ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი. პირველობა ოჯახთა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2019-12-09 to 2019-12-09
Tournament place: ფოთი (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 15 წუთის პარტიის ბოლომდე
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჭადრაკის ფედერაცია. ფოთის საჭადრაკო კლუბი 'ნანა
Main referee: გოჩა ჩაჩუა

Schedule: ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი. პირველობა ოჯახთა შორის

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown

Players registered in ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი. პირველობა ოჯახთა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 0 0
2 GEO გაგუა თევდორე, თემურ 0 0 0
3 GEO გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 0 0
4 GEO გობრონიძე ანი, მარი 0 0 0
5 GEO თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 0 0
6 GEO კაკულია ანდრეა, ავთო 0 0 0
7 GEO კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 0 0
8 GEO კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 0 0
9 GEO კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 0 0
10 GEO მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 0 0
11 GEO მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 0 0
12 GEO მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 0 0
13 GEO მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 0 0
14 GEO რატიანი იაკობი, გიორგი 0 0 0
15 GEO სანიკიძე ანა, გიორგი 0 0 0
16 GEO სიორდია ლიზი, გვანცა 0 0 0
17 GEO ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 0 0
18 GEO ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 0 0
19 GEO ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 0 0
20 GEO ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 0 0
21 GEO ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 0 0
22 GEO ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 0 0
23 GEO ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 0 0
24 GEO ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 0 0
25 GEO წულაია მარიამი, დემური 0 0 0
26 GEO ჭითანავა ნია, გიორგი 0 0 0
27 GEO ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 0 0
28 GEO ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 GEO ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 0 0
2 GEO გაგუა თევდორე, თემურ 0 0 0
3 GEO გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 0 0
4 GEO გობრონიძე ანი, მარი 0 0 0
5 GEO თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 0 0
6 GEO კაკულია ანდრეა, ავთო 0 0 0
7 GEO კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 0 0
8 GEO კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 0 0
9 GEO კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 0 0
10 GEO მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 0 0
11 GEO მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 0 0
12 GEO მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 0 0
13 GEO მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 0 0
14 GEO რატიანი იაკობი, გიორგი 0 0 0
15 GEO სანიკიძე ანა, გიორგი 0 0 0
16 GEO სიორდია ლიზი, გვანცა 0 0 0
17 GEO ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 0 0
18 GEO ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 0 0
19 GEO ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 0 0
20 GEO ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 0 0
21 GEO ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 0 0
22 GEO ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 0 0
23 GEO ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 0 0
24 GEO ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 0 0
25 GEO წულაია მარიამი, დემური 0 0 0
26 GEO ჭითანავა ნია, გიორგი 0 0 0
27 GEO ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 0 0
28 GEO ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 0 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo
1 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა GEO 0
2 გაგუა თევდორე, თემურ GEO 0
3 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე GEO 0
4 გობრონიძე ანი, მარი GEO 0
5 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა GEO 0
6 კაკულია ანდრეა, ავთო GEO 0
7 კაკულია დემეტრე, მამუკა GEO 0
8 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა GEO 0
9 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია GEO 0
10 მარგალიტაძე ანა, ამირანი GEO 0
11 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი GEO 0
12 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა GEO 0
13 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე GEO 0
14 რატიანი იაკობი, გიორგი GEO 0
15 სანიკიძე ანა, გიორგი GEO 0
16 სიორდია ლიზი, გვანცა GEO 0
17 ფირცხალავა ელენე, გიორგი GEO 0
18 ფოჩხუა ლიზი, გოგი GEO 0
19 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი GEO 0
20 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი GEO 0
21 ჩაჩუა ნინი, ლუკა GEO 0
22 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა GEO 0
23 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი GEO 0
24 ძიძიგური ანდრეა, თემური GEO 0
25 წულაია მარიამი, დემური GEO 0
26 ჭითანავა ნია, გიორგი GEO 0
27 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი GEO 0
28 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ GEO 0

