ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ბლიც ტურნირი

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2019-12-15 to 2019-12-15
Tournament place: ფოთი (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 3 წუთი პარტიის ბოლომდე ყოველ სვლაზე 2 წამის დამატებით
Valid for ELO: Elo FIDE

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: სამეგრელო-ზემო სვანეთის ჭადრაკის ფედერაცია. ფოთის საჭადრაკო კლუბი "ნანა"
Main referee: NA Chachua Gocha

Schedule: ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ბლიც ტურნირი

Round Date Time
1 2019/12/15
2 2019/12/15
3 2019/12/15
4 2019/12/15
5 2019/12/15
6 2019/12/15
7 2019/12/15
8 2019/12/15
9 2019/12/15
10 2019/12/15
11 2019/12/15

Players registered in ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი X საჭადრაკო ფესტივალი ღია ბლიც ტურნირი

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO GM Quparadze Giga 2643 0 -7
2 GEO IM Nigalidze Gaioz 2442 0 -9
3 GEO IM Managadze Nikoloz 2350 0 -16
4 GEO Lortkipanidze Nodar 2293 0 4
5 GEO Endeladze Ramaz 2187 0 13
6 GEO Patsia Zviad 2154 0 54
7 GEO FM Gamzardia Giorgi 2077 0 -42
8 GEO Bechvaia Giorgi 1932 0 -33
9 GEO Qalichava Akaki 1895 0 -26
10 GEO Tevzadze Mariam 1834 0 5
11 GEO WFM Tsotsonava Elene 1832 0 23
12 GEO Beraia Levan 1788 0 -114
13 GEO Tqeshelashvili Giorgi 1788 0 29
14 GEO Ghachava Akaki 1776 0 33
15 GEO Bolkvadze Tedo 1769 0 5
16 GEO Nemsadze Daviti 1763 0 5
17 GEO Khukhunaishvili Tariel 1758 0 -91
18 GEO Liponava Zurab 1746 0 2
19 GEO Elashvili Giorgi 1731 0 -6
20 GEO WCM Lomaia Diana 1702 0 22
21 GEO Khukhunaishvili Adam 1680 0 -109
22 GEO Jishkariani Erekle 1675 0 -35
23 GEO Shamatava Nikolozi 1672 0 -8
24 GEO Adamia Jaba 1647 0 17
25 GEO Kvartskhava Tsotne 1643 0 11
26 GEO Bechvaia Maia 1625 0 -34
27 GEO Ghvamberia Gela 1609 0 -64
28 GEO Kiziria Kakhaber 1607 0 -77
29 GEO Kvikvinia Teimuraz 1580 0 56
30 GEO Kukhilava Gubaz 1575 0 -65
31 GEO Karaia Alika 1561 0 -1
32 GEO Maghlakelidze Lado 1515 0 22
33 GEO Maghlakelidze Rusudan 1507 0 13
34 GEO Sartania Giorgi 1501 0 -5
35 GEO Giorgadze Giorgi 1498 0 4
36 GEO Tsobekhia Malkhaz 1489 0 -12
37 GEO Gumberidze Lile 1457 0 20
38 GEO Mkhetsadze Konstantine 1455 0 34
39 GEO Sesikashvili Otar 1453 0 -22
40 GEO Bukia Nika 1449 0 21
41 GEO Kirtadze Anastasia 1448 0 38
42 GEO Shapovalovi Vasiko 1442 0 43
43 GEO Pochkhua Lizi 1415 0 -59
44 GEO Bechvaia Ekaterine 1414 0 -45
45 GEO Bechvaia Grigol 1410 0 27
46 GEO Apkhazava Mikheil 1391 0 45
47 GEO Gabadadze Gabriel 1365 0 -96
48 GEO Khvadagiani Giorgi 1357 0 9
49 GEO Kobalia Nika 1345 0 -62
50 GEO Chanturia Giorgi 1341 0 7
51 GEO Khvadagiani Kristine 1317 0 -3
52 GEO Chkhaidze Mariam 1311 0 -24
53 GEO Kvaratskhelia Giorgi 1303 0 18
54 GEO Kharshiladze Davit 1298 0 62
55 GEO Tsurtsumia Luka 1292 0 16
56 GEO Sichinava Giorgi 1288 0 1
57 GEO Garuchava Alexandre 1265 0 8
58 GEO Komakhidze Levan 1255 0 63
59 GEO Solomonia Nino 1252 0 21
60 GEO Sanikidze Ana 1248 0 3
61 GEO Zeragia Rozland 1243 0 -22
62 GEO Tsverava Beka 1202 0 65
63 GEO Gvasalia Gaga 1197 0 73
64 GEO Chanturia Lika 1189 0 31
65 GEO Lagvilava Mariam 1185 0 -19
66 GEO Chikvaidze Saba 1172 0 -3
67 GEO Sturua Tengiz 1166 0 83
68 GEO Sordia Marta 1160 0 36
69 GEO Gogia Alexandre 1141 0 96
70 GEO Chikvaidze Luka 1116 0 15
71 GEO Tsobekhia Megi 1105 0 24
72 GEO Kakulia Demetre 1095 0 30
73 GEO Kulua Barbare 1091 0 -42
74 GEO Kemularia Nika 1090 0 36
75 GEO Gogava Luka 1088 0 30
76 GEO Makatsaria Sandro 1082 0 24
77 GEO Tibua Zurab 1065 0 -34
78 GEO Kulua Shotiko 1063 0 -37
79 GEO Antelava Dimitri 1053 0 7

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 GEO GM Quparadze Giga 2643 0 -7
2 GEO IM Nigalidze Gaioz 2442 0 -9
3 GEO IM Managadze Nikoloz 2350 0 -16
4 GEO Lortkipanidze Nodar 2293 0 4
5 GEO Endeladze Ramaz 2187 0 13
6 GEO Patsia Zviad 2154 0 54
7 GEO FM Gamzardia Giorgi 2077 0 -42
8 GEO Bechvaia Giorgi 1932 0 -33
9 GEO Qalichava Akaki 1895 0 -26
10 GEO Tevzadze Mariam 1834 0 5
11 GEO WFM Tsotsonava Elene 1832 0 23
12 GEO Beraia Levan 1788 0 -114
13 GEO Tqeshelashvili Giorgi 1788 0 29
14 GEO Ghachava Akaki 1776 0 33
15 GEO Bolkvadze Tedo 1769 0 5
16 GEO Nemsadze Daviti 1763 0 5
17 GEO Khukhunaishvili Tariel 1758 0 -91
18 GEO Liponava Zurab 1746 0 2
19 GEO Elashvili Giorgi 1731 0 -6
20 GEO WCM Lomaia Diana 1702 0 22
21 GEO Khukhunaishvili Adam 1680 0 -109
22 GEO Jishkariani Erekle 1675 0 -35
23 GEO Shamatava Nikolozi 1672 0 -8
24 GEO Adamia Jaba 1647 0 17
25 GEO Kvartskhava Tsotne 1643 0 11
26 GEO Bechvaia Maia 1625 0 -34
27 GEO Ghvamberia Gela 1609 0 -64
28 GEO Kiziria Kakhaber 1607 0 -77
29 GEO Kvikvinia Teimuraz 1580 0 56
30 GEO Kukhilava Gubaz 1575 0 -65
31 GEO Karaia Alika 1561 0 -1
32 GEO Maghlakelidze Lado 1515 0 22
33 GEO Maghlakelidze Rusudan 1507 0 13
34 GEO Sartania Giorgi 1501 0 -5
35 GEO Giorgadze Giorgi 1498 0 4
36 GEO Tsobekhia Malkhaz 1489 0 -12
37 GEO Gumberidze Lile 1457 0 20
38 GEO Mkhetsadze Konstantine 1455 0 34
39 GEO Sesikashvili Otar 1453 0 -22
40 GEO Bukia Nika 1449 0 21
41 GEO Kirtadze Anastasia 1448 0 38
42 GEO Shapovalovi Vasiko 1442 0 43
43 GEO Pochkhua Lizi 1415 0 -59
44 GEO Bechvaia Ekaterine 1414 0 -45
45 GEO Bechvaia Grigol 1410 0 27
46 GEO Apkhazava Mikheil 1391 0 45
47 GEO Gabadadze Gabriel 1365 0 -96
48 GEO Khvadagiani Giorgi 1357 0 9
49 GEO Kobalia Nika 1345 0 -62
50 GEO Chanturia Giorgi 1341 0 7
51 GEO Khvadagiani Kristine 1317 0 -3
52 GEO Chkhaidze Mariam 1311 0 -24
53 GEO Kvaratskhelia Giorgi 1303 0 18
54 GEO Kharshiladze Davit 1298 0 62
55 GEO Tsurtsumia Luka 1292 0 16
56 GEO Sichinava Giorgi 1288 0 1
57 GEO Garuchava Alexandre 1265 0 8
58 GEO Komakhidze Levan 1255 0 63
59 GEO Solomonia Nino 1252 0 21
60 GEO Sanikidze Ana 1248 0 3
61 GEO Zeragia Rozland 1243 0 -22
62 GEO Tsverava Beka 1202 0 65
63 GEO Gvasalia Gaga 1197 0 73
64 GEO Chanturia Lika 1189 0 31
65 GEO Lagvilava Mariam 1185 0 -19
66 GEO Chikvaidze Saba 1172 0 -3
67 GEO Sturua Tengiz 1166 0 83
68 GEO Sordia Marta 1160 0 36
69 GEO Gogia Alexandre 1141 0 96
70 GEO Chikvaidze Luka 1116 0 15
71 GEO Tsobekhia Megi 1105 0 24
72 GEO Kakulia Demetre 1095 0 30
73 GEO Kulua Barbare 1091 0 -42
74 GEO Kemularia Nika 1090 0 36
75 GEO Gogava Luka 1088 0 30
76 GEO Makatsaria Sandro 1082 0 24
77 GEO Tibua Zurab 1065 0 -34
78 GEO Kulua Shotiko 1063 0 -37
79 GEO Antelava Dimitri 1053 0 7

