ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2019-12-03 to 2019-12-06
Tournament registration: (Search in Google)
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჭადრაკის ფედერაცია, ფოთის საჭადრაკო კლუბი
Main referee: გოჩა ჩაჩუა
Referee: გიორგი ღლონტი, ზურაბ ჩხარტიშვილი, გიორგი სულაბერიძე

Schedule: ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი 6 წლის დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO აბშილავა ნია 0 0 0
2 GEO ალანია ლუკა 0 0 0
3 GEO ბერიშვილი ალექსანდრე 0 0 0
4 GEO გაგნიძე მათე 0 0 0
5 GEO გვასალია ნიკოლოზი 0 0 0
6 GEO გულორდავა გიორგი 0 0 0
7 GEO დაგარგულია ელენე 0 0 0
8 GEO კარტოზია თემური 0 0 0
9 GEO კრილოვი სანდრო 0 0 0
10 GEO მიქაბერიძე თომა 0 0 0
11 GEO ოქრიაშვილი ანი 0 0 0
12 GEO პატარაია კონსტანტინე 0 0 0
13 GEO პატარაია ნიტა 0 0 0
14 GEO პაჭკორია ირაკლი 0 0 0
15 GEO შონია გივი 0 0 0
16 GEO ჯალაღანია ალექსანდრე 0 0 0

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 6 გულორდავა გიორგი GEO 0 7,0 24,0 27,0 28,0
2 2 ალანია ლუკა GEO 0 5,0 26,5 29,5 19,0
3 14 პაჭკორია ირაკლი GEO 0 5,0 26,5 29,0 19,0
4 12 პატარაია კონსტანტინე GEO 0 4,5 19,0 20,5 14,0
5 15 შონია გივი GEO 0 4,0 25,5 27,0 18,0
6 13 პატარაია ნიტა GEO 0 4,0 20,5 22,0 14,0
7 4 გაგნიძე მათე GEO 0 3,5 27,0 30,0 18,5
8 9 კრილოვი სანდრო GEO 0 3,5 26,0 27,5 18,0
9 11 ოქრიაშვილი ანი GEO 0 3,0 22,5 24,0 16,5
10 8 კარტოზია თემური GEO 0 3,0 22,0 23,5 12,0
11 10 მიქაბერიძე თომა GEO 0 2,5 21,0 22,5 5,5
12 5 გვასალია ნიკოლოზი GEO 0 2,5 17,5 19,0 9,0
13 16 ჯალაღანია ალექსანდრე GEO 0 2,0 20,0 21,5 9,5
14 3 ბერიშვილი ალექსანდრე GEO 0 2,0 19,5 21,5 9,0
15 1 აბშილავა ნია GEO 0 1,5 20,0 22,5 5,0
16 7 დაგარგულია ელენე GEO 0 1,0 20,5 22,5 6,0