Հայաստանի 2019թ. Պ-14 առաջն. 1/2

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-03-23 to 2019-03-31
Tournament place: Շևչենկո 34, ք. Երևան, ՀՀ (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90՛/40+30'+30" յուրաքանչյուր քայլին
Valid for ELO: Elo Nacional

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիա
Main referee: ՄՄ Ջուլիետա Նահատակյան
Referee: ՀԿՄ Դավիթ Մուսաելյան, 1ԿՄ Վարսինե Մանանդյան

Schedule: Հայաստանի 2019թ. Պ-14 առաջն. 1/2

Round Date Time
1 2019/03/23 13:00
2 2019/03/24 11:00
3 2019/03/25 11:00
4 2019/03/26 11:00
5 2019/03/27 11:00
6 2019/03/28 11:00
7 2019/03/29 11:00
8 2019/03/30 11:00
9 2019/03/31 11:00

Players registered in Հայաստանի 2019թ. Պ-14 առաջն. 1/2

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 ARM Օհանյան Էմին 0 2204 0
2 ARM Դավթյան Արսեն 0 2196 0
3 ARM Պետրոսյանց Արգիշտի 0 2175 0
4 ARM Գրիգորյան Արամ 0 2148 0
5 ARM Գրիգորյան Սուրեն 0 2135 0
6 ARM Հակոբյան Էրիկ 0 2128 0
7 ARM Գալաջյան Արմեն 0 2122 0
8 ARM Մանուկյան Սևակ 0 2107 0
9 ARM Սարգսյան Գոռ 0 2096 0
10 ARM Բաբայան Ռաֆայել 0 2095 0
11 ARM Աբրահամյան Ռադիկ 0 2086 0
12 ARM Գևորգյան Ալեն 0 2086 0
13 ARM Ռոստոմյան Միքայել 0 2066 0
14 ARM Բրուտյան Համլետ 0 2062 0
15 ARM Ալիխանյան Արտակ 0 2060 0
16 ARM Սահակյան Ալեքս 0 2060 0
17 ARM Աբրահամյան Դավիթ 0 2058 0
18 ARM Թովմասյան Կարեն 0 2049 0
19 ARM Ղուկասյան Երվանդ 0 2039 0
20 ARM Հակոբյան Լևոն 0 2037 0
21 ARM Հարությունյան Գոռ 0 2035 0
22 ARM Բրուտյան Լևոն 0 2033 0
23 ARM Խաչատրյան Սուրեն 0 2027 0
24 ARM Խաչատրյան Վիգեն 0 2027 0
25 ARM Ղազարյան Տիգրան 0 2027 0
26 ARM Պետրոսյան Տիգրան 0 2025 0
27 ARM Չատինյան Գագիկ 0 2017 0
28 ARM Շահնազարյան Գոռ 0 2012 0
29 ARM Չախոյան Արթուր 0 2011 0
30 ARM Ավետիսյան Վահագն 0 2008 0
31 ARM Ավանեսով Ալեքսանդր 0 2005 0
32 ARM Պողոսյան Սարմեն 0 2004 0
33 ARM Բոտոյան Հայկ 0 2003 0
34 ARM Հասրաթյան Արեն 0 2002 0
35 ARM Միրզախանյան Վահան 0 2002 0
36 ARM Ասատրյան Արման 0 2000 0
37 ARM Կարապետյան Տիգրան 0 1993 0
38 ARM Թովմասյան Նարեկ 0 1991 0
39 ARM Հովակիմյան Սուրեն 0 1989 0
40 ARM Քալոյան Իշխան 0 1987 0
41 ARM Մելքոնյան Կորյուն 0 1985 0
42 ARM Փիլիպոսյան Գոռ 0 1984 0
43 ARM Պողոսյան Արտյոմ 0 1983 0
44 ARM Աթոյան Գոռ 0 1982 0
45 ARM Գյուլազյան Մարտին 0 1980 0
46 ARM Բակունց Արթուր 0 1977 0
47 ARM Գայրանյան Տիգրան 0 1977 0
48 ARM Հեղինյան Գուրգեն 0 1977 0
49 ARM Աթայան Տիգրան 0 1966 0
50 ARM Մնացականյան Ֆելիքս 0 1966 0
51 ARM Բաղյան Վահագն 0 1962 0
52 ARM Խաչատրյան Դավիթ 0 1962 0
53 ARM Սարգսյան Նարեկ 0 1960 0
54 ARM Ազատյան Էդգար 0 1952 0
55 ARM Սարգսյան Մխիթար 0 1949 0
56 ARM Հարությունյան Ավիկ 0 1943 0
57 ARM Առաքելյան Դենիս 0 1111 0
58 ARM Դանիելյան Էդուարդ 0 1111 0
59 ARM Թադևոսյան Արթուր 0 1111 0
60 ARM Հախինյան Դավիթ 0 1111 0
61 ARM Ղազարյան Սուրեն 0 1111 0
62 ARM Փիլոյան Մարտիկ 0 1111 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 ARM Օհանյան Էմին 0 2204 0
2 ARM Դավթյան Արսեն 0 2196 0
3 ARM Պետրոսյանց Արգիշտի 0 2175 0
4 ARM Գրիգորյան Արամ 0 2148 0
5 ARM Գրիգորյան Սուրեն 0 2135 0
6 ARM Հակոբյան Էրիկ 0 2128 0
7 ARM Գալաջյան Արմեն 0 2122 0
8 ARM Մանուկյան Սևակ 0 2107 0
9 ARM Սարգսյան Գոռ 0 2096 0
10 ARM Բաբայան Ռաֆայել 0 2095 0
11 ARM Աբրահամյան Ռադիկ 0 2086 0
12 ARM Գևորգյան Ալեն 0 2086 0
13 ARM Ռոստոմյան Միքայել 0 2066 0
14 ARM Բրուտյան Համլետ 0 2062 0
15 ARM Ալիխանյան Արտակ 0 2060 0
16 ARM Սահակյան Ալեքս 0 2060 0
17 ARM Աբրահամյան Դավիթ 0 2058 0
18 ARM Թովմասյան Կարեն 0 2049 0
19 ARM Ղուկասյան Երվանդ 0 2039 0
20 ARM Հակոբյան Լևոն 0 2037 0
21 ARM Հարությունյան Գոռ 0 2035 0
22 ARM Բրուտյան Լևոն 0 2033 0
23 ARM Խաչատրյան Սուրեն 0 2027 0
24 ARM Խաչատրյան Վիգեն 0 2027 0
25 ARM Ղազարյան Տիգրան 0 2027 0
26 ARM Պետրոսյան Տիգրան 0 2025 0
27 ARM Չատինյան Գագիկ 0 2017 0
28 ARM Շահնազարյան Գոռ 0 2012 0
29 ARM Չախոյան Արթուր 0 2011 0
30 ARM Ավետիսյան Վահագն 0 2008 0
31 ARM Ավանեսով Ալեքսանդր 0 2005 0
32 ARM Պողոսյան Սարմեն 0 2004 0
33 ARM Բոտոյան Հայկ 0 2003 0
34 ARM Հասրաթյան Արեն 0 2002 0
35 ARM Միրզախանյան Վահան 0 2002 0
36 ARM Ասատրյան Արման 0 2000 0
37 ARM Կարապետյան Տիգրան 0 1993 0
38 ARM Թովմասյան Նարեկ 0 1991 0
39 ARM Հովակիմյան Սուրեն 0 1989 0
40 ARM Քալոյան Իշխան 0 1987 0
41 ARM Մելքոնյան Կորյուն 0 1985 0
42 ARM Փիլիպոսյան Գոռ 0 1984 0
43 ARM Պողոսյան Արտյոմ 0 1983 0
44 ARM Աթոյան Գոռ 0 1982 0
45 ARM Գյուլազյան Մարտին 0 1980 0
46 ARM Բակունց Արթուր 0 1977 0
47 ARM Գայրանյան Տիգրան 0 1977 0
48 ARM Հեղինյան Գուրգեն 0 1977 0
49 ARM Աթայան Տիգրան 0 1966 0
50 ARM Մնացականյան Ֆելիքս 0 1966 0
51 ARM Բաղյան Վահագն 0 1962 0
52 ARM Խաչատրյան Դավիթ 0 1962 0
53 ARM Սարգսյան Նարեկ 0 1960 0
54 ARM Ազատյան Էդգար 0 1952 0
55 ARM Սարգսյան Մխիթար 0 1949 0
56 ARM Հարությունյան Ավիկ 0 1943 0
57 ARM Առաքելյան Դենիս 0 1111 0
58 ARM Դանիելյան Էդուարդ 0 1111 0
59 ARM Թադևոսյան Արթուր 0 1111 0
60 ARM Հախինյան Դավիթ 0 1111 0
61 ARM Ղազարյան Սուրեն 0 1111 0
62 ARM Փիլոյան Մարտիկ 0 1111 0