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo
1 GM Quparadze Giga 13602250 GEO 2643
2 IM Nigalidze Gaioz 13603078 GEO 2442
3 IM Managadze Nikoloz 13600575 GEO 2350
4 Lortkipanidze Nodar 13604058 GEO 2293
5 Endeladze Ramaz 13605208 GEO 2187
6 Patsia Zviad 13603485 GEO 2154
7 FM Gamzardia Giorgi 13603388 GEO 2077
8 Bechvaia Giorgi 13610937 GEO 1932
9 Qalichava Akaki 13615408 GEO 1895
10 Tevzadze Mariam 13605470 GEO 1834
11 WFM Tsotsonava Elene 13615939 GEO 1832
12 Beraia Levan 13603841 GEO 1788
13 Tqeshelashvili Giorgi 13613111 GEO 1788
14 Ghachava Akaki 13614568 GEO 1776
15 Bolkvadze Tedo 13611402 GEO 1769
16 Nemsadze Daviti 13619250 GEO 1763
17 Khukhunaishvili Tariel 13603469 GEO 1758
18 Liponava Zurab 13612662 GEO 1746
19 Elashvili Giorgi 13612859 GEO 1731
20 WCM Lomaia Diana 13612476 GEO 1702
21 Khukhunaishvili Adam 13611950 GEO 1680
22 Jishkariani Erekle 13616960 GEO 1675
23 Shamatava Nikolozi 13619950 GEO 1672
24 Adamia Jaba 13614584 GEO 1647
25 Kvartskhava Tsotne 13613243 GEO 1643
26 Bechvaia Maia 13613294 GEO 1625
27 Ghvamberia Gela 13615394 GEO 1609
28 Kiziria Kakhaber 13619977 GEO 1607
29 Kvikvinia Teimuraz 13613596 GEO 1580
30 Kukhilava Gubaz 13615840 GEO 1575
31 Karaia Alika 13613553 GEO 1561
32 Maghlakelidze Lado 13618822 GEO 1515
33 Maghlakelidze Rusudan 13617826 GEO 1507
34 Sartania Giorgi 13615874 GEO 1501
35 Giorgadze Giorgi 13621831 GEO 1498
36 Tsobekhia Malkhaz 13627457 GEO 1489
37 Gumberidze Lile 13612492 GEO 1457
38 Mkhetsadze Konstantine 13609602 GEO 1455
39 Sesikashvili Otar 13620681 GEO 1453
40 Bukia Nika 13618849 GEO 1449
41 Kirtadze Anastasia 13622714 GEO 1448
42 Shapovalovi Vasiko 13619993 GEO 1442
43 Pochkhua Lizi 13617923 GEO 1415
44 Bechvaia Ekaterine 13615777 GEO 1414
45 Bechvaia Grigol 13620762 GEO 1410
46 Apkhazava Mikheil 13622315 GEO 1391
47 Gabadadze Gabriel 13628364 GEO 1365
48 Khvadagiani Giorgi 13620908 GEO 1357
49 Kobalia Nika 13617893 GEO 1345
50 Chanturia Giorgi 13620460 GEO 1341
51 Khvadagiani Kristine 13620436 GEO 1317
52 Chkhaidze Mariam 13617087 GEO 1311
53 Kvaratskhelia Giorgi 13620851 GEO 1303
54 Kharshiladze Davit 13623460 GEO 1298
55 Tsurtsumia Luka 13624130 GEO 1292
56 Sichinava Giorgi 13620410 GEO 1288
57 Garuchava Alexandre 13620770 GEO 1265
58 Komakhidze Levan 13622617 GEO 1255
59 Solomonia Nino 13615440 GEO 1252
60 Sanikidze Ana 13620860 GEO 1248
61 Zeragia Rozland 13611992 GEO 1243
62 Tsverava Beka 13620916 GEO 1202
63 Gvasalia Gaga 13624431 GEO 1197
64 Chanturia Lika 13618857 GEO 1189
65 Lagvilava Mariam 13624342 GEO 1185
66 Chikvaidze Saba 13625039 GEO 1172
67 Sturua Tengiz 13622420 GEO 1166
68 Sordia Marta 13626540 GEO 1160
69 Gogia Alexandre 13620452 GEO 1141
70 Chikvaidze Luka 13625020 GEO 1116
71 Tsobekhia Megi 13623311 GEO 1105
72 Kakulia Demetre 13623435 GEO 1095
73 Kulua Barbare 13621238 GEO 1091
74 Kemularia Nika 13626426 GEO 1090
75 Gogava Luka 13631420 GEO 1088
76 Makatsaria Sandro 13626442 GEO 1082
77 Tibua Zurab 13628119 GEO 1065
78 Kulua Shotiko 13621246 GEO 1063
79 Antelava Dimitri 13625330 GEO 1053

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 40 Bukia Nika 1449 0 0 - 1 0 GM Quparadze Giga 2643 1
2 2 IM Nigalidze Gaioz 2442 0 1 - 0 0 Kirtadze Anastasia 1448 41
3 42 Shapovalovi Vasiko 1442 0 0 - 1 0 IM Managadze Nikoloz 2350 3
4 4 Lortkipanidze Nodar 2293 0 1 - 0 0 Pochkhua Lizi 1415 43
5 44 Bechvaia Ekaterine 1414 0 0 - 1 0 Endeladze Ramaz 2187 5
6 6 Patsia Zviad 2154 0 1 - 0 0 Bechvaia Grigol 1410 45
7 46 Apkhazava Mikheil 1391 0 0 - 1 0 FM Gamzardia Giorgi 2077 7
8 8 Bechvaia Giorgi 1932 0 1 - 0 0 Gabadadze Gabriel 1365 47
9 48 Khvadagiani Giorgi 1357 0 0 - 1 0 Qalichava Akaki 1895 9
10 10 Tevzadze Mariam 1834 0 ½ - ½ 0 Kobalia Nika 1345 49
11 50 Chanturia Giorgi 1341 0 0 - 1 0 WFM Tsotsonava Elene 1832 11
12 12 Beraia Levan 1788 0 1 - 0 0 Khvadagiani Kristine 1317 51
13 52 Chkhaidze Mariam 1311 0 0 - 1 0 Tqeshelashvili Giorgi 1788 13
14 14 Ghachava Akaki 1776 0 1 - 0 0 Kvaratskhelia Giorgi 1303 53
15 54 Kharshiladze Davit 1298 0 0 - 1 0 Bolkvadze Tedo 1769 15
16 16 Nemsadze Daviti 1763 0 1 - 0 0 Tsurtsumia Luka 1292 55
17 56 Sichinava Giorgi 1288 0 0 - 1 0 Khukhunaishvili Tariel 1758 17
18 18 Liponava Zurab 1746 0 1 - 0 0 Garuchava Alexandre 1265 57
19 58 Komakhidze Levan 1255 0 1 - 0 0 Elashvili Giorgi 1731 19
20 20 WCM Lomaia Diana 1702 0 ½ - ½ 0 Solomonia Nino 1252 59
21 60 Sanikidze Ana 1248 0 1 - 0 0 Khukhunaishvili Adam 1680 21
22 22 Jishkariani Erekle 1675 0 1 - 0 0 Zeragia Rozland 1243 61
23 62 Tsverava Beka 1202 0 ½ - ½ 0 Shamatava Nikolozi 1672 23
24 24 Adamia Jaba 1647 0 1 - 0 0 Gvasalia Gaga 1197 63
25 64 Chanturia Lika 1189 0 0 - 1 0 Kvartskhava Tsotne 1643 25
26 26 Bechvaia Maia 1625 0 1 - 0 0 Lagvilava Mariam 1185 65
27 66 Chikvaidze Saba 1172 0 0 - 1 0 Ghvamberia Gela 1609 27
28 28 Kiziria Kakhaber 1607 0 1 - 0 0 Sturua Tengiz 1166 67
29 68 Sordia Marta 1160 0 0 - 1 0 Kvikvinia Teimuraz 1580 29
30 30 Kukhilava Gubaz 1575 0 1 - 0 0 Gogia Alexandre 1141 69
31 70 Chikvaidze Luka 1116 0 0 - 1 0 Karaia Alika 1561 31
32 32 Maghlakelidze Lado 1515 0 1 - 0 0 Tsobekhia Megi 1105 71
33 72 Kakulia Demetre 1095 0 0 - 1 0 Maghlakelidze Rusudan 1507 33
34 34 Sartania Giorgi 1501 0 1 - 0 0 Kulua Barbare 1091 73
35 74 Kemularia Nika 1090 0 0 - 1 0 Giorgadze Giorgi 1498 35
36 36 Tsobekhia Malkhaz 1489 0 1 - 0 0 Gogava Luka 1088 75
37 76 Makatsaria Sandro 1082 0 0 - 1 0 Gumberidze Lile 1457 37
38 38 Mkhetsadze Konstantine 1455 0 1 - 0 0 Tibua Zurab 1065 77
39 78 Kulua Shotiko 1063 0 0 - 1 0 Sesikashvili Otar 1453 39
40 79 Antelava Dimitri 1053 0 1 bye

