Հայաստանի 2019թ. Ա-10 առաջն. 1/2

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-03-23 to 2019-03-31
Tournament place: Շևչենկո 34, ք. Երևան, ՀՀ (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90՛/40+30'+30" յուրաքանչյուր քայլին
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիա
Main referee: ՀԿՄ Նաիրա Մովսիսյան
Referee: 1ԿՄ Արթուր Անդրեասյան, 1ԿՄ Անի Մարտիրոսյան, 1ԿՄ Վարսինե Մանանդյան

Schedule: Հայաստանի 2019թ. Ա-10 առաջն. 1/2

Round Date Time
1 2019/03/23 13:00
2 2019/03/24 11:00
3 2019/03/25 11:00
4 2019/03/26 11:00
5 2019/03/27 11:00
6 2019/03/28 11:00
7 2019/03/29 11:00
8 2019/03/30 11:00
9 2019/03/31 11:00

Players registered in Հայաստանի 2019թ. Ա-10 առաջն. 1/2

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 ARM Մկրտչյան Անահիտ 0 1945 0
2 ARM Գալստյան Մարիա 0 1111 0
3 ARM Քոչարյան Սոնա 0 1111 0
4 ARM Անանիկյան Լիլի 0 222 0
5 ARM Ավետիսյան Անահիտ 0 222 0
6 ARM Ավետյան Լյուսի 0 222 0
7 ARM Գևորգյան Նռանե 0 222 0
8 ARM Գևորգյան Օլգա 0 222 0
9 ARM Գրիգորյան Նելլի 0 222 0
10 ARM Դավթյան Լիլիա 0 222 0
11 ARM Թովմասյան Ալյոնա 0 222 0
12 ARM Խոջյան Մերի 0 222 0
13 ARM Կասինյան Լիլիթ 0 222 0
14 ARM Կարապետյան Անժելա* 0 222 0
15 ARM Կրկյաշարյան Սոնա* 0 222 0
16 ARM Ղազարյան Նանե 0 222 0
17 ARM Նահապետյան Անի 0 222 0
18 ARM Պետրոսյան Ռուզաննա 0 222 0
19 ARM Սահակյան Միլենա 0 222 0
20 ARM Վերդյան Աշխեն 0 222 0
21 ARM Աղաջանյան Անի 0 33 0
22 ARM Անտիկյան Մանե 0 33 0
23 ARM Ավետիսյան Անի 0 33 0
24 ARM Բաբայան Անահիտ 0 33 0
25 ARM Բաղդասարյան Սվետլանա 0 33 0
26 ARM Դանիելյան Լիլիա 0 33 0
27 ARM Դավիթավյան Անաիսա 0 33 0
28 ARM Թավաքալյան Անի 0 33 0
29 ARM Թորոսյան Աննա 0 33 0
30 ARM Հակոբյան Միլենա 0 33 0
31 ARM Հայրապետյան Էմմա 0 33 0
32 ARM Հարոյան Արփի 0 33 0
33 ARM Հարությունյան Գաբրիելա 0 33 0
34 ARM Հովհաննիսյան Ադելա 0 33 0
35 ARM Մանուկյան Անժելա 0 33 0
36 ARM Մանուկյան Դիաննա 0 33 0
37 ARM Մեյրոյան Մանե 0 33 0
38 ARM Մերկոսյան Սվետլանա 0 33 0
39 ARM Մխիթարյան Հասմիկ 0 33 0
40 ARM Մկրտչյան Մարիամ 0 33 0
41 ARM Չիբուխչյան Անգելինա 0 33 0
42 ARM Պապյան Հասմիկ 0 33 0
43 ARM Սանասարյան Գոհար 0 33 0
44 ARM Սարաֆյան Լուիզա 0 33 0
45 ARM Սարդարյան Միլա 0 33 0
46 ARM Սերգոյան Նարե 0 33 0
47 ARM Սողոմոնյան Էլինա 0 33 0
48 ARM Օհանյան Անի 0 33 0
49 ARM Աղասարյան Մանե 0 4 0
50 ARM Ավագյան Անահիտ 0 4 0
51 ARM Ավագյան Անյա 0 4 0
52 ARM Գասպարյան Նարե 0 4 0
53 ARM Գևորգյան Լուիզա 0 4 0
54 ARM Գևորգյան Մանե 0 4 0
55 ARM Դավթյան Եվա 0 4 0
56 ARM Երվանդյան Լիլի 0 4 0
57 ARM Խաչատրյան Գայանե 0 4 0
58 ARM Խաչատրյան Սերինե 0 4 0
59 ARM Հայրապետյան Մարիամ 0 4 0
60 ARM Ղազարյան Լորետա 0 4 0
61 ARM Ղալումյան Ելենա 0 4 0
62 ARM Մանուկյան Մանե 0 4 0
63 ARM Մկրտչյան Ալվարդ 0 4 0
64 ARM Մուշեղյան Մանե 0 4 0
65 ARM Ոսկանյան Մերի 0 4 0
66 ARM Սահակյան Նարե 0 4 0
67 ARM Սարգսյան Գայանե 0 4 0
68 ARM Վանյան Անուշ 0 4 0
69 ARM Քամալյան Լիանա 0 4 0
70 ARM Մկրտչյան Սոֆի 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 ARM Մկրտչյան Անահիտ 0 1945 0
2 ARM Գալստյան Մարիա 0 1111 0
3 ARM Քոչարյան Սոնա 0 1111 0
4 ARM Անանիկյան Լիլի 0 222 0
5 ARM Ավետիսյան Անահիտ 0 222 0
6 ARM Ավետյան Լյուսի 0 222 0
7 ARM Գևորգյան Նռանե 0 222 0
8 ARM Գևորգյան Օլգա 0 222 0
9 ARM Գրիգորյան Նելլի 0 222 0
10 ARM Դավթյան Լիլիա 0 222 0
11 ARM Թովմասյան Ալյոնա 0 222 0
12 ARM Խոջյան Մերի 0 222 0
13 ARM Կասինյան Լիլիթ 0 222 0
14 ARM Կարապետյան Անժելա* 0 222 0
15 ARM Կրկյաշարյան Սոնա* 0 222 0
16 ARM Ղազարյան Նանե 0 222 0
17 ARM Նահապետյան Անի 0 222 0
18 ARM Պետրոսյան Ռուզաննա 0 222 0
19 ARM Սահակյան Միլենա 0 222 0
20 ARM Վերդյան Աշխեն 0 222 0
21 ARM Աղաջանյան Անի 0 33 0
22 ARM Անտիկյան Մանե 0 33 0
23 ARM Ավետիսյան Անի 0 33 0
24 ARM Բաբայան Անահիտ 0 33 0
25 ARM Բաղդասարյան Սվետլանա 0 33 0
26 ARM Դանիելյան Լիլիա 0 33 0
27 ARM Դավիթավյան Անաիսա 0 33 0
28 ARM Թավաքալյան Անի 0 33 0
29 ARM Թորոսյան Աննա 0 33 0
30 ARM Հակոբյան Միլենա 0 33 0
31 ARM Հայրապետյան Էմմա 0 33 0
32 ARM Հարոյան Արփի 0 33 0
33 ARM Հարությունյան Գաբրիելա 0 33 0
34 ARM Հովհաննիսյան Ադելա 0 33 0
35 ARM Մանուկյան Անժելա 0 33 0
36 ARM Մանուկյան Դիաննա 0 33 0
37 ARM Մեյրոյան Մանե 0 33 0
38 ARM Մերկոսյան Սվետլանա 0 33 0
39 ARM Մխիթարյան Հասմիկ 0 33 0
40 ARM Մկրտչյան Մարիամ 0 33 0
41 ARM Չիբուխչյան Անգելինա 0 33 0
42 ARM Պապյան Հասմիկ 0 33 0
43 ARM Սանասարյան Գոհար 0 33 0
44 ARM Սարաֆյան Լուիզա 0 33 0
45 ARM Սարդարյան Միլա 0 33 0
46 ARM Սերգոյան Նարե 0 33 0
47 ARM Սողոմոնյան Էլինա 0 33 0
48 ARM Օհանյան Անի 0 33 0
49 ARM Աղասարյան Մանե 0 4 0
50 ARM Ավագյան Անահիտ 0 4 0
51 ARM Ավագյան Անյա 0 4 0
52 ARM Գասպարյան Նարե 0 4 0
53 ARM Գևորգյան Լուիզա 0 4 0
54 ARM Գևորգյան Մանե 0 4 0
55 ARM Դավթյան Եվա 0 4 0
56 ARM Երվանդյան Լիլի 0 4 0
57 ARM Խաչատրյան Գայանե 0 4 0
58 ARM Խաչատրյան Սերինե 0 4 0
59 ARM Հայրապետյան Մարիամ 0 4 0
60 ARM Ղազարյան Լորետա 0 4 0
61 ARM Ղալումյան Ելենա 0 4 0
62 ARM Մանուկյան Մանե 0 4 0
63 ARM Մկրտչյան Ալվարդ 0 4 0
64 ARM Մուշեղյան Մանե 0 4 0
65 ARM Ոսկանյան Մերի 0 4 0
66 ARM Սահակյան Նարե 0 4 0
67 ARM Սարգսյան Գայանե 0 4 0
68 ARM Վանյան Անուշ 0 4 0
69 ARM Քամալյան Լիանա 0 4 0
70 ARM Մկրտչյան Սոֆի 0 0 0

