ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 7 წლის ჭაბუკთა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2019-12-10 to 2019-12-14
Tournament registration: (Search in Google)
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჭადრაკის ფედერაცია, ფოთის საჭადრაკო კლუბი
Main referee: გოჩა ჩაჩუა
Referee: გიორგი ღლონტი, ზურაბ ჩხარტიშვილი, გიორგი სულაბერიძე

Schedule: ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 7 წლის ჭაბუკთა შორის

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ტურნირი კლასიკურ ჭადრაკში 7 წლის ჭაბუკთა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO ალანია ლუკა 0 0 0
2 GEO ალანია ნიკოლოზი 0 0 0
3 GEO ბარკალაია ლუკა 0 0 0
4 GEO ბერაია გეგა 0 0 0
5 GEO ბეროშვილი ალექსანდრე 0 0 0
6 GEO ბოკუჩავა ცოტნე 0 0 0
7 GEO გაგუა თევდორე 0 0 0
8 GEO გეგეჭკორი ერეკლე 0 0 0
9 GEO გულორდავა გიორგი 0 0 0
10 GEO გურგენაძე გიორგი 0 0 0
11 GEO გურგენაძე სანდრო 0 0 0
12 GEO ზარანდია ანდრია 0 0 0
13 GEO თარგამაძე ალექსანდრე 0 0 0
14 GEO კაკულია ანდრია 0 0 0
15 GEO კაკულია თომა 0 0 0
16 GEO კრილოვი სანდრო 0 0 0
17 GEO მიქაბერიძე ანდრია 0 0 0
18 GEO მიქაბერიძე თომა 0 0 0
19 GEO მუსერიძე გივიკო 0 0 0
20 GEO პაჭკორია ირაკლი 0 0 0
21 GEO ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 0
22 GEO რატიანი იაკობი 0 0 0
23 GEO სვეტლიჩნი თემური 0 0 0
24 GEO ფიფია გიორგი 0 0 0
25 GEO ქაჯაია ცოტნე 0 0 0
26 GEO შონია გივი 0 0 0
27 GEO შონია მერაბი 0 0 0
28 GEO შურღულაია ცოტნე 0 0 0
29 GEO ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0
30 GEO ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 0 0
31 GEO ძიძიგური ანდრეა 0 0 0
32 GEO ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 0 0
33 GEO ხიზანეიშვილი თამაზი 0 0 0
34 GEO ხუბულავა დანიელი 0 0 0
35 GEO ხურცილავა ანდრია 0 0 0
36 GEO ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 0 0
37 GEO სულაბერიძე ზურაბი 0 0 0
38 GEO ადამია გურამი 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 GEO ალანია ლუკა 0 0 0
2 GEO ალანია ნიკოლოზი 0 0 0
3 GEO ბარკალაია ლუკა 0 0 0
4 GEO ბერაია გეგა 0 0 0
5 GEO ბეროშვილი ალექსანდრე 0 0 0
6 GEO ბოკუჩავა ცოტნე 0 0 0
7 GEO გაგუა თევდორე 0 0 0
8 GEO გეგეჭკორი ერეკლე 0 0 0
9 GEO გულორდავა გიორგი 0 0 0
10 GEO გურგენაძე გიორგი 0 0 0
11 GEO გურგენაძე სანდრო 0 0 0
12 GEO ზარანდია ანდრია 0 0 0
13 GEO თარგამაძე ალექსანდრე 0 0 0
14 GEO კაკულია ანდრია 0 0 0
15 GEO კაკულია თომა 0 0 0
16 GEO კრილოვი სანდრო 0 0 0
17 GEO მიქაბერიძე ანდრია 0 0 0
18 GEO მიქაბერიძე თომა 0 0 0
19 GEO მუსერიძე გივიკო 0 0 0
20 GEO პაჭკორია ირაკლი 0 0 0
21 GEO ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 0