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 GM Quparadze Giga 2643 1 1 - 0 1 Adamia Jaba 1647 24
2 25 Kvartskhava Tsotne 1643 1 0 - 1 1 IM Nigalidze Gaioz 2442 2
3 3 IM Managadze Nikoloz 2350 1 1 - 0 1 Bechvaia Maia 1625 26
4 27 Ghvamberia Gela 1609 1 0 - 1 1 Lortkipanidze Nodar 2293 4
5 5 Endeladze Ramaz 2187 1 1 - 0 1 Kiziria Kakhaber 1607 28
6 29 Kvikvinia Teimuraz 1580 1 0 - 1 1 Patsia Zviad 2154 6
7 7 FM Gamzardia Giorgi 2077 1 1 - 0 1 Kukhilava Gubaz 1575 30
8 31 Karaia Alika 1561 1 0 - 1 1 Bechvaia Giorgi 1932 8
9 9 Qalichava Akaki 1895 1 0 - 1 1 Maghlakelidze Lado 1515 32
10 11 WFM Tsotsonava Elene 1832 1 ½ - ½ 1 Sartania Giorgi 1501 34
11 33 Maghlakelidze Rusudan 1507 1 1 - 0 1 Beraia Levan 1788 12
12 13 Tqeshelashvili Giorgi 1788 1 1 - 0 1 Tsobekhia Malkhaz 1489 36
13 35 Giorgadze Giorgi 1498 1 ½ - ½ 1 Ghachava Akaki 1776 14
14 15 Bolkvadze Tedo 1769 1 1 - 0 1 Mkhetsadze Konstantine 1455 38
15 37 Gumberidze Lile 1457 1 0 - 1 1 Nemsadze Daviti 1763 16
16 17 Khukhunaishvili Tariel 1758 1 ½ - ½ 1 Komakhidze Levan 1255 58
17 39 Sesikashvili Otar 1453 1 0 - 1 1 Liponava Zurab 1746 18
18 79 Antelava Dimitri 1053 1 0 - 1 1 Jishkariani Erekle 1675 22
19 23 Shamatava Nikolozi 1672 ½ 1 - 0 1 Sanikidze Ana 1248 60
20 59 Solomonia Nino 1252 ½ 0 - 1 ½ Tevzadze Mariam 1834 10
21 49 Kobalia Nika 1345 ½ 0 - 1 ½ WCM Lomaia Diana 1702 20
22 19 Elashvili Giorgi 1731 0 1 - 0 ½ Tsverava Beka 1202 62
23 21 Khukhunaishvili Adam 1680 0 ½ - ½ 0 Chanturia Lika 1189 64
24 57 Garuchava Alexandre 1265 0 0 - 1 0 Bukia Nika 1449 40
25 41 Kirtadze Anastasia 1448 0 1 - 0 0 Chikvaidze Saba 1172 66
26 61 Zeragia Rozland 1243 0 0 - 1 0 Shapovalovi Vasiko 1442 42
27 43 Pochkhua Lizi 1415 0 0 - 1 0 Sordia Marta 1160 68
28 63 Gvasalia Gaga 1197 0 1 - 0 0 Bechvaia Ekaterine 1414 44
29 45 Bechvaia Grigol 1410 0 1 - 0 0 Chikvaidze Luka 1116 70
30 65 Lagvilava Mariam 1185 0 0 - 1 0 Apkhazava Mikheil 1391 46
31 47 Gabadadze Gabriel 1365 0 0 - 1 0 Kakulia Demetre 1095 72
32 67 Sturua Tengiz 1166 0 1 - 0 0 Khvadagiani Giorgi 1357 48
33 69 Gogia Alexandre 1141 0 1 - 0 0 Chanturia Giorgi 1341 50
34 51 Khvadagiani Kristine 1317 0 0 - 1 0 Kemularia Nika 1090 74
35 71 Tsobekhia Megi 1105 0 0 - 1 0 Chkhaidze Mariam 1311 52
36 53 Kvaratskhelia Giorgi 1303 0 ½ - ½ 0 Makatsaria Sandro 1082 76
37 73 Kulua Barbare 1091 0 0 - 1 0 Kharshiladze Davit 1298 54
38 55 Tsurtsumia Luka 1292 0 1 - 0 0 Kulua Shotiko 1063 78
39 75 Gogava Luka 1088 0 1 - 0 0 Sichinava Giorgi 1288 56
40 77 Tibua Zurab 1065 0 1 bye

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 8 Bechvaia Giorgi 1932 2 0 - 1 2 GM Quparadze Giga 2643 1
2 2 IM Nigalidze Gaioz 2442 2 1 - 0 2 Tqeshelashvili Giorgi 1788 13
3 16 Nemsadze Daviti 1763 2 0 - 1 2 IM Managadze Nikoloz 2350 3
4 4 Lortkipanidze Nodar 2293 2 1 - 0 2 Bolkvadze Tedo 1769 15
5 18 Liponava Zurab 1746 2 0 - 1 2 Endeladze Ramaz 2187 5
6 6 Patsia Zviad 2154 2 1 - 0 2 Maghlakelidze Rusudan 1507 33
7 22 Jishkariani Erekle 1675 2 0 - 1 2 FM Gamzardia Giorgi 2077 7
8 32 Maghlakelidze Lado 1515 2 ½ - ½ Tevzadze Mariam 1834 10
9 58 Komakhidze Levan 1255 0 - 1 WFM Tsotsonava Elene 1832 11
10 14 Ghachava Akaki 1776 1 - 0 Shamatava Nikolozi 1672 23
11 34 Sartania Giorgi 1501 1 - 0 Khukhunaishvili Tariel 1758 17
12 20 WCM Lomaia Diana 1702 1 - 0 Giorgadze Giorgi 1498 35
13 42 Shapovalovi Vasiko 1442 1 0 - 1 1 Qalichava Akaki 1895 9
14 12 Beraia Levan 1788 1 1 - 0 1 Kirtadze Anastasia 1448 41
15 46 Apkhazava Mikheil 1391 1 0 - 1 1 Elashvili Giorgi 1731 19
16 24 Adamia Jaba 1647 1 1 - 0 1 Bechvaia Grigol 1410 45
17 52 Chkhaidze Mariam 1311 1 0 - 1 1 Kvartskhava Tsotne 1643 25
18 26 Bechvaia Maia 1625 1 ½ - ½ 1 Tsurtsumia Luka 1292 55
19 54 Kharshiladze Davit 1298 1 1 - 0 1 Ghvamberia Gela 1609 27
20 28 Kiziria Kakhaber 1607 1 0 - 1 1 Gvasalia Gaga 1197 63
21 60 Sanikidze Ana 1248 1 0 - 1 1 Kvikvinia Teimuraz 1580 29
22 30 Kukhilava Gubaz 1575 1 0 - 1 1 Sturua Tengiz 1166 67
23 68 Sordia Marta 1160 1 1 - 0 1 Karaia Alika 1561 31
24 36 Tsobekhia Malkhaz 1489 1 0 - 1 1 Gogia Alexandre 1141 69
25 72 Kakulia Demetre 1095 1 0 - 1 1 Gumberidze Lile 1457 37
26 38 Mkhetsadze Konstantine 1455 1 1 - 0 1 Gogava Luka 1088 75
27 77 Tibua Zurab 1065 1 0 - 1 1 Sesikashvili Otar 1453 39
28 40 Bukia Nika 1449 1 1 - 0 1 Antelava Dimitri 1053 79
29 74 Kemularia Nika 1090 1 1 - 0 ½ Khukhunaishvili Adam 1680 21
30 62 Tsverava Beka 1202 ½ 1 - 0 ½ Kobalia Nika 1345 49
31 64 Chanturia Lika 1189 ½ 0 - 1 ½ Kvaratskhelia Giorgi 1303 53
32 76 Makatsaria Sandro 1082 ½ 0 - 1 ½ Solomonia Nino 1252 59
33 66 Chikvaidze Saba 1172 0 ½ - ½ 0 Pochkhua Lizi 1415 43
34 44 Bechvaia Ekaterine 1414 0 1 - 0 0 Garuchava Alexandre 1265 57
35 70 Chikvaidze Luka 1116 0 1 - 0 0 Gabadadze Gabriel 1365 47
36 48 Khvadagiani Giorgi 1357 0 1 - 0 0 Zeragia Rozland 1243 61
37 50 Chanturia Giorgi 1341 0 1 - 0 0 Lagvilava Mariam 1185 65
38 78 Kulua Shotiko 1063 0 0 - 1 0 Khvadagiani Kristine 1317 51
39 56 Sichinava Giorgi 1288 0 0 - 1 0 Tsobekhia Megi 1105 71
40 73 Kulua Barbare 1091 0 1 bye