Players starting rank

No. Nombre ID FED EloN Club/Ciudad
1 Օհանյան Էմին 1001763 ARM 2204 Երևան/Դավթաշենի ՇՄՄ
2 Դավթյան Արսեն 1000574 ARM 2196 Արագածոտն/Աշտարակ
3 Պետրոսյանց Արգիշտի 1000916 ARM 2175 Երևան/Հ.Գասպարյան
4 Գրիգորյան Արամ 1000978 ARM 2148 Երևան/Հ.Գասպարյան
5 Գրիգորյան Սուրեն 1001414 ARM 2135 Երևան/ՀՇԱ
6 Հակոբյան Էրիկ 1001416 ARM 2128 Արմավիր/Արմավիր
7 Գալաջյան Արմեն 1001827 ARM 2122 Երևան/Դավթաշենի ՇՄՄ
8 Մանուկյան Սևակ 1001341 ARM 2107 ԱՀ/Հաթերք
9 Սարգսյան Գոռ 1001458 ARM 2096 Արմավիր/Էջմիածին
10 Բաբայան Ռաֆայել 1001521 ARM 2095 Գեղարքունիք/Ճամբարակ
11 Աբրահամյան Ռադիկ 1001579 ARM 2086 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
12 Գևորգյան Ալեն 1001310 ARM 2086 Սյունիք/Կապան
13 Ռոստոմյան Միքայել 1003735 ARM 2066 Երևան/Դավթաշենի ՇՄՄ
14 Բրուտյան Համլետ 1001002 ARM 2062 Երևան/ՀՇԱ
15 Ալիխանյան Արտակ 1004528 ARM 2060 Երևան
16 Սահակյան Ալեքս 1001495 ARM 2060 Սյունիք/Կապան
17 Աբրահամյան Դավիթ 1002405 ARM 2058 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
18 Թովմասյան Կարեն 1001775 ARM 2049 Կոտայք/Հրազդան
19 Ղուկասյան Երվանդ 1001794 ARM 2039 Սյունիք/Կապան
20 Հակոբյան Լևոն 1001658 ARM 2037 Շիրակ/Գյումրի
21 Հարությունյան Գոռ 1002607 ARM 2035 Արարատ/Դավթաշենի ՇՄՄ
22 Բրուտյան Լևոն 1004018 ARM 2033 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
23 Խաչատրյան Սուրեն 1002284 ARM 2027 Շիրակ/Գյումրի
24 Խաչատրյան Վիգեն 1002372 ARM 2027 Գեղարքունիք/Վարդենիս
25 Ղազարյան Տիգրան 1001829 ARM 2027 Արմավիր/Մեծամոր
26 Պետրոսյան Տիգրան 1004458 ARM 2025 ԱՀ/Ստեփանակերտ
27 Չատինյան Գագիկ 1002131 ARM 2017 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
28 Շահնազարյան Գոռ 1002236 ARM 2012 Արմավիր/Արմավիր
29 Չախոյան Արթուր 1004446 ARM 2011 Երևան
30 Ավետիսյան Վահագն 1004369 ARM 2008 Արարատ/Արտաշատ
31 Ավանեսով Ալեքսանդր 1004440 ARM 2005 Երևան/Ռ.Վահանյանի ՇՄՄ
32 Պողոսյան Սարմեն 1001663 ARM 2004 Երևան/Հ.Գասպարյան
33 Բոտոյան Հայկ 1004441 ARM 2003 Երևան/Հ.Գասպարյան
34 Հասրաթյան Արեն 1002192 ARM 2002 Երևան/Հ.Գասպարյան
35 Միրզախանյան Վահան 1001404 ARM 2002 Արմավիր/Արմավիր
36 Ասատրյան Արման 1004412 ARM 2000 Երևան
37 Կարապետյան Տիգրան 1004459 ARM 1993 Լոռի/Վանաձոր
38 Թովմասյան Նարեկ 1004406 ARM 1991 Արագածոտն/Աշտարակ
39 Հովակիմյան Սուրեն 1002187 ARM 1989 Արագածոտն/Օշական
40 Քալոյան Իշխան 1003024 ARM 1987 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
41 Մելքոնյան Կորյուն 1002009 ARM 1985 Արագածոտն/Աշտարակ
42 Փիլիպոսյան Գոռ 1001364 ARM 1984 Երևան
43 Պողոսյան Արտյոմ 1001888 ARM 1983 Շիրակ/Գյումրի
44 Աթոյան Գոռ 1004456 ARM 1982 Արարատ/Արտաշատ
45 Գյուլազյան Մարտին 1001957 ARM 1980 Երևան/Հ.Գասպարյան
46 Բակունց Արթուր 1004015 ARM 1977 Սյունիք/Գորիս
47 Գայրանյան Տիգրան 1001567 ARM 1977 Գեղարքունիք/Գավառ
48 Հեղինյան Գուրգեն 1004786 ARM 1977 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ
49 Աթայան Տիգրան 1002743 ARM 1966 Սյունիք/Կապան
50 Մնացականյան Ֆելիքս 1002823 ARM 1966 Շիրակ/Գյումրի
51 Բաղյան Վահագն 1003000 ARM 1962 Երևան/Հ.Գասպարյան
52 Խաչատրյան Դավիթ 1001947 ARM 1962 Կոտայք/Աբովյան
53 Սարգսյան Նարեկ 1002887 ARM 1960 Երևան/Հ.Գասպարյան
54 Ազատյան Էդգար 1004394 ARM 1952 Կոտայք/Ջրվեժ
55 Սարգսյան Մխիթար 1002299 ARM 1949 ԱՀ/Այգեստան
56 Հարությունյան Ավիկ 1003647 ARM 1943 Կոտայք/Աբովյան
57 Առաքելյան Դենիս 0 ARM 1111 Արարատ/Այնթափ
58 Դանիելյան Էդուարդ 0 ARM 1111 Լոռի/Վանաձոր
59 Թադևոսյան Արթուր 0 ARM 1111 Լոռի/Վանաձոր
60 Հախինյան Դավիթ 0 ARM 1111 Լոռի/Վանաձոր
61 Ղազարյան Սուրեն 1004588 ARM 1111 Երևան/Հ.Գասպարյան
62 Փիլոյան Մարտիկ 0 ARM 1111 Արմավիր/Արմավիր