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 0 0 - 1 0 სანიკიძე ანა, გიორგი 0 15
2 16 სიორდია ლიზი, გვანცა 0 0 0 - 1 0 გაგუა თევდორე, თემურ 0 2
3 3 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 0 0 - 1 0 ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 17
4 18 ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 0 1 - 0 0 გობრონიძე ანი, მარი 0 4
5 5 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 0 0 - 1 0 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 19
6 20 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 0 0 - 1 0 კაკულია ანდრეა, ავთო 0 6
7 7 კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 0 1 - 0 0 ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 21
8 22 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 0 0 - 1 0 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 8
9 9 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 0 1 - 0 0 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 23
10 24 ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 0 0 - 1 0 მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 10
11 11 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 0 1 - 0 0 წულაია მარიამი, დემური 0 25
12 26 ჭითანავა ნია, გიორგი 0 0 1 - 0 0 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 12
13 13 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 0 0 - 1 0 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 27
14 28 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 0 0 - 1 0 რატიანი იაკობი, გიორგი 0 14

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 2 გაგუა თევდორე, თემურ 0 3 0 - 1 3 რატიანი იაკობი, გიორგი 0 14
2 6 კაკულია ანდრეა, ავთო 0 3 0 - 1 3 სანიკიძე ანა, გიორგი 0 15
3 17 ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 3 0 - 1 3 კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 7
4 8 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 3 1 - 0 3 ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 18
5 19 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 3 1 - 0 3 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 9
6 10 მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 3 0 - 1 3 ჭითანავა ნია, გიორგი 0 26
7 27 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 3 1 - 0 3 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 11
8 20 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 0 1 - 0 0 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 1
9 21 ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 0 0 - 1 0 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 3
10 4 გობრონიძე ანი, მარი 0 0 0 - 1 0 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 22
11 23 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 0 1 - 0 0 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 5
12 12 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 0 0 - 1 0 ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 24
13 25 წულაია მარიამი, დემური 0 0 0 - 1 0 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 13
14 28 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 0 1 - 0 0 სიორდია ლიზი, გვანცა 0 16

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 7 კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 6 1 - 0 6 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 19
2 15 სანიკიძე ანა, გიორგი 0 6 1 - 0 6 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 8
3 14 რატიანი იაკობი, გიორგი 0 6 0 - 1 6 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 27
4 26 ჭითანავა ნია, გიორგი 0 6 1 - 0 3 გაგუა თევდორე, თემურ 0 2
5 3 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 3 1 - 0 3 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 20
6 18 ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 3 1 - 0 3 კაკულია ანდრეა, ავთო 0 6
7 9 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 3 1 - 0 3 ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 17
8 22 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 3 1 - 0 3 მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 10
9 11 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 3 1 - 0 3 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 23
10 13 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 3 0 - 1 3 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 28
11 24 ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 3 0 - 1 0 გობრონიძე ანი, მარი 0 4
12 1 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 0 1 - 0 0 ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 21
13 5 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 0 1 - 0 0 წულაია მარიამი, დემური 0 25
14 16 სიორდია ლიზი, გვანცა 0 0 0 - 1 0 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 12

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 27 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 9 0 - 1 9 კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 7
2 15 სანიკიძე ანა, გიორგი 0 9 1 - 0 9 ჭითანავა ნია, გიორგი 0 26
3 14 რატიანი იაკობი, გიორგი 0 6 1 - 0 6 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 3
4 8 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 6 1 - 0 6 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 28
5 18 ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 6 1 - 0 6 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 9
6 19 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 6 1 - 0 6 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 11
7 6 კაკულია ანდრეა, ავთო 0 3 0 - 1 6 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 22
8 12 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 3 0 - 1 3 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 1
9 2 გაგუა თევდორე, თემურ 0 3 0 - 1 3 ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 24
10 4 გობრონიძე ანი, მარი 0 3 0 - 1 3 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 13
11 17 ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 3 1 - 0 3 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 5
12 10 მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 3 0 - 1 3 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 20
13 23 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 3 0 - 1 0 სიორდია ლიზი, გვანცა 0 16
14 21 ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 0 0 - 1 0 წულაია მარიამი, დემური 0 25