22 GEO რატიანი იაკობი 0 0 0
23 GEO სვეტლიჩნი თემური 0 0 0
24 GEO ფიფია გიორგი 0 0 0
25 GEO ქაჯაია ცოტნე 0 0 0
26 GEO შონია გივი 0 0 0
27 GEO შონია მერაბი 0 0 0
28 GEO შურღულაია ცოტნე 0 0 0
29 GEO ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0
30 GEO ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 0 0
31 GEO ძიძიგური ანდრეა 0 0 0
32 GEO ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 0 0
33 GEO ხიზანეიშვილი თამაზი 0 0 0
34 GEO ხუბულავა დანიელი 0 0 0
35 GEO ხურცილავა ანდრია 0 0 0
36 GEO ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 0 0
37 GEO სულაბერიძე ზურაბი 0 0 0
38 GEO ადამია გურამი 0 0 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo
1 ალანია ლუკა GEO 0
2 ალანია ნიკოლოზი GEO 0
3 ბარკალაია ლუკა GEO 0
4 ბერაია გეგა GEO 0
5 ბეროშვილი ალექსანდრე GEO 0
6 ბოკუჩავა ცოტნე GEO 0
7 გაგუა თევდორე GEO 0
8 გეგეჭკორი ერეკლე GEO 0
9 გულორდავა გიორგი GEO 0
10 გურგენაძე გიორგი GEO 0
11 გურგენაძე სანდრო GEO 0
12 ზარანდია ანდრია GEO 0
13 თარგამაძე ალექსანდრე GEO 0
14 კაკულია ანდრია GEO 0
15 კაკულია თომა GEO 0
16 კრილოვი სანდრო GEO 0
17 მიქაბერიძე ანდრია GEO 0
18 მიქაბერიძე თომა GEO 0
19 მუსერიძე გივიკო GEO 0
20 პაჭკორია ირაკლი GEO 0
21 ჟვანია ნიკოლოზი GEO 0
22 რატიანი იაკობი GEO 0
23 სვეტლიჩნი თემური GEO 0
24 ფიფია გიორგი GEO 0
25 ქაჯაია ცოტნე GEO 0
26 შონია გივი GEO 0
27 შონია მერაბი GEO 0
28 შურღულაია ცოტნე GEO 0
29 ჩარკვიანი ალექსანდრე GEO 0
30 ჩაჩავა ნიკოლოზი GEO 0
31 ძიძიგური ანდრეა GEO 0
32 ხაინდრავა ნიკოლოზი GEO 0
33 ხიზანეიშვილი თამაზი GEO 0
34 ხუბულავა დანიელი GEO 0
35 ხურცილავა ანდრია GEO 0
36 ჭავჭანიძე ალექსანდრე GEO 0
37 სულაბერიძე ზურაბი GEO 0
38 ადამია გურამი GEO 0

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 18 მიქაბერიძე თომა 0 0 0 - 1 0 ალანია ლუკა 0 1
2 2 ალანია ნიკოლოზი 0 0 0 - 1 0 მუსერიძე გივიკო 0 19
3 4 ბერაია გეგა 0 0 1 - 0 0 ჟვანია ნიკოლოზი 0 21
4 22 რატიანი იაკობი 0 0 1 - 0 0 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 5
5 24 ფიფია გიორგი 0 0 ½ - ½ 0 გაგუა თევდორე 0 7
6 8 გეგეჭკორი ერეკლე 0 0 0 - 1 0 ქაჯაია ცოტნე 0 25
7 26 შონია გივი 0 0 0 - 1 0 გულორდავა გიორგი 0 9
8 10 გურგენაძე გიორგი 0 0 ½ - ½ 0 შონია მერაბი 0 27
9 28 შურღულაია ცოტნე 0 0 1 - 0 0 გურგენაძე სანდრო 0 11
10 12 ზარანდია ანდრია 0 0 1 - 0 0 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 29
11 30 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 0 1 - 0 0 თარგამაძე ალექსანდრე 0 13
12 14 კაკულია ანდრია 0 0 1 - 0 0 ძიძიგური ანდრეა 0 31
13 32 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 0 1 - 0 0 კაკულია თომა 0 15
