Eesti Algkoolide võistkondlikud meistrivõistlused Finaal

Chess tournament overview

Country: Estonia
Tournament date: 2021-04-16 to 2021-04-16
Tournament place: www.Tornelo.com (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 15 minutit + 2 sekundit igale käigule partii lõpuni
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Eesti Maleliit
Main referee: Georg Abozenko

Schedule: Eesti Algkoolide võistkondlikud meistrivõistlused Finaal

Round Date Time
1 unknown
2 unknown

Players registered in Eesti Algkoolide võistkondlikud meistrivõistlused Finaal

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 EST Gridin Maksim 0 1289 0
2 EST Pritulina Nadezhda 0 1487 0
3 EST Dadon Eva 0 1017 0
4 EST Aalund Daniel 0 0 0
5 EST Gorkov Kirill 0 1480 0
6 EST Protassova Evelina 0 1281 0
7 EST Rodina Alisa 0 1216 0
8 EST Moskaltsuk Ilja 0 1006 0
9 EST Rannaste Martin 0 0 0
10 EST Astel Karl 0 0 0
11 EST Animägi Arthur Martin 0 0 0
12 EST Jõeorg Marius 0 0 0
13 EST Reinholm Karl Kristjan 0 1188 0
14 EST Dotsenko Maksim 0 1318 0
15 EST Sai Oskar 0 1222 0
16 EST Kuznetsov Erik 0 1012 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 EST Gridin Maksim 0 1289 0
2 EST Pritulina Nadezhda 0 1487 0
3 EST Dadon Eva 0 1017 0
4 EST Aalund Daniel 0 0 0
5 EST Gorkov Kirill 0 1480 0
6 EST Protassova Evelina 0 1281 0
7 EST Rodina Alisa 0 1216 0
8 EST Moskaltsuk Ilja 0 1006 0
9 EST Rannaste Martin 0 0 0
10 EST Astel Karl 0 0 0
11 EST Animägi Arthur Martin 0 0 0
12 EST Jõeorg Marius 0 0 0
13 EST Reinholm Karl Kristjan 0 1188 0
14 EST Dotsenko Maksim 0 1318 0
15 EST Sai Oskar 0 1222 0
16 EST Kuznetsov Erik 0 1012 0

Teams starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID Elo FED Equipo M.
1 Pritulina Nadezhda 1487 EST Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 2
2 Gorkov Kirill 1480 EST Narva Keeltelütseum 1 1
3 Dotsenko Maksim 1318 EST Järveküla Kool 2
4 Gridin Maksim 1289 EST Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 1
5 Protassova Evelina 1281 EST Narva Keeltelütseum 1 2
6 Sai Oskar 1222 EST Järveküla Kool 3
7 Rodina Alisa 1216 EST Narva Keeltelütseum 1 3
8 Reinholm Karl Kristjan 1188 EST Järveküla Kool 1
9 Dadon Eva 1017 EST Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 3
10 Kuznetsov Erik 1012 EST Järveküla Kool 4
11 Moskaltsuk Ilja 1006 EST Narva Keeltelütseum 1 4
12 Aalund Daniel 0 EST Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 4
13 Animägi Arthur Martin 0 EST Tallinna Kesklinna Põhikool 3
14 Astel Karl 0 EST Tallinna Kesklinna Põhikool 2
15 Jõeorg Marius 0 EST Tallinna Kesklinna Põhikool 4
16 Rannaste Martin 0 EST Tallinna Kesklinna Põhikool 1

Round 1

M. 1   Narva Keeltelütseum 1 Elo - 4   Tallinna Kesklinna Põhikool Elo 3½: ½
1.1 Gorkov, Kirill 1480 - Rannaste, Martin 0 1 - 0
1.2 Protassova, Evelina 1281 - Astel, Karl 0 ½ - ½
1.3 Rodina, Alisa 1216 - Animägi, Arthur Martin 0 1 - 0
1.4 Moskaltsuk, Ilja 1006 - Jõeorg, Marius 0 1 - 0
M. 2   Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool Elo - 3   Järveküla Kool Elo 1½:2½
2.1 Gridin, Maksim 1289 - Reinholm, Karl Kristjan 1188 ½ - ½
2.2 Pritulina, Nadezhda 1487 - Dotsenko, Maksim 1318 1 - 0
2.3 Dadon, Eva 1017 - Sai, Oskar 1222 0 - 1
2.4 Aalund, Daniel 0 - Kuznetsov, Erik 1012 0 - 1

