Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության եզրափակիչ

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2019-12-18 to 2019-12-26
Tournament place: Երևան Նոր Նորքի 6-րդ զանգված,Լյուքսեմբուրգի 2-րդ նրբ. (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90 րոպե+30վրկ. հավելումով
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Երևանի Նոր Նորքի Շախմատի Մանկապատանեկան Մարզադպրոց
Main referee: Սուրեն Պողոսյան

Schedule: Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության եզրափակիչ

Round Date Time
1 2019/12/18 16:00
2 2019/12/19 16:00
3 2019/12/20 16:00
4 2019/12/21 14:00
5 2019/12/22 14:00
6 2019/12/23 14:00
7 2019/12/24 14:00
8 2019/12/25 14:00
9 2019/12/26 14:00

Players registered in Նոր Նորքի շախմատի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության եզրափակիչ

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 ARM Նահապետյան Դավիթ 0 1983 0
2 ARM Հարությունյան Արեն 0 1111 0
3 ARM Գրիգորյան Վալերի 0 555 0
4 ARM Ազատյան Հայկ 0 222 0
5 ARM Անանիկյան Լիլի 0 222 0
6 ARM Արթենյան Հայկազ 0 222 0
7 ARM Գրիգորյան Գրիգորի 0 222 0
8 ARM Դանիելյան Լիլիա 0 222 0
9 ARM Թաթյան Մարատ 0 222 0
10 ARM Մինասյան Վահե 0 222 0
11 ARM Մորյան Խաչատուր 0 222 0
12 ARM Նահապետյան Անի 0 222 0
13 ARM Սաֆարյան Գոռ 0 222 0
14 ARM Սիմոնյան Արմեն 0 222 0
15 ARM Աբգարյան Հայկ 0 33 0
16 ARM Գյուլումյան Մինաս 0 33 0
17 ARM Գրիգորյան Համլետ 0 33 0
18 ARM Դանիելյան Աիդա 0 33 0
19 ARM Խուրշուդյան Վարդգես 0 33 0
20 ARM Մորյան Կարինե 0 33 0
21 ARM Ստեփանյան Տիգրան 0 33 0
22 ARM Աճեմյան Հովհաննես 0 4 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo Club/Ciudad
1 Նահապետյան Դավիթ ARM 1983 Ինդատ
2 Հարությունյան Արեն ARM 1111 Ամիրյան Ս.
3 Գրիգորյան Վալերի ARM 555 Պողոսյան Ս.
4 Ազատյան Հայկ ARM 222 Ամիրյան Ս.
5 Անանիկյան Լիլի ARM 222 Ինդատ
6 Արթենյան Հայկազ ARM 222 Պողոսյան Ս.
7 Գրիգորյան Գրիգորի ARM 222 Ինդատ
8 Դանիելյան Լիլիա ARM 222 Պողոսյան Ս.
9 Թաթյան Մարատ ARM 222 Ինդատ
10 Մինասյան Վահե ARM 222 Ամիրյան Ս.
11 Մորյան Խաչատուր ARM 222 Ամիրյան Ս.
12 Նահապետյան Անի ARM 222 Պողոսյան Ս.
13 Սաֆարյան Գոռ ARM 222 Ամիրյան Ս.
14 Սիմոնյան Արմեն ARM 222 Խոջայան Վ.
15 Աբգարյան Հայկ ARM 33 Ամիրյան Ս.
16 Գյուլումյան Մինաս ARM 33 Ամիրյան Ս.
17 Գրիգորյան Համլետ ARM 33 Ինդատ
18 Դանիելյան Աիդա ARM 33 Մարտիրոսյան Գ.
19 Խուրշուդյան Վարդգես ARM 33 Ամիրյան Ս.
20 Մորյան Կարինե ARM 33 Ամիրյան Ս.
21 Ստեփանյան Տիգրան ARM 33 Ամիրյան Ս.
22 Աճեմյան Հովհաննես ARM 4 Մարտիրոսյան Գ.

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 1 Նահապետյան Դավիթ ARM 1983 Ինդատ 8,5 42,0 45,0 4
2 3 Գրիգորյան Վալերի ARM 555 Պողոսյան Ս. 6,5 45,5 49,5 4
3 5 Անանիկյան Լիլի ARM 222 Ինդատ 6,5 45,5 49,0 4
4 6 Արթենյան Հայկազ ARM 222 Պողոսյան Ս. 6,0 42,5 44,5 5
5 21 Ստեփանյան Տիգրան ARM 33 Ամիրյան Ս. 5,5 43,0 47,0 4
6 9 Թաթյան Մարատ ARM 222 Ինդատ 5,0 46,0 50,0 5
7 14 Սիմոնյան Արմեն ARM 222 Խոջայան Վ. 5,0 42,5 44,0 5
8 15 Աբգարյան Հայկ ARM 33 Ամիրյան Ս. 5,0 41,0 44,5 4
9 10 Մինասյան Վահե ARM 222 Ամիրյան Ս. 5,0 40,5 42,5 4
10 18 Դանիելյան Աիդա ARM 33 Մարտիրոսյան Գ. 5,0 34,0 36,0 4
11 16 Գյուլումյան Մինաս ARM 33 Ամիրյան Ս. 4,5 44,0 47,0 5
12 13 Սաֆարյան Գոռ ARM 222 Ամիրյան Ս. 4,0 38,0 41,5 4
13 20 Մորյան Կարինե ARM 33 Ամիրյան Ս. 4,0 34,0 36,0 5
14 19 Խուրշուդյան Վարդգես ARM 33 Ամիրյան Ս. 4,0 33,0 34,5 4
15 2 Հարությունյան Արեն ARM 1111 Ամիրյան Ս. 4,0 32,5 34,0 4
16 11 Մորյան Խաչատուր ARM 222 Ամիրյան Ս. 3,5 37,5 39,0 4
17 8 Դանիելյան Լիլիա ARM 222 Պողոսյան Ս. 3,5 36,0 39,0 3
18 7 Գրիգորյան Գրիգորի ARM 222 Ինդատ 3,5 33,0 35,0 5
19 4 Ազատյան Հայկ ARM 222 Ամիրյան Ս. 3,5 31,0 32,5 4
20 12 Նահապետյան Անի ARM 222 Պողոսյան Ս. 3,0 37,5 39,0 3
21 17 Գրիգորյան Համլետ ARM 33 Ինդատ 2,5 33,5 36,0 4
22 22 Աճեմյան Հովհաննես ARM 4 Մարտիրոսյան Գ. 0,0 26,5 27,5 4