МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 7-8 нас Охид

Chess tournament overview

Country: Mongolia
Tournament date: 2020-10-17 to 2020-10-18
Tournament place: МОНГЕНИ ЦОГЦОЛБОР СУРГУУЛЬ (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 45"
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: МШХ, ивээн тэтгэгч "БИМЕКС ХОЛДИНГ" ХХК, ГЭРЭЛТ ТАЁО ХХК, ЗУУНЫ ШАТАР
Main referee: AGM Н.Отгонбат
Referee: FA Ч.Бадрал, NM NA Ж.Дагийсүрэн

Schedule: МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 7-8 нас Охид

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown
8 unknown

Players registered in МУ-ЫН ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОЛОН УЛЫН МАСТЕР П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН - 2020 7-8 нас Охид

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 MGL Есүгэн Алтаншагай 0 1367 0
2 MGL Мөнхжин Отгонбаяр 0 1211 0
3 MGL Энхжин Отгонбаяр 0 1014 0
4 MGL Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 0 0
5 MGL Анарзаяа Мөрөн 0 0 0
6 MGL Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 0 0
7 MGL Асрал Түвшинбат 0 0 0
8 MGL Бадмаараг Батзориг 0 0 0
9 MGL Буянхишиг Батпэлдэн 0 0 0
10 MGL Гүндэгмаа Тулгабат 0 0 0
11 MGL Гэгээнээ Энхмөнх 0 0 0
12 MGL Дадьшура Сүхбаатар 0 0 0
13 MGL Долгормаа Лхагвасүрэн 0 0 0
14 MGL Должинсүрэн Ангараг 0 0 0
15 MGL Ивээл Гансүх 0 0 0
16 MGL Ивээлэн Эрдэнэбат 0 0 0
17 MGL Маралмаа Энхсайхан 0 0 0
18 MGL Мичид Амар-Өлзийт 0 0 0
19 MGL Намуун Чүлтэм 0 0 0
20 MGL Нандин-Учрал Батманлай 0 0 0
21 MGL Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 0 0
22 MGL Оюуннаран Бадарч 0 0 0
23 MGL Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 0 0
24 MGL Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 0 0
25 MGL Сайнсайхан Төмөрсүх 0 0 0
26 MGL Сарнай Баттөмөр 0 0 0
27 MGL Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0
28 MGL Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 0 0
29 MGL Тэргэл Батболд 0 0 0
30 MGL Учрах Баяртогтох 0 0 0
31 MGL Уянга Зоригоо 0 0 0
32 MGL Үжингоо Шийтэр 0 0 0
33 MGL Хонгорзул Энхтүвшин 0 0 0
34 MGL Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 0 0
35 MGL Цэлмүүн Идэр 0 0 0
36 MGL Цэлмэг Галмандах 0 0 0
37 MGL Цэндмаа Нанжид 0 0 0
38 MGL Энхрийхэн Нямдорж 0 0 0
39 MGL Энэрлэн Амармэнд 0 0 0
40 MGL Энэрэл Цолмон 0 0 0
41 MGL Эрхсаран Баяртнар 0 0 0
42 MGL Янжинлхам Ариунболд 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 MGL Есүгэн Алтаншагай 0 1367 0
2 MGL Мөнхжин Отгонбаяр 0 1211 0
3 MGL Энхжин Отгонбаяр 0 1014 0
4 MGL Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 0 0
5 MGL Анарзаяа Мөрөн 0 0 0
6 MGL Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 0 0
7 MGL Асрал Түвшинбат 0 0 0
8 MGL Бадмаараг Батзориг 0 0 0
9 MGL Буянхишиг Батпэлдэн 0 0 0
10 MGL Гүндэгмаа Тулгабат 0 0 0
11 MGL Гэгээнээ Энхмөнх 0 0 0
12 MGL Дадьшура Сүхбаатар 0 0 0