14 16 კრილოვი სანდრო 0 0 0 - 1 0 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 33
15 34 ხუბულავა დანიელი 0 0 0 - 1 0 მიქაბერიძე ანდრია 0 17
16 36 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 0 1 - 0 0 ბარკალაია ლუკა 0 3
17 6 ბოკუჩავა ცოტნე 0 0 1 - 0 0 სულაბერიძე ზურაბი 0 37
18 35 ხურცილავა ანდრია 0 0 0 - 1 0 ადამია გურამი 0 38
19 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
20 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 ალანია ლუკა 0 1 0 - 1 1 რატიანი იაკობი 0 22
2 25 ქაჯაია ცოტნე 0 1 1 - 0 1 ბერაია გეგა 0 4
3 28 შურღულაია ცოტნე 0 1 1 - 0 1 ბოკუჩავა ცოტნე 0 6
4 9 გულორდავა გიორგი 0 1 0 - 1 1 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 30
5 33 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 1 1 - 0 1 ზარანდია ანდრია 0 12
6 38 ადამია გურამი 0 1 0 - 1 1 კაკულია ანდრია 0 14
7 17 მიქაბერიძე ანდრია 0 1 1 - 0 1 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 32
8 19 მუსერიძე გივიკო 0 1 0 - 1 1 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 36
9 7 გაგუა თევდორე 0 ½ + - - ½ გურგენაძე გიორგი 0 10
10 27 შონია მერაბი 0 ½ 0 - 1 ½ ფიფია გიორგი 0 24
11 21 ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 0 - 1 0 ალანია ნიკოლოზი 0 2
12 3 ბარკალაია ლუკა 0 0 - - + 0 მიქაბერიძე თომა 0 18
13 5 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 0 0 - 1 0 შონია გივი 0 26
14 29 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0 - 1 0 გეგეჭკორი ერეკლე 0 8
15 11 გურგენაძე სანდრო 0 0 0 - 1 0 ძიძიგური ანდრეა 0 31
16 13 თარგამაძე ალექსანდრე 0 0 1 - 0 0 ხუბულავა დანიელი 0 34
17 15 კაკულია თომა 0 0 1 - 0 0 ხურცილავა ანდრია 0 35
18 37 სულაბერიძე ზურაბი 0 0 0 - 1 0 კრილოვი სანდრო 0 16
19 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
20 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 14 კაკულია ანდრია 0 2 1 - 0 2 შურღულაია ცოტნე 0 28
2 30 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 2 1 - 0 2 მიქაბერიძე ანდრია 0 17
3 22 რატიანი იაკობი 0 2 1 - 0 2 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 33
4 36 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 2 1 - 0 2 ქაჯაია ცოტნე 0 25
5 7 გაგუა თევდორე 0 1 - 0 1 ალანია ლუკა 0 1
6 24 ფიფია გიორგი 0 0 - 1 1 ალანია ნიკოლოზი 0 2
7 4 ბერაია გეგა 0 1 1 - 0 1 კრილოვი სანდრო 0 16
8 6 ბოკუჩავა ცოტნე 0 1 1 - 0 1 მიქაბერიძე თომა 0 18
9 8 გეგეჭკორი ერეკლე 0 1 1 - 0 1 მუსერიძე გივიკო 0 19
10 31 ძიძიგური ანდრეა 0 1 1 - 0 1 გულორდავა გიორგი 0 9
11 12 ზარანდია ანდრია 0 1 0 - 1 1 ადამია გურამი 0 38