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 Օհանյան Էմին 2204 0 1 - 0 0 Պողոսյան Սարմեն 2004 32
2 33 Բոտոյան Հայկ 2003 0 0 - 1 0 Դավթյան Արսեն 2196 2
3 3 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 0 1 - 0 0 Հասրաթյան Արեն 2002 34
4 35 Միրզախանյան Վահան 2002 0 1 - 0 0 Գրիգորյան Արամ 2148 4
5 5 Գրիգորյան Սուրեն 2135 0 1 - 0 0 Ասատրյան Արման 2000 36
6 37 Կարապետյան Տիգրան 1993 0 1 - 0 0 Հակոբյան Էրիկ 2128 6
7 7 Գալաջյան Արմեն 2122 0 ½ - ½ 0 Թովմասյան Նարեկ 1991 38
8 39 Հովակիմյան Սուրեն 1989 0 0 - 1 0 Մանուկյան Սևակ 2107 8
9 9 Սարգսյան Գոռ 2096 0 0 - 1 0 Քալոյան Իշխան 1987 40
10 41 Մելքոնյան Կորյուն 1985 0 0 - 1 0 Բաբայան Ռաֆայել 2095 10
11 11 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 0 1 - 0 0 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 42
12 43 Պողոսյան Արտյոմ 1983 0 0 - 1 0 Գևորգյան Ալեն 2086 12
13 13 Ռոստոմյան Միքայել 2066 0 1 - 0 0 Աթոյան Գոռ 1982 44
14 45 Գյուլազյան Մարտին 1980 0 ½ - ½ 0 Բրուտյան Համլետ 2062 14
15 15 Ալիխանյան Արտակ 2060 0 1 - 0 0 Բակունց Արթուր 1977 46
16 47 Գայրանյան Տիգրան 1977 0 0 - 1 0 Սահակյան Ալեքս 2060 16
17 17 Աբրահամյան Դավիթ 2058 0 ½ - ½ 0 Հեղինյան Գուրգեն 1977 48
18 49 Աթայան Տիգրան 1966 0 0 - 1 0 Թովմասյան Կարեն 2049 18
19 19 Ղուկասյան Երվանդ 2039 0 1 - 0 0 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 50
20 51 Բաղյան Վահագն 1962 0 0 - 1 0 Հակոբյան Լևոն 2037 20
21 21 Հարությունյան Գոռ 2035 0 1 - 0 0 Խաչատրյան Դավիթ 1962 52
22 53 Սարգսյան Նարեկ 1960 0 0 - 1 0 Բրուտյան Լևոն 2033 22
23 23 Խաչատրյան Սուրեն 2027 0 ½ - ½ 0 Ազատյան Էդգար 1952 54
24 55 Սարգսյան Մխիթար 1949 0 1 - 0 0 Խաչատրյան Վիգեն 2027 24
25 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 0 1 - 0 0 Հարությունյան Ավիկ 1943 56
26 57 Առաքելյան Դենիս 1111 0 0 - 1 0 Պետրոսյան Տիգրան 2025 26
27 27 Չատինյան Գագիկ 2017 0 1 - 0 0 Դանիելյան Էդուարդ 1111 58
28 59 Թադևոսյան Արթուր 1111 0 0 - 1 0 Շահնազարյան Գոռ 2012 28
29 29 Չախոյան Արթուր 2011 0 1 - 0 0 Հախինյան Դավիթ 1111 60
30 61 Ղազարյան Սուրեն 1111 0 0 - 1 0 Ավետիսյան Վահագն 2008 30
31 31 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 0 1 - 0 0 Փիլոյան Մարտիկ 1111 62

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 20 Հակոբյան Լևոն 2037 1 0 - 1 1 Օհանյան Էմին 2204 1
2 2 Դավթյան Արսեն 2196 1 1 - 0 1 Հարությունյան Գոռ 2035 21
3 22 Բրուտյան Լևոն 2033 1 0 - 1 1 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 3
4 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 1 0 - 1 1 Գրիգորյան Սուրեն 2135 5
5 8 Մանուկյան Սևակ 2107 1 0 - 1 1 Չատինյան Գագիկ 2017 27
6 10 Բաբայան Ռաֆայել 2095 1 1 - 0 1 Չախոյան Արթուր 2011 29
7 26 Պետրոսյան Տիգրան 2025 1 1 - 0 1 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 11
8 12 Գևորգյան Ալեն 2086 1 ½ - ½ 1 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 31
9 28 Շահնազարյան Գոռ 2012 1 1 - 0 1 Ռոստոմյան Միքայել 2066 13
10 30 Ավետիսյան Վահագն 2008 1 0 - 1 1 Ալիխանյան Արտակ 2060 15
11 16 Սահակյան Ալեքս 2060 1 ½ - ½ 1 Միրզախանյան Վահան 2002 35
12 18 Թովմասյան Կարեն 2049 1 1 - 0 1 Կարապետյան Տիգրան 1993 37
13 40 Քալոյան Իշխան 1987 1 ½ - ½ 1 Ղուկասյան Երվանդ 2039 19
14 14 Բրուտյան Համլետ 2062 ½ 1 - 0 1 Սարգսյան Մխիթար 1949 55
15 48 Հեղինյան Գուրգեն 1977 ½ 0 - 1 ½ Գալաջյան Արմեն 2122 7
16 54 Ազատյան Էդգար 1952 ½ 0 - 1 ½ Աբրահամյան Դավիթ 2058 17
17 38 Թովմասյան Նարեկ 1991 ½ 1 - 0 ½ Խաչատրյան Սուրեն 2027 23
18 4 Գրիգորյան Արամ 2148 0 1 - 0 ½ Գյուլազյան Մարտին 1980 45
19 6 Հակոբյան Էրիկ 2128 0 1 - 0 0 Գայրանյան Տիգրան 1977 47
20 50 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 0 0 - 1 0 Սարգսյան Գոռ 2096 9
21 24 Խաչատրյան Վիգեն 2027 0 1 - 0 0 Աթայան Տիգրան 1966 49
22 32 Պողոսյան Սարմեն 2004 0 1 - 0 0 Բաղյան Վահագն 1962 51
23 52 Խաչատրյան Դավիթ 1962 0 ½ - ½ 0 Բոտոյան Հայկ 2003 33
24 34 Հասրաթյան Արեն 2002 0 1 - 0 0 Սարգսյան Նարեկ 1960 53
25 36 Ասատրյան Արման 2000 0 ½ - ½ 0 Հարությունյան Ավիկ 1943 56
26 58 Դանիելյան Էդուարդ 1111 0 1 - 0 0 Հովակիմյան Սուրեն 1989 39
27 60 Հախինյան Դավիթ 1111 0 1 - 0 0 Մելքոնյան Կորյուն 1985 41
28 42 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 0 1 - 0 0 Առաքելյան Դենիս 1111 57
29 62 Փիլոյան Մարտիկ 1111 0 ½ - ½ 0 Պողոսյան Արտյոմ 1983 43
30 44 Աթոյան Գոռ 1982 0 ½ - ½ 0 Թադևոսյան Արթուր 1111 59
31 46 Բակունց Արթուր 1977 0 ½ - ½ 0 Ղազարյան Սուրեն 1111 61

