ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2019-12-03 to 2019-12-06
Tournament registration: (Search in Google)
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: სმეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჭადრაკის ფედერაცია, ფოთის საჭადრაკო კლუბი
Main referee: გოჩა ჩაჩუა
Referee: გიორგი ღლონტი, ზურაბ ჩხარტიშვილი, გიორგი სულაბერიძე

Schedule: ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 7 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO ადამია გუგა 0 0 0
2 GEO ბებია ირაკლი 0 0 0
3 GEO ბერიშვილი ნია 0 0 0
4 GEO გეგეჭკორი ნინო 0 0 0
5 GEO გოგუა ლუკა 0 0 0
6 GEO გურგენაძე გიგი 0 0 0
7 GEO გურგენაძე სანდრო 0 0 0
8 GEO ზარქუა სალომე 0 0 0
9 GEO კორძახია ზურა 0 0 0
10 GEO მაკალათია საბა 0 0 0
11 GEO მუსერიძე გივიკო 0 0 0
12 GEO ორაგველიძე მარიამი 0 0 0
13 GEO ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 0
14 GEO რეიჰან ოზენ 0 0 0
15 GEO სვეტლიჩნი თემური 0 0 0
16 GEO ქარჩავა ლიზი 0 0 0
17 GEO შონია მერაბი 0 0 0
18 GEO ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0
19 GEO ხიზანიშვილი თამაზი 0 0 0

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 1 ადამია გუგა GEO 0 6,0 27,5 31,0 21,0
2 19 ხიზანიშვილი თამაზი GEO 0 6,0 27,0 28,5 24,0
3 13 ჟვანია ნიკოლოზი GEO 0 5,0 28,5 31,5 24,0
4 11 მუსერიძე გივიკო GEO 0 5,0 27,5 29,5 21,0
5 6 გურგენაძე გიგი GEO 0 4,0 25,0 25,5 18,0
6 17 შონია მერაბი GEO 0 4,0 24,0 26,5 17,0
7 18 ჩარკვიანი ალექსანდრე GEO 0 4,0 24,0 26,0 17,0
8 12 ორაგველიძე მარიამი GEO 0 4,0 24,0 24,5 18,0
9 16 ქარჩავა ლიზი GEO 0 4,0 20,5 21,0 15,0
10 8 ზარქუა სალომე GEO 0 3,0 22,5 23,0 12,0
11 7 გურგენაძე სანდრო GEO 0 2,0 21,0 23,0 11,0
12 2 ბებია ირაკლი GEO 0 2,0 20,5 21,0 7,0
13 3 ბერიშვილი ნია GEO 0 2,0 20,5 21,0 5,0
14 9 კორძახია ზურა GEO 0 2,0 20,0 22,5 10,0
15 10 მაკალათია საბა GEO 0 1,0 20,5 22,5 7,0
16 14 რეიჰან ოზენ GEO 0 1,0 20,5 22,0 7,0
17 15 სვეტლიჩნი თემური GEO 0 1,0 19,5 21,5 6,0
18 4 გეგეჭკორი ნინო GEO 0 0,0 16,5 17,5 0,0
5 გოგუა ლუკა GEO 0 0,0 16,5 17,5 0,0