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 GM Quparadze Giga 2643 3 ½ - ½ 3 Lortkipanidze Nodar 2293 4
2 5 Endeladze Ramaz 2187 3 1 - 0 3 IM Nigalidze Gaioz 2442 2
3 3 IM Managadze Nikoloz 2350 3 0 - 1 3 Patsia Zviad 2154 6
4 7 FM Gamzardia Giorgi 2077 3 1 - 0 Ghachava Akaki 1776 14
5 11 WFM Tsotsonava Elene 1832 1 - 0 Maghlakelidze Lado 1515 32
6 34 Sartania Giorgi 1501 0 - 1 WCM Lomaia Diana 1702 20
7 29 Kvikvinia Teimuraz 1580 2 1 - 0 2 Bechvaia Giorgi 1932 8
8 9 Qalichava Akaki 1895 2 1 - 0 2 Maghlakelidze Rusudan 1507 33
9 10 Tevzadze Mariam 1834 2 1 - 0 2 Mkhetsadze Konstantine 1455 38
10 37 Gumberidze Lile 1457 2 1 - 0 2 Beraia Levan 1788 12
11 13 Tqeshelashvili Giorgi 1788 2 1 - 0 2 Bukia Nika 1449 40
12 15 Bolkvadze Tedo 1769 2 1 - 0 2 Sordia Marta 1160 68
13 39 Sesikashvili Otar 1453 2 0 - 1 2 Nemsadze Daviti 1763 16
14 63 Gvasalia Gaga 1197 2 0 - 1 2 Liponava Zurab 1746 18
15 19 Elashvili Giorgi 1731 2 1 - 0 2 Kharshiladze Davit 1298 54
16 67 Sturua Tengiz 1166 2 0 - 1 2 Jishkariani Erekle 1675 22
17 69 Gogia Alexandre 1141 2 ½ - ½ 2 Adamia Jaba 1647 24
18 25 Kvartskhava Tsotne 1643 2 1 - 0 2 Kemularia Nika 1090 74
19 17 Khukhunaishvili Tariel 1758 1 - 0 Kvaratskhelia Giorgi 1303 53
20 23 Shamatava Nikolozi 1672 1 - 0 Komakhidze Levan 1255 58
21 59 Solomonia Nino 1252 ½ - ½ Bechvaia Maia 1625 26
22 35 Giorgadze Giorgi 1498 1 - 0 Tsverava Beka 1202 62
23 55 Tsurtsumia Luka 1292 1 - 0 1 Kiziria Kakhaber 1607 28
24 27 Ghvamberia Gela 1609 1 0 - 1 1 Chanturia Giorgi 1341 50
25 51 Khvadagiani Kristine 1317 1 1 - 0 1 Kukhilava Gubaz 1575 30
26 31 Karaia Alika 1561 1 1 - 0 1 Chkhaidze Mariam 1311 52
27 71 Tsobekhia Megi 1105 1 1 - 0 1 Tsobekhia Malkhaz 1489 36
28 41 Kirtadze Anastasia 1448 1 1 - 0 1 Sanikidze Ana 1248 60
29 73 Kulua Barbare 1091 1 0 - 1 1 Shapovalovi Vasiko 1442 42
30 75 Gogava Luka 1088 1 0 - 1 1 Bechvaia Ekaterine 1414 44
31 45 Bechvaia Grigol 1410 1 1 - 0 1 Kakulia Demetre 1095 72
32 77 Tibua Zurab 1065 1 0 - 1 1 Apkhazava Mikheil 1391 46
33 79 Antelava Dimitri 1053 1 ½ - ½ 1 Khvadagiani Giorgi 1357 48
34 43 Pochkhua Lizi 1415 ½ 1 - 0 1 Chikvaidze Luka 1116 70
35 21 Khukhunaishvili Adam 1680 ½ 1 - 0 ½ Chikvaidze Saba 1172 66
36 49 Kobalia Nika 1345 ½ 0 - 1 ½ Chanturia Lika 1189 64
37 47 Gabadadze Gabriel 1365 0 0 - 1 ½ Makatsaria Sandro 1082 76
38 61 Zeragia Rozland 1243 0 0 - 1 0 Sichinava Giorgi 1288 56
39 57 Garuchava Alexandre 1265 0 1 - 0 0 Kulua Shotiko 1063 78
40 65 Lagvilava Mariam 1185 0 1 bye

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 6 Patsia Zviad 2154 4 1 - 0 4 FM Gamzardia Giorgi 2077 7
2 4 Lortkipanidze Nodar 2293 0 - 1 4 Endeladze Ramaz 2187 5
3 20 WCM Lomaia Diana 1702 0 - 1 GM Quparadze Giga 2643 1
4 2 IM Nigalidze Gaioz 2442 3 1 - 0 WFM Tsotsonava Elene 1832 11
5 18 Liponava Zurab 1746 3 0 - 1 3 IM Managadze Nikoloz 2350 3
6 19 Elashvili Giorgi 1731 3 1 - 0 3 Qalichava Akaki 1895 9
7 22 Jishkariani Erekle 1675 3 0 - 1 3 Tevzadze Mariam 1834 10
8 25 Kvartskhava Tsotne 1643 3 0 - 1 3 Tqeshelashvili Giorgi 1788 13
9 37 Gumberidze Lile 1457 3 0 - 1 3 Bolkvadze Tedo 1769 15
10 16 Nemsadze Daviti 1763 3 0 - 1 3 Kvikvinia Teimuraz 1580 29
11 14 Ghachava Akaki 1776 1 - 0 Sartania Giorgi 1501 34
12 32 Maghlakelidze Lado 1515 0 - 1 Khukhunaishvili Tariel 1758 17
13 35 Giorgadze Giorgi 1498 0 - 1 Shamatava Nikolozi 1672 23
14 24 Adamia Jaba 1647 1 - 0 Tsurtsumia Luka 1292 55
15 8 Bechvaia Giorgi 1932 2 1 - 0 Gogia Alexandre 1141 69
16 12 Beraia Levan 1788 2 1 - 0 2 Bechvaia Grigol 1410 45
17 26 Bechvaia Maia 1625 2 ½ - ½ 2 Apkhazava Mikheil 1391 46
18 50 Chanturia Giorgi 1341 2 1 - 0 2 Karaia Alika 1561 31
19 33 Maghlakelidze Rusudan 1507 2 1 - 0 2 Khvadagiani Kristine 1317 51
20 38 Mkhetsadze Konstantine 1455 2 1 - 0 2 Solomonia Nino 1252 59
21 54 Kharshiladze Davit 1298 2 1 - 0 2 Sesikashvili Otar 1453 39
22 40 Bukia Nika 1449 2 ½ - ½ 2 Gvasalia Gaga 1197 63
23 74 Kemularia Nika 1090 2 0 - 1 2 Kirtadze Anastasia 1448 41
24 42 Shapovalovi Vasiko 1442 2 1 - 0 2 Sturua Tengiz 1166 67
25 44 Bechvaia Ekaterine 1414 2 ½ - ½ 2 Tsobekhia Megi 1105 71
26 68 Sordia Marta 1160 2 0 - 1 Khvadagiani Giorgi 1357 48
27 62 Tsverava Beka 1202 1 - 0 Khukhunaishvili Adam 1680 21
28 64 Chanturia Lika 1189 1 - 0 Pochkhua Lizi 1415 43
29 53 Kvaratskhelia Giorgi 1303 1 - 0 Antelava Dimitri 1053 79
30 58 Komakhidze Levan 1255 1 - 0 Makatsaria Sandro 1082 76
31 60 Sanikidze Ana 1248 1 0 - 1 1 Ghvamberia Gela 1609 27
32 65 Lagvilava Mariam 1185 1 0 - 1 1 Kiziria Kakhaber 1607 28
33 30 Kukhilava Gubaz 1575 1 1 - 0 1 Chikvaidze Luka 1116 70
34 36 Tsobekhia Malkhaz 1489 1 1 - 0 1 Kulua Barbare 1091 73
35 52 Chkhaidze Mariam 1311 1 1 - 0 1 Gogava Luka 1088 75
36 56 Sichinava Giorgi 1288 1 1 - 0 1 Tibua Zurab 1065 77
37 72 Kakulia Demetre 1095 1 0 - 1 1 Garuchava Alexandre 1265 57
38 66 Chikvaidze Saba 1172 ½ 1 - 0 ½ Kobalia Nika 1345 49
39 78 Kulua Shotiko 1063 0 0 - 1 0 Gabadadze Gabriel 1365 47
40 61 Zeragia Rozland 1243 0 1 bye