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 Օհանյան Էմին 2204 2 1 - 0 2 Թովմասյան Կարեն 2049 18
2 15 Ալիխանյան Արտակ 2060 2 0 - 1 2 Դավթյան Արսեն 2196 2
3 3 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 2 1 - 0 2 Պետրոսյան Տիգրան 2025 26
4 5 Գրիգորյան Սուրեն 2135 2 ½ - ½ 2 Շահնազարյան Գոռ 2012 28
5 27 Չատինյան Գագիկ 2017 2 1 - 0 2 Բաբայան Ռաֆայել 2095 10
6 7 Գալաջյան Արմեն 2122 1 - 0 Քալոյան Իշխան 1987 40
7 19 Ղուկասյան Երվանդ 2039 1 - 0 Գևորգյան Ալեն 2086 12
8 35 Միրզախանյան Վահան 2002 0 - 1 Բրուտյան Համլետ 2062 14
9 31 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 ½ - ½ Սահակյան Ալեքս 2060 16
10 17 Աբրահամյան Դավիթ 2058 ½ - ½ Թովմասյան Նարեկ 1991 38
11 4 Գրիգորյան Արամ 2148 1 1 - 0 1 Ղազարյան Տիգրան 2027 25
12 29 Չախոյան Արթուր 2011 1 ½ - ½ 1 Հակոբյան Էրիկ 2128 6
13 30 Ավետիսյան Վահագն 2008 1 ½ - ½ 1 Մանուկյան Սևակ 2107 8
14 9 Սարգսյան Գոռ 2096 1 1 - 0 1 Պողոսյան Սարմեն 2004 32
15 11 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 1 1 - 0 1 Հասրաթյան Արեն 2002 34
16 13 Ռոստոմյան Միքայել 2066 1 1 - 0 1 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 42
17 37 Կարապետյան Տիգրան 1993 1 0 - 1 1 Հակոբյան Լևոն 2037 20
18 21 Հարությունյան Գոռ 2035 1 1 - 0 1 Դանիելյան Էդուարդ 1111 58
19 55 Սարգսյան Մխիթար 1949 1 0 - 1 1 Բրուտյան Լևոն 2033 22
20 60 Հախինյան Դավիթ 1111 1 0 - 1 1 Խաչատրյան Վիգեն 2027 24
21 23 Խաչատրյան Սուրեն 2027 ½ ½ - ½ ½ Հեղինյան Գուրգեն 1977 48
22 33 Բոտոյան Հայկ 2003 ½ 1 - 0 ½ Ազատյան Էդգար 1952 54
23 59 Թադևոսյան Արթուր 1111 ½ ½ - ½ ½ Ասատրյան Արման 2000 36
24 43 Պողոսյան Արտյոմ 1983 ½ 1 - 0 ½ Խաչատրյան Դավիթ 1962 52
25 61 Ղազարյան Սուրեն 1111 ½ 1 - 0 ½ Աթոյան Գոռ 1982 44
26 45 Գյուլազյան Մարտին 1980 ½ 1 - 0 ½ Փիլոյան Մարտիկ 1111 62
27 56 Հարությունյան Ավիկ 1943 ½ 0 - 1 ½ Բակունց Արթուր 1977 46
28 39 Հովակիմյան Սուրեն 1989 0 0 - 1 0 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 50
29 41 Մելքոնյան Կորյուն 1985 0 0 - 1 0 Բաղյան Վահագն 1962 51
30 47 Գայրանյան Տիգրան 1977 0 ½ - ½ 0 Սարգսյան Նարեկ 1960 53
31 49 Աթայան Տիգրան 1966 0 0 - 1 0 Առաքելյան Դենիս 1111 57

