Elo medio:1822, Des 1: 8 / Des 2: 12) Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Partidas Elo medio
M. Uokaitė Malvina 1000 LTU 0 0 0 0 0 0 1 0 1,0 8 1788
1 Uokaitė Margarita 1000 LTU 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 8 1777
2 Daunoravičiūtė Armina 1558 LTU 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 1,0 8 1779
3 Malinauskaitė Lina 1622 LTU 0 0 1 0 1 0 1 0 3,0 8 1692

Teams ranking

Rk. No.Ini. Equipo Partidas   +    =    -   Des 1   Des 2   Des 3 
1 1 Verdenė (Vilnius) 9 7 2 0 16 25,0 0
2 7 Alytus Alitas 9 6 2 1 14 22,5 0
3 2 Kaunas 9 6 1 2 13 27,0 0
4 10 Dubysa I 9 5 2 2 12 23,0 0
5 6 Merkurijus 9 5 2 2 12 21,5 0
6 3 Marijampolės Sūduva 9 5 1 3 11 21,0 0
7 12 Pakruojis 9 5 1 3 11 20,5 0
8 4 Šiaulių Veteranai 9 4 3 2 11 19,5 0
9 11 Šilutės Žemaičio naumiestis 9 5 0 4 10 21,0 0
10 8 Panevėžys 9 5 0 4 10 20,5 0
11 5 Telšiai 9 4 2 3 10 18,5 0
12 9 Pociūneliai I 9 4 1 4 9 19,5 0
13 15 Dubysa II 9 4 1 4 9 18,5 0
14 18 Radviliškis 9 4 1 4 9 18,0 0
15 13 Kupiškis 9 3 2 4 8 16,5 1
16 22 Radviliškiečiai 9 3 2 4 8 16,5 1
17 14 Pasvalys 8 2 2 4 8 15,0 0
18 20 Titanai Pakruojis 8 2 2 4 8 14,0 0
19 25 Kėdainiai 8 3 0 5 8 13,0 0
20 17 Biržai 8 2 2 4 8 12,5 0
21 16 Petrašiūnai 8 3 0 5 8 12,0 0
22 19 Pociūnėliai II 8 2 0 6 6 13,0 0
23 21 Pociūnėlių jaunimas 8 1 2 5 6 9,0 0
24 24 Jungtinė 8 0 3 5 5 9,5 0
25 23 Merkurijaus mergaitės 8 1 0 7 4 5,0 0

Teams starting rank

  1. Verdenė (Vilnius) (Elo medio:2236 / Des 1: 16 / Des 2: 25)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Aleknavičius Vilius 2378 LTU 7,5 9,0
2 Lipnevičius Žygimantas 2174 LTU 6,0 9,0
3 Janavičius Mantas 2133 LTU 5,0 9,0
4 Vengelis Lukas 2258 LTU 6,5 9,0
  2. Kaunas (Elo medio:2175 / Des 1: 13 / Des 2: 27)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Blaževičius Kęstutis 2276 LTU 5,5 9,0
2 Šalkauskas Audrius 2138 LTU 6,5 9,0
3 Jurkynas Emilijus 2159 LTU 8,5 9,0
4 Lažauninkas Petras 2125 LTU 6,5 9,0
  3. Marijampolės Sūduva (Elo medio:2140 / Des 1: 11 / Des 2: 21)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Domarkas Rytis 2238 LTU 6,0 9,0
2 Domarkas Audrius 2225 LTU 5,5 9,0
3 Ambolta Deividas 2046 LTU 4,5 9,0
4 Stankevičius Raimundas 2051 LTU 5,0 9,0
  4. Šiaulių Veteranai (Elo medio:2131 / Des 1: 11 / Des 2: 19,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Bučinskas Arūnas 2263 LTU 5,5 9,0
2 Ragauskis Jūras 2151 LTU 4,0 9,0
3 Dinius Rimantas 2127 LTU 5,5 9,0
4 Mendelis Rimgaudas 1982 LTU 4,5 9,0
  5. Telšiai (Elo medio:2109 / Des 1: 10 / Des 2: 18,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Varpiotas Pranas 2219 LTU 6,0 9,0
2 Urbonas Saulius 2114 LTU 3,5 9,0
