Հայաստանի 2019թ. Ա-18 առաջն. եզրափակիչ

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-04-13 to 2019-04-22
Tournament place: Շևչենկո 34, ք. Երևան, ՀՀ (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90՛/40+30'+30" յուրաքանչյուր քայլին
Valid for ELO: Elo national

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիա
Main referee: ՄՄ Աշոտ Վարդապետյան /13305670/

Schedule: Հայաստանի 2019թ. Ա-18 առաջն. եզրափակիչ

Round Date Time
1 2019/04/13 13:00
2 2019/04/14 11:00
3 2019/04/15 11:00
4 2019/04/16 11:00
5 2019/04/17 11:00
6 2019/04/18 11:00
7 2019/04/19 11:00
8 2019/04/20 11:00
9 2019/04/21 11:00
10 2019/04/22 11:00

Players registered in Հայաստանի 2019թ. Ա-18 առաջն. եզրափակիչ

No. Country Title Name Elo FIDE Elo national Variation
1 ARM Գրիգորյան Արփինե 0 2217 0
2 ARM Երեմյան Նազիկ 0 2077 0
3 ARM Խաչատրյան Աննա 0 2192 0
4 ARM Սաֆրազյան Սյուզաննա 0 2045 0
5 ARM Ադամյան Մանե 0 2037 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name Elo FIDE Elo national Variation
1 ARM Գրիգորյան Արփինե 0 2217 0
2 ARM Երեմյան Նազիկ 0 2077 0
3 ARM Խաչատրյան Աննա 0 2192 0
4 ARM Սաֆրազյան Սյուզաննա 0 2045 0
5 ARM Ադամյան Մանե 0 2037 0

Players starting rank

No. Nombre ID FED EloN Club/Ciudad
1 Գրիգորյան Արփինե 1000405 ARM 2217 Երևան
3 Խաչատրյան Աննա 1000915 ARM 2192 Երևան/ՀՇԱ
2 Երեմյան Նազիկ 1001342 ARM 2077 Երևան/Հ.Գասպարյան
4 Սաֆրազյան Սյուզաննա 1001271 ARM 2045 Երևան
5 Ադամյան Մանե 1000970 ARM 2037 ԱՀ/Ստեփանակերտ

Round 1

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 2 2077 Երեմյան Նազիկ ½ - ½ Ադամյան Մանե 2037 5
2 3 2192 Խաչատրյան Աննա 1 - 0 Սաֆրազյան Սյուզաննա 2045 4
3 1 2217 Գրիգորյան Արփինե 0 bye 0 -1

Round 2

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 5 2037 Ադամյան Մանե 0 - 1 Խաչատրյան Աննա 2192 3
2 1 2217 Գրիգորյան Արփինե 0 - 1 Երեմյան Նազիկ 2077 2
3 4 2045 Սաֆրազյան Սյուզաննա 0 bye 0 -1

Round 3

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 3 2192 Խաչատրյան Աննա ½ - ½ Գրիգորյան Արփինե 2217 1
2 4 2045 Սաֆրազյան Սյուզաննա ½ - ½ Ադամյան Մանե 2037 5
3 2 2077 Երեմյան Նազիկ 0 bye 0 -1

Round 4

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 1 2217 Գրիգորյան Արփինե 1 - 0 Սաֆրազյան Սյուզաննա 2045 4
2 2 2077 Երեմյան Նազիկ 0 - 1 Խաչատրյան Աննա 2192 3
3 5 2037 Ադամյան Մանե 0 bye 0 -1

Round 5

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 4 2045 Սաֆրազյան Սյուզաննա 0 - 1 Երեմյան Նազիկ 2077 2
2 5 2037 Ադամյան Մանե ½ - ½ Գրիգորյան Արփինե 2217 1
3 3 2192 Խաչատրյան Աննա 0 bye 0 -1

Round 6

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 5 2037 Ադամյան Մանե 0 - 1 Երեմյան Նազիկ 2077 2
2 4 2045 Սաֆրազյան Սյուզաննա 1 - 0 Խաչատրյան Աննա 2192 3
3 1 2217 Գրիգորյան Արփինե 0 bye 0 -1

Round 7

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 3 2192 Խաչատրյան Աննա 1 - 0 Ադամյան Մանե 2037 5
2 2 2077 Երեմյան Նազիկ 0 - 1 Գրիգորյան Արփինե 2217 1
3 4 2045 Սաֆրազյան Սյուզաննա 0 bye 0 -1

Round 8

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 1 2217 Գրիգորյան Արփինե ½ - ½ Խաչատրյան Աննա 2192 3
2 5 2037 Ադամյան Մանե 1 - 0 Սաֆրազյան Սյուզաննա 2045 4
3 2 2077 Երեմյան Նազիկ 0 bye 0 -1

Round 9

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 4 2045 Սաֆրազյան Սյուզաննա ½ - ½ Գրիգորյան Արփինե 2217 1
2 3 2192 Խաչատրյան Աննա ½ - ½ Երեմյան Նազիկ 2077 2
3 5 2037 Ադամյան Մանե 0 bye 0 -1

Round 10

M. No. Elo Name Result Name Elo No.
1 2 2077 Երեմյան Նազիկ 0 - 1 Սաֆրազյան Սյուզաննա 2045 4
2 1 2217 Գրիգորյան Արփինե 1 - 0 Ադամյան Մանե 2037 5
3 3 2192 Խաչատրյան Աննա 0 bye 0 -1

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED EloN Club Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 3 Խաչատրյան Աննա ARM 2192 Երևան/ՀՇԱ 5,5 19,00 4 0,0 4
2 1 Գրիգորյան Արփինե ARM 2217 Երևան 5,0 17,75 4 0,0 3
3 2 Երեմյան Նազիկ ARM 2077 Երևան/Հ.Գասպարյան 4,0 14,50 4 0,0 3
4 4 Սաֆրազյան Սյուզաննա ARM 2045 Երևան 3,0 13,25 4 0,0 2
5 5 Ադամյան Մանե ARM 2037 ԱՀ/Ստեփանակերտ 2,5 9,00 4 0,0 1