იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2020-01-03 to 2020-01-12
Tournament place: ქუთაისი, მაია ჩიბურდანიძის სახელობის საჭადრაკო სკოლა; თაბუკაშვილის ქ.20 (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90წთ. 40 სვლაზე; ყოველ სვლაზე 30 წამის დამატება პირველივე სვლიდან.
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: იმერეთის ჭადრაკის ფედერაცია
Main referee: IA არსენიძე ალექსანდრე (13609289)

Schedule: იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის

Round Date Time
1 2020/01/03 10:30
2 2020/01/04 10:30
3 2020/01/05 10:30
4 2020/01/06 10:30
5 2020/01/08 10:30
6 2020/01/09 10:30
7 2020/01/10 10:30
8 2020/01/11 10:30
9 2020/01/12 10:30

Players registered in იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO ბაბუხადია გურამი 0 0 0
2 GEO ბრეგაძე სანდრო 0 0 0
3 GEO გაბუნია გეგა 0 0 0
4 GEO გიორბელიძე გიორგი 0 0 0
5 GEO გოგავა ილია 0 0 0
6 GEO გოგრიჭიანი ივანე 0 0 0
7 GEO გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 0 0 0
8 GEO ემნაძე ამირანი 0 0 0
9 GEO თუთისანი მათე 0 0 0
10 GEO იობიძე გაბრიელი 0 0 0
11 GEO კაპანაძე ილია 0 0 0
12 GEO კიკვაძე ლუკა 0 0 0
13 GEO მამასახლისი გიორგი 0 0 0
14 GEO მანაგაძე თომა 0 0 0
15 GEO მარგველაშვილი დემეტრე 0 0 0
16 GEO ნიქაბაძე გაბრიელი 0 0 0
17 GEO ნუცუბიძე მათე 0 0 0
18 GEO რევიშვილი გიორგი 0 0 0
19 GEO სამხარაძე დემეტრე 0 0 0
20 GEO სვანაძე გაბრიელი 0 0 0
21 GEO სოხაძე ლუკა 0 0 0
22 GEO სულაქველიძე გიორგი 0 0 0
23 GEO ფანცხავა გიორგი 0 0 0
24 GEO ყვავაძე დევიდი 0 0 0
25 GEO ჯანელიძე საბა 0 0 0
26 GEO ჩივაძე ანდრია 0 0 0
27 GEO ძაგნიძე ანდრეა 0 0 0
28 GEO ხაბულიანი გიორგი 0 0 0
29 GEO ხურცილავა გიორგი 0 0 0
30 GEO ჯანელიძე ანდრეა 0 0 0
31 GEO დეისაძე გაბრიელი 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 GEO ბაბუხადია გურამი 0 0 0
2 GEO ბრეგაძე სანდრო 0 0 0
3 GEO გაბუნია გეგა 0 0 0
4 GEO გიორბელიძე გიორგი 0 0 0
5 GEO გოგავა ილია 0 0 0
6 GEO გოგრიჭიანი ივანე 0 0 0
7 GEO გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 0 0 0
8 GEO ემნაძე ამირანი 0 0 0
9 GEO თუთისანი მათე 0 0 0
10 GEO იობიძე გაბრიელი 0 0 0
11 GEO კაპანაძე ილია 0 0 0
12 GEO კიკვაძე ლუკა 0 0 0
13 GEO მამასახლისი გიორგი 0 0 0
14 GEO მანაგაძე თომა 0 0 0
15 GEO მარგველაშვილი დემეტრე 0 0 0
16 GEO ნიქაბაძე გაბრიელი 0 0 0
17 GEO ნუცუბიძე მათე 0 0 0
18 GEO რევიშვილი გიორგი 0 0 0
19 GEO სამხარაძე დემეტრე 0 0 0
20 GEO სვანაძე გაბრიელი 0 0 0
21 GEO სოხაძე ლუკა 0 0 0
22 GEO სულაქველიძე გიორგი 0 0 0
23 GEO ფანცხავა გიორგი 0 0 0
24 GEO ყვავაძე დევიდი 0 0 0
25 GEO ჯანელიძე საბა 0 0 0
26 GEO ჩივაძე ანდრია 0 0 0
27 GEO ძაგნიძე ანდრეა 0 0 0
28 GEO ხაბულიანი გიორგი 0 0 0
29 GEO ხურცილავა გიორგი 0 0 0
30 GEO ჯანელიძე ანდრეა 0 0 0
31 GEO დეისაძე გაბრიელი 0 0 0