Round 6

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 5 Endeladze Ramaz 2187 5 0 - 1 5 Patsia Zviad 2154 6
2 1 GM Quparadze Giga 2643 ½ - ½ 4 IM Managadze Nikoloz 2350 3
3 15 Bolkvadze Tedo 1769 4 0 - 1 4 IM Nigalidze Gaioz 2442 2
4 7 FM Gamzardia Giorgi 2077 4 0 - 1 4 Tqeshelashvili Giorgi 1788 13
5 10 Tevzadze Mariam 1834 4 1 - 0 4 Elashvili Giorgi 1731 19
6 29 Kvikvinia Teimuraz 1580 4 0 - 1 WCM Lomaia Diana 1702 20
7 23 Shamatava Nikolozi 1672 ½ - ½ Lortkipanidze Nodar 2293 4
8 11 WFM Tsotsonava Elene 1832 1 - 0 Adamia Jaba 1647 24
9 17 Khukhunaishvili Tariel 1758 0 - 1 Ghachava Akaki 1776 14
10 33 Maghlakelidze Rusudan 1507 3 0 - 1 3 Bechvaia Giorgi 1932 8
11 9 Qalichava Akaki 1895 3 1 - 0 3 Gumberidze Lile 1457 37
12 38 Mkhetsadze Konstantine 1455 3 1 - 0 3 Beraia Levan 1788 12
13 41 Kirtadze Anastasia 1448 3 0 - 1 3 Nemsadze Daviti 1763 16
14 42 Shapovalovi Vasiko 1442 3 0 - 1 3 Liponava Zurab 1746 18
15 50 Chanturia Giorgi 1341 3 0 - 1 3 Jishkariani Erekle 1675 22
16 54 Kharshiladze Davit 1298 3 0 - 1 3 Kvartskhava Tsotne 1643 25
17 53 Kvaratskhelia Giorgi 1303 0 - 1 Bechvaia Maia 1625 26
18 55 Tsurtsumia Luka 1292 0 - 1 Maghlakelidze Lado 1515 32
19 34 Sartania Giorgi 1501 1 - 0 Komakhidze Levan 1255 58
20 63 Gvasalia Gaga 1197 0 - 1 Giorgadze Giorgi 1498 35
21 71 Tsobekhia Megi 1105 0 - 1 Bukia Nika 1449 40
22 69 Gogia Alexandre 1141 1 - 0 Bechvaia Ekaterine 1414 44
23 46 Apkhazava Mikheil 1391 1 - 0 Tsverava Beka 1202 62
24 48 Khvadagiani Giorgi 1357 1 - 0 Chanturia Lika 1189 64
25 27 Ghvamberia Gela 1609 2 1 - 0 2 Khvadagiani Kristine 1317 51
26 28 Kiziria Kakhaber 1607 2 1 - 0 2 Chkhaidze Mariam 1311 52
27 57 Garuchava Alexandre 1265 2 0 - 1 2 Kukhilava Gubaz 1575 30
28 31 Karaia Alika 1561 2 1 - 0 2 Sichinava Giorgi 1288 56
29 59 Solomonia Nino 1252 2 0 - 1 2 Tsobekhia Malkhaz 1489 36
30 39 Sesikashvili Otar 1453 2 1 - 0 2 Sordia Marta 1160 68
31 45 Bechvaia Grigol 1410 2 1 - 0 2 Kemularia Nika 1090 74
32 67 Sturua Tengiz 1166 2 1 - 0 Khukhunaishvili Adam 1680 21
33 43 Pochkhua Lizi 1415 1 - 0 Antelava Dimitri 1053 79
34 76 Makatsaria Sandro 1082 0 - 1 Chikvaidze Saba 1172 66
35 47 Gabadadze Gabriel 1365 1 1 - 0 1 Lagvilava Mariam 1185 65
36 73 Kulua Barbare 1091 1 0 - 1 1 Sanikidze Ana 1248 60
37 75 Gogava Luka 1088 1 + - - 1 Zeragia Rozland 1243 61
38 70 Chikvaidze Luka 1116 1 0 - 1 1 Kakulia Demetre 1095 72
39 49 Kobalia Nika 1345 ½ 1 - 0 1 Tibua Zurab 1065 77
40 78 Kulua Shotiko 1063 0 1 bye

Round 7

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 6 Patsia Zviad 2154 6 ½ - ½ 5 GM Quparadze Giga 2643 1
2 2 IM Nigalidze Gaioz 2442 5 1 - 0 5 Tevzadze Mariam 1834 10
3 13 Tqeshelashvili Giorgi 1788 5 ½ - ½ 5 Endeladze Ramaz 2187 5
4 3 IM Managadze Nikoloz 2350 1 - 0 Ghachava Akaki 1776 14
5 20 WCM Lomaia Diana 1702 ½ - ½ WFM Tsotsonava Elene 1832 11
6 4 Lortkipanidze Nodar 2293 4 1 - 0 4 Kvikvinia Teimuraz 1580 29
7 18 Liponava Zurab 1746 4 0 - 1 4 FM Gamzardia Giorgi 2077 7
8 8 Bechvaia Giorgi 1932 4 1 - 0 4 Shamatava Nikolozi 1672 23
9 22 Jishkariani Erekle 1675 4 0 - 1 4 Qalichava Akaki 1895 9
10 19 Elashvili Giorgi 1731 4 1 - 0 4 Bolkvadze Tedo 1769 15
11 16 Nemsadze Daviti 1763 4 ½ - ½ 4 Mkhetsadze Konstantine 1455 38
12 25 Kvartskhava Tsotne 1643 4 1 - 0 Khukhunaishvili Tariel 1758 17
13 24 Adamia Jaba 1647 1 - 0 Apkhazava Mikheil 1391 46
14 26 Bechvaia Maia 1625 ½ - ½ Khvadagiani Giorgi 1357 48
15 32 Maghlakelidze Lado 1515 1 - 0 Gogia Alexandre 1141 69
16 35 Giorgadze Giorgi 1498 1 - 0 Sartania Giorgi 1501 34
17 40 Bukia Nika 1449 1 - 0 3 Ghvamberia Gela 1609 27
18 12 Beraia Levan 1788 3 1 - 0 3 Sesikashvili Otar 1453 39
19 28 Kiziria Kakhaber 1607 3 0 - 1 3 Kirtadze Anastasia 1448 41
20 30 Kukhilava Gubaz 1575 3 0 - 1 3 Shapovalovi Vasiko 1442 42
21 45 Bechvaia Grigol 1410 3 0 - 1 3 Karaia Alika 1561 31
22 67 Sturua Tengiz 1166 3 0 - 1 3 Maghlakelidze Rusudan 1507 33
23 36 Tsobekhia Malkhaz 1489 3 1 - 0 3 Chanturia Giorgi 1341 50
24 37 Gumberidze Lile 1457 3 1 - 0 3 Kharshiladze Davit 1298 54
25 62 Tsverava Beka 1202 1 - 0 Pochkhua Lizi 1415 43
26 44 Bechvaia Ekaterine 1414 1 - 0 Tsurtsumia Luka 1292 55
27 66 Chikvaidze Saba 1172 0 - 1 Kvaratskhelia Giorgi 1303 53
28 58 Komakhidze Levan 1255 1 - 0 Tsobekhia Megi 1105 71
29 64 Chanturia Lika 1189 0 - 1 Gvasalia Gaga 1197 63
30 60 Sanikidze Ana 1248 2 0 - 1 2 Gabadadze Gabriel 1365 47
31 51 Khvadagiani Kristine 1317 2 ½ - ½ 2 Solomonia Nino 1252 59
32 52 Chkhaidze Mariam 1311 2 ½ - ½ 2 Sordia Marta 1160 68
33 56 Sichinava Giorgi 1288 2 1 - 0 2 Kakulia Demetre 1095 72
34 75 Gogava Luka 1088 2 0 - 1 2 Garuchava Alexandre 1265 57
35 74 Kemularia Nika 1090 2 0 - 1 Makatsaria Sandro 1082 76
36 21 Khukhunaishvili Adam 1680 1 - 0 Kobalia Nika 1345 49
37 79 Antelava Dimitri 1053 0 - 1 1 Chikvaidze Luka 1116 70
38 65 Lagvilava Mariam 1185 1 1 - 0 1 Kulua Shotiko 1063 78
39 77 Tibua Zurab 1065 1 1 - 0 1 Kulua Barbare 1091 73
40 61 Zeragia Rozland 1243 1 0 not paired

