2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-10-16 to 2019-10-25
Tournament place: ք․ Երևան, Նոր Արեշ 5 (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90 րոպե
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Էրեբունու շախմատի մանկապատանեկան մարզադպրոց
Main referee: ՀՄ Գևորգ Մուրադյան

Schedule: 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի

Round Date Time
1 2019/10/16 17:30
2 2019/10/17 17:30
3 2019/10/18 17:30
4 2019/10/19 17:30
5 2019/10/21 17:30
6 2019/10/22 17:30
7 2019/10/23 17:30
8 2019/10/24 17:30
9 2019/10/25 17:30

Players registered in 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի

No. Country Title Name Elo FIDE Elo national Variation
1 ARM Աղաջանյան Սերգեյ 0 33 0
2 ARM Բարսեղյան Աշոտ 0 33 0
3 ARM Բեգլարյան Համլետ 0 33 0
4 ARM Գալստյան Էդուարդ 0 33 0
5 ARM Գասպարյան Բենիամին 0 33 0
6 ARM Գասպարյան Գարիկ 0 33 0
7 ARM Գրիգորյան Գրիգոր 0 33 0
8 ARM Դունամալյան Սամվել 0 33 0
9 ARM Ենոքյան Էլիզա 0 33 0
10 ARM Ենոքյան Լուիզա 0 33 0
11 ARM Թովմասյան Ալբերտ 0 33 0
12 ARM Լուլուկյան Ռաֆայել 0 33 0
13 ARM Խաչատրյան Միասնիկ 0 33 0
14 ARM Կիրակոսյան Գևորգ 0 33 0
15 ARM Կիրակոսյան Դավիթ 0 33 0
16 ARM Հարությունյան Կարեն 0 33 0
17 ARM Մանուկյան Աշոտ 0 33 0
18 ARM Մարտիրոսյան Արեն 0 33 0
19 ARM Միրաքյան Արտյոմ 0 33 0
20 ARM Մխիթարյան Արման 0 33 0
21 ARM Մկրտումյան Ստելլա 0 33 0
22 ARM Մոսիկյան Պետրոս 0 33 0
23 ARM Շահվերդյան Հայկ 0 33 0
24 ARM Չերքեզյան Գարեգին 0 33 0
25 ARM Չիթչյան Հրանտ 0 33 0
26 ARM Պողոսյան Արման 0 33 0
27 ARM Պողոսյան Նարեկ 0 33 0
28 ARM Սարգիս Սարգիս 0 33 0
29 ARM Սերգոյան Նարե 0 33 0
30 ARM Վարդանյան Խաչատուր 0 33 0
31 ARM Տիմչենկո Վլադիմիր 0 33 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Աղաջանյան Սերգեյ ARM 33 Նուբարաշեն/Հայկ
2 Բարսեղյան Աշոտ ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
3 Բեգլարյան Համլետ ARM 33 ՀՇԱ/Դ․ Շահինյան
4 Գալստյան Էդուարդ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
5 Գասպարյան Բենիամին ARM 33 ՀՇԱ/Տ․ Ազարյան
6 Գասպարյան Գարիկ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
7 Գրիգորյան Գրիգոր ARM 33 Հ․ Գասպարյան/Տ․ Պողոսյան
8 Դունամալյան Սամվել ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
9 Ենոքյան Էլիզա ARM 33 Նուբարաշեն/Հայկ
10 Ենոքյան Լուիզա ARM 33 Նուբարաշեն/Հայկ
11 Թովմասյան Ալբերտ ARM 33 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան
12 Լուլուկյան Ռաֆայել ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
13 Խաչատրյան Միասնիկ ARM 33 Վահանյան/Վ․ Մեժլումյան
14 Կիրակոսյան Գևորգ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
15 Կիրակոսյան Դավիթ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
16 Հարությունյան Կարեն ARM 33 Վահանյան/Վահե
17 Մանուկյան Աշոտ ARM 33 Նուբարաշեն/Վահագ
18 Մարտիրոսյան Արեն ARM 33 Նուբարաշեն/Վահագ
19 Միրաքյան Արտյոմ ARM 33 Վահանյան/Նավոյան
20 Մխիթարյան Արման ARM 33 Վահանյան/Վ․ Մեժլումյան
21 Մկրտումյան Ստելլա ARM 33 Մալաթիա/Ստեփանյան
22 Մոսիկյան Պետրոս ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
23 Շահվերդյան Հայկ ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
24 Չերքեզյան Գարեգին ARM 33 անհատական
25 Չիթչյան Հրանտ ARM 33 Կենտրոն/Դ․ Շահինյան
26 Պողոսյան Արման ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
27 Պողոսյան Նարեկ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
28 Սարգիս Սարգիս ARM 33 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան
29 Սերգոյան Նարե ARM 33 ՀՇԱ/Տ․ Ազարյան
30 Վարդանյան Խաչատուր ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան
31 Տիմչենկո Վլադիմիր ARM 33 ՀՇԱ/Է․ Մեջինյան