Players starting rank

No. Nombre FED Club/Ciudad
1 ბაბუხადია გურამი GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
2 ბრეგაძე სანდრო GEO ქუთაისი, გიორგი გურგენიძე
3 გაბუნია გეგა GEO ქუთაისი, სერგო გაბუნია
4 გიორბელიძე გიორგი GEO ქუთაისი, გიორგი ტყეშელაშვილი
5 გოგავა ილია GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
6 გოგრიჭიანი ივანე GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
7 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი GEO ქუთაისი, ტარიელ ბენდელიანი
8 ემნაძე ამირანი GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი
9 თუთისანი მათე GEO ქუთაისი, გიორგი ტყეშელაშვილი
10 იობიძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
11 კაპანაძე ილია GEO ქუთაისი, სერგო გაბუნია
12 კიკვაძე ლუკა GEO ქუთაისი,
13 მამასახლისი გიორგი GEO ქუთაისი, ინგა კიკვიძე
14 მანაგაძე თომა GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
15 მარგველაშვილი დემეტრე GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
16 ნიქაბაძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
17 ნუცუბიძე მათე GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
18 რევიშვილი გიორგი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
19 სამხარაძე დემეტრე GEO ქუთაისი, ირინა კლიმჩუკი
20 სვანაძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
21 სოხაძე ლუკა GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
22 სულაქველიძე გიორგი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
23 ფანცხავა გიორგი GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი
24 ყვავაძე დევიდი GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
25 ჯანელიძე საბა GEO ქუთაისი, ინგა კიკვიძე
26 ჩივაძე ანდრია GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
27 ძაგნიძე ანდრეა GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
28 ხაბულიანი გიორგი GEO ქუთაისი, გიორგი გურგენიძე
29 ხურცილავა გიორგი GEO სამტრედია, ბესო ლეჟავა
30 ჯანელიძე ანდრეა GEO თერჯოლა, მერი ჩაფიჩაძე
31 დეისაძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, სერგო გაბუნია

Round 1

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 1 ბაბუხადია გურამი 0 1 - 0 0 ნიქაბაძე გაბრიელი 16
2 17 ნუცუბიძე მათე 0 0 - 1 0 ბრეგაძე სანდრო 2
3 3 გაბუნია გეგა 0 1 - 0 0 რევიშვილი გიორგი 18
4 19 სამხარაძე დემეტრე 0 0 - 1 0 გიორბელიძე გიორგი 4
5 5 გოგავა ილია 0 1 - 0 0 სვანაძე გაბრიელი 20
6 21 სოხაძე ლუკა 0 1 - 0 0 გოგრიჭიანი ივანე 6
7 7 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 0 1 - 0 0 სულაქველიძე გიორგი 22
8 23 ფანცხავა გიორგი 0 0 - 1 0 ემნაძე ამირანი 8
9 9 თუთისანი მათე 0 0 - 1 0 ყვავაძე დევიდი 24
10 25 ჯანელიძე საბა 0 1 - 0 0 იობიძე გაბრიელი 10
11 11 კაპანაძე ილია 0 0 - 1 0 ჩივაძე ანდრია 26
12 27 ძაგნიძე ანდრეა 0 1 - 0 0 კიკვაძე ლუკა 12
13 13 მამასახლისი გიორგი 0 1 - 0 0 ხაბულიანი გიორგი 28
14 29 ხურცილავა გიორგი 0 0 - 1 0 მანაგაძე თომა 14
15 15 მარგველაშვილი დემეტრე 0 0 - 1 0 ჯანელიძე ანდრეა 30
16 31 დეისაძე გაბრიელი 0 1 bye