Round 8

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 2 IM Nigalidze Gaioz 2442 6 ½ - ½ Patsia Zviad 2154 6
2 1 GM Quparadze Giga 2643 1 - 0 Endeladze Ramaz 2187 5
3 3 IM Managadze Nikoloz 2350 1 - 0 Tqeshelashvili Giorgi 1788 13
4 10 Tevzadze Mariam 1834 5 0 - 1 5 Lortkipanidze Nodar 2293 4
5 7 FM Gamzardia Giorgi 2077 5 1 - 0 5 Elashvili Giorgi 1731 19
6 11 WFM Tsotsonava Elene 1832 5 1 - 0 5 Bechvaia Giorgi 1932 8
7 9 Qalichava Akaki 1895 5 1 - 0 5 Kvartskhava Tsotne 1643 25
8 14 Ghachava Akaki 1776 1 - 0 5 WCM Lomaia Diana 1702 20
9 16 Nemsadze Daviti 1763 1 - 0 Giorgadze Giorgi 1498 35
10 38 Mkhetsadze Konstantine 1455 0 - 1 Adamia Jaba 1647 24
11 40 Bukia Nika 1449 ½ - ½ Maghlakelidze Lado 1515 32
12 31 Karaia Alika 1561 4 1 - 0 4 Beraia Levan 1788 12
13 15 Bolkvadze Tedo 1769 4 1 - 0 4 Tsobekhia Malkhaz 1489 36
14 33 Maghlakelidze Rusudan 1507 4 0 - 1 4 Liponava Zurab 1746 18
15 48 Khvadagiani Giorgi 1357 4 0 - 1 4 Jishkariani Erekle 1675 22
16 23 Shamatava Nikolozi 1672 4 ½ - ½ 4 Gumberidze Lile 1457 37
17 41 Kirtadze Anastasia 1448 4 1 - 0 4 Bechvaia Maia 1625 26
18 29 Kvikvinia Teimuraz 1580 4 1 - 0 4 Shapovalovi Vasiko 1442 42
19 17 Khukhunaishvili Tariel 1758 1 - 0 Tsverava Beka 1202 62
20 63 Gvasalia Gaga 1197 1 - 0 Sartania Giorgi 1501 34
21 53 Kvaratskhelia Giorgi 1303 ½ - ½ Bechvaia Ekaterine 1414 44
22 46 Apkhazava Mikheil 1391 1 - 0 Komakhidze Levan 1255 58
23 69 Gogia Alexandre 1141 1 - 0 3 Kiziria Kakhaber 1607 28
24 27 Ghvamberia Gela 1609 3 1 - 0 3 Sichinava Giorgi 1288 56
25 50 Chanturia Giorgi 1341 3 0 - 1 3 Kukhilava Gubaz 1575 30
26 39 Sesikashvili Otar 1453 3 1 - 0 3 Sturua Tengiz 1166 67
27 57 Garuchava Alexandre 1265 3 ½ - ½ 3 Bechvaia Grigol 1410 45
28 47 Gabadadze Gabriel 1365 3 0 - 1 3 Kharshiladze Davit 1298 54
29 59 Solomonia Nino 1252 0 - 1 Khukhunaishvili Adam 1680 21
30 43 Pochkhua Lizi 1415 1 - 0 Tsobekhia Megi 1105 71
31 51 Khvadagiani Kristine 1317 1 - 0 Chanturia Lika 1189 64
32 76 Makatsaria Sandro 1082 1 - 0 Chkhaidze Mariam 1311 52
33 55 Tsurtsumia Luka 1292 1 - 0 Chikvaidze Saba 1172 66
34 68 Sordia Marta 1160 1 - 0 2 Sanikidze Ana 1248 60
35 65 Lagvilava Mariam 1185 2 0 - 1 2 Kemularia Nika 1090 74
36 70 Chikvaidze Luka 1116 2 ½ - ½ 2 Gogava Luka 1088 75
37 72 Kakulia Demetre 1095 2 1 - 0 2 Tibua Zurab 1065 77
38 49 Kobalia Nika 1345 1 - 0 Antelava Dimitri 1053 79
39 78 Kulua Shotiko 1063 1 0 - 1 1 Kulua Barbare 1091 73
40 61 Zeragia Rozland 1243 1 0 not paired

Round 9

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 6 Patsia Zviad 2154 7 ½ - ½ 6 Qalichava Akaki 1895 9
2 1 GM Quparadze Giga 2643 1 - 0 IM Nigalidze Gaioz 2442 2
3 4 Lortkipanidze Nodar 2293 6 1 - 0 IM Managadze Nikoloz 2350 3
4 11 WFM Tsotsonava Elene 1832 6 1 - 0 6 FM Gamzardia Giorgi 2077 7
5 5 Endeladze Ramaz 2187 1 - 0 Ghachava Akaki 1776 14
6 13 Tqeshelashvili Giorgi 1788 1 - 0 Nemsadze Daviti 1763 16
7 24 Adamia Jaba 1647 0 - 1 5 Bechvaia Giorgi 1932 8
8 25 Kvartskhava Tsotne 1643 5 0 - 1 5 Tevzadze Mariam 1834 10
9 32 Maghlakelidze Lado 1515 5 0 - 1 5 Bolkvadze Tedo 1769 15
10 18 Liponava Zurab 1746 5 0 - 1 5 Kvikvinia Teimuraz 1580 29
11 19 Elashvili Giorgi 1731 5 0 - 1 5 Karaia Alika 1561 31
12 20 WCM Lomaia Diana 1702 5 1 - 0 5 Bukia Nika 1449 40
13 22 Jishkariani Erekle 1675 5 0 - 1 5 Kirtadze Anastasia 1448 41
14 17 Khukhunaishvili Tariel 1758 0 - 1 Mkhetsadze Konstantine 1455 38
15 46 Apkhazava Mikheil 1391 0 - 1 Shamatava Nikolozi 1672 23
16 35 Giorgadze Giorgi 1498 ½ - ½ Gogia Alexandre 1141 69
17 37 Gumberidze Lile 1457 0 - 1 Gvasalia Gaga 1197 63
18 42 Shapovalovi Vasiko 1442 4 1 - 0 4 Beraia Levan 1788 12
19 26 Bechvaia Maia 1625 4 ½ - ½ 4 Sesikashvili Otar 1453 39
20 44 Bechvaia Ekaterine 1414 4 0 - 1 4 Ghvamberia Gela 1609 27
21 30 Kukhilava Gubaz 1575 4 1 - 0 4 Khvadagiani Giorgi 1357 48
22 54 Kharshiladze Davit 1298 4 0 - 1 4 Maghlakelidze Rusudan 1507 33
23 36 Tsobekhia Malkhaz 1489 4 1 - 0 4 Kvaratskhelia Giorgi 1303 53
24 21 Khukhunaishvili Adam 1680 1 - 0 Tsurtsumia Luka 1292 55
25 34 Sartania Giorgi 1501 1 - 0 Garuchava Alexandre 1265 57
26 58 Komakhidze Levan 1255 0 - 1 Pochkhua Lizi 1415 43
27 45 Bechvaia Grigol 1410 1 - 0 Sordia Marta 1160 68
28 62 Tsverava Beka 1202 ½ - ½ Khvadagiani Kristine 1317 51
29 56 Sichinava Giorgi 1288 3 1 - 0 Makatsaria Sandro 1082 76
30 28 Kiziria Kakhaber 1607 3 1 - 0 3 Kakulia Demetre 1095 72
31 67 Sturua Tengiz 1166 3 1 - 0 3 Gabadadze Gabriel 1365 47
32 74 Kemularia Nika 1090 3 0 - 1 3 Chanturia Giorgi 1341 50
33 71 Tsobekhia Megi 1105 1 - 0 Kobalia Nika 1345 49
34 52 Chkhaidze Mariam 1311 1 - 0 Chikvaidze Saba 1172 66
35 75 Gogava Luka 1088 ½ - ½ Solomonia Nino 1252 59
36 64 Chanturia Lika 1189 1 - 0 Chikvaidze Luka 1116 70
37 77 Tibua Zurab 1065 2 0 - 1 2 Sanikidze Ana 1248 60
38 73 Kulua Barbare 1091 2 0 - 1 2 Lagvilava Mariam 1185 65
39 79 Antelava Dimitri 1053 1 - 0 1 Kulua Shotiko 1063 78
40 61 Zeragia Rozland 1243 1 0 not paired

