3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Էրեբունի

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-10-16 to 2019-10-24
Tournament place: ք․ Երևան, Նոր Արեշ 5 (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 60 րոպե
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Էրեբունու շախմատի մանկապատանեկան մարզադպրոց
Main referee: ՀՄ Գևորգ Մուրադյան

Schedule: 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Էրեբունի

Round Date Time
1 2019/10/16
2 2019/10/17
3 2019/10/18
4 2019/10/19
5 2019/10/21
6 2019/10/22
7 2019/10/23
8 2019/10/24

Players registered in 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Էրեբունի

No. Country Title Name Elo FIDE Elo national Variation
1 ARM Ասծատրյան Միքայել 0 4 0
2 ARM Ավագյան Ալեն 0 4 0
3 ARM Բասմաջյան Նշան 0 4 0
4 ARM Բարսեղյան Նարեկ 0 4 0
5 ARM Բոյաջյան Գոռ 0 4 0
6 ARM Գևորգյան Ավետ 0 4 0
7 ARM Գրբաշյան Դավիթ 0 4 0
8 ARM Գրիգորյան Էդուարդ 0 4 0
9 ARM Զաքարյան Արտակ 0 4 0
10 ARM Զաքարյան Գոռ 0 4 0
11 ARM Զաքարյան Սարգիս 0 4 0
12 ARM Թեմուրյան Գոռ* 0 4 0
13 ARM Հակոբյան Անդրանիկ 0 4 0
14 ARM Հովհաննիսյան Վարդան 0 4 0
15 ARM Ղուկասյան Առնակ 0 4 0
16 ARM Նիկոլյան Էրիկ 0 4 0
17 ARM Նիկողոսյան Սևակ 0 4 0
18 ARM Չերքեզյան Հուսիկ 0 4 0
19 ARM Պողոսյան Հայկ 0 4 0
20 ARM Սահակյան Մանե 0 4 0
21 ARM Սողոմոնյան Ալբերտ 0 4 0
22 ARM Փահլևանյան Արեն* 0 4 0
23 ARM Ֆիդանյան Աշոտ 0 4 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Ասծատրյան Միքայել ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
2 Ավագյան Ալեն ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան
3 Բասմաջյան Նշան ARM 4 Էրեբունի/Գ․Մուրադյան
4 Բարսեղյան Նարեկ ARM 4 Էրեբունի/Ն․ Թորոսյան
5 Բոյաջյան Գոռ ARM 4 անհատական
6 Գևորգյան Ավետ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
7 Գրբաշյան Դավիթ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
8 Գրիգորյան Էդուարդ ARM 4 Էրեբունի/Գ․Մուրադյան
9 Զաքարյան Արտակ ARM 4 Արտաշատ/Հայկ
10 Զաքարյան Գոռ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
11 Զաքարյան Սարգիս ARM 4 Կենտրոն/Դ․ Շահինյան
12 Թեմուրյան Գոռ* ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան
13 Հակոբյան Անդրանիկ ARM 4 ՀՇԱ/Ռ․ Ակոպով
14 Հովհաննիսյան Վարդան ARM 4 Կենտորն/Ա․ Հայրապետյան
15 Ղուկասյան Առնակ ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան
16 Նիկոլյան Էրիկ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան
17 Նիկողոսյան Սևակ ARM 4 Վահանյան/Ռ․ Պողոսյան
18 Չերքեզյան Հուսիկ ARM 4 Կենտրոն/Վահանյան
19 Պողոսյան Հայկ ARM 4 Վահանյան/Գ․ Սարգսյան
20 Սահակյան Մանե ARM 4 Կենտրոն/Ս․ Մկրտչյան
21 Սողոմոնյան Ալբերտ ARM 4 Էրեբունի/Գ․Մուրադյան
22 Փահլևանյան Արեն* ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան
23 Ֆիդանյան Աշոտ ARM 4 Էրեբունի/Ա․ Հայրապետյան

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 9 Զաքարյան Արտակ ARM 4 Արտաշատ/Հայկ 7,0 0,0 7 41,0
2 10 Զաքարյան Գոռ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 6,0 0,0 6 37,5
3 15 Ղուկասյան Առնակ ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան 6,0 0,0 6 35,5
4 5 Բոյաջյան Գոռ ARM 4 անհատական 6,0 0,0 6 33,5
5 11 Զաքարյան Սարգիս ARM 4 Կենտրոն/Դ․ Շահինյան 5,0 0,0 5 39,5
6 12 Թեմուրյան Գոռ* ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան 5,0 0,0 5 37,5
7 17 Նիկողոսյան Սևակ ARM 4 Վահանյան/Ռ․ Պողոսյան 5,0 0,0 5 34,0
8 18 Չերքեզյան Հուսիկ ARM 4 Կենտրոն/Վահանյան 5,0 0,0 5 32,0
9 2 Ավագյան Ալեն ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան 4,5 0,0 4 30,5
10 8 Գրիգորյան Էդուարդ ARM 4 Էրեբունի/Գ․Մուրադյան 4,0 0,0 4 38,5
11 20 Սահակյան Մանե ARM 4 Կենտրոն/Ս․ Մկրտչյան 4,0 0,0 4 33,0
12 21 Սողոմոնյան Ալբերտ ARM 4 Էրեբունի/Գ․Մուրադյան 4,0 0,0 4 32,0
13 19 Պողոսյան Հայկ ARM 4 Վահանյան/Գ․ Սարգսյան 4,0 0,0 3 29,5
14 7 Գրբաշյան Դավիթ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 4,0 0,0 3 28,0
15 22 Փահլևանյան Արեն* ARM 4 Մասիս/Մ․ Մարտիրոսյան 4,0 0,0 2 27,5
16 1 Ասծատրյան Միքայել ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 3,5 0,0 3 34,5
17 6 Գևորգյան Ավետ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 3,5 0,0 2 28,0
18 14 Հովհաննիսյան Վարդան ARM 4 Կենտորն/Ա․ Հայրապետյան 3,5 0,0 2 27,0
19 3 Բասմաջյան Նշան ARM 4 Էրեբունի/Գ․Մուրադյան 3,0 0,0 3 32,0
20 16 Նիկոլյան Էրիկ ARM 4 Էրեբունի/Ս․ Մկրտչյան 2,5 0,5 1 26,0
21 4 Բարսեղյան Նարեկ ARM 4 Էրեբունի/Ն․ Թորոսյան 2,5 0,5 1 25,5
22 23 Ֆիդանյան Աշոտ ARM 4 Էրեբունի/Ա․ Հայրապետյան 2,0 0,0 1 27,0
23 13 Հակոբյան Անդրանիկ ARM 4 ՀՇԱ/Ռ․ Ակոպով 2,0 0,0 1 25,0