ՀՀ դպրոցականների 13-րդ օլիմպիադայի Շիրակի մարզային փուլ

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-04-04 to 2019-04-04
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 10'+5''
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Շիրակի մարզի ֆիզկուլտուրայի և սպորտի բաժին
Main referee: Հ.խալիկյան

Schedule: ՀՀ դպրոցականների 13-րդ օլիմպիադայի Շիրակի մարզային փուլ

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in ՀՀ դպրոցականների 13-րդ օլիմպիադայի Շիրակի մարզային փուլ

No. Country Title Name Elo FIDE Elo national Variation
1 ARM Ղարիբյան Օգսեն 0 0 0
2 ARM Մանուկյան Լևոն 0 0 0
3 ARM Մաթևոսյան Արման 0 0 0
4 ARM Չալոյան Լուիզա 0 0 0
5 ARM Եղիազարյան Արտաշես 0 0 0
6 ARM Տոնոյան Հայկ 0 0 0
7 ARM Տոնոյան Վահագն 0 0 0
8 ARM Առաքելյան Ծովինար 0 0 0
9 ARM Մկրտչյան Գագիկ 0 0 0
10 ARM Մովսիսյան Սիմոն 0 0 0
11 ARM Վարոսյան Սամվել 0 0 0
12 ARM Բրոյան Շողիկ 0 0 0
13 ARM Աղաքարյան Արամ 0 0 0
14 ARM Քորօղլանյան Մհեր 0 0 0
15 ARM Տոնոյան Դավիթ 0 0 0
16 ARM Աղաքարյան Արփի 0 0 0
17 ARM Աբրահամյան Մայիս 0 0 0
18 ARM Պետրոսյան Համլետ 0 0 0
19 ARM Ռաֆայելյան Հարություն 0 0 0
20 ARM Ղուկասյան Անգելինա 0 0 0
21 ARM Միրզոյան Վահագն 0 0 0
22 ARM Սվարյան Վրույր 0 0 0
23 ARM Մարուքյան Արամ 0 0 0
24 ARM Ալավերդյան Լաուրա 0 0 0
25 ARM Մարգարյան Վրեժ 0 0 0
26 ARM Մնացականյան Ֆելիքս 0 0 0
27 ARM Հարությունյան Հարություն 0 0 0
28 ARM Մեյրոյան Նարե 0 0 0

Teams starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID Elo FED Equipo M.
1 Աբրահամյան Մայիս 0 ARM Թիվ11 1
2 Ալավերդյան Լաուրա 0 ARM Սառնաղբյուր 4
3 Աղաքարյան Արամ 0 ARM Արթիկ 6 1
4 Աղաքարյան Արփի 0 ARM Արթիկ 6 4
5 Առաքելյան Ծովինար 0 ARM Ամասիա 4
6 Բրոյան Շողիկ 0 ARM Աշոցք 4
7 Եղիազարյան Արտաշես 0 ARM Ամասիա 1
8 Հարությունյան Հարություն 0 ARM Ֆոտոն 3
9 Ղարիբյան Օգսեն 0 ARM Ախուրյան 1 1
10 Ղուկասյան Անգելինա 0 ARM Թիվ11 4
11 Մաթևոսյան Արման 0 ARM Ախուրյան 1 3
12 Մանուկյան Լևոն 0 ARM Ախուրյան 1 2
13 Մարգարյան Վրեժ 0 ARM Ֆոտոն 1
14 Մարուքյան Արամ 0 ARM Սառնաղբյուր 3
15 Մեյրոյան Նարե 0 ARM Ֆոտոն 4
16 Միրզոյան Վահագն 0 ARM Սառնաղբյուր 1
17 Մկրտչյան Գագիկ 0 ARM Աշոցք 1
18 Մնացականյան Ֆելիքս 0 ARM Ֆոտոն 2
19 Մովսիսյան Սիմոն 0 ARM Աշոցք 2
20 Չալոյան Լուիզա 0 ARM Ախուրյան 1 4
21 Պետրոսյան Համլետ 0 ARM Թիվ11 2
22 Ռաֆայելյան Հարություն 0 ARM Թիվ11 3
23 Սվարյան Վրույր 0 ARM Սառնաղբյուր 2
24 Վարոսյան Սամվել 0 ARM Աշոցք 3
25 Տոնոյան Դավիթ 0 ARM Արթիկ 6 3
26 Տոնոյան Հայկ 0 ARM Ամասիա 2
27 Տոնոյան Վահագն 0 ARM Ամասիա 3
28 Քորօղլանյան Մհեր 0 ARM Արթիկ 6 2