Round 10

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 6 Patsia Zviad 2154 1 - 0 7 WFM Tsotsonava Elene 1832 11
2 13 Tqeshelashvili Giorgi 1788 0 - 1 GM Quparadze Giga 2643 1
3 9 Qalichava Akaki 1895 0 - 1 7 Lortkipanidze Nodar 2293 4
4 3 IM Managadze Nikoloz 2350 0 - 1 IM Nigalidze Gaioz 2442 2
5 7 FM Gamzardia Giorgi 2077 6 ½ - ½ Endeladze Ramaz 2187 5
6 8 Bechvaia Giorgi 1932 6 0 - 1 6 WCM Lomaia Diana 1702 20
7 10 Tevzadze Mariam 1834 6 1 - 0 6 Kvikvinia Teimuraz 1580 29
8 15 Bolkvadze Tedo 1769 6 1 - 0 6 Karaia Alika 1561 31
9 41 Kirtadze Anastasia 1448 6 0 - 1 Adamia Jaba 1647 24
10 14 Ghachava Akaki 1776 1 - 0 Mkhetsadze Konstantine 1455 38
11 23 Shamatava Nikolozi 1672 0 - 1 Nemsadze Daviti 1763 16
12 63 Gvasalia Gaga 1197 0 - 1 5 Elashvili Giorgi 1731 19
13 18 Liponava Zurab 1746 5 1 - 0 5 Giorgadze Giorgi 1498 35
14 33 Maghlakelidze Rusudan 1507 5 ½ - ½ 5 Jishkariani Erekle 1675 22
15 69 Gogia Alexandre 1141 5 0 - 1 5 Kvartskhava Tsotne 1643 25
16 27 Ghvamberia Gela 1609 5 0 - 1 5 Tsobekhia Malkhaz 1489 36
17 40 Bukia Nika 1449 5 1 - 0 5 Kukhilava Gubaz 1575 30
18 42 Shapovalovi Vasiko 1442 5 ½ - ½ 5 Maghlakelidze Lado 1515 32
19 37 Gumberidze Lile 1457 1 - 0 Khukhunaishvili Tariel 1758 17
20 21 Khukhunaishvili Adam 1680 0 - 1 Bechvaia Grigol 1410 45
21 43 Pochkhua Lizi 1415 0 - 1 Bechvaia Maia 1625 26
22 39 Sesikashvili Otar 1453 0 - 1 Sartania Giorgi 1501 34
23 12 Beraia Levan 1788 4 0 - 1 Apkhazava Mikheil 1391 46
24 53 Kvaratskhelia Giorgi 1303 4 1 - 0 4 Kiziria Kakhaber 1607 28
25 54 Kharshiladze Davit 1298 4 1 - 0 4 Bechvaia Ekaterine 1414 44
26 48 Khvadagiani Giorgi 1357 4 ½ - ½ 4 Sichinava Giorgi 1288 56
27 50 Chanturia Giorgi 1341 4 0 - 1 4 Tsverava Beka 1202 62
28 51 Khvadagiani Kristine 1317 4 1 - 0 4 Sturua Tengiz 1166 67
29 57 Garuchava Alexandre 1265 ½ - ½ Chkhaidze Mariam 1311 52
30 55 Tsurtsumia Luka 1292 1 - 0 Tsobekhia Megi 1105 71
31 68 Sordia Marta 1160 0 - 1 Komakhidze Levan 1255 58
32 76 Makatsaria Sandro 1082 ½ - ½ Chanturia Lika 1189 64
33 47 Gabadadze Gabriel 1365 3 0 - 1 3 Kemularia Nika 1090 74
34 59 Solomonia Nino 1252 3 1 - 0 3 Lagvilava Mariam 1185 65
35 60 Sanikidze Ana 1248 3 1 - 0 3 Gogava Luka 1088 75
36 72 Kakulia Demetre 1095 3 1 - 0 Kobalia Nika 1345 49
37 66 Chikvaidze Saba 1172 0 - 1 Antelava Dimitri 1053 79
38 70 Chikvaidze Luka 1116 1 - 0 2 Kulua Barbare 1091 73
39 78 Kulua Shotiko 1063 1 1 - 0 2 Tibua Zurab 1065 77
40 61 Zeragia Rozland 1243 1 0 not paired

