Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат до 10 років - БЛІЦ

Chess tournament overview

Country: Ukraine
Tournament date: 2021-06-14 to 2021-06-14
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 3 хвилини + 2 секунди на кожен хід, починаючи з першого
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Управління спорту Івано-Франківської ОДА
Main referee: В.І.Палагіцький
Referee: Н.Палагіцька

Schedule: Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат до 10 років - БЛІЦ

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown
8 unknown
9 unknown

Players registered in Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат до 10 років - БЛІЦ

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 І-Ф Паньків Максим 1419 1982 0
2 І-Ф Матієвський Ростислав 2 0 1800 0
3 І-Ф Мацьків Станіслав 2 0 1800 0
4 І-Ф Смага Степан 2 0 1800 0
5 І-Ф Міщук Мар'ян 0 1756 0
6 і-ф Кабусь Віталій 3 0 1700 0
7 І-Ф Карбашевська Марта 3 0 1700 0
8 І-Ф Кепещук Анастасія 3 0 1700 0
9 І-Ф Кепещук Софія 3 0 1700 0
10 І-Ф Климончук Андрій 3 0 1700 0
11 І-Ф Кроліцька Вікторія 3 0 1700 0
12 І-Ф Цап Михайло 3 0 1700 0
13 І-Ф Чуйко Данило 3 0 1700 0
14 І-Ф Балагурак Роман 1ю 0 1600 0
15 І-Ф Бойчук Володимир 1ю 0 1600 0
16 І-Ф Вишницький Богдан 1ю 0 1600 0
17 І-Ф Габльовський Давид 1ю 0 1600 0
18 І-Ф Кушнір Назарій 1ю 0 1600 0
19 І-Ф Малик Максим 1ю 0 1600 0
20 І-ф Петришак Марія 1ю 0 1600 0
21 І-Ф Стефурак Юрій 1ю 0 1600 0
22 І-Ф Урсуляк Максим 1ю 0 1600 0
23 І-Ф Воронович Дмитро 0 1500 0
24 І-Ф Грисюк Єва 0 1500 0
25 І-Ф Рибальченко Захар 0 1500 0
26 І-Ф Удуд Вікторія 0 1500 0
27 І-Ф Яблонський Захар 0 1500 0

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 1 Паньків Максим І-Ф 1982 9,0 45,5 41,5 37,5
2 2 Матієвський Ростислав 2 І-Ф 1800 7,5 48,0 43,5 38,5
3 5 Міщук Мар'ян І-Ф 1756 7,5 47,5 43,5 39,0
4 12 Цап Михайло 3 І-Ф 1700 6,0 47,0 43,0 38,5
5 11 Кроліцька Вікторія 3 І-Ф 1700 6,0 44,5 42,0 38,5
6 8 Кепещук Анастасія 3 І-Ф 1700 5,5 44,5 40,5 36,5
7 9 Кепещук Софія 3 І-Ф 1700 5,0 44,5 42,0 38,5
8 3 Мацьків Станіслав 2 І-Ф 1800 5,0 40,5 37,0 33,0
9 6 Кабусь Віталій 3 і-ф 1700 5,0 38,5 35,0 31,0
10 22 Урсуляк Максим 1ю І-Ф 1600 5,0 36,0 32,0 28,0
11 16 Вишницький Богдан 1ю І-Ф 1600 5,0 35,5 31,5 27,5
12 25 Рибальченко Захар І-Ф 1500 5,0 34,0 31,0 27,5
13 15 Бойчук Володимир 1ю І-Ф 1600 4,5 38,5 36,0 32,5
14 21 Стефурак Юрій 1ю І-Ф 1600 4,5 36,0 32,5 29,0
15 23 Воронович Дмитро І-Ф 1500 4,5 34,0 30,5 27,0
16 13 Чуйко Данило 3 І-Ф 1700 4,0 43,0 38,5 34,0
17 4 Смага Степан 2 І-Ф 1800 4,0 42,0 38,5 35,0
18 17 Габльовський Давид 1ю І-Ф 1600 4,0 40,5 36,5 32,5
19 10 Климончук Андрій 3 І-Ф 1700 4,0 39,5 36,0 32,0
20 14 Балагурак Роман 1ю І-Ф 1600 4,0 36,5 34,0 31,5
21 7 Карбашевська Марта 3 І-Ф 1700 4,0 33,0 31,5 28,0
22 18 Кушнір Назарій 1ю І-Ф 1600 4,0 31,0 29,5 27,5
23 20 Петришак Марія 1ю І-ф 1600 4,0 30,5 29,0 26,5
24 19 Малик Максим 1ю І-Ф 1600 3,0 34,0 31,5 28,0
25 24 Грисюк Єва І-Ф 1500 3,0 33,0 31,5 28,5
26 27 Яблонський Захар І-Ф 1500 2,0 29,5 27,0 24,5
27 26 Удуд Вікторія І-Ф 1500 1,0 31,0 28,5 25,0