Round 1

M. 2   Թիվ11 Elo - 7   Աշոցք Elo 4 : 0
1.1 Աբրահամյան, Մայիս 0 - Մկրտչյան, Գագիկ 0 1 - 0
1.2 Պետրոսյան, Համլետ 0 - Մովսիսյան, Սիմոն 0 1 - 0
1.3 Ռաֆայելյան, Հարություն 0 - Վարոսյան, Սամվել 0 1 - 0
1.4 Ղուկասյան, Անգելինա 0 - Բրոյան, Շողիկ 0 1 - 0
M. 3   Ախուրյան 1 Elo - 6   Ամասիա Elo 4 : 0
2.1 Ղարիբյան, Օգսեն 0 - Եղիազարյան, Արտաշես 0 1 - 0
2.2 Մանուկյան, Լևոն 0 - Տոնոյան, Հայկ 0 1 - 0
2.3 Մաթևոսյան, Արման 0 - Տոնոյան, Վահագն 0 1 - 0
2.4 Չալոյան, Լուիզա 0 - Առաքելյան, Ծովինար 0 1 - 0
M. 4   Արթիկ 6 Elo - 5   Սառնաղբյուր Elo 3 : 1
3.1 Աղաքարյան, Արամ 0 - Միրզոյան, Վահագն 0 1 - 0
3.2 Քորօղլանյան, Մհեր 0 - Սվարյան, Վրույր 0 1 - 0
3.3 Տոնոյան, Դավիթ 0 - Մարուքյան, Արամ 0 1 - 0
3.4 Աղաքարյան, Արփի 0 - Ալավերդյան, Լաուրա 0 0 - 1

Round 2

M. 6   Ամասիա Elo - 4   Արթիկ 6 Elo 2 : 2
1.1 Եղիազարյան, Արտաշես 0 - Աղաքարյան, Արամ 0 0 - 1
1.2 Տոնոյան, Հայկ 0 - Քորօղլանյան, Մհեր 0 1 - 0
1.3 Տոնոյան, Վահագն 0 - Տոնոյան, Դավիթ 0 1 - 0
1.4 Առաքելյան, Ծովինար 0 - Աղաքարյան, Արփի 0 0 - 1
M. 7   Աշոցք Elo - 3   Ախուրյան 1 Elo 2 : 2
2.1 Մկրտչյան, Գագիկ 0 - Ղարիբյան, Օգսեն 0 1 - 0
2.2 Մովսիսյան, Սիմոն 0 - Մանուկյան, Լևոն 0 0 - 1
2.3 Վարոսյան, Սամվել 0 - Մաթևոսյան, Արման 0 1 - 0
2.4 Բրոյան, Շողիկ 0 - Չալոյան, Լուիզա 0 0 - 1
M. 1   Ֆոտոն Elo - 2   Թիվ11 Elo 2 : 2
3.1 Մարգարյան, Վրեժ 0 - Աբրահամյան, Մայիս 0 1 - 0
3.2 Մնացականյան, Ֆելիքս 0 - Պետրոսյան, Համլետ 0 ½ - ½
3.3 Հարությունյան, Հարություն 0 - Ռաֆայելյան, Հարություն 0 ½ - ½
3.4 Մեյրոյան, Նարե 0 - Ղուկասյան, Անգելինա 0 0 - 1

Round 3

M. 3   Ախուրյան 1 Elo - 1   Ֆոտոն Elo 1 : 3
1.1 Ղարիբյան, Օգսեն 0 - Մարգարյան, Վրեժ 0 1 - 0
1.2 Մանուկյան, Լևոն 0 - Մնացականյան, Ֆելիքս 0 0 - 1
1.3 Մաթևոսյան, Արման 0 - Հարությունյան, Հարություն 0 0 - 1
1.4 Չալոյան, Լուիզա 0 - Մեյրոյան, Նարե 0 0 - 1
M. 4   Արթիկ 6 Elo - 7   Աշոցք Elo 2 : 2
2.1 Աղաքարյան, Արամ 0 - Մկրտչյան, Գագիկ 0 1 - 0
2.2 Քորօղլանյան, Մհեր 0 - Մովսիսյան, Սիմոն 0 0 - 1
2.3 Տոնոյան, Դավիթ 0 - Վարոսյան, Սամվել 0 1 - 0
2.4 Աղաքարյան, Արփի 0 - Բրոյան, Շողիկ 0 0 - 1
M. 5   Սառնաղբյուր Elo - 6   Ամասիա Elo ½ :3½
3.1 Միրզոյան, Վահագն 0 - Եղիազարյան, Արտաշես 0 ½ - ½
3.2 Սվարյան, Վրույր 0 - Տոնոյան, Հայկ 0 0 - 1
3.3 Մարուքյան, Արամ 0 - Տոնոյան, Վահագն 0 0 - 1
3.4 Ալավերդյան, Լաուրա 0 - Առաքելյան, Ծովինար 0 0 - 1