Players starting rank

No. Nombre FED EloN Gr Club/Ciudad
1 Մկրտչյան Անահիտ ARM 1945 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
2 Գալստյան Մարիա ARM 1111 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
3 Քոչարյան Սոնա ARM 1111 Շիրակ/Գյումրի
4 Անանիկյան Լիլի ARM 222 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ
5 Ավետիսյան Անահիտ ARM 222 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ
6 Ավետյան Լյուսի ARM 222 Շիրակ/Գյումրի
7 Գևորգյան Նռանե ARM 222 Շիրակ/Գյումրի
8 Գևորգյան Օլգա ARM 222 Կոտայք/Նոր Հաճն
9 Գրիգորյան Նելլի ARM 222 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ
10 Դավթյան Լիլիա ARM 222 Երևան
11 Թովմասյան Ալյոնա ARM 222 ԱՀ/Ստեփանակերտ
12 Խոջյան Մերի ARM 222 Երևան/Հ.Գասպարյան
13 Կասինյան Լիլիթ ARM 222 Երևան/Հ.Գասպարյան
14 Կարապետյան Անժելա* ARM 222 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ
15 Կրկյաշարյան Սոնա* ARM 222 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
16 Ղազարյան Նանե ARM 222 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ
17 Նահապետյան Անի ARM 222 U-8 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ
18 Պետրոսյան Ռուզաննա ARM 222 Երևան/Քանաքեռ-Զեյթունի ՇՄՄ
19 Սահակյան Միլենա ARM 222 Լոռի/Վանաձոր
20 Վերդյան Աշխեն ARM 222 Երևան/Հ.Գասպարյան
21 Աղաջանյան Անի ARM 33 ԱՀ/Լաչին
22 Անտիկյան Մանե ARM 33 Շիրակ/Գյումրի
23 Ավետիսյան Անի ARM 33 Երևան/Արաբկիրի ՇՄՄ
24 Բաբայան Անահիտ ARM 33 Լոռի/Սպիտակ
25 Բաղդասարյան Սվետլանա ARM 33 Շիրակ/Գյումրի
26 Դանիելյան Լիլիա ARM 33 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ
27 Դավիթավյան Անաիսա ARM 33 Երևան/Ռ.Վահանյանի ՇՄՄ
28 Թավաքալյան Անի ARM 33 U-8 Կոտայք/Հրազդան
29 Թորոսյան Աննա ARM 33 Կոտայք/Չարենցավան
30 Հակոբյան Միլենա ARM 33 Կոտայք/Եղվարդ
31 Հայրապետյան Էմմա ARM 33 Սյունիք/Կապան
32 Հարոյան Արփի ARM 33 Երևան/ՆՀՏ
33 Հարությունյան Գաբրիելա ARM 33 U-8 Երևան/Արաբկիրի ՇՄՄ
34 Հովհաննիսյան Ադելա ARM 33 Երևան/Հ.Գասպարյան
35 Մանուկյան Անժելա ARM 33 Լոռի/Սպիտակ
36 Մանուկյան Դիաննա ARM 33 Լոռի/Սպիտակ
37 Մեյրոյան Մանե ARM 33 Շիրակ/Գյումրի
38 Մերկոսյան Սվետլանա ARM 33 Շիրակ/Գյումրի
39 Մխիթարյան Հասմիկ ARM 33 Շիրակ/Գյումրի
40 Մկրտչյան Մարիամ ARM 33 U-8 Երևան/Ռ.Վահանյանի ՇՄՄ
41 Չիբուխչյան Անգելինա ARM 33 Երևան/Արաբկիրի ՇՄՄ
42 Պապյան Հասմիկ ARM 33 Լոռի/Շնող
43 Սանասարյան Գոհար ARM 33 Արարատ/Վեդի
44 Սարաֆյան Լուիզա ARM 33 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ
45 Սարդարյան Միլա ARM 33 Երևան/Հ.Գասպարյան
46 Սերգոյան Նարե ARM 33 U-8 Երևան/ՀՇԱ
47 Սողոմոնյան Էլինա ARM 33 Երևան/Հ.Գասպարյան
48 Օհանյան Անի ARM 33 Երևան/Քանաքեռ-Զեյթունի ՇՄՄ
49 Աղասարյան Մանե ARM 4 Կոտայք/Հրազդան
50 Ավագյան Անահիտ ARM 4 Սյունիք/Սիսիան
51 Ավագյան Անյա ARM 4 Արմավիր/Էջմիածին
52 Գասպարյան Նարե ARM 4 Սյունիք/Սիսիան
53 Գևորգյան Լուիզա ARM 4 U-8 Կոտայք/Նոր Հաճն
54 Գևորգյան Մանե ARM 4 Սյունիք/Սիսիան
55 Դավթյան Եվա ARM 4 U-8 Սյունիք/Սիսիան
56 Երվանդյան Լիլի ARM 4 Գեղարքունիք/Սևան
57 Խաչատրյան Գայանե ARM 4 Արարատ/Արտաշատ
58 Խաչատրյան Սերինե ARM 4 Կոտայք/Հրազդան
59 Հայրապետյան Մարիամ ARM 4 Սյունիք/Քաջարան
60 Ղազարյան Լորետա ARM 4 U-8 Երևան/Ավանի ՇՄՄ
61 Ղալումյան Ելենա ARM 4 Տավուշ/Իջևան
62 Մանուկյան Մանե ARM 4 U-8 Երևան/Էրեբունու ՇՄՄ
63 Մկրտչյան Ալվարդ ARM 4 Կոտայք/Եղվարդ
64 Մուշեղյան Մանե ARM 4 U-8 Արմավիր/Էջմիածին
65 Ոսկանյան Մերի ARM 4 Տավուշ/Դիլիջան
66 Սահակյան Նարե ARM 4 Արագածոտն/Ապարան
67 Սարգսյան Գայանե ARM 4 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ
68 Վանյան Անուշ ARM 4 Կոտայք/Հրազդան
69 Քամալյան Լիանա ARM 4 Արարատ/Արտաշատ
70 Մկրտչյան Սոֆի ARM 0 U-8 Արագածոտն/Աշտարակ