13 MGL Долгормаа Лхагвасүрэн 0 0 0
14 MGL Должинсүрэн Ангараг 0 0 0
15 MGL Ивээл Гансүх 0 0 0
16 MGL Ивээлэн Эрдэнэбат 0 0 0
17 MGL Маралмаа Энхсайхан 0 0 0
18 MGL Мичид Амар-Өлзийт 0 0 0
19 MGL Намуун Чүлтэм 0 0 0
20 MGL Нандин-Учрал Батманлай 0 0 0
21 MGL Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 0 0
22 MGL Оюуннаран Бадарч 0 0 0
23 MGL Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 0 0
24 MGL Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 0 0
25 MGL Сайнсайхан Төмөрсүх 0 0 0
26 MGL Сарнай Баттөмөр 0 0 0
27 MGL Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0
28 MGL Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 0 0
29 MGL Тэргэл Батболд 0 0 0
30 MGL Учрах Баяртогтох 0 0 0
31 MGL Уянга Зоригоо 0 0 0
32 MGL Үжингоо Шийтэр 0 0 0
33 MGL Хонгорзул Энхтүвшин 0 0 0
34 MGL Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 0 0
35 MGL Цэлмүүн Идэр 0 0 0
36 MGL Цэлмэг Галмандах 0 0 0
37 MGL Цэндмаа Нанжид 0 0 0
38 MGL Энхрийхэн Нямдорж 0 0 0
39 MGL Энэрлэн Амармэнд 0 0 0
40 MGL Энэрэл Цолмон 0 0 0
41 MGL Эрхсаран Баяртнар 0 0 0
42 MGL Янжинлхам Ариунболд 0 0 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Есүгэн Алтаншагай MGL 1367 Төгс нүүдэл
2 Мөнхжин Отгонбаяр MGL 1211 Хан Алтай
3 Энхжин Отгонбаяр MGL 1014 Хан Алтай
4 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл MGL 0 Босоо ноён
5 Анарзаяа Мөрөн MGL 0 Нар шатар
6 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар MGL 0 Монгени
7 Асрал Түвшинбат MGL 0 Бэрс гарах хүү
8 Бадмаараг Батзориг MGL 0 Гёте
9 Буянхишиг Батпэлдэн MGL 0 Хос мастер
10 Гүндэгмаа Тулгабат MGL 0 Color mind
11 Гэгээнээ Энхмөнх MGL 0 Оюунлаг клуб
12 Дадьшура Сүхбаатар MGL 0
13 Долгормаа Лхагвасүрэн MGL 0 Их заргач
14 Должинсүрэн Ангараг MGL 0 Гобичесс
15 Ивээл Гансүх MGL 0 115-р сургууль
16 Ивээлэн Эрдэнэбат MGL 0 Элит брайн
17 Маралмаа Энхсайхан MGL 0 Гобичесс
18 Мичид Амар-Өлзийт MGL 0 Элит брайн
19 Намуун Чүлтэм MGL 0 Бэрс гарах хүү
20 Нандин-Учрал Батманлай MGL 0
21 Оюунболор Жүгдэрдэмид MGL 0
22 Оюуннаран Бадарч MGL 0 Говьсүмбэр
23 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар MGL 0 Багш клуб
24 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо MGL 0 Цэцэн нүүдэл
25 Сайнсайхан Төмөрсүх MGL 0 Шинэ монгол
26 Сарнай Баттөмөр MGL 0 Амжилт
27 Сэвэнгоо Төвшинтөр MGL 0 Гэгээ чесс
28 Сэцэнбилэг Сүхбаатар MGL 0
29 Тэргэл Батболд MGL 0 Босоо ноён
30 Учрах Баяртогтох MGL 0 Говьсүмбэр
31 Уянга Зоригоо MGL 0 Монгени
32 Үжингоо Шийтэр MGL 0 Монгени
33 Хонгорзул Энхтүвшин MGL 0 Төгс нүүдэл
34 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан MGL 0 Алаг морьт
35 Цэлмүүн Идэр MGL 0 Стеиниц ШИА
36 Цэлмэг Галмандах MGL 0 Алаг морьт
37 Цэндмаа Нанжид MGL 0 Их заргач
38 Энхрийхэн Нямдорж MGL 0 Элит брайн
39 Энэрлэн Амармэнд MGL 0 Элит брайн
40 Энэрэл Цолмон MGL 0 Элит брайн
41 Эрхсаран Баяртнар MGL 0 11-р сургууль
42 Янжинлхам Ариунболд MGL 0 Оюунлаг клуб