Round 2

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 14 მანაგაძე თომა 1 1 - 0 1 ბაბუხადია გურამი 1
2 2 ბრეგაძე სანდრო 1 1 - 0 1 სოხაძე ლუკა 21
3 24 ყვავაძე დევიდი 1 0 - 1 1 გაბუნია გეგა 3
4 4 გიორბელიძე გიორგი 1 1 - 0 1 ჯანელიძე საბა 25
5 26 ჩივაძე ანდრია 1 ½ - ½ 1 გოგავა ილია 5
6 30 ჯანელიძე ანდრეა 1 0 - 1 1 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 7
7 8 ემნაძე ამირანი 1 1 - 0 1 ძაგნიძე ანდრეა 27
8 31 დეისაძე გაბრიელი 1 - - + 1 მამასახლისი გიორგი 13
9 6 გოგრიჭიანი ივანე 0 1 - 0 0 ნუცუბიძე მათე 17
10 18 რევიშვილი გიორგი 0 0 - 1 0 თუთისანი მათე 9
11 10 იობიძე გაბრიელი 0 0 - 1 0 სამხარაძე დემეტრე 19
12 20 სვანაძე გაბრიელი 0 1 - 0 0 კაპანაძე ილია 11
13 12 კიკვაძე ლუკა 0 ½ - ½ 0 ფანცხავა გიორგი 23
14 22 სულაქველიძე გიორგი 0 0 - 1 0 მარგველაშვილი დემეტრე 15
15 16 ნიქაბაძე გაბრიელი 0 0 - 1 0 ხურცილავა გიორგი 29
16 28 ხაბულიანი გიორგი 0 1 bye

Round 3

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 7 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 2 1 - 0 2 ბრეგაძე სანდრო 2
2 3 გაბუნია გეგა 2 1 - 0 2 ემნაძე ამირანი 8
3 4 გიორბელიძე გიორგი 2 1 - 0 2 მამასახლისი გიორგი 13
4 5 გოგავა ილია 0 - 1 2 მანაგაძე თომა 14
5 1 ბაბუხადია გურამი 1 1 - 0 ჩივაძე ანდრია 26
6 25 ჯანელიძე საბა 1 1 - 0 1 გოგრიჭიანი ივანე 6
7 9 თუთისანი მათე 1 0 - 1 1 ძაგნიძე ანდრეა 27
8 15 მარგველაშვილი დემეტრე 1 0 - 1 1 ყვავაძე დევიდი 24
9 19 სამხარაძე დემეტრე 1 1 - 0 1 ჯანელიძე ანდრეა 30
10 28 ხაბულიანი გიორგი 1 1 - 0 1 სვანაძე გაბრიელი 20
11 21 სოხაძე ლუკა 1 0 - 1 1 დეისაძე გაბრიელი 31
12 29 ხურცილავა გიორგი 1 1 - 0 ½ კიკვაძე ლუკა 12
13 23 ფანცხავა გიორგი ½ 1 - 0 0 იობიძე გაბრიელი 10
14 11 კაპანაძე ილია 0 + - - 0 რევიშვილი გიორგი 18
15 17 ნუცუბიძე მათე 0 1 - 0 0 ნიქაბაძე გაბრიელი 16
16 22 სულაქველიძე გიორგი 0 1 bye

Round 4

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 7 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 3 0 - 1 3 გაბუნია გეგა 3
2 14 მანაგაძე თომა 3 1 - 0 3 გიორბელიძე გიორგი 4
3 24 ყვავაძე დევიდი 2 1 - 0 2 ბაბუხადია გურამი 1
4 2 ბრეგაძე სანდრო 2 1 - 0 2 ჯანელიძე საბა 25
5 8 ემნაძე ამირანი 2 0 - 1 2 ხაბულიანი გიორგი 28
6 13 მამასახლისი გიორგი 2 0 - 1 2 ხურცილავა გიორგი 29
7 31 დეისაძე გაბრიელი 2 1 - 0 2 სამხარაძე დემეტრე 19
8 27 ძაგნიძე ანდრეა 2 1 - 0 გოგავა ილია 5
9 26 ჩივაძე ანდრია 1 - 0 ფანცხავა გიორგი 23
10 6 გოგრიჭიანი ივანე 1 1 - 0 1 სულაქველიძე გიორგი 22
11 30 ჯანელიძე ანდრეა 1 ½ - ½ 1 თუთისანი მათე 9
12 11 კაპანაძე ილია 1 1 - 0 1 ნუცუბიძე მათე 17
13 20 სვანაძე გაბრიელი 1 1 - 0 1 მარგველაშვილი დემეტრე 15
14 12 კიკვაძე ლუკა ½ ½ - ½ 1 სოხაძე ლუკა 21
15 10 იობიძე გაბრიელი 0 1 - 0 0 რევიშვილი გიორგი 18
16 16 ნიქაბაძე გაბრიელი 0 1 bye