Round 1

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 36 Մանուկյան Դիաննա 33 0 0 - 1 0 Մկրտչյան Անահիտ 1945 1
2 2 Գալստյան Մարիա 1111 0 1 - 0 0 Մեյրոյան Մանե 33 37
3 38 Մերկոսյան Սվետլանա 33 0 0 - 1 0 Քոչարյան Սոնա 1111 3
4 4 Անանիկյան Լիլի 222 0 1 - 0 0 Մխիթարյան Հասմիկ 33 39
5 40 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 0 0 - 1 0 Ավետիսյան Անահիտ 222 5
6 6 Ավետյան Լյուսի 222 0 1 - 0 0 Չիբուխչյան Անգելինա 33 41
7 42 Պապյան Հասմիկ 33 0 1 - 0 0 Գևորգյան Նռանե 222 7
8 8 Գևորգյան Օլգա 222 0 1 - 0 0 Սանասարյան Գոհար 33 43
9 44 Սարաֆյան Լուիզա 33 0 0 - 1 0 Գրիգորյան Նելլի 222 9
10 10 Դավթյան Լիլիա 222 0 ½ - ½ 0 Սարդարյան Միլա 33 45
11 46 Սերգոյան Նարե U-8 33 0 ½ - ½ 0 Թովմասյան Ալյոնա 222 11
12 12 Խոջյան Մերի 222 0 0 - 1 0 Սողոմոնյան Էլինա 33 47
13 48 Օհանյան Անի 33 0 ½ - ½ 0 Կասինյան Լիլիթ 222 13
14 14 Կարապետյան Անժելա* 222 0 1 - 0 0 Աղասարյան Մանե 4 49
15 50 Ավագյան Անահիտ 4 0 0 - 1 0 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 15
16 16 Ղազարյան Նանե 222 0 1 - 0 0 Ավագյան Անյա 4 51
17 52 Գասպարյան Նարե 4 0 ½ - ½ 0 Նահապետյան Անի U-8 222 17
18 18 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 0 1 - 0 0 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 53
19 54 Գևորգյան Մանե 4 0 0 - 1 0 Սահակյան Միլենա 222 19
20 20 Վերդյան Աշխեն 222 0 1 - 0 0 Դավթյան Եվա U-8 4 55
21 56 Երվանդյան Լիլի 4 0 ½ - ½ 0 Աղաջանյան Անի 33 21
22 22 Անտիկյան Մանե 33 0 1 - 0 0 Ղալումյան Ելենա 4 61
23 57 Խաչատրյան Գայանե 4 0 0 - 1 0 Ավետիսյան Անի 33 23
24 24 Բաբայան Անահիտ 33 0 1 - 0 0 Խաչատրյան Սերինե 4 58
25 59 Հայրապետյան Մարիամ 4 0 0 - 1 0 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 25
26 26 Դանիելյան Լիլիա 33 0 1 - 0 0 Ղազարյան Լորետա U-8 4 60
27 62 Մանուկյան Մանե U-8 4 0 0 - 1 0 Դավիթավյան Անաիսա 33 27
28 28 Թավաքալյան Անի U-8 33 0 1 - 0 0 Մկրտչյան Ալվարդ 4 63
29 64 Մուշեղյան Մանե U-8 4 0 0 - 1 0 Թորոսյան Աննա 33 29
30 30 Հակոբյան Միլենա 33 0 ½ - ½ 0 Ոսկանյան Մերի 4 65
31 66 Սահակյան Նարե 4 0 0 - 1 0 Հայրապետյան Էմմա 33 31
32 32 Հարոյան Արփի 33 0 0 - 1 0 Սարգսյան Գայանե 4 67
33 68 Վանյան Անուշ 4 0 - - + 0 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 33
34 34 Հովհաննիսյան Ադելա 33 0 1 - 0 0 Քամալյան Լիանա 4 69
35 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 0 0 - 1 0 Մանուկյան Անժելա 33 35

Round 2

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 1 Մկրտչյան Անահիտ 1945 1 1 - 0 1 Անտիկյան Մանե 33 22
2 23 Ավետիսյան Անի 33 1 1 - 0 1 Գալստյան Մարիա 1111 2
3 3 Քոչարյան Սոնա 1111 1 1 - 0 1 Բաբայան Անահիտ 33 24
4 25 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 1 0 - 1 1 Անանիկյան Լիլի 222 4
5 5 Ավետիսյան Անահիտ 222 1 1 - 0 1 Դանիելյան Լիլիա 33 26
6 27 Դավիթավյան Անաիսա 33 1 0 - 1 1 Ավետյան Լյուսի 222 6
7 29 Թորոսյան Աննա 33 1 0 - 1 1 Գևորգյան Օլգա 222 8
8 9 Գրիգորյան Նելլի 222 1 1 - 0 1 Թավաքալյան Անի U-8 33 28
9 31 Հայրապետյան Էմմա 33 1 0 - 1 1 Կարապետյան Անժելա* 222 14
10 15 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 1 1 - 0 1 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 33
11 35 Մանուկյան Անժելա 33 1 ½ - ½ 1 Ղազարյան Նանե 222 16
12 47 Սողոմոնյան Էլինա 33 1 1 - 0 1 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 18
13 19 Սահակյան Միլենա 222 1 1 - 0 1 Հովհաննիսյան Ադելա 33 34
14 67 Սարգսյան Գայանե 4 1 0 - 1 1 Վերդյան Աշխեն 222 20
15 11 Թովմասյան Ալյոնա 222 ½ 0 - 1 1 Պապյան Հասմիկ 33 42
16 65 Ոսկանյան Մերի 4 ½ 1 - 0 ½ Դավթյան Լիլիա 222 10
17 13 Կասինյան Լիլիթ 222 ½ ½ - ½ ½ Սերգոյան Նարե U-8 33 46
18 17 Նահապետյան Անի U-8 222 ½ 0 - 1 ½ Օհանյան Անի 33 48
19 21 Աղաջանյան Անի 33 ½ 0 - 1 ½ Գասպարյան Նարե 4 52
20 45 Սարդարյան Միլա 33 ½ 1 - 0 ½ Հակոբյան Միլենա 33 30
21 7 Գևորգյան Նռանե 222 0 1 - 0 ½ Երվանդյան Լիլի 4 56
22 53 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 0 0 - 1 0 Խոջյան Մերի 222 12
23 55 Դավթյան Եվա U-8 4 0 0 - 1 0 Հարոյան Արփի 33 32
24 61 Ղալումյան Ելենա 4 0 1 - 0 0 Մանուկյան Դիաննա 33 36
25 37 Մեյրոյան Մանե 33 0 1 - 0 0 Գևորգյան Մանե 4 54
26 58 Խաչատրյան Սերինե 4 0 0 - 1 0 Մերկոսյան Սվետլանա 33 38
27 39 Մխիթարյան Հասմիկ 33 0 0 - 1 0 Խաչատրյան Գայանե 4 57
28 60 Ղազարյան Լորետա U-8 4 0 ½ - ½ 0 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 40
29 41 Չիբուխչյան Անգելինա 33 0 1 - 0 0 Հայրապետյան Մարիամ 4 59
30 43 Սանասարյան Գոհար 33 0 1 - 0 0 Մանուկյան Մանե U-8 4 62
31 63 Մկրտչյան Ալվարդ 4 0 0 - 1 0 Սարաֆյան Լուիզա 33 44
32 49 Աղասարյան Մանե 4 0 1 - 0 0 Մուշեղյան Մանե U-8 4 64
33 69 Քամալյան Լիանա 4 0 1 - 0 0 Ավագյան Անահիտ 4 50
34 51 Ավագյան Անյա 4 0 1 - 0 0 Սահակյան Նարե 4 66
35 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 0 1 bye
36 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired

Round 3

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 14 Կարապետյան Անժելա* 222 2 1 - 0 2 Մկրտչյան Անահիտ 1945 1
2 15 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 2 0 - 1 2 Քոչարյան Սոնա 1111 3
3 4 Անանիկյան Լիլի 222 2 0 - 1 2 Սահակյան Միլենա 222 19
4 20 Վերդյան Աշխեն 222 2 1 - 0 2 Ավետիսյան Անահիտ 222 5
5 6 Ավետյան Լյուսի 222 2 1 - 0 2 Ավետիսյան Անի 33 23
6 8 Գևորգյան Օլգա 222 2 1 - 0 2 Սողոմոնյան Էլինա 33 47
7 42 Պապյան Հասմիկ 33 2 ½ - ½ 2 Գրիգորյան Նելլի 222 9
8 16 Ղազարյան Նանե 222 1 - 0 Ոսկանյան Մերի 4 65
9 48 Օհանյան Անի 33 1 - 0 Մանուկյան Անժելա 33 35
10 52 Գասպարյան Նարե 4 ½ - ½ Սարդարյան Միլա 33 45
11 2 Գալստյան Մարիա 1111 1 1 - 0 1 Չիբուխչյան Անգելինա 33 41
12 33 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 1 0 - 1 1 Գևորգյան Նռանե 222 7
13 12 Խոջյան Մերի 222 1 ½ - ½ 1 Մեյրոյան Մանե 33 37
14 34 Հովհաննիսյան Ադելա 33 1 1 - 0 1 Կասինյան Լիլիթ 222 13
15 18 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 1 0 - 1 1 Սանասարյան Գոհար 33 43
16 22 Անտիկյան Մանե 33 1 1 - 0 1 Աղասարյան Մանե 4 49
17 24 Բաբայան Անահիտ 33 1 ½ - ½ 1 Ավագյան Անյա 4 51
18 38 Մերկոսյան Սվետլանա 33 1 1 - 0 1 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 25
19 26 Դանիելյան Լիլիա 33 1 1 - 0 1 Ղալումյան Ելենա 4 61
20 44 Սարաֆյան Լուիզա 33 1 ½ - ½ 1 Դավիթավյան Անաիսա 33 27
21 28 Թավաքալյան Անի U-8 33 1 1 - 0 1 Սարգսյան Գայանե 4 67
22 46 Սերգոյան Նարե U-8 33 1 0 - 1 1 Թորոսյան Աննա 33 29
23 57 Խաչատրյան Գայանե 4 1 0 - 1 1 Հայրապետյան Էմմա 33 31
24 32 Հարոյան Արփի 33 1 1 - 0 1 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 70
25 10 Դավթյան Լիլիա 222 ½ - - + 1 Քամալյան Լիանա 4 69
26 30 Հակոբյան Միլենա 33 ½ ½ - ½ ½ Թովմասյան Ալյոնա 222 11
27 56 Երվանդյան Լիլի 4 ½ 0 - 1 ½ Նահապետյան Անի U-8 222 17
28 40 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 ½ 1 - 0 ½ Աղաջանյան Անի 33 21
29 36 Մանուկյան Դիաննա 33 0 0 - 1 ½ Ղազարյան Լորետա U-8 4 60
30 59 Հայրապետյան Մարիամ 4 0 0 - 1 0 Մխիթարյան Հասմիկ 33 39
31 50 Ավագյան Անահիտ 4 0 1 - 0 0 Խաչատրյան Սերինե 4 58
32 62 Մանուկյան Մանե U-8 4 0 1 - 0 0 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 53
33 54 Գևորգյան Մանե 4 0 ½ - ½ 0 Մկրտչյան Ալվարդ 4 63
34 64 Մուշեղյան Մանե U-8 4 0 0 - 1 0 Դավթյան Եվա U-8 4 55
35 66 Սահակյան Նարե 4 0 1 bye
36 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired

Round 4

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 3 Քոչարյան Սոնա 1111 3 1 - 0 3 Կարապետյան Անժելա* 222 14
2 19 Սահակյան Միլենա 222 3 0 - 1 3 Ավետյան Լյուսի 222 6
3 20 Վերդյան Աշխեն 222 3 ½ - ½ 3 Գևորգյան Օլգա 222 8
4 9 Գրիգորյան Նելլի 222 1 - 0 Օհանյան Անի 33 48
5 42 Պապյան Հասմիկ 33 ½ - ½ Ղազարյան Նանե 222 16
6 1 Մկրտչյան Անահիտ 1945 2 1 - 0 2 Հարոյան Արփի 33 32
7 29 Թորոսյան Աննա 33 2 0 - 1 2 Գալստյան Մարիա 1111 2
8 31 Հայրապետյան Էմմա 33 2 0 - 1 2 Անանիկյան Լիլի 222 4
9 5 Ավետիսյան Անահիտ 222 2 ½ - ½ 2 Հովհաննիսյան Ադելա 33 34
10 7 Գևորգյան Նռանե 222 2 1 - 0 2 Մերկոսյան Սվետլանա 33 38
11 43 Սանասարյան Գոհար 33 2 ½ - ½ 2 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 15
12 45 Սարդարյան Միլա 33 2 1 - 0 2 Անտիկյան Մանե 33 22
13 23 Ավետիսյան Անի 33 2 1 - 0 2 Գասպարյան Նարե 4 52
14 47 Սողոմոնյան Էլինա 33 2 1 - 0 2 Դանիելյան Լիլիա 33 26
15 69 Քամալյան Լիանա 4 2 0 - 1 2 Թավաքալյան Անի U-8 33 28
16 51 Ավագյան Անյա 4 0 - 1 Խոջյան Մերի 222 12
17 17 Նահապետյան Անի U-8 222 1 - 0 Մեյրոյան Մանե 33 37
18 60 Ղազարյան Լորետա U-8 4 1 - 0 Բաբայան Անահիտ 33 24
19 27 Դավիթավյան Անաիսա 33 ½ - ½ Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 40
20 35 Մանուկյան Անժելա 33 0 - 1 Սարաֆյան Լուիզա 33 44
21 65 Ոսկանյան Մերի 4 0 - 1 1 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 18
22 11 Թովմասյան Ալյոնա 222 1 1 - 0 1 Ավագյան Անահիտ 4 50
23 13 Կասինյան Լիլիթ 222 1 1 - 0 1 Խաչատրյան Գայանե 4 57
24 25 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 1 1 - 0 1 Մանուկյան Մանե U-8 4 62
25 49 Աղասարյան Մանե 4 1 ½ - ½ 1 Հակոբյան Միլենա 33 30
26 55 Դավթյան Եվա U-8 4 1 0 - 1 1 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 33
27 39 Մխիթարյան Հասմիկ 33 1 1 - 0 1 Սահակյան Նարե 4 66
28 41 Չիբուխչյան Անգելինա 33 1 1 - 0 1 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 70
29 61 Ղալումյան Ելենա 4 1 0 - 1 1 Սերգոյան Նարե U-8 33 46
30 67 Սարգսյան Գայանե 4 1 0 - 1 ½ Դավթյան Լիլիա 222 10
31 21 Աղաջանյան Անի 33 ½ 1 - 0 ½ Գևորգյան Մանե 4 54
32 63 Մկրտչյան Ալվարդ 4 ½ ½ - ½ ½ Երվանդյան Լիլի 4 56
33 58 Խաչատրյան Սերինե 4 0 1 - 0 0 Մանուկյան Դիաննա 33 36
34 53 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 0 0 - 1 0 Հայրապետյան Մարիամ 4 59
35 64 Մուշեղյան Մանե U-8 4 0 1 bye
36 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired

Round 5

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 6 Ավետյան Լյուսի 222 4 ½ - ½ 4 Քոչարյան Սոնա 1111 3
2 8 Գևորգյան Օլգա 222 ½ - ½ Գրիգորյան Նելլի 222 9
3 1 Մկրտչյան Անահիտ 1945 3 1 - 0 Վերդյան Աշխեն 222 20
4 2 Գալստյան Մարիա 1111 3 1 - 0 3 Սահակյան Միլենա 222 19
5 4 Անանիկյան Լիլի 222 3 0 - 1 3 Ավետիսյան Անի 33 23
6 28 Թավաքալյան Անի U-8 33 3 0 - 1 3 Գևորգյան Նռանե 222 7
7 14 Կարապետյան Անժելա* 222 3 ½ - ½ 3 Պապյան Հասմիկ 33 42
8 16 Ղազարյան Նանե 222 3 1 - 0 3 Սարդարյան Միլա 33 45
9 15 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 1 - 0 3 Սողոմոնյան Էլինա 33 47
10 48 Օհանյան Անի 33 0 - 1 Ավետիսյան Անահիտ 222 5
11 12 Խոջյան Մերի 222 1 - 0 Սանասարյան Գոհար 33 43
12 44 Սարաֆյան Լուիզա 33 0 - 1 Նահապետյան Անի U-8 222 17
13 34 Հովհաննիսյան Ադելա 33 1 - 0 Ղազարյան Լորետա U-8 4 60
14 32 Հարոյան Արփի 33 2 0 - 1 2 Թովմասյան Ալյոնա 222 11
15 33 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 2 0 - 1 2 Կասինյան Լիլիթ 222 13
16 18 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 2 1 - 0 2 Մխիթարյան Հասմիկ 33 39
17 22 Անտիկյան Մանե 33 2 0 - 1 2 Չիբուխչյան Անգելինա 33 41
18 40 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 2 0 - 1 2 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 25
19 26 Դանիելյան Լիլիա 33 2 1 - 0 2 Քամալյան Լիանա 4 69
20 38 Մերկոսյան Սվետլանա 33 2 ½ - ½ 2 Դավիթավյան Անաիսա 33 27
21 52 Գասպարյան Նարե 4 2 0 - 1 2 Թորոսյան Աննա 33 29
22 46 Սերգոյան Նարե U-8 33 2 0 - 1 2 Հայրապետյան Էմմա 33 31
23 10 Դավթյան Լիլիա 222 1 - 0 Մանուկյան Անժելա 33 35
24 37 Մեյրոյան Մանե 33 1 - 0 Աղաջանյան Անի 33 21
25 24 Բաբայան Անահիտ 33 0 - 1 Ոսկանյան Մերի 4 65
26 30 Հակոբյան Միլենա 33 0 - 1 Ավագյան Անյա 4 51
27 50 Ավագյան Անահիտ 4 1 1 - 0 Աղասարյան Մանե 4 49
28 62 Մանուկյան Մանե U-8 4 1 1 - 0 1 Դավթյան Եվա U-8 4 55
29 56 Երվանդյան Լիլի 4 1 1 - 0 1 Մուշեղյան Մանե U-8 4 64
30 57 Խաչատրյան Գայանե 4 1 1 - 0 1 Մկրտչյան Ալվարդ 4 63
31 66 Սահակյան Նարե 4 1 0 - 1 1 Խաչատրյան Սերինե 4 58
32 59 Հայրապետյան Մարիամ 4 1 0 - 1 1 Սարգսյան Գայանե 4 67
33 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 1 0 - 1 1 Ղալումյան Ելենա 4 61
34 54 Գևորգյան Մանե 4 ½ 1 - 0 0 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 53
35 36 Մանուկյան Դիաննա 33 0 1 bye
36 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired

Round 6

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 3 Քոչարյան Սոնա 1111 0 - 1 4 Գալստյան Մարիա 1111 2
2 7 Գևորգյան Նռանե 222 4 1 - 0 Ավետյան Լյուսի 222 6
3 9 Գրիգորյան Նելլի 222 4 0 - 1 4 Մկրտչյան Անահիտ 1945 1
4 23 Ավետիսյան Անի 33 4 0 - 1 4 Գևորգյան Օլգա 222 8
5 5 Ավետիսյան Անահիտ 222 ½ - ½ 4 Ղազարյան Նանե 222 16
6 17 Նահապետյան Անի U-8 222 0 - 1 Խոջյան Մերի 222 12
7 20 Վերդյան Աշխեն 222 0 - 1 Կարապետյան Անժելա* 222 14
8 34 Հովհաննիսյան Ադելա 33 0 - 1 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 15
9 13 Կասինյան Լիլիթ 222 3 1 - 0 Պապյան Հասմիկ 33 42
10 29 Թորոսյան Աննա 33 3 0 - 1 3 Անանիկյան Լիլի 222 4
11 11 Թովմասյան Ալյոնա 222 3 0 - 1 3 Թավաքալյան Անի U-8 33 28
12 31 Հայրապետյան Էմմա 33 3 ½ - ½ 3 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 18
13 19 Սահակյան Միլենա 222 3 0 - 1 3 Չիբուխչյան Անգելինա 33 41
14 25 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 3 1 - 0 3 Սողոմոնյան Էլինա 33 47
15 45 Սարդարյան Միլա 33 3 ½ - ½ 3 Դանիելյան Լիլիա 33 26
16 51 Ավագյան Անյա 4 0 - 1 Դավթյան Լիլիա 222 10
17 27 Դավիթավյան Անաիսա 33 0 - 1 Օհանյան Անի 33 48
18 37 Մեյրոյան Մանե 33 0 - 1 Սարաֆյան Լուիզա 33 44
19 60 Ղազարյան Լորետա U-8 4 1 - 0 Մերկոսյան Սվետլանա 33 38
20 43 Սանասարյան Գոհար 33 1 - 0 Ոսկանյան Մերի 4 65
21 52 Գասպարյան Նարե 4 2 ½ - ½ 2 Անտիկյան Մանե 33 22
22 58 Խաչատրյան Սերինե 4 2 1 - 0 2 Հարոյան Արփի 33 32
23 33 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 2 1 - 0 2 Երվանդյան Լիլի 4 56
24 39 Մխիթարյան Հասմիկ 33 2 0 - 1 2 Մանուկյան Մանե U-8 4 62
25 61 Ղալումյան Ելենա 4 2 1 - 0 2 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 40
26 69 Քամալյան Լիանա 4 2 ½ - ½ 2 Սերգոյան Նարե U-8 33 46
27 67 Սարգսյան Գայանե 4 2 1 - 0 2 Ավագյան Անահիտ 4 50
28 21 Աղաջանյան Անի 33 0 - 1 2 Խաչատրյան Գայանե 4 57
29 49 Աղասարյան Մանե 4 1 - 0 Բաբայան Անահիտ 33 24
30 35 Մանուկյան Անժելա 33 0 - 1 Գևորգյան Մանե 4 54
31 36 Մանուկյան Դիաննա 33 1 0 - 1 Հակոբյան Միլենա 33 30
32 55 Դավթյան Եվա U-8 4 1 1 - 0 1 Սահակյան Նարե 4 66
33 64 Մուշեղյան Մանե U-8 4 1 0 - 1 1 Հայրապետյան Մարիամ 4 59
34 63 Մկրտչյան Ալվարդ 4 1 + - - 1 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 70
35 53 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 0 1 bye
36 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired

Round 7

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 1 Մկրտչյան Անահիտ 1945 5 1 - 0 5 Գևորգյան Նռանե 222 7
2 2 Գալստյան Մարիա 1111 5 1 - 0 5 Գևորգյան Օլգա 222 8
3 16 Ղազարյան Նանե 222 0 - 1 Քոչարյան Սոնա 1111 3
4 6 Ավետյան Լյուսի 222 0 - 1 Կարապետյան Անժելա* 222 14
5 12 Խոջյան Մերի 222 0 - 1 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 15
6 4 Անանիկյան Լիլի 222 4 0 - 1 4 Կասինյան Լիլիթ 222 13
7 25 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 4 1 - 0 4 Ավետիսյան Անահիտ 222 5
8 41 Չիբուխչյան Անգելինա 33 4 ½ - ½ 4 Գրիգորյան Նելլի 222 9
9 28 Թավաքալյան Անի U-8 33 4 ½ - ½ 4 Ավետիսյան Անի 33 23
10 10 Դավթյան Լիլիա 222 1 - 0 Հովհաննիսյան Ադելա 33 34
11 42 Պապյան Հասմիկ 33 0 - 1 Նահապետյան Անի U-8 222 17
12 18 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 1 - 0 Սարդարյան Միլա 33 45
13 44 Սարաֆյան Լուիզա 33 0 - 1 Վերդյան Աշխեն 222 20
14 26 Դանիելյան Լիլիա 33 1 - 0 Սանասարյան Գոհար 33 43
15 48 Օհանյան Անի 33 0 - 1 Հայրապետյան Էմմա 33 31
16 11 Թովմասյան Ալյոնա 222 3 1 - 0 Ղազարյան Լորետա U-8 4 60
17 57 Խաչատրյան Գայանե 4 3 1 - 0 3 Սահակյան Միլենա 222 19
18 58 Խաչատրյան Սերինե 4 3 1 - 0 3 Թորոսյան Աննա 33 29
19 62 Մանուկյան Մանե U-8 4 3 1 - 0 3 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 33
20 47 Սողոմոնյան Էլինա 33 3 1 - 0 3 Ղալումյան Ելենա 4 61
21 22 Անտիկյան Մանե 33 1 - 0 3 Սարգսյան Գայանե 4 67
22 54 Գևորգյան Մանե 4 0 - 1 Դավիթավյան Անաիսա 33 27
23 30 Հակոբյան Միլենա 33 ½ - ½ Գասպարյան Նարե 4 52
24 65 Ոսկանյան Մերի 4 0 - 1 Մեյրոյան Մանե 33 37
25 38 Մերկոսյան Սվետլանա 33 1 - 0 Աղասարյան Մանե 4 49
26 46 Սերգոյան Նարե U-8 33 1 - 0 Ավագյան Անյա 4 51
27 32 Հարոյան Արփի 33 2 0 - 1 Քամալյան Լիանա 4 69
28 56 Երվանդյան Լիլի 4 2 0 - 1 2 Մխիթարյան Հասմիկ 33 39
29 40 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 2 1 - 0 2 Դավթյան Եվա U-8 4 55
30 63 Մկրտչյան Ալվարդ 4 2 0 - 1 2 Ավագյան Անահիտ 4 50
31 59 Հայրապետյան Մարիամ 4 2 1 - 0 Մանուկյան Անժելա 33 35
32 24 Բաբայան Անահիտ 33 0 - 1 Աղաջանյան Անի 33 21
33 66 Սահակյան Նարե 4 1 1 - 0 1 Մանուկյան Դիաննա 33 36
34 53 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 1 1 - 0 1 Մուշեղյան Մանե U-8 4 64
35 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired
36 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 1 0 not paired

Round 8

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 2 Գալստյան Մարիա 1111 6 ½ - ½ 6 Մկրտչյան Անահիտ 1945 1
2 8 Գևորգյան Օլգա 222 5 0 - 1 Քոչարյան Սոնա 1111 3
3 14 Կարապետյան Անժելա* 222 1 - 0 5 Գևորգյան Նռանե 222 7
4 15 Կրկյաշարյան Սոնա* 222 1 - 0 5 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 25
5 13 Կասինյան Լիլիթ 222 5 1 - 0 Ավետյան Լյուսի 222 6
6 9 Գրիգորյան Նելլի 222 ½ - ½ Վերդյան Աշխեն 222 20
7 10 Դավթյան Լիլիա 222 ½ - ½ Դանիելյան Լիլիա 33 26
8 23 Ավետիսյան Անի 33 1 - 0 Խոջյան Մերի 222 12
9 31 Հայրապետյան Էմմա 33 0 - 1 Ղազարյան Նանե 222 16
10 17 Նահապետյան Անի U-8 222 0 - 1 Թավաքալյան Անի U-8 33 28
11 41 Չիբուխչյան Անգելինա 33 0 - 1 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 18
12 47 Սողոմոնյան Էլինա 33 4 0 - 1 4 Անանիկյան Լիլի 222 4
13 5 Ավետիսյան Անահիտ 222 4 1 - 0 4 Խաչատրյան Գայանե 4 57
14 62 Մանուկյան Մանե U-8 4 4 1 - 0 4 Թովմասյան Ալյոնա 222 11
15 27 Դավիթավյան Անաիսա 33 1 - 0 4 Խաչատրյան Սերինե 4 58
16 44 Սարաֆյան Լուիզա 33 1 - 0 Անտիկյան Մանե 33 22
17 45 Սարդարյան Միլա 33 1 - 0 Հովհաննիսյան Ադելա 33 34
18 37 Մեյրոյան Մանե 33 0 - 1 Սերգոյան Նարե U-8 33 46
19 69 Քամալյան Լիանա 4 1 - 0 Մերկոսյան Սվետլանա 33 38
20 60 Ղազարյան Լորետա U-8 4 0 - 1 Պապյան Հասմիկ 33 42
21 43 Սանասարյան Գոհար 33 0 - 1 Օհանյան Անի 33 48
22 19 Սահակյան Միլենա 222 3 0 - 1 3 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 40
23 29 Թորոսյան Աննա 33 3 0 - 1 3 Հայրապետյան Մարիամ 4 59
24 50 Ավագյան Անահիտ 4 3 1 - 0 3 Հակոբյան Միլենա 33 30
25 67 Սարգսյան Գայանե 4 3 1 - 0 3 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 33
26 39 Մխիթարյան Հասմիկ 33 3 ½ - ½ 3 Գասպարյան Նարե 4 52
27 61 Ղալումյան Ելենա 4 3 ½ - ½ Աղասարյան Մանե 4 49
28 21 Աղաջանյան Անի 33 1 - 0 Ոսկանյան Մերի 4 65
29 51 Ավագյան Անյա 4 1 - 0 Գևորգյան Մանե 4 54
30 63 Մկրտչյան Ալվարդ 4 2 0 - 1 2 Հարոյան Արփի 33 32
31 66 Սահակյան Նարե 4 2 ½ - ½ 2 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 53
32 55 Դավթյան Եվա U-8 4 2 + - - 2 Երվանդյան Լիլի 4 56
33 35 Մանուկյան Անժելա 33 1 - 0 Բաբայան Անահիտ 33 24
34 36 Մանուկյան Դիաննա 33 1 0 - 1 1 Մուշեղյան Մանե U-8 4 64
35 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired
36 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 1 0 not paired