Round 4

M. 7   Աշոցք Elo - 5   Սառնաղբյուր Elo 4 : 0
1.1 Մկրտչյան, Գագիկ 0 - Միրզոյան, Վահագն 0 1 - 0
1.2 Մովսիսյան, Սիմոն 0 - Սվարյան, Վրույր 0 1 - 0
1.3 Վարոսյան, Սամվել 0 - Մարուքյան, Արամ 0 1 - 0
1.4 Բրոյան, Շողիկ 0 - Ալավերդյան, Լաուրա 0 1 - 0
M. 1   Ֆոտոն Elo - 4   Արթիկ 6 Elo 4 : 0
2.1 Մարգարյան, Վրեժ 0 - Աղաքարյան, Արամ 0 1 - 0
2.2 Մնացականյան, Ֆելիքս 0 - Քորօղլանյան, Մհեր 0 1 - 0
2.3 Հարությունյան, Հարություն 0 - Տոնոյան, Դավիթ 0 1 - 0
2.4 Մեյրոյան, Նարե 0 - Աղաքարյան, Արփի 0 1 - 0
M. 2   Թիվ11 Elo - 3   Ախուրյան 1 Elo 3 : 1
3.1 Աբրահամյան, Մայիս 0 - Ղարիբյան, Օգսեն 0 1 - 0
3.2 Պետրոսյան, Համլետ 0 - Մանուկյան, Լևոն 0 0 - 1
3.3 Ռաֆայելյան, Հարություն 0 - Մաթևոսյան, Արման 0 1 - 0
3.4 Ղուկասյան, Անգելինա 0 - Չալոյան, Լուիզա 0 1 - 0

Round 5

M. 4   Արթիկ 6 Elo - 2   Թիվ11 Elo 0 : 4
1.1 Աղաքարյան, Արամ 0 - Աբրահամյան, Մայիս 0 0 - 1
1.2 Քորօղլանյան, Մհեր 0 - Պետրոսյան, Համլետ 0 0 - 1
1.3 Տոնոյան, Դավիթ 0 - Ռաֆայելյան, Հարություն 0 0 - 1
1.4 Աղաքարյան, Արփի 0 - Ղուկասյան, Անգելինա 0 0 - 1
M. 5   Սառնաղբյուր Elo - 1   Ֆոտոն Elo 0 : 4
2.1 Միրզոյան, Վահագն 0 - Մարգարյան, Վրեժ 0 0 - 1
2.2 Սվարյան, Վրույր 0 - Մնացականյան, Ֆելիքս 0 0 - 1
2.3 Մարուքյան, Արամ 0 - Հարությունյան, Հարություն 0 0 - 1
2.4 Ալավերդյան, Լաուրա 0 - Մեյրոյան, Նարե 0 0 - 1
M. 6   Ամասիա Elo - 7   Աշոցք Elo 3 : 1
3.1 Եղիազարյան, Արտաշես 0 - Մկրտչյան, Գագիկ 0 0 - 1
3.2 Տոնոյան, Հայկ 0 - Մովսիսյան, Սիմոն 0 1 - 0
3.3 Տոնոյան, Վահագն 0 - Վարոսյան, Սամվել 0 1 - 0
3.4 Առաքելյան, Ծովինար 0 - Բրոյան, Շողիկ 0 1 - 0

Round 6

M. 1   Ֆոտոն Elo - 6   Ամասիա Elo 0 : 0
1.1 Մարգարյան, Վրեժ 0 - Եղիազարյան, Արտաշես 0
1.2 Մնացականյան, Ֆելիքս 0 - Տոնոյան, Հայկ 0
1.3 Հարությունյան, Հարություն 0 - Տոնոյան, Վահագն 0
1.4 Մեյրոյան, Նարե 0 - Առաքելյան, Ծովինար 0
M. 2   Թիվ11 Elo - 5   Սառնաղբյուր Elo 0 : 0
2.1 Աբրահամյան, Մայիս 0 - Միրզոյան, Վահագն 0
2.2 Պետրոսյան, Համլետ 0 - Սվարյան, Վրույր 0
2.3 Ռաֆայելյան, Հարություն 0 - Մարուքյան, Արամ 0
2.4 Ղուկասյան, Անգելինա 0 - Ալավերդյան, Լաուրա 0
M. 3   Ախուրյան 1 Elo - 4   Արթիկ 6 Elo 0 : 0
3.1 Ղարիբյան, Օգսեն 0 - Աղաքարյան, Արամ 0
3.2 Մանուկյան, Լևոն 0 - Քորօղլանյան, Մհեր 0
3.3 Մաթևոսյան, Արման 0 - Տոնոյան, Դավիթ 0
3.4 Չալոյան, Լուիզա 0 - Աղաքարյան, Արփի 0