12 32 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 1 0 - 1 1 თარგამაძე ალექსანდრე 0 13
13 26 შონია გივი 0 1 0 - 1 1 კაკულია თომა 0 15
14 3 ბარკალაია ლუკა 0 0 0 - 1 ½ გურგენაძე გიორგი 0 10
15 5 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 0 0 - 1 ½ შონია მერაბი 0 27
16 34 ხუბულავა დანიელი 0 0 1 - 0 0 გურგენაძე სანდრო 0 11
17 35 ხურცილავა ანდრია 0 0 ½ - ½ 0 ჟვანია ნიკოლოზი 0 21
18 37 სულაბერიძე ზურაბი 0 0 ½ - ½ 0 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 29
19 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
20 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 30 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 3 0 - 1 3 კაკულია ანდრია 0 14
2 36 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 3 0 - 1 3 რატიანი იაკობი 0 22
3 13 თარგამაძე ალექსანდრე 0 2 ½ - ½ გაგუა თევდორე 0 7
4 2 ალანია ნიკოლოზი 0 2 ½ - ½ 2 მიქაბერიძე ანდრია 0 17
5 31 ძიძიგური ანდრეა 0 2 0 - 1 2 ბერაია გეგა 0 4
6 25 ქაჯაია ცოტნე 0 2 1 - 0 2 ბოკუჩავა ცოტნე 0 6
7 33 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 2 1 - 0 2 გეგეჭკორი ერეკლე 0 8
8 15 კაკულია თომა 0 2 0 - 1 2 შურღულაია ცოტნე 0 28
9 38 ადამია გურამი 0 2 1 - 0 შონია მერაბი 0 27
10 10 გურგენაძე გიორგი 0 0 - 1 ფიფია გიორგი 0 24
11 1 ალანია ლუკა 0 1 ½ - ½ 1 შონია გივი 0 26
12 9 გულორდავა გიორგი 0 1 0 - 1 1 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 32
13 18 მიქაბერიძე თომა 0 1 - - + 1 ზარანდია ანდრია 0 12
14 16 კრილოვი სანდრო 0 1 - - + 1 ხუბულავა დანიელი 0 34
15 19 მუსერიძე გივიკო 0 1 1 - 0 ½ ხურცილავა ანდრია 0 35
16 21 ჟვანია ნიკოლოზი 0 ½ 1 - 0 ½ სულაბერიძე ზურაბი 0 37
17 29 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 ½ + - - 0 ბარკალაია ლუკა 0 3
18 11 გურგენაძე სანდრო 0 0 - - + 0 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 5
19 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
20 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 14 კაკულია ანდრია 0 4 0 - 1 4 რატიანი იაკობი 0 22
2 4 ბერაია გეგა 0 3 1 - 0 3 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 30
3 7 გაგუა თევდორე 0 3 1 - 0 3 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 33
4 38 ადამია გურამი 0 3 0 - 1 3 ქაჯაია ცოტნე 0 25
5 28 შურღულაია ცოტნე 0 3 0 - 1 3 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 36
6 2 ალანია ნიკოლოზი 0 0 - 1 თარგამაძე ალექსანდრე 0 13
7 17 მიქაბერიძე ანდრია 0 1 - 0 ფიფია გიორგი 0 24
8 6 ბოკუჩავა ცოტნე 0 2 1 - 0 2 მუსერიძე გივიკო 0 19
9 8 გეგეჭკორი ერეკლე 0 2 1 - 0 2 ძიძიგური ანდრეა 0 31
10 32 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 2 0 - 1 2 ზარანდია ანდრია 0 12
