Հայաստանի 2019թ. Ա-12 առաջն. եզրափակիչ

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-04-13 to 2019-04-22
Tournament place: Շևչենկո 34, ք. Երևան, ՀՀ (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90՛/40+30'+30" յուրաքանչյուր քայլին
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիա
Main referee: ՄՄ Աշոտ Վարդապետյան /13305670/

Schedule: Հայաստանի 2019թ. Ա-12 առաջն. եզրափակիչ

Round Date Time
1 2019/04/13 13:00
2 2019/04/14 11:00
3 2019/04/15 11:00
4 2019/04/16 11:00
5 2019/04/17 11:00
6 2019/04/17 16:30
7 2019/04/18 13:00
8 2019/04/19 11:00
9 2019/04/20 11:00
10 2019/04/21 11:00
11 2019/04/22 11:00

Players registered in Հայաստանի 2019թ. Ա-12 առաջն. եզրափակիչ

No. Country Title Name Elo FIDE Elo national Variation
1 ARM Ղուկասյան Անգելինա 0 1914 0
2 ARM Գոգինյան Թամար 0 1928 0
3 ARM Մխիթարյան Էմմա 0 1111 0
4 ARM Պապիկյան Անահիտ 0 1978 0
5 ARM Մուրադյան Անահիտ 0 1960 0
6 ARM Առաքելյան Սյուզաննա 0 1973 0
7 ARM Միրզոյան Էլեն 0 2004 0
8 ARM Սարգսյան Լիլիթ 0 1980 0
9 ARM Ստեփանյան Ալվարդ 0 1988 0
10 ARM Մարտիրոսյան Զարուհի 0 1111 0
11 ARM Ալվանջյան Աիդա 0 1111 0
12 ARM Պողոսյան Հասմիկ 0 1111 0

Players starting rank

No. Nombre ID FED EloN Club/Ciudad
7 Միրզոյան Էլեն 1004787 ARM 2004 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
9 Ստեփանյան Ալվարդ 1004574 ARM 1988 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
8 Սարգսյան Լիլիթ 1004530 ARM 1980 Երևան/Ավանի ՇՄՄ
4 Պապիկյան Անահիտ 1004811 ARM 1978 Շիրակ/Գյումրի
6 Առաքելյան Սյուզաննա 1004346 ARM 1973 Շիրակ/Գյումրի
5 Մուրադյան Անահիտ 1001563 ARM 1960 Երևան/Հ.Գասպարյան
2 Գոգինյան Թամար 1001948 ARM 1928 Երևան
1 Ղուկասյան Անգելինա 1002516 ARM 1914 Շիրակ/Գյումրի
11 Ալվանջյան Աիդա 0 ARM 1111 Շիրակ/Գյումրի
10 Մարտիրոսյան Զարուհի 0 ARM 1111 Արմավիր/Էջմիածին/ՀՇԱ
3 Մխիթարյան Էմմա 1004335 ARM 1111 Երևան/Հ.Գասպարյան
12 Պողոսյան Հասմիկ 0 ARM 1111 Երևան/Հ.Գասպարյան

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED EloN Club Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 5 Մուրադյան Անահիտ ARM 1960 Երևան/Հ.Գասպարյան 9,0 44,00 5 0,0 8
2 8 Սարգսյան Լիլիթ ARM 1980 Երևան/Ավանի ՇՄՄ 8,0 43,75 6 0,0 6
3 6 Առաքելյան Սյուզաննա ARM 1973 Շիրակ/Գյումրի 8,0 37,50 5 0,0 7
4 9 Ստեփանյան Ալվարդ ARM 1988 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 7,5 31,75 6 0,0 7
5 3 Մխիթարյան Էմմա ARM 1111 Երևան/Հ.Գասպարյան 6,5 27,75 5 0,0 6
6 2 Գոգինյան Թամար ARM 1928 Երևան 6,5 27,50 5 0,0 6
7 10 Մարտիրոսյան Զարուհի ARM 1111 Արմավիր/Էջմիածին/ՀՇԱ 5,0 21,75 6 0,0 3
8 1 Ղուկասյան Անգելինա ARM 1914 Շիրակ/Գյումրի 4,5 15,00 5 0,0 4
9 11 Ալվանջյան Աիդա ARM 1111 Շիրակ/Գյումրի 3,5 15,75 6 0,0 1
10 7 Միրզոյան Էլեն ARM 2004 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 3,0 15,75 6 0,0 1
11 12 Պողոսյան Հասմիկ ARM 1111 Երևան/Հ.Գասպարյան 2,5 9,75 6 0,0 1
12 4 Պապիկյան Անահիտ ARM 1978 Շիրակ/Գյումրի 2,0 9,25 5 0,0 0