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 0 1 - 0 0 Оюуннаран Бадарч 0 22
2 23 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 0 ½ - ½ 0 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 2
3 3 Энхжин Отгонбаяр 1014 0 + - - 0 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 24
4 25 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 0 0 - 1 0 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 4
5 5 Анарзаяа Мөрөн 0 0 1 - 0 0 Сарнай Баттөмөр 0 26
6 27 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 - - + 0 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 6
7 7 Асрал Түвшинбат 0 0 1 - 0 0 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 28
8 29 Тэргэл Батболд 0 0 0 - 1 0 Бадмаараг Батзориг 0 8
9 9 Буянхишиг Батпэлдэн 0 0 1 - 0 0 Учрах Баяртогтох 0 30
10 31 Уянга Зоригоо 0 0 1 - 0 0 Гүндэгмаа Тулгабат 0 10
11 11 Гэгээнээ Энхмөнх 0 0 1 - 0 0 Үжингоо Шийтэр 0 32
12 33 Хонгорзул Энхтүвшин 0 0 0 - 1 0 Дадьшура Сүхбаатар 0 12
13 13 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 0 + - - 0 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 34
14 35 Цэлмүүн Идэр 0 0 0 - 1 0 Должинсүрэн Ангараг 0 14
15 15 Ивээл Гансүх 0 0 1 - 0 0 Цэлмэг Галмандах 0 36
16 37 Цэндмаа Нанжид 0 0 1 - 0 0 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 16
17 17 Маралмаа Энхсайхан 0 0 1 - 0 0 Энхрийхэн Нямдорж 0 38
18 39 Энэрлэн Амармэнд 0 0 1 - 0 0 Мичид Амар-Өлзийт 0 18
19 19 Намуун Чүлтэм 0 0 0 - 1 0 Энэрэл Цолмон 0 40
20 41 Эрхсаран Баяртнар 0 0 + - - 0 Нандин-Учрал Батманлай 0 20
21 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 0 0 - 1 0 Янжинлхам Ариунболд 0 42

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 13 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 1 ½ - ½ 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 1
2 3 Энхжин Отгонбаяр 1014 1 1 - 0 1 Ивээл Гансүх 0 15
3 4 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 1 1 - 0 1 Маралмаа Энхсайхан 0 17
4 14 Должинсүрэн Ангараг 0 1 1 - 0 1 Анарзаяа Мөрөн 0 5
5 6 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 1 0 - 1 1 Уянга Зоригоо 0 31
6 40 Энэрэл Цолмон 0 1 0 - 1 1 Асрал Түвшинбат 0 7
7 8 Бадмаараг Батзориг 0 1 0 - 1 1 Цэндмаа Нанжид 0 37
8 41 Эрхсаран Баяртнар 0 1 ½ - ½ 1 Буянхишиг Батпэлдэн 0 9
9 42 Янжинлхам Ариунболд 0 1 ½ - ½ 1 Гэгээнээ Энхмөнх 0 11
10 12 Дадьшура Сүхбаатар 0 1 0 - 1 1 Энэрлэн Амармэнд 0 39
11 2 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 ½ 1 - 0 0 Намуун Чүлтэм 0 19
12 10 Гүндэгмаа Тулгабат 0 0 ½ - ½ ½ Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 23
13 16 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 0 1 - 0 0 Тэргэл Батболд 0 29
14 18 Мичид Амар-Өлзийт 0 0 0 - 1 0 Хонгорзул Энхтүвшин 0 33
15 28 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 0 0 - 1 0 Нандин-Учрал Батманлай 0 20
16 30 Учрах Баяртогтох 0 0 1 - 0 0 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 21
17 22 Оюуннаран Бадарч 0 0 1 - 0 0 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 34
18 32 Үжингоо Шийтэр 0 0 0 - 1 0 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 24
19 36 Цэлмэг Галмандах 0 0 1 - 0 0 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 25
20 26 Сарнай Баттөмөр 0 0 0 - 1 0 Цэлмүүн Идэр 0 35
21 38 Энхрийхэн Нямдорж 0 0 + - - 0 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 27