3 Subačius Konstantinas 2047 LTU 4,5 9,0
4 Balckus Kęstutis 2054 LTU 4,5 9,0
  6. Merkurijus (Elo medio:2091 / Des 1: 12 / Des 2: 21,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Ribokas Arijus 2061 LTU 5,0 9,0
2 Veršulis Valdas 2194 LTU 5,5 9,0
3 Ribokas Astijus 2049 LTU 6,0 9,0
4 Naglis Viktoras 2058 LTU 5,0 9,0
  7. Alytus Alitas (Elo medio:2073 / Des 1: 14 / Des 2: 22,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Piškinas Alvaras 2134 LTU 5,0 9,0
2 Bukleris Dainius 2152 LTU 6,5 9,0
3 Rutkauskas Jonas 1992 LTU 4,5 9,0
4 Mackevičius Darvydas 2013 LTU 6,5 9,0
  8. Panevėžys (Elo medio:2065 / Des 1: 10 / Des 2: 20,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Petrulis Arnoldas 2096 LTU 4,5 9,0
2 Samuolis Artūras 2016 LTU 4,0 9,0
3 Armanavičius Petras 2173 LTU 7,5 9,0
4 Vaznonis Edmunas 1973 LTU 4,5 9,0
  9. Pociūneliai I (Elo medio:2064 / Des 1: 9 / Des 2: 19,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Šemežys Algimantas 2153 LTU 5,0 9,0
2 Čižauskas Arūnas 1984 LTU 5,0 9,0
3 Sadzevičius Aurelijus 2000 LTU 4,0 9,0
4 Damašas Antanas 2119 LTU 5,5 9,0
  10. Dubysa I (Elo medio:2052 / Des 1: 12 / Des 2: 23)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Banevičius Rokas 2127 LTU 5,5 9,0
2 Sabaliauskas Erikas 2029 LTU 6,5 9,0
3 Alekseriūnaitė Marija 2003 LTU 4,5 9,0
4 Aleksandravičius Vilius 2049 LTU 6,5 9,0
  11. Šilutės Žemaičio naumiestis (Elo medio:2033 / Des 1: 10 / Des 2: 21)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Bagočius Benediktas 2116 LTU 6,5 9,0
2 Dulinskas Algirdas 2081 LTU 5,5 9,0
3 Varaška Algimantas 1959 LTU 5,0 9,0
4 Šimanauskas Romualdas 1977 LTU 4,0 9,0
  12. Pakruojis (Elo medio:1958 / Des 1: 11 / Des 2: 20,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Kurauskas Robertas 2166 LTU 6,5 9,0
2 Petkevičius Aušrys 1855 LTU 2,5 9,0
3 Paužuolis Tomas 1879 LTU 6,0 9,0
4 Juozaitis Jonas 1933 LTU 5,5 9,0
  13. Kupiškis (Elo medio:1893 / Des 1: 8 / Des 2: 16,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Rimkevičius Romualdas 1801 LTU 3,0 9,0
2 Ivanovas Benjaminas 1861 LTU 4,0 9,0
3 Spetyla Algimantas 1908 LTU 5,0 9,0
4 Krasauskas Rokas 2003 LTU 4,5 9,0
  14. Pasvalys (Elo medio:1871 / Des 1: 8 / Des 2: 15)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Kregždė Arvidas 1838 LTU 3,0 8,0
2 Meškauskas Vytautas 1939 LTU 4,0 8,0
3 Motiejaitis Vytautas 1942 LTU 5,0 8,0
4 Kačerauskas Algirdas 1763 LTU 3,0 8,0
  15. Dubysa II (Elo medio:1855 / Des 1: 9 / Des 2: 18,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Damskis Reinaldas 1782 LTU 4,5 9,0
2 Sketerskas Matas 2002 LTU 6,5 9,0
3 Sabaliauskas Artūras 1856 LTU 3,5 9,0
