|
ŠSPK - Krajský přebor seniorů 2024 - kvalifikace |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Bílá věž 2024 |
|
|
|
Velikonoční rapid v Lužné - sobota 30.3.2024 |
2024-03-30 |
2024-03-30 |
|
20. Velikonoční turnaj v šachu mládeže - kategorie ELO (rapid LOK ČR 1301 a více) |
|
|
|
20. Velikonoční turnaj v šachu mládeže - kategorie VT (rapid LOK ČR 1300 a méně) |
|
|
|
O Velikonočního beránka 2024 - starší |
|
|
|
Lanta Open 2024 3rd International Chess Festival |
2024-03-28 |
2024-04-03 |
|
O Velikonočního beránka 2024 - mladší |
|
|
|
43. Turnaj sachovych nadeji - U9 - 43. Chess talents tournament - U9 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
43. Turnaj sachovych nadeji - U15 - 43. Chess talents tournament - U15 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
43. Turnaj sachovych nadeji - Pobeskydi Open - 43. Chess talents tournament - Pobeskydi Open |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
43. Turnaj sachovych nadeji - U12 - 43. Chess talents tournament - U12 |
2024-03-28 |
2024-04-01 |
|
Turnaj přátelství 2024 B |
2024-03-29 |
2024-03-31 |
|
KS 1.2 PŠS (1. třída) 2023-2024 |
|
|
|
Slavia Kroměříž a Staré Město open B 28.3. až 31.3.2024 |
2024-03-28 |
2024-03-31 |
|
Slavia Kroměříž a Staré Město open A 28.3. až 31.3.2024 |
2024-03-28 |
2024-03-31 |
|
Oddílový přebor dospělí 2023-24 ŠO Sokol Bakov nad Jizerou |
2023-09-13 |
2024-01-31 |
|
Velikonoční miniturnaj 2024 |
|
|
|
MEMORIÁL JANA KREJČÍHO Turnaj B |
|
|
|
MEMORIÁL JANA KREJČÍHO Turnaj A |
|
|
|
MEMORIÁL JANA KREJČÍHO Turnaj C |
|
|
|
Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2024" - skupina "D" VELIKONOČNÍ |
|
|
|
KS 1.1 PŠS (1. třída) 2023-2024 |
|
|
|
GP_Teplice_2024_dorost 21.ročník turnaje žáků a dorostenců v rapid šachu |
|
|
|
GP_Teplice_2024_starší 21.ročník turnaje žáků a dorostenců v rapid šachu |
|
|
|
Krajský přebor mládeže a juniorů v rapid šachu Kategorie H16 + D16 + H18 + D18 + H20 + D20 |
|
|
|
Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2023-24 |
|
|
|
Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2024" - skupina "A" KOTNOV |
|
|
|
Velikonoční rapid |
|
|
|
GP Zlinskeho kraje žáků v rapid šachu 2023-2024 H+D10 3. turnaj |
2024-03-23 |
2024-03-23 |
|
FIDE Rapid&Blitz UCT Chess Club marathon 2024 |
|
|
|
Industrix Cup 2024 - Hradecká šachová liga |
|
|
|
GP_Teplice_2024_mladší 21.ročník turnaje žáků a dorostenců v rapid šachu |
|
|
|
O pohár starosty města Nymburk, 10.ročník |
2024-04-20 |
2024-04-20 |
|
KS 3.1 PŠS (3. třída) 2023-2024 |
|
|
|
Hradecká věž 2024 |
2024-01-30 |
2024-04-09 |
|
Velikonoční šachový turnaj mládeže |
2024-03-27 |
2024-03-27 |
|
KS 2.2 PŠS (2. třída) 2023-2024 |
|
|
|
Rapid Věry Menčíkové 14. ročník |
2024-04-16 |
2024-04-16 |
|
Velikonoční šachový turnaj - 9. ročník |
2024-03-30 |
2024-03-31 |
|
MĚSTSKÁ SOUTĚŽ OSTRAVA 2023 - 2024 |
|
|
|
MČR do 8 let kategorie OPEN |
2024-04-06 |
2024-04-07 |
|
Memoriál Lubomíra Gillara - starší žáci |
2024-04-27 |
2024-04-27 |
|
XV. aprílový turnaj |
2024-04-09 |
2024-05-02 |
|
Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2024 skupina A |
|
|
|
Krajské kolo přeboru škol 1.-5. třída (KHŠS) |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Krajské kolo přeboru škol 6.-9. třída (KHŠS) |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Krajské kolo přeboru škol střední (KHŠS) |
2024-03-19 |
2024-03-19 |
|
Základní turnaj 2023/2024 |
2023-10-31 |
2024-03-26 |
|
Přebor Prahy družstev středních škol 2024 |
2024-03-26 |
2024-03-26 |