Round 5

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 3 გაბუნია გეგა 4 1 - 0 4 მანაგაძე თომა 14
2 27 ძაგნიძე ანდრეა 3 0 - 1 3 ბრეგაძე სანდრო 2
3 4 გიორბელიძე გიორგი 3 1 - 0 3 დეისაძე გაბრიელი 31
4 28 ხაბულიანი გიორგი 3 0 - 1 3 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 7
5 29 ხურცილავა გიორგი 3 0 - 1 3 ყვავაძე დევიდი 24
6 6 გოგრიჭიანი ივანე 2 0 - 1 ჩივაძე ანდრია 26
7 1 ბაბუხადია გურამი 2 1 - 0 2 მამასახლისი გიორგი 13
8 19 სამხარაძე დემეტრე 2 - - + 2 ემნაძე ამირანი 8
9 25 ჯანელიძე საბა 2 ½ - ½ 2 კაპანაძე ილია 11
10 9 თუთისანი მათე 1 - 0 2 სვანაძე გაბრიელი 20
11 5 გოგავა ილია 0 - 1 ფანცხავა გიორგი 23
12 21 სოხაძე ლუკა 1 - 0 ჯანელიძე ანდრეა 30
13 16 ნიქაბაძე გაბრიელი 1 0 - 1 1 იობიძე გაბრიელი 10
14 22 სულაქველიძე გიორგი 1 0 - 1 1 კიკვაძე ლუკა 12
15 15 მარგველაშვილი დემეტრე 1 1 - 0 1 ნუცუბიძე მათე 17
16 18 რევიშვილი გიორგი 0 1 bye

Round 6

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 2 ბრეგაძე სანდრო 4 0 - 1 5 გაბუნია გეგა 3
2 24 ყვავაძე დევიდი 4 0 - 1 4 გიორბელიძე გიორგი 4
3 14 მანაგაძე თომა 4 0 - 1 4 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 7
4 26 ჩივაძე ანდრია 0 - 1 3 ემნაძე ამირანი 8
5 28 ხაბულიანი გიორგი 3 0 - 1 3 ბაბუხადია გურამი 1
6 31 დეისაძე გაბრიელი 3 1 - 0 3 ძაგნიძე ანდრეა 27
7 11 კაპანაძე ილია 1 - 0 3 ხურცილავა გიორგი 29
8 23 ფანცხავა გიორგი 1 - 0 თუთისანი მათე 9
9 25 ჯანელიძე საბა 1 - 0 სოხაძე ლუკა 21
10 20 სვანაძე გაბრიელი 2 0 - 1 2 გოგრიჭიანი ივანე 6
11 10 იობიძე გაბრიელი 2 0 - 1 2 მარგველაშვილი დემეტრე 15
12 12 კიკვაძე ლუკა 2 + - - 2 სამხარაძე დემეტრე 19
13 13 მამასახლისი გიორგი 2 0 - 1 გოგავა ილია 5
14 30 ჯანელიძე ანდრეა 1 - 0 1 ნიქაბაძე გაბრიელი 16
15 18 რევიშვილი გიორგი 1 0 - 1 1 სულაქველიძე გიორგი 22
16 17 ნუცუბიძე მათე 1 1 bye

Round 7

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 3 გაბუნია გეგა 6 1 - 0 5 გიორბელიძე გიორგი 4
2 7 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 5 0 - 1 4 ყვავაძე დევიდი 24
3 1 ბაბუხადია გურამი 4 0 - 1 4 დეისაძე გაბრიელი 31
4 8 ემნაძე ამირანი 4 1 - 0 4 ბრეგაძე სანდრო 2
5 23 ფანცხავა გიორგი 0 - 1 4 მანაგაძე თომა 14
6 26 ჩივაძე ანდრია 1 - 0 ჯანელიძე საბა 25
7 12 კიკვაძე ლუკა 3 0 - 1 კაპანაძე ილია 11
8 6 გოგრიჭიანი ივანე 3 0 - 1 3 ხაბულიანი გიორგი 28
9 15 მარგველაშვილი დემეტრე 3 0 - 1 3 ხურცილავა გიორგი 29
10 21 სოხაძე ლუკა 1 - 0 3 ძაგნიძე ანდრეა 27
11 5 გოგავა ილია 1 - 0 ჯანელიძე ანდრეა 30
12 9 თუთისანი მათე ½ - ½ 2 იობიძე გაბრიელი 10
13 22 სულაქველიძე გიორგი 2 0 - 1 2 მამასახლისი გიორგი 13
14 17 ნუცუბიძე მათე 2 0 - 1 2 სვანაძე გაბრიელი 20
15 16 ნიქაბაძე გაბრიელი 1 + - - 1 რევიშვილი გიორგი 18
16 19 სამხარაძე დემეტრე 2 1 bye