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 3 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 3 1 - 0 3 Օհանյան Էմին 2204 1
2 2 Դավթյան Արսեն 2196 3 ½ - ½ 3 Չատինյան Գագիկ 2017 27
3 14 Բրուտյան Համլետ 2062 ½ - ½ Գրիգորյան Սուրեն 2135 5
4 28 Շահնազարյան Գոռ 2012 0 - 1 Գալաջյան Արմեն 2122 7
5 10 Բաբայան Ռաֆայել 2095 2 1 - 0 Ղուկասյան Երվանդ 2039 19
6 18 Թովմասյան Կարեն 2049 2 1 - 0 2 Գրիգորյան Արամ 2148 4
7 20 Հակոբյան Լևոն 2037 2 1 - 0 2 Սարգսյան Գոռ 2096 9
8 22 Բրուտյան Լևոն 2033 2 0 - 1 2 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 11
9 24 Խաչատրյան Վիգեն 2027 2 0 - 1 2 Ռոստոմյան Միքայել 2066 13
10 38 Թովմասյան Նարեկ 1991 2 0 - 1 2 Ալիխանյան Արտակ 2060 15
11 16 Սահակյան Ալեքս 2060 2 0 - 1 2 Հարությունյան Գոռ 2035 21
12 26 Պետրոսյան Տիգրան 2025 2 ½ - ½ 2 Աբրահամյան Դավիթ 2058 17
13 6 Հակոբյան Էրիկ 2128 1 - 0 2 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 31
14 8 Մանուկյան Սևակ 2107 1 - 0 Միրզախանյան Վահան 2002 35
15 12 Գևորգյան Ալեն 2086 1 - 0 Գյուլազյան Մարտին 1980 45
16 40 Քալոյան Իշխան 1987 0 - 1 Չախոյան Արթուր 2011 29
17 43 Պողոսյան Արտյոմ 1983 1 - 0 Ավետիսյան Վահագն 2008 30
18 46 Բակունց Արթուր 1977 1 - 0 Բոտոյան Հայկ 2003 33
19 32 Պողոսյան Սարմեն 2004 1 1 - 0 Ղազարյան Սուրեն 1111 61
20 50 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 1 0 - 1 1 Խաչատրյան Սուրեն 2027 23
21 51 Բաղյան Վահագն 1962 1 1 - 0 1 Ղազարյան Տիգրան 2027 25
22 34 Հասրաթյան Արեն 2002 1 0 - 1 1 Սարգսյան Մխիթար 1949 55
23 57 Առաքելյան Դենիս 1111 1 ½ - ½ 1 Ասատրյան Արման 2000 36
24 58 Դանիելյան Էդուարդ 1111 1 0 - 1 1 Կարապետյան Տիգրան 1993 37
25 42 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 1 1 - 0 1 Թադևոսյան Արթուր 1111 59
26 48 Հեղինյան Գուրգեն 1977 1 0 - 1 1 Հախինյան Դավիթ 1111 60
27 53 Սարգսյան Նարեկ 1960 ½ ½ - ½ ½ Աթոյան Գոռ 1982 44
28 54 Ազատյան Էդգար 1952 ½ 0 - 1 ½ Գայրանյան Տիգրան 1977 47
29 52 Խաչատրյան Դավիթ 1962 ½ 1 - 0 ½ Հարությունյան Ավիկ 1943 56
30 62 Փիլոյան Մարտիկ 1111 ½ ½ - ½ 0 Հովակիմյան Սուրեն 1989 39
31 49 Աթայան Տիգրան 1966 0 ½ - ½ 0 Մելքոնյան Կորյուն 1985 41

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 27 Չատինյան Գագիկ 2017 1 - 0 4 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 3
2 7 Գալաջյան Արմեն 2122 1 - 0 Դավթյան Արսեն 2196 2
3 1 Օհանյան Էմին 2204 3 0 - 1 3 Բրուտյան Համլետ 2062 14
4 5 Գրիգորյան Սուրեն 2135 3 1 - 0 3 Ալիխանյան Արտակ 2060 15
5 21 Հարությունյան Գոռ 2035 3 0 - 1 3 Բաբայան Ռաֆայել 2095 10
6 11 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 3 1 - 0 3 Թովմասյան Կարեն 2049 18
7 13 Ռոստոմյան Միքայել 2066 3 1 - 0 3 Հակոբյան Լևոն 2037 20
8 26 Պետրոսյան Տիգրան 2025 ½ - ½ Հակոբյան Էրիկ 2128 6
9 28 Շահնազարյան Գոռ 2012 ½ - ½ Մանուկյան Սևակ 2107 8
10 29 Չախոյան Արթուր 2011 0 - 1 Գևորգյան Ալեն 2086 12
11 17 Աբրահամյան Դավիթ 2058 1 - 0 Պողոսյան Արտյոմ 1983 43
12 19 Ղուկասյան Երվանդ 2039 1 - 0 Բակունց Արթուր 1977 46
13 4 Գրիգորյան Արամ 2148 2 1 - 0 2 Պողոսյան Սարմեն 2004 32
14 9 Սարգսյան Գոռ 2096 2 1 - 0 2 Թովմասյան Նարեկ 1991 38
15 55 Սարգսյան Մխիթար 1949 2 0 - 1 2 Սահակյան Ալեքս 2060 16
16 60 Հախինյան Դավիթ 1111 2 0 - 1 2 Բրուտյան Լևոն 2033 22
17 23 Խաչատրյան Սուրեն 2027 2 ½ - ½ 2 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 42
18 37 Կարապետյան Տիգրան 1993 2 1 - 0 2 Խաչատրյան Վիգեն 2027 24
19 31 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 2 0 - 1 2 Բաղյան Վահագն 1962 51
20 45 Գյուլազյան Մարտին 1980 1 - 0 Ավետիսյան Վահագն 2008 30
21 33 Բոտոյան Հայկ 2003 1 - 0 Գայրանյան Տիգրան 1977 47
22 35 Միրզախանյան Վահան 2002 1 - 0 Առաքելյան Դենիս 1111 57
23 36 Ասատրյան Արման 2000 0 - 1 Խաչատրյան Դավիթ 1962 52
24 61 Ղազարյան Սուրեն 1111 0 - 1 Քալոյան Իշխան 1987 40
25 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 1 - - + 1 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 50
26 58 Դանիելյան Էդուարդ 1111 1 0 - 1 1 Հասրաթյան Արեն 2002 34
27 44 Աթոյան Գոռ 1982 1 ½ - ½ 1 Փիլոյան Մարտիկ 1111 62
28 59 Թադևոսյան Արթուր 1111 1 ½ - ½ 1 Հեղինյան Գուրգեն 1977 48
29 41 Մելքոնյան Կորյուն 1985 ½ ½ - ½ 1 Սարգսյան Նարեկ 1960 53
30 39 Հովակիմյան Սուրեն 1989 ½ 1 - 0 ½ Ազատյան Էդգար 1952 54
31 56 Հարությունյան Ավիկ 1943 ½ ½ - ½ ½ Աթայան Տիգրան 1966 49