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 7 კაკულია დემეტრე, მამუკა 0 12 0 - 1 12 სანიკიძე ანა, გიორგი 0 15
2 19 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი 0 9 0 - 1 9 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა 0 8
3 22 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა 0 9 1 - 0 9 რატიანი იაკობი, გიორგი 0 14
4 26 ჭითანავა ნია, გიორგი 0 9 0 - 1 9 ფოჩხუა ლიზი, გოგი 0 18
5 1 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა 0 6 0 - 1 9 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი 0 27
6 3 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე 0 6 0 - 1 6 ძიძიგური ანდრეა, თემური 0 24
7 20 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი 0 6 1 - 0 6 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია 0 9
8 28 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ 0 6 1 - 0 6 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი 0 11
9 13 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე 0 6 0 - 1 6 ფირცხალავა ელენე, გიორგი 0 17
10 23 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი 0 3 1 - 0 3 გაგუა თევდორე, თემურ 0 2
11 16 სიორდია ლიზი, გვანცა 0 3 1 - 0 3 გობრონიძე ანი, მარი 0 4
12 5 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა 0 3 0 - 1 3 მარგალიტაძე ანა, ამირანი 0 10
13 25 წულაია მარიამი, დემური 0 3 0 - 1 3 კაკულია ანდრეა, ავთო 0 6
14 21 ჩაჩუა ნინი, ლუკა 0 0 0 - 1 3 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა 0 12

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 15 სანიკიძე ანა, გიორგი GEO 0 5,0 0,0 13,0 15,0
2 8 კვიკვინია თეიმურაზ, კობა GEO 0 4,0 0,0 16,0 19,0
3 7 კაკულია დემეტრე, მამუკა GEO 0 4,0 0,0 15,0 15,0
4 27 ხუბულავა დანიელი, გაბრიელი GEO 0 4,0 0,0 11,0 13,0
5 18 ფოჩხუა ლიზი, გოგი GEO 0 4,0 0,0 11,0 12,0
6 22 ჩიკვაიძე საბა, ლუკა GEO 0 4,0 0,0 11,0 12,0
7 26 ჭითანავა ნია, გიორგი GEO 0 3,0 0,0 13,0 14,0
8 14 რატიანი იაკობი, გიორგი GEO 0 3,0 0,0 13,0 14,0
9 19 ფხაკაძე გიორგი, ვალერი GEO 0 3,0 0,0 12,0 13,0
10 28 ჯობავა ელენე, ნიკოლოზ GEO 0 3,0 0,0 11,0 13,0
11 17 ფირცხალავა ელენე, გიორგი GEO 0 3,0 0,0 10,0 11,0
12 20 ჩაჩავა ნიკოლოზი, ირაკლი GEO 0 3,0 0,0 8,0 10,0
13 24 ძიძიგური ანდრეა, თემური GEO 0 3,0 0,0 7,0 8,0
14 6 კაკულია ანდრეა, ავთო GEO 0 2,0 0,0 16,0 17,0
15 1 ალანია ნიკოლოზ, ლუკა GEO 0 2,0 0,0 14,0 14,0
16 9 კვირკვაია მარიამი, ანასტასია GEO 0 2,0 0,0 13,0 15,0
17 10 მარგალიტაძე ანა, ამირანი GEO 0 2,0 0,0 13,0 14,0
18 11 მიქაბერიძე ანდრეა, ლევანი GEO 0 2,0 0,0 12,0 13,0
19 3 გეგეჭკორი ერეკლე, ერეკლე GEO 0 2,0 0,0 12,0 12,0
20 13 მიქიაშვილი ვახტანგი, ბარბარე GEO 0 2,0 0,0 11,0 12,0
21 12 მიქაბერიძე მარიამი, ნიკა GEO 0 2,0 0,0 10,0 10,0
22 16 სიორდია ლიზი, გვანცა GEO 0 2,0 0,0 8,0 9,0
23 23 ძიმისტარაშვილი ნინი, ნიკოლოზი GEO 0 2,0 0,0 7,0 8,0
24 4 გობრონიძე ანი, მარი GEO 0 1,0 0,0 13,0 15,0
25 2 გაგუა თევდორე, თემურ GEO 0 1,0 0,0 11,0 13,0
26 5 თარგამაძე ალექსანდრე, ზაზა GEO 0 1,0 0,0 10,0 11,0
27 25 წულაია მარიამი, დემური GEO 0 1,0 0,0 7,0 7,0
28 21 ჩაჩუა ნინი, ლუკა GEO 0 0,0 0,0 10,0 11,0