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 19 Միրաքյան Արտյոմ ARM 33 Վահանյան/Նավոյան 8,0 0,0 8 46,0
2 21 Մկրտումյան Ստելլա ARM 33 Մալաթիա/Ստեփանյան 7,0 0,0 6 48,5
3 5 Գասպարյան Բենիամին ARM 33 ՀՇԱ/Տ․ Ազարյան 6,5 0,0 5 46,5
4 4 Գալստյան Էդուարդ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 6,0 0,0 6 53,5
5 20 Մխիթարյան Արման ARM 33 Վահանյան/Վ․ Մեժլումյան 6,0 0,0 6 46,0
6 6 Գասպարյան Գարիկ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 6,0 0,0 6 40,0
7 22 Մոսիկյան Պետրոս ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 5,5 0,0 5 48,5
8 24 Չերքեզյան Գարեգին ARM 33 անհատական 5,5 0,0 5 47,5
9 1 Աղաջանյան Սերգեյ ARM 33 Նուբարաշեն/Հայկ 5,0 0,0 5 43,5
10 26 Պողոսյան Արման ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 5,0 0,0 5 41,5
11 27 Պողոսյան Նարեկ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 5,0 0,0 4 42,0
12 30 Վարդանյան Խաչատուր ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 5,0 0,0 4 38,5
13 13 Խաչատրյան Միասնիկ ARM 33 Վահանյան/Վ․ Մեժլումյան 4,5 0,0 4 41,0
14 11 Թովմասյան Ալբերտ ARM 33 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան 4,5 0,0 4 40,0
15 9 Ենոքյան Էլիզա ARM 33 Նուբարաշեն/Հայկ 4,5 0,0 4 38,0
16 31 Տիմչենկո Վլադիմիր ARM 33 ՀՇԱ/Է․ Մեջինյան 4,5 0,0 4 37,0
17 12 Լուլուկյան Ռաֆայել ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 4,5 0,0 4 35,5
18 29 Սերգոյան Նարե ARM 33 ՀՇԱ/Տ․ Ազարյան 4,5 0,0 3 46,0
19 28 Սարգիս Սարգիս ARM 33 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան 4,5 0,0 3 35,0
20 25 Չիթչյան Հրանտ ARM 33 Կենտրոն/Դ․ Շահինյան 4,0 0,0 4 48,0
21 3 Բեգլարյան Համլետ ARM 33 ՀՇԱ/Դ․ Շահինյան 4,0 0,0 3 30,5
22 23 Շահվերդյան Հայկ ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 4,0 0,0 3 28,5
23 2 Բարսեղյան Աշոտ ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 4,0 0,0 1 43,5
24 10 Ենոքյան Լուիզա ARM 33 Նուբարաշեն/Հայկ 3,5 0,0 3 35,0
25 7 Գրիգորյան Գրիգոր ARM 33 Հ․ Գասպարյան/Տ․ Պողոսյան 3,5 0,0 2 41,5
26 16 Հարությունյան Կարեն ARM 33 Վահանյան/Վահե 3,5 0,0 2 39,5
27 8 Դունամալյան Սամվել ARM 33 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 3,5 0,0 2 39,0
28 15 Կիրակոսյան Դավիթ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 2,5 0,0 2 36,5
29 14 Կիրակոսյան Գևորգ ARM 33 Էրեբունի/Գ․ Մուրադյան 2,0 0,0 1 33,5
30 18 Մարտիրոսյան Արեն ARM 33 Նուբարաշեն/Վահագ 1,5 0,0 1 32,0
31 17 Մանուկյան Աշոտ ARM 33 Նուբարաշեն/Վահագ 1,0 0,0 1 35,0