Round 6

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 27 Չատինյան Գագիկ 2017 1 - 0 Գալաջյան Արմեն 2122 7
2 14 Բրուտյան Համլետ 2062 4 ½ - ½ 4 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 3
3 11 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 4 0 - 1 4 Գրիգորյան Սուրեն 2135 5
4 10 Բաբայան Ռաֆայել 2095 4 1 - 0 4 Ռոստոմյան Միքայել 2066 13
5 2 Դավթյան Արսեն 2196 1 - 0 Ղուկասյան Երվանդ 2039 19
6 12 Գևորգյան Ալեն 2086 1 - 0 Աբրահամյան Դավիթ 2058 17
7 22 Բրուտյան Լևոն 2033 3 ½ - ½ 3 Օհանյան Էմին 2204 1
8 20 Հակոբյան Լևոն 2037 3 0 - 1 3 Գրիգորյան Արամ 2148 4
9 6 Հակոբյան Էրիկ 2128 3 ½ - ½ 3 Հարությունյան Գոռ 2035 21
10 8 Մանուկյան Սևակ 2107 3 ½ - ½ 3 Պետրոսյան Տիգրան 2025 26
11 18 Թովմասյան Կարեն 2049 3 1 - 0 3 Սարգսյան Գոռ 2096 9
12 15 Ալիխանյան Արտակ 2060 3 1 - 0 3 Շահնազարյան Գոռ 2012 28
13 16 Սահակյան Ալեքս 2060 3 1 - 0 3 Կարապետյան Տիգրան 1993 37
14 51 Բաղյան Վահագն 1962 3 ½ - ½ Խաչատրյան Սուրեն 2027 23
15 46 Բակունց Արթուր 1977 0 - 1 Չախոյան Արթուր 2011 29
16 42 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 0 - 1 Բոտոյան Հայկ 2003 33
17 52 Խաչատրյան Դավիթ 1962 0 - 1 Միրզախանյան Վահան 2002 35
18 40 Քալոյան Իշխան 1987 1 - 0 Պողոսյան Արտյոմ 1983 43
19 24 Խաչատրյան Վիգեն 2027 2 1 - 0 Գյուլազյան Մարտին 1980 45
20 38 Թովմասյան Նարեկ 1991 2 ½ - ½ 2 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 31
21 32 Պողոսյան Սարմեն 2004 2 1 - 0 2 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 50
22 34 Հասրաթյան Արեն 2002 2 ½ - ½ 2 Հախինյան Դավիթ 1111 60
23 30 Ավետիսյան Վահագն 2008 1 - 0 2 Սարգսյան Մխիթար 1949 55
24 36 Ասատրյան Արման 2000 1 - 0 Ղազարյան Սուրեն 1111 61
25 53 Սարգսյան Նարեկ 1960 0 - 1 Հովակիմյան Սուրեն 1989 39
26 57 Առաքելյան Դենիս 1111 0 - 1 Աթոյան Գոռ 1982 44
27 47 Գայրանյան Տիգրան 1977 0 - 1 Թադևոսյան Արթուր 1111 59
28 48 Հեղինյան Գուրգեն 1977 ½ - ½ Փիլոյան Մարտիկ 1111 62
29 56 Հարությունյան Ավիկ 1943 1 1 - 0 1 Մելքոնյան Կորյուն 1985 41
30 49 Աթայան Տիգրան 1966 1 ½ - ½ 1 Դանիելյան Էդուարդ 1111 58
31 54 Ազատյան Էդգար 1952 ½ 1 bye
32 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 1 0 not paired

Round 7

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 5 Գրիգորյան Սուրեն 2135 5 ½ - ½ Չատինյան Գագիկ 2017 27
2 2 Դավթյան Արսեն 2196 1 - 0 5 Բաբայան Ռաֆայել 2095 10
3 3 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 1 - 0 Գևորգյան Ալեն 2086 12
4 7 Գալաջյան Արմեն 2122 ½ - ½ Բրուտյան Համլետ 2062 14
5 4 Գրիգորյան Արամ 2148 4 1 - 0 4 Ալիխանյան Արտակ 2060 15
6 16 Սահակյան Ալեքս 2060 4 1 - 0 4 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 11
7 13 Ռոստոմյան Միքայել 2066 4 ½ - ½ 4 Թովմասյան Կարեն 2049 18
8 1 Օհանյան Էմին 2204 ½ - ½ Պետրոսյան Տիգրան 2025 26
9 33 Բոտոյան Հայկ 2003 1 - 0 Հակոբյան Էրիկ 2128 6
10 29 Չախոյան Արթուր 2011 0 - 1 Մանուկյան Սևակ 2107 8
11 17 Աբրահամյան Դավիթ 2058 ½ - ½ Բրուտյան Լևոն 2033 22
12 19 Ղուկասյան Երվանդ 2039 0 - 1 Բաղյան Վահագն 1962 51
13 21 Հարությունյան Գոռ 2035 1 - 0 Քալոյան Իշխան 1987 40
14 35 Միրզախանյան Վահան 2002 1 - 0 3 Սարգսյան Գոռ 2096 9
15 28 Շահնազարյան Գոռ 2012 3 0 - 1 3 Հակոբյան Լևոն 2037 20
16 23 Խաչատրյան Սուրեն 2027 3 ½ - ½ 3 Խաչատրյան Վիգեն 2027 24
17 37 Կարապետյան Տիգրան 1993 3 0 - 1 3 Պողոսյան Սարմեն 2004 32
18 44 Աթոյան Գոռ 1982 0 - 1 Ավետիսյան Վահագն 2008 30
19 31 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 1 - 0 Բակունց Արթուր 1977 46
20 43 Պողոսյան Արտյոմ 1983 ½ - ½ Հասրաթյան Արեն 2002 34
21 45 Գյուլազյան Մարտին 1980 ½ - ½ Ասատրյան Արման 2000 36
22 59 Թադևոսյան Արթուր 1111 ½ - ½ Թովմասյան Նարեկ 1991 38
23 39 Հովակիմյան Սուրեն 1989 0 - 1 Խաչատրյան Դավիթ 1962 52
24 60 Հախինյան Դավիթ 1111 0 - 1 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 42
25 55 Սարգսյան Մխիթար 1949 2 ½ - ½ 2 Հեղինյան Գուրգեն 1977 48
26 50 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 2 0 - 1 2 Հարությունյան Ավիկ 1943 56
27 62 Փիլոյան Մարտիկ 1111 2 1 - 0 Գայրանյան Տիգրան 1977 47
28 61 Ղազարյան Սուրեն 1111 0 - 1 Աթայան Տիգրան 1966 49
29 58 Դանիելյան Էդուարդ 1111 0 - 1 Սարգսյան Նարեկ 1960 53
30 54 Ազատյան Էդգար 1952 1 - 0 Առաքելյան Դենիս 1111 57
31 41 Մելքոնյան Կորյուն 1985 1 1 bye
32 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 1 0 not paired