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 31 Уянга Зоригоо 0 2 0 - 1 2 Энхжин Отгонбаяр 1014 3
2 37 Цэндмаа Нанжид 0 2 0 - 1 2 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 4
3 7 Асрал Түвшинбат 0 2 0 - 1 2 Должинсүрэн Ангараг 0 14
4 39 Энэрлэн Амармэнд 0 2 1 - 0 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 2
5 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 1 - 0 Эрхсаран Баяртнар 0 41
6 9 Буянхишиг Батпэлдэн 0 1 - 0 Янжинлхам Ариунболд 0 42
7 11 Гэгээнээ Энхмөнх 0 1 - 0 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 13
8 5 Анарзаяа Мөрөн 0 1 0 - 1 1 Оюуннаран Бадарч 0 22
9 23 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 1 1 - 0 1 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 6
10 24 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 1 ½ - ½ 1 Бадмаараг Батзориг 0 8
11 35 Цэлмүүн Идэр 0 1 1 - 0 1 Дадьшура Сүхбаатар 0 12
12 15 Ивээл Гансүх 0 1 1 - 0 1 Учрах Баяртогтох 0 30
13 38 Энхрийхэн Нямдорж 0 1 1 - 0 1 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 16
14 17 Маралмаа Энхсайхан 0 1 1 - 0 1 Цэлмэг Галмандах 0 36
15 20 Нандин-Учрал Батманлай 0 1 0 - 1 1 Энэрэл Цолмон 0 40
16 33 Хонгорзул Энхтүвшин 0 1 0 - 1 ½ Гүндэгмаа Тулгабат 0 10
17 29 Тэргэл Батболд 0 0 0 - 1 0 Мичид Амар-Өлзийт 0 18
18 19 Намуун Чүлтэм 0 0 - - - 0 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 27
19 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 0 0 - 1 0 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 28
20 25 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 0 0 - 1 0 Үжингоо Шийтэр 0 32
21 34 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 0 0 - 1 0 Сарнай Баттөмөр 0 26

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 14 Должинсүрэн Ангараг 0 3 0 - 1 3 Энхжин Отгонбаяр 1014 3
2 4 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 3 1 - 0 3 Энэрлэн Амармэнд 0 39
3 9 Буянхишиг Батпэлдэн 0 0 - 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 1
4 7 Асрал Түвшинбат 0 2 0 - 1 Гэгээнээ Энхмөнх 0 11
5 31 Уянга Зоригоо 0 2 1 - 0 2 Ивээл Гансүх 0 15
6 40 Энэрэл Цолмон 0 2 0 - 1 2 Маралмаа Энхсайхан 0 17
7 22 Оюуннаран Бадарч 0 2 0 - 1 2 Цэлмүүн Идэр 0 35
8 38 Энхрийхэн Нямдорж 0 2 1 - 0 2 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 23
9 42 Янжинлхам Ариунболд 0 1 - 0 2 Цэндмаа Нанжид 0 37
10 2 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 1 - 0 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 13
11 8 Бадмаараг Батзориг 0 0 - 1 Эрхсаран Баяртнар 0 41
12 10 Гүндэгмаа Тулгабат 0 1 - 0 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 24
13 28 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 1 0 - 1 1 Анарзаяа Мөрөн 0 5
14 26 Сарнай Баттөмөр 0 1 0 - 1 1 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 6
15 12 Дадьшура Сүхбаатар 0 1 0 - 1 1 Учрах Баяртогтох 0 30
16 16 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 1 0 - 1 1 Хонгорзул Энхтүвшин 0 33
17 18 Мичид Амар-Өлзийт 0 1 1 - 0 1 Үжингоо Шийтэр 0 32
18 36 Цэлмэг Галмандах 0 1 ½ - ½ 1 Нандин-Учрал Батманлай 0 20
19 19 Намуун Чүлтэм 0 0 - - + 0 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 25
20 34 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 0 0 - 1 0 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 21
21 29 Тэргэл Батболд 0 0 1 bye
22 27 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0 not paired