Round 7

M. 5   Սառնաղբյուր Elo - 3   Ախուրյան 1 Elo 0 : 0
1.1 No player assigned 0 - No player assigned 0
1.2 No player assigned 0 - No player assigned 0
1.3 No player assigned 0 - No player assigned 0
1.4 No player assigned 0 - No player assigned 0
M. 6   Ամասիա Elo - 2   Թիվ11 Elo 0 : 0
2.1 No player assigned 0 - No player assigned 0
2.2 No player assigned 0 - No player assigned 0
2.3 No player assigned 0 - No player assigned 0
2.4 No player assigned 0 - No player assigned 0
M. 7   Աշոցք Elo - 1   Ֆոտոն Elo 0 : 0
3.1 No player assigned 0 - No player assigned 0
3.2 No player assigned 0 - No player assigned 0
3.3 No player assigned 0 - No player assigned 0
3.4 No player assigned 0 - No player assigned 0

Players ranking

Teams ranking

Rk. Equipo 1 2 3 4 5 6 7  Des 1   Des 2 
1 Ֆոտոն  *  2 3 4 4 13,0 7
Թիվ11 2  *  4 3 4 13,0 7
3 Աշոցք 0  *  1 2 2 4 9,0 4
4 Ամասիա 3  *  0 2 8,5 5
5 Ախուրյան 1 1 1 2 4  *  8,0 3
6 Արթիկ 6 0 0 2 2  *  3 7,0 4
7 Սառնաղբյուր 0 0 ½ 1  *  1,5 0

Teams starting rank

  1. Ֆոտոն (Elo medio:1000 / Des 1: 13 / Des 2: 7)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Մարգարյան Վրեժ 0 ARM 3,0 5,0
2 Մնացականյան Ֆելիքս 0 ARM 3,5 5,0
3 Հարությունյան Հարություն 0 ARM 3,5 5,0
4 Մեյրոյան Նարե 0 ARM 3,0 5,0
  2. Թիվ11 (Elo medio:1000 / Des 1: 13 / Des 2: 7)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Աբրահամյան Մայիս 0 ARM 3,0 5,0
2 Պետրոսյան Համլետ 0 ARM 2,5 5,0
3 Ռաֆայելյան Հարություն 0 ARM 3,5 5,0
4 Ղուկասյան Անգելինա 0 ARM 4,0 5,0
  3. Ախուրյան 1 (Elo medio:1000 / Des 1: 8 / Des 2: 3)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Ղարիբյան Օգսեն 0 ARM 2,0 5,0
2 Մանուկյան Լևոն 0 ARM 3,0 5,0
3 Մաթևոսյան Արման 0 ARM 1,0 5,0
4 Չալոյան Լուիզա 0 ARM 2,0 5,0
  4. Արթիկ 6 (Elo medio:1000 / Des 1: 7 / Des 2: 4)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Աղաքարյան Արամ 0 ARM 3,0 6,0
2 Քորօղլանյան Մհեր 0 ARM 1,0 6,0
3 Տոնոյան Դավիթ 0 ARM 2,0 6,0
4 Աղաքարյան Արփի 0 ARM 1,0 6,0
  5. Սառնաղբյուր (Elo medio:1000 / Des 1: 1,5 / Des 2: 0)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Միրզոյան Վահագն 0 ARM 0,5 5,0
2 Սվարյան Վրույր 0 ARM 0,0 5,0
3 Մարուքյան Արամ 0 ARM 0,0 5,0
4 Ալավերդյան Լաուրա 0 ARM 1,0 5,0
  6. Ամասիա (Elo medio:1000 / Des 1: 8,5 / Des 2: 5)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Եղիազարյան Արտաշես 0 ARM 0,5 5,0
2 Տոնոյան Հայկ 0 ARM 3,0 5,0
3 Տոնոյան Վահագն 0 ARM 3,0 5,0
4 Առաքելյան Ծովինար 0 ARM 2,0 5,0
  7. Աշոցք (Elo medio:1000 / Des 1: 9 / Des 2: 4)
M. Name Elo FED FIDE-ID Pts. Games
1 Մկրտչյան Գագիկ 0 ARM 3,0 5,0
2 Մովսիսյան Սիմոն 0 ARM 2,0 5,0
3 Վարոսյան Սամվել 0 ARM 2,0 5,0
4 Բրոյան Շողիկ 0 ARM 2,0 5,0