Round 8

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 27 Չատինյան Գագիկ 2017 6 0 - 1 5 Գրիգորյան Արամ 2148 4
2 3 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 ½ - ½ Դավթյան Արսեն 2196 2
3 10 Բաբայան Ռաֆայել 2095 5 ½ - ½ Գրիգորյան Սուրեն 2135 5
4 14 Բրուտյան Համլետ 2062 5 0 - 1 5 Սահակյան Ալեքս 2060 16
5 8 Մանուկյան Սևակ 2107 1 - 0 5 Գալաջյան Արմեն 2122 7
6 12 Գևորգյան Ալեն 2086 ½ - ½ Հարությունյան Գոռ 2035 21
7 51 Բաղյան Վահագն 1962 0 - 1 Ռոստոմյան Միքայել 2066 13
8 18 Թովմասյան Կարեն 2049 1 - 0 Միրզախանյան Վահան 2002 35
9 22 Բրուտյան Լևոն 2033 4 0 - 1 Բոտոյան Հայկ 2003 33
10 15 Ալիխանյան Արտակ 2060 4 0 - 1 4 Օհանյան Էմին 2204 1
11 20 Հակոբյան Լևոն 2037 4 0 - 1 4 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 11
12 32 Պողոսյան Սարմեն 2004 4 ½ - ½ 4 Աբրահամյան Դավիթ 2058 17
13 26 Պետրոսյան Տիգրան 2025 4 0 - 1 Ղուկասյան Երվանդ 2039 19
14 30 Ավետիսյան Վահագն 2008 0 - 1 Հակոբյան Էրիկ 2128 6
15 40 Քալոյան Իշխան 1987 1 - 0 Խաչատրյան Սուրեն 2027 23
16 24 Խաչատրյան Վիգեն 2027 ½ - ½ Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 31
17 42 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 1 - 0 Չախոյան Արթուր 2011 29
18 52 Խաչատրյան Դավիթ 1962 0 - 1 3 Շահնազարյան Գոռ 2012 28
19 9 Սարգսյան Գոռ 2096 3 1 - 0 3 Պողոսյան Արտյոմ 1983 43
20 34 Հասրաթյան Արեն 2002 3 0 - 1 3 Թադևոսյան Արթուր 1111 59
21 36 Ասատրյան Արման 2000 3 1 - 0 3 Փիլոյան Մարտիկ 1111 62
22 56 Հարությունյան Ավիկ 1943 3 1 - 0 3 Կարապետյան Տիգրան 1993 37
23 38 Թովմասյան Նարեկ 1991 3 1 - 0 3 Գյուլազյան Մարտին 1980 45
24 48 Հեղինյան Գուրգեն 1977 0 - 1 Հովակիմյան Սուրեն 1989 39
25 44 Աթոյան Գոռ 1982 1 - 0 Ազատյան Էդգար 1952 54
26 46 Բակունց Արթուր 1977 1 - 0 Սարգսյան Մխիթար 1949 55
27 53 Սարգսյան Նարեկ 1960 1 - 0 Աթայան Տիգրան 1966 49
28 50 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 2 1 - 0 Հախինյան Դավիթ 1111 60
29 41 Մելքոնյան Կորյուն 1985 2 1 - 0 Դանիելյան Էդուարդ 1111 58
30 47 Գայրանյան Տիգրան 1977 ½ - ½ Ղազարյան Սուրեն 1111 61
31 57 Առաքելյան Դենիս 1111 1 bye
32 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 1 0 not paired

