Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-2

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-03-23 to 2019-03-29
Tournament place: Շևչենկո 34, ք. Երևան, ՀՀ (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90՛/40+30'+30" յուրաքանչյուր քայլին
Valid for ELO: Elo Nacional

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիա
Main referee: ՄՄ Ջուլիետա Նահատակյան
Referee: 1ԿՄ Նելլի Աղինյան, 1ԿՄ Վարսինե Մանանդյան

Schedule: Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-2

Round Date Time
1 2019/03/23 13:00
2 2019/03/24 11:00
3 2019/03/25 11:00
4 2019/03/26 11:00
5 2019/03/27 11:00
6 2019/03/28 11:00
7 2019/03/29 11:00

Players registered in Հայաստանի 2019թ. Պ-18 առաջն. 1/2 Խումբ-2

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 ARM Խաչատրյան Դավիթ 0 2188 0
2 ARM Մուշկամբարյան Վահե 0 1990 0
3 ARM Գաբրիելյան Վահե 0 2068 0
4 ARM Իշխանյան Ռուբեն 0 2110 0
5 ARM Հովակիմյան Հրաչիկ 0 2123 0
6 ARM Խուբլարյան Արթուր 0 2108 0
7 ARM Վարդանյան Արամ 0 2148 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 ARM Խաչատրյան Դավիթ 0 2188 0
2 ARM Մուշկամբարյան Վահե 0 1990 0
3 ARM Գաբրիելյան Վահե 0 2068 0
4 ARM Իշխանյան Ռուբեն 0 2110 0
5 ARM Հովակիմյան Հրաչիկ 0 2123 0
6 ARM Խուբլարյան Արթուր 0 2108 0
7 ARM Վարդանյան Արամ 0 2148 0

Players starting rank

No. Nombre ID FED EloN Club/Ciudad
1 Խաչատրյան Դավիթ 1000340 ARM 2188 Երևան/Հ.Գասպարյան
7 Վարդանյան Արամ 1000735 ARM 2148 Երևան/Հ.Գասպարյան
5 Հովակիմյան Հրաչիկ 1001079 ARM 2123 Արմավիր/Էջմիածին
4 Իշխանյան Ռուբեն 1000484 ARM 2110 Երևան
6 Խուբլարյան Արթուր 1002570 ARM 2108 Երևան/Աջափնյակ
3 Գաբրիելյան Վահե 1001130 ARM 2068 Կոտայք/Հրազդան
2 Մուշկամբարյան Վահե 1003727 ARM 1990 Վայոց Ձոր/Վայք

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED EloN Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 3 Գաբրիելյան Վահե ARM 2068 Կոտայք/Հրազդան 4,5 12,25 3 0,0 3
2 1 Խաչատրյան Դավիթ ARM 2188 Երևան/Հ.Գասպարյան 4,0 10,25 3 0,0 3
3 6 Խուբլարյան Արթուր ARM 2108 Երևան/Աջափնյակ 4,0 8,50 3 0,0 4
4 5 Հովակիմյան Հրաչիկ ARM 2123 Արմավիր/Էջմիածին 3,0 8,00 3 0,0 3
5 7 Վարդանյան Արամ ARM 2148 Երևան/Հ.Գասպարյան 2,5 6,25 3 0,0 1
6 4 Իշխանյան Ռուբեն ARM 2110 Երևան 2,0 6,25 2 0,0 1
7 2 Մուշկամբարյան Վահե ARM 1990 Վայոց Ձոր/Վայք 1,0 2,00 3 0,0 1