Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 13-րդ առաջնություն /10 տ․/

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-03-07 to 2019-03-10
Tournament place: Քաջարան (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90 րոպե +30 վայրկյան
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Սյունիքի մարզի շախմատի ֆեդերացիա
Main referee: Սամվել Մարգարյան
Referee: Արտաշես Գրիգորյան

Schedule: Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 13-րդ առաջնություն /10 տ․/

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 13-րդ առաջնություն /10 տ․/

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 Ափունց Տիգրան 0 0 0
2 Թադևոսյան Անդրանիկ 0 0 0
3 Աթասունց Դավիթ 0 0 0
4 Բալասանյան Ալեքս 0 0 0
5 Գասպարյան Արման 0 0 0
6 Գրիգորյան Արտավազդ 0 0 0
7 Կարապետյան Գոռ 0 0 0
8 Հարությունյան Հրանտ 0 0 0
9 Հովսեփյան Արամե 0 0 0
10 Մաթևոսյան Գաբրիել 0 0 0
11 Մարկոսյան Ալեն 0 0 0
12 Մինասյան Դավիթ 0 0 0
13 Մկրտչյան Արտաշես 0 0 0
14 Մովսիսյան Ռիչարդ 0 0 0
15 Մուսաթյան Տիգրան 0 0 0
16 Ներսիսյան Հարութ 0 0 0
17 Պողոսյան Արտյոմ 0 0 0
18 Պողոսյան Մենուա 0 0 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Ափունց Տիգրան ARM 1900 Գորիս
2 Թադևոսյան Անդրանիկ ARM 1900 Կապան
3 Աթասունց Դավիթ ARM 1800 Գորիս
4 Բալասանյան Ալեքս ARM 1800 Կապան
5 Գասպարյան Արման ARM 1800 Սիսիան
6 Գրիգորյան Արտավազդ ARM 1800 Ագարակ
7 Կարապետյան Գոռ ARM 1800 Գորիս
8 Հարությունյան Հրանտ ARM 1800 Կապան
9 Հովսեփյան Արամե ARM 1800 Սիսիան
10 Մաթևոսյան Գաբրիել ARM 1800 Ագարակ
11 Մարկոսյան Ալեն ARM 1800 Սիսիան
12 Մինասյան Դավիթ ARM 1800 Գորիս
13 Մկրտչյան Արտաշես ARM 1800 Կապան
14 Մովսիսյան Ռիչարդ ARM 1800 Քաջարան
15 Մուսաթյան Տիգրան ARM 1800 Սիսիան
16 Ներսիսյան Հարութ ARM 1800 Քաջարան
17 Պողոսյան Արտյոմ ARM 1800 Ագարակ
18 Պողոսյան Մենուա ARM 1800 Սիսիան

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 2 Թադևոսյան Անդրանիկ ARM 1900 Կապան 6,5 23,5 26,0 3
2 1 Ափունց Տիգրան ARM 1900 Գորիս 6,0 27,5 29,0 4
3 4 Բալասանյան Ալեքս ARM 1800 Կապան 4,5 25,5 28,5 4
4 18 Պողոսյան Մենուա ARM 1800 Սիսիան 4,5 23,5 26,5 3
5 3 Աթասունց Դավիթ ARM 1800 Գորիս 4,5 21,5 24,0 3
6 8 Հարությունյան Հրանտ ARM 1800 Կապան 4,0 26,0 27,0 3
7 9 Հովսեփյան Արամե ARM 1800 Սիսիան 4,0 24,5 25,5 4
8 16 Ներսիսյան Հարութ ARM 1800 Քաջարան 4,0 22,0 24,5 3
9 14 Մովսիսյան Ռիչարդ ARM 1800 Քաջարան 4,0 20,0 21,0 3
10 12 Մինասյան Դավիթ ARM 1800 Գորիս 3,0 28,0 31,0 4
11 5 Գասպարյան Արման ARM 1800 Սիսիան 3,0 27,5 30,5 4
12 7 Կարապետյան Գոռ ARM 1800 Գորիս 3,0 24,5 25,5 4
13 11 Մարկոսյան Ալեն ARM 1800 Սիսիան 3,0 22,0 23,0 3
14 15 Մուսաթյան Տիգրան ARM 1800 Սիսիան 3,0 20,0 21,0 4
15 13 Մկրտչյան Արտաշես ARM 1800 Կապան 2,0 20,5 21,5 3
16 10 Մաթևոսյան Գաբրիել ARM 1800 Ագարակ 2,0 18,5 19,5 3
17 17 Պողոսյան Արտյոմ ARM 1800 Ագարակ 1,0 18,0 19,0 3
18 6 Գրիգորյան Արտավազդ ARM 1800 Ագարակ 1,0 17,0 18,0 3