Round 9

M. No. Name Gr Elo Pts. Result Pts. Name GrB Elo No.
1 1 Մկրտչյան Անահիտ 1945 ½ - ½ Կրկյաշարյան Սոնա* 222 15
2 14 Կարապետյան Անժելա* 222 ½ - ½ Գալստյան Մարիա 1111 2
3 3 Քոչարյան Սոնա 1111 ½ - ½ 6 Կասինյան Լիլիթ 222 13
4 16 Ղազարյան Նանե 222 1 - 0 Ավետիսյան Անի 33 23
5 18 Պետրոսյան Ռուզաննա 222 1 - 0 Թավաքալյան Անի U-8 33 28
6 4 Անանիկյան Լիլի 222 5 1 - 0 5 Մանուկյան Մանե U-8 4 62
7 7 Գևորգյան Նռանե 222 5 1 - 0 5 Ավետիսյան Անահիտ 222 5
8 25 Բաղդասարյան Սվետլանա 33 5 0 - 1 5 Գևորգյան Օլգա 222 8
9 26 Դանիելյան Լիլիա 33 5 ½ - ½ 5 Գրիգորյան Նելլի 222 9
10 20 Վերդյան Աշխեն 222 5 1 - 0 5 Դավթյան Լիլիա 222 10
11 6 Ավետյան Լյուսի 222 1 - 0 Սարաֆյան Լուիզա 33 44
12 12 Խոջյան Մերի 222 1 - 0 Սարդարյան Միլա 33 45
13 46 Սերգոյան Նարե U-8 33 1 - 0 Նահապետյան Անի U-8 222 17
14 42 Պապյան Հասմիկ 33 ½ - ½ Դավիթավյան Անաիսա 33 27
15 31 Հայրապետյան Էմմա 33 ½ - ½ Քամալյան Լիանա 4 69
16 48 Օհանյան Անի 33 1 - 0 Չիբուխչյան Անգելինա 33 41
17 57 Խաչատրյան Գայանե 4 4 0 - 1 4 Թովմասյան Ալյոնա 222 11
18 40 Մկրտչյան Մարիամ U-8 33 4 0 - 1 4 Սարգսյան Գայանե 4 67
19 58 Խաչատրյան Սերինե 4 4 0 - 1 4 Սողոմոնյան Էլինա 33 47
20 59 Հայրապետյան Մարիամ 4 4 ½ - ½ 4 Ավագյան Անահիտ 4 50
21 39 Մխիթարյան Հասմիկ 33 0 - 1 Աղաջանյան Անի 33 21
22 22 Անտիկյան Մանե 33 ½ - ½ Ղազարյան Լորետա U-8 4 60
23 34 Հովհաննիսյան Ադելա 33 0 - 1 Սանասարյան Գոհար 33 43
24 52 Գասպարյան Նարե 4 ½ - ½ Մեյրոյան Մանե 33 37
25 38 Մերկոսյան Սվետլանա 33 0 - 1 Ղալումյան Ելենա 4 61
26 33 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 33 3 1 - 0 Ավագյան Անյա 4 51
27 32 Հարոյան Արփի 33 3 1 - 0 3 Սահակյան Միլենա 222 19
28 49 Աղասարյան Մանե 4 3 + - - 3 Թորոսյան Աննա 33 29
29 55 Դավթյան Եվա U-8 4 3 0 - 1 3 Հակոբյան Միլենա 33 30
30 53 Գևորգյան Լուիզա U-8 4 0 - 1 Մանուկյան Անժելա 33 35
31 65 Ոսկանյան Մերի 4 ½ - ½ Գևորգյան Մանե 4 54
32 64 Մուշեղյան Մանե U-8 4 2 0 - 1 2 Մկրտչյան Ալվարդ 4 63
33 24 Բաբայան Անահիտ 33 1 - 0 1 Մանուկյան Դիաննա 33 36
34 56 Երվանդյան Լիլի 4 2 0 not paired
35 66 Սահակյան Նարե 4 0 not paired
36 68 Վանյան Անուշ 4 0 0 not paired
37 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 0 1 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name Gr FED EloN Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 3 Քոչարյան Սոնա ARM 1111 Շիրակ/Գյումրի 7,0 49,0 51,5 5
2 14 Կարապետյան Անժելա* ARM 222 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ 7,0 48,5 52,0 4
3 1 Մկրտչյան Անահիտ ARM 1945 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 7,0 46,5 47,0 4
4 2 Գալստյան Մարիա ARM 1111 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 7,0 44,5 47,5 4
5 15 Կրկյաշարյան Սոնա* ARM 222 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 7,0 42,0 45,5 5
6 13 Կասինյան Լիլիթ ARM 222 Երևան/Հ.Գասպարյան 6,5 42,0 45,5 5
7 16 Ղազարյան Նանե ARM 222 Երևան/Մալաթիա-Սեբաստիայի ՇՄՄ 6,5 39,0 42,0 4
8 18 Պետրոսյան Ռուզաննա ARM 222 Երևան/Քանաքեռ-Զեյթունի ՇՄՄ 6,5 35,5 37,5 4
9 8 Գևորգյան Օլգա ARM 222 Կոտայք/Նոր Հաճն 6,0 45,5 49,0 5
10 20 Վերդյան Աշխեն ARM 222 Երևան/Հ.Գասպարյան 6,0 45,5 48,0 4
11 7 Գևորգյան Նռանե ARM 222 Շիրակ/Գյումրի 6,0 42,0 45,0 5
12 4 Անանիկյան Լիլի ARM 222 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ 6,0 39,0 42,0 4
13 23 Ավետիսյան Անի ARM 33 Երևան/Արաբկիրի ՇՄՄ 5,5 46,0 50,0 5
14 6 Ավետյան Լյուսի ARM 222 Շիրակ/Գյումրի 5,5 46,0 49,0 4
15 9 Գրիգորյան Նելլի ARM 222 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ 5,5 45,0 49,5 5
16 28 Թավաքալյան Անի U-8 ARM 33 Կոտայք/Հրազդան 5,5 42,5 45,0 5