Round 9

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 4 Գրիգորյան Արամ 2148 6 1 - 0 6 Դավթյան Արսեն 2196 2
2 5 Գրիգորյան Սուրեն 2135 6 ½ - ½ 6 Պետրոսյանց Արգիշտի 2175 3
3 16 Սահակյան Ալեքս 2060 6 ½ - ½ 6 Չատինյան Գագիկ 2017 27
4 13 Ռոստոմյան Միքայել 2066 ½ - ½ Մանուկյան Սևակ 2107 8
5 33 Բոտոյան Հայկ 2003 1 - 0 Բաբայան Ռաֆայել 2095 10
6 7 Գալաջյան Արմեն 2122 5 1 - 0 Թովմասյան Կարեն 2049 18
7 1 Օհանյան Էմին 2204 5 ½ - ½ 5 Գևորգյան Ալեն 2086 12
8 11 Աբրահամյան Ռադիկ 2086 5 0 - 1 5 Բրուտյան Համլետ 2062 14
9 21 Հարությունյան Գոռ 2035 5 1 - 0 Պողոսյան Սարմեն 2004 32
10 6 Հակոբյան Էրիկ 2128 1 - 0 Քալոյան Իշխան 1987 40
11 17 Աբրահամյան Դավիթ 2058 0 - 1 Փիլիպոսյան Գոռ 1984 42
12 35 Միրզախանյան Վահան 2002 1 - 0 Բաղյան Վահագն 1962 51
13 19 Ղուկասյան Երվանդ 2039 - - + 4 Ալիխանյան Արտակ 2060 15
14 28 Շահնազարյան Գոռ 2012 4 0 - 1 4 Սարգսյան Գոռ 2096 9
15 31 Ավանեսով Ալեքսանդր 2005 4 1 - 0 4 Հակոբյան Լևոն 2037 20
16 22 Բրուտյան Լևոն 2033 4 1 - 0 4 Ասատրյան Արման 2000 36
17 38 Թովմասյան Նարեկ 1991 4 ½ - ½ 4 Խաչատրյան Վիգեն 2027 24
18 59 Թադևոսյան Արթուր 1111 4 0 - 1 4 Պետրոսյան Տիգրան 2025 26
19 23 Խաչատրյան Սուրեն 2027 ½ - ½ 4 Հարությունյան Ավիկ 1943 56
20 29 Չախոյան Արթուր 2011 1 - 0 Աթոյան Գոռ 1982 44
21 30 Ավետիսյան Վահագն 2008 0 - 1 Խաչատրյան Դավիթ 1962 52
22 39 Հովակիմյան Սուրեն 1989 1 - 0 Բակունց Արթուր 1977 46
23 37 Կարապետյան Տիգրան 1993 3 ½ - ½ Սարգսյան Նարեկ 1960 53
24 45 Գյուլազյան Մարտին 1980 3 ½ - ½ 3 Հասրաթյան Արեն 2002 34
25 62 Փիլոյան Մարտիկ 1111 3 0 - 1 3 Մելքոնյան Կորյուն 1985 41
26 43 Պողոսյան Արտյոմ 1983 3 + - - 3 Մնացականյան Ֆելիքս 1966 50
27 54 Ազատյան Էդգար 1952 0 - 1 Հեղինյան Գուրգեն 1977 48
28 49 Աթայան Տիգրան 1966 1 - 0 Հախինյան Դավիթ 1111 60
29 55 Սարգսյան Մխիթար 1949 1 - 0 2 Գայրանյան Տիգրան 1977 47
30 61 Ղազարյան Սուրեն 1111 2 ½ - ½ Դանիելյան Էդուարդ 1111 58
31 25 Ղազարյան Տիգրան 2027 1 0 not paired
32 57 Առաքելյան Դենիս 1111 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED EloN Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 4 Գրիգորյան Արամ ARM 2148 Երևան/Հ.Գասպարյան 7,0 40,0 43,5 4
2 27 Չատինյան Գագիկ ARM 2017 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 6,5 50,0 52,0 4
3 3 Պետրոսյանց Արգիշտի ARM 2175 Երևան/Հ.Գասպարյան 6,5 46,0 49,5 4
4 5 Գրիգորյան Սուրեն ARM 2135 Երևան/ՀՇԱ 6,5 42,0 45,5 4
5 16 Սահակյան Ալեքս ARM 2060 Սյունիք/Կապան 6,5 41,0 43,0 4
6 33 Բոտոյան Հայկ ARM 2003 Երևան/Հ.Գասպարյան 6,5 37,5 39,5 4
7 2 Դավթյան Արսեն ARM 2196 Արագածոտն/Աշտարակ 6,0 49,0 53,5 5
8 14 Բրուտյան Համլետ ARM 2062 Երևան/ՀՇԱ 6,0 45,0 48,5 5
9 7 Գալաջյան Արմեն ARM 2122 Երևան/Դավթաշենի ՇՄՄ 6,0 43,0 46,5 4
10 21 Հարությունյան Գոռ ARM 2035 Արարատ/Դավթաշենի ՇՄՄ 6,0 42,5 44,5 4
11 8 Մանուկյան Սևակ ARM 2107 ԱՀ/Հաթերք 6,0 42,0 45,5 5
12 13 Ռոստոմյան Միքայել ARM 2066 Երևան/Դավթաշենի ՇՄՄ 6,0 39,5 43,0 4
13 10 Բաբայան Ռաֆայել ARM 2095 Գեղարքունիք/Ճամբարակ 5,5 47,0 50,5 5
14 35 Միրզախանյան Վահան ARM 2002 Արմավիր/Արմավիր 5,5 45,0 47,5 4
15 18 Թովմասյան Կարեն ARM 2049 Կոտայք/Հրազդան 5,5 43,5 47,0 5
16 1 Օհանյան Էմին ARM 2204 Երևան/Դավթաշենի ՇՄՄ 5,5 42,5 46,5 4
17 12 Գևորգյան Ալեն ARM 2086 Սյունիք/Կապան 5,5 40,5 44,0 5
18 6 Հակոբյան Էրիկ ARM 2128 Արմավիր/Արմավիր 5,5 38,5 40,5 5
19 42 Փիլիպոսյան Գոռ ARM 1984 Երևան 5,5 37,0 39,5 5
20 11 Աբրահամյան Ռադիկ ARM 2086 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 5,0 44,0 47,5 4
21 26 Պետրոսյան Տիգրան ARM 2025 ԱՀ/Ստեփանակերտ 5,0 42,0 44,5 5
22 15 Ալիխանյան Արտակ ARM 2060 Երևան 5,0 41,0 44,5 4
23 22 Բրուտյան Լևոն ARM 2033 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 5,0 39,5 42,0 4
24 31 Ավանեսով Ալեքսանդր ARM 2005 Երևան/Ռ.Վահանյանի ՇՄՄ 5,0 38,5 41,5 4
25 9 Սարգսյան Գոռ ARM 2096 Արմավիր/Էջմիածին 5,0 36,0 39,0 5
26 19 Ղուկասյան Երվանդ ARM 2039 Սյունիք/Կապան 4,5 40,0 43,0 4
27 40 Քալոյան Իշխան ARM 1987 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 4,5 39,5 42,0 5
28 29 Չախոյան Արթուր ARM 2011 Երևան 4,5 39,5 42,0 4
29 32 Պողոսյան Սարմեն ARM 2004 Երևան/Հ.Գասպարյան 4,5 39,0 41,5 5
30 52 Խաչատրյան Դավիթ ARM 1962 Կոտայք/Աբովյան 4,5 38,5 42,0 5
31 51 Բաղյան Վահագն ARM 1962 Երևան/Հ.Գասպարյան 4,5 37,5 41,0 5
32 38 Թովմասյան Նարեկ ARM 1991 Արագածոտն/Աշտարակ 4,5 37,5 41,0 4
33 17 Աբրահամյան Դավիթ ARM 2058 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 4,5 37,0 39,0 4
34 24 Խաչատրյան Վիգեն ARM 2027 Գեղարքունիք/Վարդենիս 4,5 33,5 36,0 5
35 56 Հարությունյան Ավիկ ARM 1943 Կոտայք/Աբովյան 4,5 30,0 33,0 5
36 39 Հովակիմյան Սուրեն ARM 1989 Արագածոտն/Օշական 4,5 29,5 31,5 4
37 28 Շահնազարյան Գոռ ARM 2012 Արմավիր/Արմավիր 4,0 42,5 46,5 4
38 20 Հակոբյան Լևոն ARM 2037 Շիրակ/Գյումրի 4,0 42,0 45,5 5
39 23 Խաչատրյան Սուրեն ARM 2027 Շիրակ/Գյումրի 4,0 34,5 36,5 4
40 43 Պողոսյան Արտյոմ ARM 1983 Շիրակ/Գյումրի 4,0 34,0 37,0 4
41 36 Ասատրյան Արման ARM 2000 Երևան 4,0 33,5 36,0 5
42 59 Թադևոսյան Արթուր ARM 1111 Լոռի/Վանաձոր 4,0 33,5 35,5 4
43 41 Մելքոնյան Կորյուն ARM 1985 Արագածոտն/Աշտարակ 4,0 29,5 31,5 4
44 53 Սարգսյան Նարեկ ARM 1960 Երևան/Հ.Գասպարյան 4,0 29,0 31,0 5
45 37 Կարապետյան Տիգրան ARM 1993 Լոռի/Վանաձոր 3,5 39,0 41,0 4
46 45 Գյուլազյան Մարտին ARM 1980 Երևան/Հ.Գասպարյան 3,5 38,5 41,5 4
47 46 Բակունց Արթուր ARM 1977 Սյունիք/Գորիս 3,5 38,0 40,5 5
48 55 Սարգսյան Մխիթար ARM 1949 ԱՀ/Այգեստան 3,5 36,0 38,0 4
49 30 Ավետիսյան Վահագն ARM 2008 Արարատ/Արտաշատ 3,5 34,5 37,0 4
50 34 Հասրաթյան Արեն ARM 2002 Երևան/Հ.Գասպարյան 3,5 32,5 34,5 5
51 48 Հեղինյան Գուրգեն ARM 1977 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ 3,5 32,0 34,0 5
52 44 Աթոյան Գոռ ARM 1982 Արարատ/Արտաշատ 3,5 30,0 32,0 5
53 49 Աթայան Տիգրան ARM 1966 Սյունիք/Կապան 3,5 29,5 31,5 4
54 50 Մնացականյան Ֆելիքս ARM 1966 Շիրակ/Գյումրի 3,0 34,5 37,0 3
55 62 Փիլոյան Մարտիկ ARM 1111 Արմավիր/Արմավիր 3,0 31,0 33,0 5
56 60 Հախինյան Դավիթ ARM 1111 Լոռի/Վանաձոր 2,5 33,5 36,5 5
57 57 Առաքելյան Դենիս ARM 1111 Արարատ/Այնթափ 2,5 32,5 34,5 4
58 54 Ազատյան Էդգար ARM 1952 Կոտայք/Ջրվեժ 2,5 31,0 33,0 4
59 61 Ղազարյան Սուրեն ARM 1111 Երևան/Հ.Գասպարյան 2,5 29,0 31,0 4
60 47 Գայրանյան Տիգրան ARM 1977 Գեղարքունիք/Գավառ 2,0 35,5 37,5 5
61 58 Դանիելյան Էդուարդ ARM 1111 Լոռի/Վանաձոր 2,0 35,0 37,5 5
62 25 Ղազարյան Տիգրան ARM 2027 Արմավիր/Մեծամոր 1,0 35,5 37,5 2