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 3 Энхжин Отгонбаяр 1014 4 0 - 1 4 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 4
2 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 1 - 0 Гэгээнээ Энхмөнх 0 11
3 39 Энэрлэн Амармэнд 0 3 0 - 1 3 Должинсүрэн Ангараг 0 14
4 17 Маралмаа Энхсайхан 0 3 1 - 0 3 Уянга Зоригоо 0 31
5 35 Цэлмүүн Идэр 0 3 0 - 1 3 Энхрийхэн Нямдорж 0 38
6 41 Эрхсаран Баяртнар 0 1 - 0 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 2
7 10 Гүндэгмаа Тулгабат 0 0 - 1 Буянхишиг Батпэлдэн 0 9
8 5 Анарзаяа Мөрөн 0 2 0 - 1 Янжинлхам Ариунболд 0 42
9 6 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 2 0 - 1 2 Хонгорзул Энхтүвшин 0 33
10 23 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 2 1 - 0 2 Асрал Түвшинбат 0 7
11 15 Ивээл Гансүх 0 2 1 - 0 2 Энэрэл Цолмон 0 40
12 30 Учрах Баяртогтох 0 2 1 - 0 2 Мичид Амар-Өлзийт 0 18
13 37 Цэндмаа Нанжид 0 2 1 - 0 2 Оюуннаран Бадарч 0 22
14 20 Нандин-Учрал Батманлай 0 1 - 0 Бадмаараг Батзориг 0 8
15 13 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 1 - 0 Цэлмэг Галмандах 0 36
16 24 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 0 - 1 1 Дадьшура Сүхбаатар 0 12
17 32 Үжингоо Шийтэр 0 1 1 - 0 1 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 16
18 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 1 - - + 1 Тэргэл Батболд 0 29
19 26 Сарнай Баттөмөр 0 1 - - + 1 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 25
20 28 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 1 + - - 0 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 34
21 19 Намуун Чүлтэм 0 0 0 not paired
22 27 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0 not paired

Round 6

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 4 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 5 1 - 0 Есүгэн Алтаншагай 1367 1
2 38 Энхрийхэн Нямдорж 0 4 0 - 1 4 Энхжин Отгонбаяр 1014 3
3 14 Должинсүрэн Ангараг 0 4 1 - 0 4 Маралмаа Энхсайхан 0 17
4 11 Гэгээнээ Энхмөнх 0 1 - 0 Буянхишиг Батпэлдэн 0 9
5 42 Янжинлхам Ариунболд 0 0 - 1 Эрхсаран Баяртнар 0 41
6 33 Хонгорзул Энхтүвшин 0 3 1 - 0 3 Ивээл Гансүх 0 15
7 35 Цэлмүүн Идэр 0 3 0 - 1 3 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 23
8 30 Учрах Баяртогтох 0 3 1 - 0 3 Цэндмаа Нанжид 0 37
9 31 Уянга Зоригоо 0 3 0 - 1 3 Энэрлэн Амармэнд 0 39
10 2 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 1 - 0 Нандин-Учрал Батманлай 0 20
11 13 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 1 - 0 Гүндэгмаа Тулгабат 0 10
12 32 Үжингоо Шийтэр 0 2 1 - 0 2 Анарзаяа Мөрөн 0 5
13 40 Энэрэл Цолмон 0 2 0 - 1 2 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 6
14 12 Дадьшура Сүхбаатар 0 2 1 - 0 2 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 25
15 18 Мичид Амар-Өлзийт 0 2 1 - 0 2 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 28
16 22 Оюуннаран Бадарч 0 2 1 - 0 2 Тэргэл Батболд 0 29
17 8 Бадмаараг Батзориг 0 0 - 1 2 Асрал Түвшинбат 0 7
18 36 Цэлмэг Галмандах 0 0 - 1 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 24
19 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 1 - - - 1 Сарнай Баттөмөр 0 26
20 16 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 1 1 - 0 0 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 34
21 19 Намуун Чүлтэм 0 0 0 not paired
22 27 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0 not paired