17 48 Օհանյան Անի ARM 33 Երևան/Քանաքեռ-Զեյթունի ՇՄՄ 5,5 40,5 44,0 4
18 26 Դանիելյան Լիլիա ARM 33 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ 5,5 39,0 43,0 4
19 12 Խոջյան Մերի ARM 222 Երևան/Հ.Գասպարյան 5,5 38,5 40,5 4
20 46 Սերգոյան Նարե U-8 ARM 33 Երևան/ՀՇԱ 5,5 37,5 41,0 4
21 47 Սողոմոնյան Էլինա ARM 33 Երևան/Հ.Գասպարյան 5,0 46,0 50,0 5
22 42 Պապյան Հասմիկ ARM 33 Լոռի/Շնող 5,0 46,0 50,0 4
23 31 Հայրապետյան Էմմա ARM 33 Սյունիք/Կապան 5,0 45,5 48,0 4
24 5 Ավետիսյան Անահիտ ARM 222 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ 5,0 42,5 46,0 5
25 25 Բաղդասարյան Սվետլանա ARM 33 Շիրակ/Գյումրի 5,0 42,5 46,0 4
26 67 Սարգսյան Գայանե ARM 4 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ 5,0 38,0 41,5 5
27 11 Թովմասյան Ալյոնա ARM 222 ԱՀ/Ստեփանակերտ 5,0 37,5 41,5 5
28 69 Քամալյան Լիանա ARM 4 Արարատ/Արտաշատ 5,0 37,5 41,0 4
29 27 Դավիթավյան Անաիսա ARM 33 Երևան/Ռ.Վահանյանի ՇՄՄ 5,0 37,0 40,0 5
30 10 Դավթյան Լիլիա ARM 222 Երևան 5,0 36,0 39,0 4
31 62 Մանուկյան Մանե U-8 ARM 4 Երևան/Էրեբունու ՇՄՄ 5,0 35,0 37,0 4
32 43 Սանասարյան Գոհար ARM 33 Արարատ/Վեդի 4,5 44,5 47,5 5
33 45 Սարդարյան Միլա ARM 33 Երևան/Հ.Գասպարյան 4,5 41,5 45,0 5
34 41 Չիբուխչյան Անգելինա ARM 33 Երևան/Արաբկիրի ՇՄՄ 4,5 41,5 44,0 5
35 17 Նահապետյան Անի U-8 ARM 222 Երևան/Նոր Նորքի ՇՄՄ 4,5 39,5 42,5 5
36 44 Սարաֆյան Լուիզա ARM 33 Երևան/Կենտրոնի ՇՄՄ 4,5 38,0 40,5 4
37 50 Ավագյան Անահիտ ARM 4 Սյունիք/Սիսիան 4,5 37,5 40,0 5
38 61 Ղալումյան Ելենա ARM 4 Տավուշ/Իջևան 4,5 33,5 34,0 5
39 59 Հայրապետյան Մարիամ ARM 4 Սյունիք/Քաջարան 4,5 31,5 33,0 4
40 21 Աղաջանյան Անի ARM 33 ԱՀ/Լաչին 4,5 28,5 31,0 5
41 33 Հարությունյան Գաբրիելա U-8 ARM 33 Երևան/Արաբկիրի ՇՄՄ 4,0 40,0 42,5 4
42 37 Մեյրոյան Մանե ARM 33 Շիրակ/Գյումրի 4,0 38,5 41,5 5
43 22 Անտիկյան Մանե ARM 33 Շիրակ/Գյումրի 4,0 38,0 41,5 4
44 57 Խաչատրյան Գայանե ARM 4 Արարատ/Արտաշատ 4,0 38,0 40,5 4
45 40 Մկրտչյան Մարիամ U-8 ARM 33 Երևան/Ռ.Վահանյանի ՇՄՄ 4,0 36,0 38,5 4
46 52 Գասպարյան Նարե ARM 4 Սյունիք/Սիսիան 4,0 34,5 38,0 4
47 32 Հարոյան Արփի ARM 33 Երևան/ՆՀՏ 4,0 33,5 36,0 4
48 49 Աղասարյան Մանե ARM 4 Կոտայք/Հրազդան 4,0 33,0 34,5 5
49 60 Ղազարյան Լորետա U-8 ARM 4 Երևան/Ավանի ՇՄՄ 4,0 33,0 33,5 5
50 30 Հակոբյան Միլենա ARM 33 Կոտայք/Եղվարդ 4,0 30,5 31,0 5
51 58 Խաչատրյան Սերինե ARM 4 Կոտայք/Հրազդան 4,0 30,5 31,0 4
52 34 Հովհաննիսյան Ադելա ARM 33 Երևան/Հ.Գասպարյան 3,5 41,5 44,5 4
53 38 Մերկոսյան Սվետլանա ARM 33 Շիրակ/Գյումրի 3,5 40,0 43,5 4
54 39 Մխիթարյան Հասմիկ ARM 33 Շիրակ/Գյումրի 3,5 37,5 40,0 4
55 51 Ավագյան Անյա ARM 4 Արմավիր/Էջմիածին 3,5 36,0 38,5 5
56 35 Մանուկյան Անժելա ARM 33 Լոռի/Սպիտակ 3,5 34,5 36,5 5
57 29 Թորոսյան Աննա ARM 33 Կոտայք/Չարենցավան 3,0 41,0 42,5 4
58 19 Սահակյան Միլենա ARM 222 Լոռի/Վանաձոր 3,0 38,5 41,5 5
59 65 Ոսկանյան Մերի ARM 4 Տավուշ/Դիլիջան 3,0 38,5 41,0 5
60 55 Դավթյան Եվա U-8 ARM 4 Սյունիք/Սիսիան 3,0 31,5 33,0 4
61 63 Մկրտչյան Ալվարդ ARM 4 Կոտայք/Եղվարդ 3,0 31,0 32,5 4
62 54 Գևորգյան Մանե ARM 4 Սյունիք/Սիսիան 3,0 29,0 31,0 5
63 24 Բաբայան Անահիտ ARM 33 Լոռի/Սպիտակ 2,5 33,0 33,5 4
64 53 Գևորգյան Լուիզա U-8 ARM 4 Կոտայք/Նոր Հաճն 2,5 32,0 33,5 4
65 66 Սահակյան Նարե ARM 4 Արագածոտն/Ապարան 2,5 27,0 27,5 3
66 56 Երվանդյան Լիլի ARM 4 Գեղարքունիք/Սևան 2,0 31,0 32,5 3
67 64 Մուշեղյան Մանե U-8 ARM 4 Արմավիր/Էջմիածին 2,0 24,0 24,5 4
68 36 Մանուկյան Դիաննա ARM 33 Լոռի/Սպիտակ 1,0 30,5 32,0 4
69 70 Մկրտչյան Սոֆի U-8 ARM 0 Արագածոտն/Աշտարակ 1,0 29,0 31,0 2
70 68 Վանյան Անուշ ARM 4 Կոտայք/Հրազդան 0,0 26,0 27,0 0