Round 11

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 4 Lortkipanidze Nodar 2293 8 ½ - ½ Patsia Zviad 2154 6
2 1 GM Quparadze Giga 2643 1 - 0 7 Tevzadze Mariam 1834 10
3 2 IM Nigalidze Gaioz 2442 1 - 0 7 WCM Lomaia Diana 1702 20
4 5 Endeladze Ramaz 2187 7 1 - 0 7 Bolkvadze Tedo 1769 15
5 11 WFM Tsotsonava Elene 1832 7 0 - 1 IM Managadze Nikoloz 2350 3
6 16 Nemsadze Daviti 1763 1 - 0 FM Gamzardia Giorgi 2077 7
7 14 Ghachava Akaki 1776 1 - 0 Qalichava Akaki 1895 9
8 24 Adamia Jaba 1647 1 - 0 Tqeshelashvili Giorgi 1788 13
9 36 Tsobekhia Malkhaz 1489 6 0 - 1 6 Bechvaia Giorgi 1932 8
10 31 Karaia Alika 1561 6 0 - 1 6 Liponava Zurab 1746 18
11 19 Elashvili Giorgi 1731 6 1 - 0 6 Bukia Nika 1449 40
12 25 Kvartskhava Tsotne 1643 6 1 - 0 6 Kirtadze Anastasia 1448 41
13 29 Kvikvinia Teimuraz 1580 6 1 - 0 Jishkariani Erekle 1675 22
14 38 Mkhetsadze Konstantine 1455 0 - 1 Shamatava Nikolozi 1672 23
15 26 Bechvaia Maia 1625 1 - 0 Gumberidze Lile 1457 37
16 32 Maghlakelidze Lado 1515 1 - 0 Gvasalia Gaga 1197 63
17 46 Apkhazava Mikheil 1391 1 - 0 Maghlakelidze Rusudan 1507 33
18 34 Sartania Giorgi 1501 0 - 1 Shapovalovi Vasiko 1442 42
19 45 Bechvaia Grigol 1410 1 - 0 5 Ghvamberia Gela 1609 27
20 30 Kukhilava Gubaz 1575 5 0 - 1 5 Kharshiladze Davit 1298 54
21 35 Giorgadze Giorgi 1498 5 1 - 0 5 Khvadagiani Kristine 1317 51
22 62 Tsverava Beka 1202 5 ½ - ½ 5 Kvaratskhelia Giorgi 1303 53
23 17 Khukhunaishvili Tariel 1758 0 - 1 5 Gogia Alexandre 1141 69
24 48 Khvadagiani Giorgi 1357 1 - 0 Khukhunaishvili Adam 1680 21
25 58 Komakhidze Levan 1255 ½ - ½ Sesikashvili Otar 1453 39
26 56 Sichinava Giorgi 1288 1 - 0 Pochkhua Lizi 1415 43
27 55 Tsurtsumia Luka 1292 0 - 1 4 Chanturia Giorgi 1341 50
28 64 Chanturia Lika 1189 4 1 - 0 4 Beraia Levan 1788 12
29 28 Kiziria Kakhaber 1607 4 1 - 0 4 Sanikidze Ana 1248 60
30 44 Bechvaia Ekaterine 1414 4 1 - 0 4 Makatsaria Sandro 1082 76
31 52 Chkhaidze Mariam 1311 4 1 - 0 4 Kakulia Demetre 1095 72
32 67 Sturua Tengiz 1166 4 0 - 1 4 Garuchava Alexandre 1265 57
33 74 Kemularia Nika 1090 4 0 - 1 4 Solomonia Nino 1252 59
34 79 Antelava Dimitri 1053 0 - 1 Sordia Marta 1160 68
35 71 Tsobekhia Megi 1105 0 - 1 Chikvaidze Luka 1116 70
36 75 Gogava Luka 1088 3 1 - 0 3 Gabadadze Gabriel 1365 47
37 65 Lagvilava Mariam 1185 3 1 - 0 2 Tibua Zurab 1065 77
38 49 Kobalia Nika 1345 1 - 0 2 Kulua Shotiko 1063 78
39 73 Kulua Barbare 1091 2 0 - 1 Chikvaidze Saba 1172 66
40 61 Zeragia Rozland 1243 1 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3  K elo+/-
1 1 GM Quparadze Giga GEO 2643 9,5 76,5 82,5 56,5 20 -7,2
2 6 Patsia Zviad GEO 2154 9,0 75,5 81,0 59,5 20 53,8
3 2 IM Nigalidze Gaioz GEO 2442 8,5 75,5 81,5 53,0 20 -9,2
4 4 Lortkipanidze Nodar GEO 2293 8,5 73,0 77,5 51,5 20 4,0
5 5 Endeladze Ramaz GEO 2187 8,0 75,0 80,0 52,5 20 13,0
6 3 IM Managadze Nikoloz GEO 2350 7,5 77,5 84,0 50,0 20 -15,8
7 24 Adamia Jaba GEO 1647 7,5 66,0 70,5 43,0 20 16,8
8 14 Ghachava Akaki GEO 1776 7,5 64,5 69,0 45,0 20 32,6
9 16 Nemsadze Daviti GEO 1763 7,5 62,0 66,5 44,5 20 5,4
10 11 WFM Tsotsonava Elene GEO 1832 7,0 70,0 75,0 48,5 20 22,8
11 10 Tevzadze Mariam GEO 1834 7,0 70,0 73,5 46,0 20 4,6
12 29 Kvikvinia Teimuraz GEO 1580 7,0 69,5 73,5 43,0 20 56,2
13 20 WCM Lomaia Diana GEO 1702 7,0 69,0 72,5 46,0 20 22,0
14 8 Bechvaia Giorgi GEO 1932 7,0 68,0 71,0 43,0 20 -32,8
15 15 Bolkvadze Tedo GEO 1769 7,0 67,5 72,0 45,0 20 4,6
16 18 Liponava Zurab GEO 1746 7,0 63,5 68,5 42,0 20 2,0
17 19 Elashvili Giorgi GEO 1731 7,0 62,5 67,5 42,0 20 -6,4
18 25 Kvartskhava Tsotne GEO 1643 7,0 61,0 65,0 42,0 20 11,0
19 13 Tqeshelashvili Giorgi GEO 1788 6,5 74,0 79,0 47,5 20 29,2
20 7 FM Gamzardia Giorgi GEO 2077 6,5 71,5 76,5 48,0 20 -42,4
21 9 Qalichava Akaki GEO 1895 6,5 68,5 74,0 44,5 20 -26,2
22 23 Shamatava Nikolozi GEO 1672 6,5 64,5 68,5 39,5 20 -7,6
23 32 Maghlakelidze Lado GEO 1515 6,5 60,5 64,0 40,5 20 22,0
24 46 Apkhazava Mikheil GEO 1391 6,5 57,5 59,0 34,5 20 45,2
25 42 Shapovalovi Vasiko GEO 1442 6,5 56,5 58,0 35,0 20 43,2
26 26 Bechvaia Maia GEO 1625 6,5 55,5 59,0 36,0 20 -34,4
27 45 Bechvaia Grigol GEO 1410 6,5 54,0 58,0 32,0 20 26,8
28 35 Giorgadze Giorgi GEO 1498 6,0 63,0 67,0 37,5 20 4,0
29 40 Bukia Nika GEO 1449 6,0 60,5 63,5 37,5 20 21,4
30 69 Gogia Alexandre GEO 1141 6,0 60,0 64,5 35,5 20 95,8
31 41 Kirtadze Anastasia GEO 1448 6,0 59,5 63,0 37,0 20 38,2
32 31 Karaia Alika GEO 1561 6,0 59,0 63,0 37,0 20 -0,8
33 54 Kharshiladze Davit GEO 1298 6,0 55,0 56,5 33,0 20 61,8
34 36 Tsobekhia Malkhaz GEO 1489 6,0 54,0 55,5 34,0 20 -12,2
35 63 Gvasalia Gaga GEO 1197 5,5 61,0 66,0 34,5 20 73,2
36 33 Maghlakelidze Rusudan GEO 1507 5,5 60,5 64,5 37,0 20 12,6
37 38 Mkhetsadze Konstantine GEO 1455 5,5 60,0 61,5 38,5 20 34,0
38 34 Sartania Giorgi GEO 1501 5,5 59,0 60,5 36,0 20 -5,0
39 37 Gumberidze Lile GEO 1457 5,5 58,0 62,0 37,0 20 20,4
40 22 Jishkariani Erekle GEO 1675 5,5 56,5 59,5 40,0 20 -34,8
41 62 Tsverava Beka GEO 1202 5,5 55,0 58,5 30,5 20 64,6
42 53 Kvaratskhelia Giorgi GEO 1303 5,5 52,5 55,5 30,5 20 17,8
43 48 Khvadagiani Giorgi GEO 1357 5,5 50,5 53,5 30,5 20 8,6
44 56 Sichinava Giorgi GEO 1288 5,5 44,0 45,5 25,0 20 0,8
45 27 Ghvamberia Gela GEO 1609 5,0 57,5 61,0 31,0 20 -63,8
46 30 Kukhilava Gubaz GEO 1575 5,0 56,0 60,0 31,0 20 -65,4
47 58 Komakhidze Levan GEO 1255 5,0 55,0 58,5 30,5 40 63,2
48 50 Chanturia Giorgi GEO 1341 5,0 54,5 58,0 28,0 20 7,2
49 44 Bechvaia Ekaterine GEO 1414 5,0 53,0 56,5 28,5 20 -44,6
50 59 Solomonia Nino GEO 1252 5,0 53,0 56,5 25,5 20 21,4
51 28 Kiziria Kakhaber GEO 1607 5,0 52,5 56,0 28,0 20 -77,2
52 39 Sesikashvili Otar GEO 1453 5,0 51,5 53,0 32,0 20 -21,8
53 57 Garuchava Alexandre GEO 1265 5,0 51,5 53,0 24,0 20 8,4
54 64 Chanturia Lika GEO 1189 5,0 50,0 53,5 25,0 20 31,4
55 52 Chkhaidze Mariam GEO 1311 5,0 49,0 52,5 24,5 40 -24,0
56 51 Khvadagiani Kristine GEO 1317 5,0 49,0 50,5 27,0 20 -2,8
57 17 Khukhunaishvili Tariel GEO 1758 4,5 60,0 65,0 35,0 20 -91,2
58 68 Sordia Marta GEO 1160 4,5 55,5 58,5 26,5 20 35,6
59 55 Tsurtsumia Luka GEO 1292 4,5 54,5 56,0 28,5 20 15,8
60 43 Pochkhua Lizi GEO 1415 4,5 52,0 55,0 25,5 20 -59,4
61 21 Khukhunaishvili Adam GEO 1680 4,5 47,5 51,0 25,0 20 -108,6
62 70 Chikvaidze Luka GEO 1116 4,5 44,0 45,5 19,0 20 14,8
63 12 Beraia Levan GEO 1788 4,0 58,0 63,0 32,0 20 -114,2
64 67 Sturua Tengiz GEO 1166 4,0 52,5 55,5 28,0 40 83,2
65 74 Kemularia Nika GEO 1090 4,0 52,5 55,5 25,0 20 35,8
66 76 Makatsaria Sandro GEO 1082 4,0 49,0 52,0 23,0 20 23,8
67 75 Gogava Luka GEO 1088 4,0 49,0 52,0 20,5 40 30,4
68 72 Kakulia Demetre GEO 1095 4,0 49,0 50,5 22,0 20 29,6
69 60 Sanikidze Ana GEO 1248 4,0 46,5 48,0 22,0 20 3,2
70 65 Lagvilava Mariam GEO 1185 4,0 41,5 43,0 17,0 20 -19,0
71 71 Tsobekhia Megi GEO 1105 3,5 52,5 56,0 23,5 20 23,8
72 79 Antelava Dimitri GEO 1053 3,5 48,0 49,5 20,0 40 6,8
73 66 Chikvaidze Saba GEO 1172 3,5 45,5 47,0 18,5 20 -3,2
74 49 Kobalia Nika GEO 1345 3,5 44,5 46,0 16,5 20 -61,6
75 47 Gabadadze Gabriel GEO 1365 3,0 44,5 46,0 18,0 20 -96,4
76 73 Kulua Barbare GEO 1091 2,0 45,0 46,5 13,0 20 -42,0
77 77 Tibua Zurab GEO 1065 2,0 43,5 45,0 15,0 20 -34,2
78 78 Kulua Shotiko GEO 1063 2,0 36,5 38,0 8,0 20 -36,8
79 61 Zeragia Rozland GEO 1243 1,0 43,5 45,5 7,0 20 -22,0