11 15 კაკულია თომა 0 2 0 - 1 2 ხუბულავა დანიელი 0 34
12 27 შონია მერაბი 0 0 - 1 ალანია ლუკა 0 1
13 26 შონია გივი 0 - - - გურგენაძე გიორგი 0 10
14 29 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 - 1 ჟვანია ნიკოლოზი 0 21
15 18 მიქაბერიძე თომა 0 1 1 - 0 1 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 5
16 37 სულაბერიძე ზურაბი 0 ½ 0 - 1 1 გულორდავა გიორგი 0 9
17 35 ხურცილავა ანდრია 0 ½ + - - 0 ბარკალაია ლუკა 0 3
18 11 გურგენაძე სანდრო 0 0 1 bye
19 16 კრილოვი სანდრო 0 1 0 not paired
20 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
21 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired

Round 6

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 22 რატიანი იაკობი 0 5 1 - 0 4 ბერაია გეგა 0 4
2 7 გაგუა თევდორე 0 4 0 - 1 4 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 36
3 25 ქაჯაია ცოტნე 0 4 0 - 1 4 კაკულია ანდრია 0 14
4 13 თარგამაძე ალექსანდრე 0 0 - 1 მიქაბერიძე ანდრია 0 17
5 33 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 3 1 - 0 3 ბოკუჩავა ცოტნე 0 6
6 34 ხუბულავა დანიელი 0 3 0 - 1 3 გეგეჭკორი ერეკლე 0 8
7 12 ზარანდია ანდრია 0 3 0 - 1 3 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 30
8 28 შურღულაია ცოტნე 0 3 1 - 0 3 ადამია გურამი 0 38
9 1 ალანია ლუკა 0 0 - 1 ალანია ნიკოლოზი 0 2
10 24 ფიფია გიორგი 0 1 - 0 ჟვანია ნიკოლოზი 0 21
11 9 გულორდავა გიორგი 0 2 1 - 0 2 მიქაბერიძე თომა 0 18
12 31 ძიძიგური ანდრეა 0 2 1 - 0 2 კაკულია თომა 0 15
13 19 მუსერიძე გივიკო 0 2 + - - 2 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 32
14 35 ხურცილავა ანდრია 0 1 - 0 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 29
15 11 გურგენაძე სანდრო 0 1 + - - შონია მერაბი 0 27
16 5 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 1 1 - 0 ½ სულაბერიძე ზურაბი 0 37
17 3 ბარკალაია ლუკა 0 0 0 not paired
18 10 გურგენაძე გიორგი 0 0 not paired
19 16 კრილოვი სანდრო 0 1 0 not paired
20 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
21 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired
22 26 შონია გივი 0 0 not paired

Round 7

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 17 მიქაბერიძე ანდრია 0 1 - 0 6 რატიანი იაკობი 0 22
2 36 ჭავჭანიძე ალექსანდრე 0 5 ½ - ½ 5 კაკულია ანდრია 0 14
3 4 ბერაია გეგა 0 4 0 - 1 4 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 33
4 30 ჩაჩავა ნიკოლოზი 0 4 1 - 0 4 გაგუა თევდორე 0 7
5 8 გეგეჭკორი ერეკლე 0 4 1 - 0 4 შურღულაია ცოტნე 0 28
6 2 ალანია ნიკოლოზი 0 1 - 0 4 ქაჯაია ცოტნე 0 25
7 24 ფიფია გიორგი 0 0 - 1 თარგამაძე ალექსანდრე 0 13
8 6 ბოკუჩავა ცოტნე 0 3 1 - 0 3 ძიძიგური ანდრეა 0 31