Round 7

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 14 Должинсүрэн Ангараг 0 5 0 - 1 6 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 4
2 3 Энхжин Отгонбаяр 1014 5 0 - 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 1
3 41 Эрхсаран Баяртнар 0 0 - 1 Гэгээнээ Энхмөнх 0 11
4 17 Маралмаа Энхсайхан 0 4 ½ - ½ 4 Учрах Баяртогтох 0 30
5 23 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 4 0 - 1 4 Хонгорзул Энхтүвшин 0 33
6 39 Энэрлэн Амармэнд 0 4 1 - 0 4 Энхрийхэн Нямдорж 0 38
7 42 Янжинлхам Ариунболд 0 0 - 1 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 2
8 9 Буянхишиг Батпэлдэн 0 ½ - ½ Долгормаа Лхагвасүрэн 0 13
9 6 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 3 1 - 0 3 Оюуннаран Бадарч 0 22
10 7 Асрал Түвшинбат 0 3 0 - 1 3 Уянга Зоригоо 0 31
11 12 Дадьшура Сүхбаатар 0 3 1 - 0 3 Үжингоо Шийтэр 0 32
12 15 Ивээл Гансүх 0 3 1 - 0 3 Цэлмүүн Идэр 0 35
13 37 Цэндмаа Нанжид 0 3 1 - 0 3 Мичид Амар-Өлзийт 0 18
14 20 Нандин-Учрал Батманлай 0 0 - 1 Гүндэгмаа Тулгабат 0 10
15 24 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 - - + 2 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 16
16 25 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 2 0 - 1 2 Тэргэл Батболд 0 29
17 28 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 2 0 - 1 2 Энэрэл Цолмон 0 40
18 5 Анарзаяа Мөрөн 0 2 1 - 0 Цэлмэг Галмандах 0 36
19 34 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 0 + - - Бадмаараг Батзориг 0 8
20 19 Намуун Чүлтэм 0 0 0 not paired
21 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 1 0 not paired
22 26 Сарнай Баттөмөр 0 1 0 not paired
23 27 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0 not paired