Round 2

M. 3   Järveküla Kool Elo - 1   Narva Keeltelütseum 1 Elo 3 : 1
1.1 Reinholm, Karl Kristjan 1188 - Gorkov, Kirill 1480 0 - 1
1.2 Dotsenko, Maksim 1318 - Protassova, Evelina 1281 1 - 0
1.3 Sai, Oskar 1222 - Rodina, Alisa 1216 1 - 0
1.4 Kuznetsov, Erik 1012 - Moskaltsuk, Ilja 1006 1 - 0
M. 4   Tallinna Kesklinna Põhikool Elo - 2   Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool Elo 1 : 3
2.1 Rannaste, Martin 0 - Gridin, Maksim 1289 1 - 0
2.2 Astel, Karl 0 - Pritulina, Nadezhda 1487 0 - 1
2.3 Animägi, Arthur Martin 0 - Dadon, Eva 1017 0 - 1
2.4 Jõeorg, Marius 0 - Aalund, Daniel 0 0 - 1

Players ranking

M. Name Elo FED FIDE-ID 1 2 Pts. Partidas Elo medio
M. Reinholm Karl Kristjan 1188 EST ½ 0 0,5 2 1385
1 Dotsenko Maksim 1318 EST 0 1 1,0 2 1384
2 Sai Oskar 1222 EST 1 1 2,0 2 1117
3 Kuznetsov Erik 1012 EST 1 1 2,0 2 1003
4 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 Pts. Partidas Elo medio
  2. Narva Keeltelütseum 1 (Elo medio:1246, Des 1: 998 / Des 2: 0) Gorkov Kirill 1480 EST 1 1 2,0 2 1094
M. Protassova Evelina 1281 EST ½ 0 0,5 2 1159
1 Rodina Alisa 1216 EST 1 0 1,0 2 1111
2 Moskaltsuk Ilja 1006 EST 1 0 1,0 2 1006
3 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 Pts. Partidas Elo medio
4 Gridin Maksim 1289 EST ½ 0 0,5 2 1094
  3. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (Elo medio:1198, Des 1: 997 / Des 2: 0) Pritulina Nadezhda 1487 EST 1 1 2,0 2 1159
M. Dadon Eva 1017 EST 0 1 1,0 2 1111
1 Aalund Daniel 0 EST 0 1 1,0 2 1006
2 Nombre Elo FED FIDE-ID 1 2 Pts. Partidas Elo medio
3 Rannaste Martin 0 EST 0 1 1,0 2 1385
4 Astel Karl 0 EST ½ 0 0,5 2 1384
  4. Tallinna Kesklinna Põhikool (Elo medio:1000, Des 1: 996 / Des 2: 0) Animägi Arthur Martin 0 EST 0 0 0,0 2 1117
M. Jõeorg Marius 0 EST 0 0 0,0 2 1003

Teams ranking

Rk. No.Ini. Equipo Partidas   +    =    -   Des 1 
1 3 Järveküla Kool 2 2 0 0 1
2 1 Narva Keeltelütseum 1 2 1 0 1 2
3 2 Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 2 1 0 1 3
4 4 Tallinna Kesklinna Põhikool 2 0 0 2 4

Teams starting rank

  1. Narva Keeltelütseum 1 (Elo medio:1246 / Des 1: 998 / Des 2: 0)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Gorkov Kirill 1480 EST 2,0 2,0
2 Protassova Evelina 1281 EST 0,5 2,0
3 Rodina Alisa 1216 EST 1,0 2,0
4 Moskaltsuk Ilja 1006 EST 1,0 2,0
  2. Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool (Elo medio:1198 / Des 1: 997 / Des 2: 0)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Gridin Maksim 1289 EST 0,5 2,0
2 Pritulina Nadezhda 1487 EST 2,0 2,0
3 Dadon Eva 1017 EST 1,0 2,0
4 Aalund Daniel 0 EST 1,0 2,0
  3. Järveküla Kool (Elo medio:1185 / Des 1: 999 / Des 2: 0)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Reinholm Karl Kristjan 1188 EST 0,5 2,0
2 Dotsenko Maksim 1318 EST 1,0 2,0
3 Sai Oskar 1222 EST 2,0 2,0
4 Kuznetsov Erik 1012 EST 2,0 2,0
  4. Tallinna Kesklinna Põhikool (Elo medio:1000 / Des 1: 996 / Des 2: 0)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Rannaste Martin 0 EST 1,0 2,0
2 Astel Karl 0 EST 0,5 2,0
3 Animägi Arthur Martin 0 EST 0,0 2,0
4 Jõeorg Marius 0 EST 0,0 2,0