იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2020-01-03 to 2020-01-12
Tournament place: ქუთაისი, მაია ჩიბურდანიძის სახელობის საჭადრაკო სკოლა; თაბუკაშვილის ქ.20 (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90წთ. 40 სვლაზე; ყოველ სვლაზე 30 წამის დამატება პირველივე სვლიდან.
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: იმერეთის ჭადრაკის ფედერაცია
Main referee: IA არსენიძე ალექსანდრე (13609289)

Schedule: იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის

Round Date Time
1 2020/01/03 14:00
2 2020/01/04 14:00
3 2020/01/05 14:00
4 2020/01/06 14:00
5 2020/01/08 14:00
6 2020/01/09 14:00
7 2020/01/10 14:00
8 2020/01/11 14:00
9 2020/01/12 14:00

Players registered in იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 7 წლამდე ჭაბუკთა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO გოგავა ლუკა 1088 0 0
2 GEO ფხაკაძე მათე 0 0 0
3 GEO ჩიღვინაძე რობერტი 0 0 0
4 GEO მიშვიძე გიორგი 0 0 0
5 GEO ჯანგავაძე გიორგი 0 0 0
6 GEO მორჩაძე ანდრეა 0 0 0
7 GEO ძაგანია გაბრიელი 0 0 0
8 GEO მელუავა ლუკა 0 0 0
9 GEO ჩივაძე მათე 0 0 0
10 GEO სვანიძე იოანე 0 0 0

Players starting rank

No. Nombre FED Elo Club/Ciudad
1 გოგავა ლუკა GEO 1088 ბაღდათი, მურმან ესაძე
8 მელუავა ლუკა GEO 0 ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
4 მიშვიძე გიორგი GEO 0 ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი
6 მორჩაძე ანდრეა GEO 0 ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი
10 სვანიძე იოანე GEO 0 ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
2 ფხაკაძე მათე GEO 0 ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
9 ჩივაძე მათე GEO 0 ქუთაისი, გიორგი გურგენიძე
3 ჩიღვინაძე რობერტი GEO 0 ქუთაისი, გიორგი მენაბდე
7 ძაგანია გაბრიელი GEO 0 ქუთაისი, გიორგი მენაბდე
5 ჯანგავაძე გიორგი GEO 0 ქუთაისი, ტარიელ ბენდელიანი

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Club/City Pts.  Des 1   Des 2 
1 1 გოგავა ლუკა GEO 1088 ბაღდათი, მურმან ესაძე 9,0 0,0 36,00
2 10 სვანიძე იოანე GEO 0 ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 7,0 0,0 23,00
3 5 ჯანგავაძე გიორგი GEO 0 ქუთაისი, ტარიელ ბენდელიანი 6,0 0,0 21,00
4 8 მელუავა ლუკა GEO 0 ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 5,0 1,0 17,00
5 2 ფხაკაძე მათე GEO 0 ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 5,0 0,0 15,50
6 3 ჩიღვინაძე რობერტი GEO 0 ქუთაისი, გიორგი მენაბდე 4,0 0,0 13,00
7 4 მიშვიძე გიორგი GEO 0 ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი 3,5 0,0 9,25
8 6 მორჩაძე ანდრეა GEO 0 ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი 2,5 0,0 4,75
9 7 ძაგანია გაბრიელი GEO 0 ქუთაისი, გიორგი მენაბდე 2,0 0,0 5,00
10 9 ჩივაძე მათე GEO 0 ქუთაისი, გიორგი გურგენიძე 1,0 0,0 5,00