Round 8

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 11 Гэгээнээ Энхмөнх 0 1 - 0 7 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл 0 4
2 1 Есүгэн Алтаншагай 1367 0 - 1 5 Энэрлэн Амармэнд 0 39
3 33 Хонгорзул Энхтүвшин 0 5 1 - 0 5 Энхжин Отгонбаяр 1014 3
4 2 Мөнхжин Отгонбаяр 1211 0 - 1 5 Должинсүрэн Ангараг 0 14
5 30 Учрах Баяртогтох 0 0 - 1 Эрхсаран Баяртнар 0 41
6 6 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар 0 4 1 - 0 Маралмаа Энхсайхан 0 17
7 9 Буянхишиг Батпэлдэн 0 4 1 - 0 4 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар 0 23
8 31 Уянга Зоригоо 0 4 1 - 0 4 Дадьшура Сүхбаатар 0 12
9 13 Долгормаа Лхагвасүрэн 0 4 1 - 0 4 Цэндмаа Нанжид 0 37
10 38 Энхрийхэн Нямдорж 0 4 1 - 0 4 Ивээл Гансүх 0 15
11 10 Гүндэгмаа Тулгабат 0 1 - 0 Янжинлхам Ариунболд 0 42
12 29 Тэргэл Батболд 0 3 0 - 1 3 Анарзаяа Мөрөн 0 5
13 22 Оюуннаран Бадарч 0 3 ½ - ½ 3 Асрал Түвшинбат 0 7
14 40 Энэрэл Цолмон 0 3 1 - 0 3 Ивээлэн Эрдэнэбат 0 16
15 18 Мичид Амар-Өлзийт 0 3 0 - 1 3 Цэлмүүн Идэр 0 35
16 32 Үжингоо Шийтэр 0 3 1 - 0 Нандин-Учрал Батманлай 0 20
17 24 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо 0 1 - 0 2 Сайнсайхан Төмөрсүх 0 25
18 36 Цэлмэг Галмандах 0 1 - 0 2 Сэцэнбилэг Сүхбаатар 0 28
19 34 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан 0 1 + - - Бадмаараг Батзориг 0 8
20 19 Намуун Чүлтэм 0 0 0 not paired
21 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид 0 1 0 not paired
22 26 Сарнай Баттөмөр 0 1 0 not paired
23 27 Сэвэнгоо Төвшинтөр 0 0 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 4 Амин-Эрдэнэ Цэнгэл MGL 0 Босоо ноён 7,0 0,0 30,5 7
2 11 Гэгээнээ Энхмөнх MGL 0 Оюунлаг клуб 6,5 0,0 27,5 6
3 39 Энэрлэн Амармэнд MGL 0 Элит брайн 6,0 0,0 29,5 6
4 14 Должинсүрэн Ангараг MGL 0 Гобичесс 6,0 0,0 27,5 6
5 33 Хонгорзул Энхтүвшин MGL 0 Төгс нүүдэл 6,0 0,0 24,0 6
6 1 Есүгэн Алтаншагай MGL 1367 Төгс нүүдэл 5,5 1,0 31,5 5
7 41 Эрхсаран Баяртнар MGL 0 11-р сургууль 5,5 0,0 26,5 5
8 3 Энхжин Отгонбаяр MGL 1014 Хан Алтай 5,0 0,0 31,0 5
9 9 Буянхишиг Батпэлдэн MGL 0 Хос мастер 5,0 0,0 28,0 4
10 13 Долгормаа Лхагвасүрэн MGL 0 Их заргач 5,0 0,0 27,0 4
11 31 Уянга Зоригоо MGL 0 Монгени 5,0 0,0 26,0 5
12 6 Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар MGL 0 Монгени 5,0 0,0 24,5 5
13 38 Энхрийхэн Нямдорж MGL 0 Элит брайн 5,0 0,0 24,0 5
14 17 Маралмаа Энхсайхан MGL 0 Гобичесс 4,5 0,0 28,5 4
15 10 Гүндэгмаа Тулгабат MGL 0 Color mind 4,5 0,0 26,5 4
16 2 Мөнхжин Отгонбаяр MGL 1211 Хан Алтай 4,5 0,0 26,0 4
17 30 Учрах Баяртогтох MGL 0 Говьсүмбэр 4,5 0,0 24,5 4
18 12 Дадьшура Сүхбаатар MGL 0 4,0 0,0 28,0 4
19 23 Оюун-Эрдэнэ Нямдугар MGL 0 Багш клуб 4,0 0,0 27,0 3
20 15 Ивээл Гансүх MGL 0 115-р сургууль 4,0 0,0 26,5 4
21 35 Цэлмүүн Идэр MGL 0 Стеиниц ШИА 4,0 0,0 23,0 4
22 37 Цэндмаа Нанжид MGL 0 Их заргач 4,0 0,0 21,5 4
23 32 Үжингоо Шийтэр MGL 0 Монгени 4,0 0,0 21,0 4
24 40 Энэрэл Цолмон MGL 0 Элит брайн 4,0 0,0 20,5 4
25 5 Анарзаяа Мөрөн MGL 0 Нар шатар 4,0 0,0 18,5 4
26 42 Янжинлхам Ариунболд MGL 0 Оюунлаг клуб 3,5 0,0 27,0 3
27 7 Асрал Түвшинбат MGL 0 Бэрс гарах хүү 3,5 0,0 25,0 3
28 22 Оюуннаран Бадарч MGL 0 Говьсүмбэр 3,5 0,0 22,0 3
29 24 Пүрэвсүрэн Мөнхтогоо MGL 0 Цэцэн нүүдэл 3,5 0,0 21,5 3
30 18 Мичид Амар-Өлзийт MGL 0 Элит брайн 3,0 0,0 24,5 3
31 16 Ивээлэн Эрдэнэбат MGL 0 Элит брайн 3,0 0,0 21,0 3
32 29 Тэргэл Батболд MGL 0 Босоо ноён 3,0 0,0 16,0 2
33 20 Нандин-Учрал Батманлай MGL 0 2,5 0,5 22,0 2
34 36 Цэлмэг Галмандах MGL 0 Алаг морьт 2,5 0,5 21,5 2
35 25 Сайнсайхан Төмөрсүх MGL 0 Шинэ монгол 2,0 0,0 19,5 2
36 28 Сэцэнбилэг Сүхбаатар MGL 0 2,0 0,0 19,0 2
37 34 Хүсэл-Эрдэнэ Дэлгэрсайхан MGL 0 Алаг морьт 2,0 0,0 15,5 2
38 8 Бадмаараг Батзориг MGL 0 Гёте 1,5 0,0 20,5 1
39 26 Сарнай Баттөмөр MGL 0 Амжилт 1,0 0,0 19,0 1
40 21 Оюунболор Жүгдэрдэмид MGL 0 1,0 0,0 16,5 1
41 19 Намуун Чүлтэм MGL 0 Бэрс гарах хүү 0,0 0,0 16,5 0
27 Сэвэнгоо Төвшинтөр MGL 0 Гэгээ чесс 0,0 0,0 16,5 0