4 Sketerskaitė Jorė 1781 LTU 4,0 9,0
  16. Petrašiūnai (Elo medio:1822 / Des 1: 8 / Des 2: 12)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Juozaitis Juozas 2013 LTU 3,0 8,0
2 Juozaitienė Aldona 1774 LTU 3,5 8,0
3 Adomaitis Algirdas 1732 LTU 3,5 8,0
4 Bacevičius Vaidotas 1768 LTU 2,0 8,0
  17. Biržai (Elo medio:1791 / Des 1: 8 / Des 2: 12,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Stasys Gintautas 1840 LTU 2,0 8,0
2 Čirbulėnas Edmundas 1881 LTU 6,0 8,0
3 Svirskis Benjaminas 1726 LTU 2,0 8,0
4 Šimas Boleslovas 1717 LTU 2,5 8,0
  18. Radviliškis (Elo medio:1779 / Des 1: 9 / Des 2: 18)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Gorskis Valdemaras 1935 LTU 5,5 9,0
2 Aleinikovas Donatas 2006 LTU 5,0 9,0
3 Petrašiūnas Algis 1976 LTU 3,5 9,0
4 Bagučianskas Algimantas 1000 LTU 4,0 9,0
  19. Pociūnėliai II (Elo medio:1707 / Des 1: 6 / Des 2: 13)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Pabilionis Gintautas 1867 LTU 4,0 8,0
2 Poška Vilius 1000 LTU 3,0 8,0
3 Veršinskas Romualdas 1993 LTU 2,5 8,0
4 Petrėtis Rimantas 1766 LTU 3,5 8,0
  20. Titanai Pakruojis (Elo medio:1674 / Des 1: 8 / Des 2: 14)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Auksutis Rytis 1797 LTU 3,0 8,0
2 Dzvinka Marius 1702 LTU 3,0 8,0
3 Valteris Justinas 1000 LTU 1,0 8,0
4 Auksutis Simonas 1995 LTU 7,0 8,0
  21. Pociūnėlių jaunimas (Elo medio:1592 / Des 1: 6 / Des 2: 9)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Kryžanauskas Lukas 1594 LTU 3,0 8,0
2 Pocius Jonas 1690 LTU 1,5 8,0
3 Jučas Laurynas 1579 LTU 2,5 8,0
4 Turskytė Fausta 1506 LTU 2,0 8,0
  22. Radviliškiečiai (Elo medio:1512 / Des 1: 8 / Des 2: 16,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Vaidžiulis Zigmas 1000 LTU 2,5 9,0
2 Pečiulionis Zenius 1000 LTU 4,0 9,0
3 Kazlauskas Nerijus 1952 LTU 7,5 9,0
4 Sluckus Egidijus 1697 LTU 2,5 9,0
  23. Merkurijaus mergaitės (Elo medio:1395 / Des 1: 4 / Des 2: 5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Uokaitė Malvina 1000 LTU 1,0 8,0
2 Uokaitė Margarita 1000 LTU 0,0 8,0
3 Daunoravičiūtė Armina 1558 LTU 1,0 8,0
4 Malinauskaitė Lina 1622 LTU 3,0 8,0
  24. Jungtinė (Elo medio:1279 / Des 1: 5 / Des 2: 9,5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Tumskis Henrikas 1000 LTU 2,5 8,0
2 Bačiauskas Reinaldas Petras 1714 LTU 2,0 8,0
3 Uoka Virginijus 1000 LTU 2,5 8,0
4 Malinauskienė Kristina 1000 LTU 2,5 8,0
  25. Kėdainiai (Elo medio:1100 / Des 1: 8 / Des 2: 13)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Grišinas Jonas 1000 LTU 2,5 8,0
2 Tumosa Jonas 1000 LTU 4,5 8,0
3 Aleinikovas Vasilijus 1000 LTU 3,0 8,0
4 Brazauskas Skirmantas 1000 LTU 3,0 8,0