|
Rapidkampioenschap 2023 - 2024 |
2024-03-07 |
2024-06-13 |
|
BPB Limburg Open 2024 |
2024-05-17 |
2024-05-20 |
|
Chessfestival Groningen Vierkampen |
2024-12-22 |
2024-12-24 |
|
Chessfestival Groningen B |
2024-12-21 |
2024-12-30 |
|
Chessfestival Groningen C |
2024-12-21 |
2024-12-30 |
|
Chessfestival Groningen Compact |
2024-12-26 |
2024-12-30 |
|
Chessfestival Groningen A |
2024-12-21 |
2024-12-30 |
|
Vijfkampen OZU Voorjaar 2024 Groep 2 |
2024-02-20 |
2024-05-14 |
|
Vijfkampen OZU Voorjaar 2024 Groep 3 |
2024-02-20 |
2024-05-14 |
|
Open Roosendaalsche 2023-2024 |
2023-10-02 |
2024-04-22 |
|
Meesterklasse 2023 - 2024 |
2023-09-16 |
2024-04-20 |
|
De Pion - Zomer 2024 - E |
2024-02-23 |
2024-05-17 |
|
Interne Competitie Eeuwig Schaak Voorjaar 2024 |
2023-09-01 |
2023-12-31 |
|
De Pion - Zomer 2024 - D |
2024-02-23 |
2024-05-31 |
|
De Pion - Zomer 2024 - C |
2024-02-23 |
2024-05-31 |
|
De Pion - Zomer 2024 - B |
2024-02-23 |
2024-05-31 |
|
De Pion - Zomer 2024 - A |
2024-02-23 |
2024-05-31 |
|
NOSBO PJK 2024 FGH |
2024-04-21 |
2024-04-21 |
|
Vijfkampen OZU Voorjaar 2024 Groep 4 |
2024-02-20 |
2024-05-14 |
|
Vijfkampen OZU Voorjaar 2024 Groep 1 |
2024-02-20 |
2024-05-14 |
|
NK Snelschaken 2024 |
2024-09-14 |
2024-09-14 |
|
NOSBO BSK Halve Finale 2024 Drenthe |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
NOSBO BSK Finale 2024 |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
NOSBO BSK Halve Finale 2024 Groningen |
2024-04-06 |
2024-04-06 |
|
NK E Jeugd 2024 |
2023-03-29 |
2023-03-30 |
|
NK E Meisjes 2024 |
2023-03-29 |
2023-03-30 |
|
Rapidkampioenschap 2023 - 2024 |
2023-09-15 |
2024-05-05 |
|
DKD Stap 1 2024 |
2024-03-10 |
2024-03-10 |
|
DKD Opstapje 2024 |
2024-03-10 |
2024-03-10 |
|
FK Rapid Teams 2024 |
2024-03-16 |
2024-03-16 |
|
DKD a en b |
2024-03-10 |
2024-03-10 |
|
FIDE Arbiter Seminar Test Tournament |
|
|
|
Test Tournament (Tie Breaks) - Results |
2014-01-01 |
2014-01-01 |
|
Test Tournament (Tie Breaks) |
2014-01-01 |
2014-01-01 |
|
Kwalificatietoernooi 3 NK jeugd 2024 Cm |
2024-02-10 |
2024-02-11 |
|
Kwalificatietoernooi 3 NK jeugd 2024 A |
2024-02-10 |
2024-02-11 |
|
Kwalificatietoernooi 3 NK jeugd 2024 B |
2024-02-10 |
2024-02-11 |
|
Kwalificatietoernooi 3 NK jeugd 2024 Bm |
2024-02-10 |
2024-02-11 |
|
De Pion - Winter 2023 - C |
2023-10-27 |
2024-02-02 |
|
De Pion - Winter 2023 - D |
2023-10-27 |
2024-02-02 |
|
De Pion - Winter 2023 - E |
2023-10-27 |
2024-02-02 |
|
De Pion - Winter 2023 - A |
2023-10-27 |
2024-02-02 |
|
De Pion - Winter 2023 - B |
2023-10-27 |
2024-02-02 |
|
Schoolschaaktoernooi District Roosendaal 2024 |
2024-02-07 |
2024-02-07 |
|
Vijfkampen OZU Najaar 2023 Groep 4 |
2023-10-17 |
2024-01-23 |
|
NOSBO PJK 2024 E |
2024-02-04 |
2024-02-04 |
|
Vijfkampen OZU Najaar 2023 Groep 3 |
2023-10-17 |
2024-01-23 |
|
Tata Steel Chess - Challengers 2024 |
2024-01-13 |
2024-01-28 |
|
Tata Steel Chess - Masters 2024 |
2024-01-13 |
2024-01-28 |
|
Interne Competitie Eeuwig Schaak |
2023-09-01 |
2023-12-31 |