9 38 ადამია გურამი 0 3 0 - 1 3 გულორდავა გიორგი 0 9
10 19 მუსერიძე გივიკო 0 3 1 - 0 3 ზარანდია ანდრია 0 12
11 21 ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 - 1 3 ხუბულავა დანიელი 0 34
12 1 ალანია ლუკა 0 0 - 1 ხურცილავა ანდრია 0 35
13 15 კაკულია თომა 0 2 - - + 2 ბეროშვილი ალექსანდრე 0 5
14 11 გურგენაძე სანდრო 0 2 - - + 2 ხაინდრავა ნიკოლოზი 0 32
15 29 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 + - - 2 მიქაბერიძე თომა 0 18
16 27 შონია მერაბი 0 ½ - ½ ½ სულაბერიძე ზურაბი 0 37
17 3 ბარკალაია ლუკა 0 0 0 not paired
18 10 გურგენაძე გიორგი 0 0 not paired
19 16 კრილოვი სანდრო 0 1 0 not paired
20 20 პაჭკორია ირაკლი 0 0 0 not paired
21 23 სვეტლიჩნი თემური 0 0 0 not paired
22 26 შონია გივი 0 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 22 რატიანი იაკობი GEO 0 6,0 28,0 30,0 27,0
2 14 კაკულია ანდრია GEO 0 5,5 27,5 30,5 24,5
3 17 მიქაბერიძე ანდრია GEO 0 5,5 27,0 30,0 21,0
4 36 ჭავჭანიძე ალექსანდრე GEO 0 5,5 26,5 29,0 23,5
5 30 ჩაჩავა ნიკოლოზი GEO 0 5,0 27,0 29,5 21,0
6 33 ხიზანეიშვილი თამაზი GEO 0 5,0 25,5 28,0 20,0
7 8 გეგეჭკორი ერეკლე GEO 0 5,0 23,0 24,5 17,0
8 13 თარგამაძე ალექსანდრე GEO 0 4,5 25,5 28,5 17,0
9 2 ალანია ნიკოლოზი GEO 0 4,5 23,5 26,0 16,0
10 25 ქაჯაია ცოტნე GEO 0 4,0 28,5 31,5 20,0
11 7 გაგუა თევდორე GEO 0 4,0 26,5 29,0 19,5
12 4 ბერაია გეგა GEO 0 4,0 26,0 28,5 19,0
13 28 შურღულაია ცოტნე GEO 0 4,0 25,5 27,5 19,0
14 19 მუსერიძე გივიკო GEO 0 4,0 24,5 27,0 14,0
15 34 ხუბულავა დანიელი GEO 0 4,0 22,5 24,5 13,0
16 6 ბოკუჩავა ცოტნე GEO 0 4,0 22,0 23,0 16,0
17 9 გულორდავა გიორგი GEO 0 4,0 19,5 20,5 13,0
18 24 ფიფია გიორგი GEO 0 3,5 24,0 26,5 15,5
19 35 ხურცილავა ანდრია GEO 0 3,5 15,5 17,0 8,5
20 31 ძიძიგური ანდრეა GEO 0 3,0 25,0 27,0 13,0
21 38 ადამია გურამი GEO 0 3,0 23,0 25,5 16,0
22 32 ხაინდრავა ნიკოლოზი GEO 0 3,0 22,5 24,5 12,0
23 12 ზარანდია ანდრია GEO 0 3,0 22,0 23,5 14,0
24 5 ბეროშვილი ალექსანდრე GEO 0 3,0 17,5 18,5 7,0
25 1 ალანია ლუკა GEO 0 2,5 22,5 25,0 12,0
26 21 ჟვანია ნიკოლოზი GEO 0 2,5 20,0 21,0 9,5
27 29 ჩარკვიანი ალექსანდრე GEO 0 2,5 16,5 17,5 7,5
28 15 კაკულია თომა GEO 0 2,0 19,5 22,5 11,0
29 18 მიქაბერიძე თომა GEO 0 2,0 19,5 21,5 9,0
30 27 შონია მერაბი GEO 0 2,0 17,5 18,5 9,0
31 11 გურგენაძე სანდრო GEO 0 2,0 17,5 18,5 5,0
32 10 გურგენაძე გიორგი GEO 0 1,5 19,0 21,5 8,5
33 26 შონია გივი GEO 0 1,5 18,0 20,0 8,0
34 16 კრილოვი სანდრო GEO 0 1,0 20,0 21,0 6,0
35 37 სულაბერიძე ზურაბი GEO 0 1,0 18,0 19,5 3,0
36 3 ბარკალაია ლუკა GEO 0 0,0 18,5 19,5 0,0
37 20 პაჭკორია ირაკლი GEO 0 0,0 16,5 17,5 0,0
23 სვეტლიჩნი თემური GEO 0 0,0 16,5 17,5 0,0