Round 8

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 31 დეისაძე გაბრიელი 5 0 - 1 7 გაბუნია გეგა 3
2 4 გიორბელიძე გიორგი 5 0 - 1 5 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 7
3 14 მანაგაძე თომა 5 0 - 1 5 ემნაძე ამირანი 8
4 24 ყვავაძე დევიდი 5 0 - 1 ჩივაძე ანდრია 26
5 11 კაპანაძე ილია 1 - 0 4 ბაბუხადია გურამი 1
6 29 ხურცილავა გიორგი 4 0 - 1 4 ხაბულიანი გიორგი 28
7 2 ბრეგაძე სანდრო 4 1 - 0 გოგავა ილია 5
8 21 სოხაძე ლუკა 0 - 1 ფანცხავა გიორგი 23
9 13 მამასახლისი გიორგი 3 0 - 1 ჯანელიძე საბა 25
10 19 სამხარაძე დემეტრე 3 - - + 3 თუთისანი მათე 9
11 20 სვანაძე გაბრიელი 3 0 - 1 3 კიკვაძე ლუკა 12
12 27 ძაგნიძე ანდრეა 3 0 - 1 3 მარგველაშვილი დემეტრე 15
13 30 ჯანელიძე ანდრეა 0 - 1 3 გოგრიჭიანი ივანე 6
14 16 ნიქაბაძე გაბრიელი 2 - - + 2 სულაქველიძე გიორგი 22
15 17 ნუცუბიძე მათე 2 0 - 1 1 რევიშვილი გიორგი 18
16 10 იობიძე გაბრიელი 1 bye

Round 9

M. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 3 გაბუნია გეგა 8 1 - 0 კაპანაძე ილია 11
2 8 ემნაძე ამირანი 6 1 - 0 6 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი 7
3 26 ჩივაძე ანდრია 0 - 1 5 ბრეგაძე სანდრო 2
4 28 ხაბულიანი გიორგი 5 1 - 0 5 გიორბელიძე გიორგი 4
5 24 ყვავაძე დევიდი 5 0 - 1 5 მანაგაძე თომა 14
6 25 ჯანელიძე საბა 0 - 1 5 დეისაძე გაბრიელი 31
7 6 გოგრიჭიანი ივანე 4 1 - 0 ფანცხავა გიორგი 23
8 1 ბაბუხადია გურამი 4 1 - 0 4 ხურცილავა გიორგი 29
9 12 კიკვაძე ლუკა 4 1 - 0 4 თუთისანი მათე 9
10 15 მარგველაშვილი დემეტრე 4 0 - 1 სოხაძე ლუკა 21
11 10 იობიძე გაბრიელი 0 - 1 გოგავა ილია 5
12 27 ძაგნიძე ანდრეა 3 1 - 0 3 მამასახლისი გიორგი 13
13 19 სამხარაძე დემეტრე 3 - - + 3 სულაქველიძე გიორგი 22
14 30 ჯანელიძე ანდრეა 1 - 0 2 ნუცუბიძე მათე 17
15 16 ნიქაბაძე გაბრიელი 2 0 - 1 2 რევიშვილი გიორგი 18
16 20 სვანაძე გაბრიელი 3 1 bye

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 3 გაბუნია გეგა GEO ქუთაისი, სერგო გაბუნია 9,0 45,5 49,0 0,0 45,0
2 8 ემნაძე ამირანი GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი 7,0 46,5 50,5 0,0 32,0
3 7 გოშხეთელიანი ნიკოლოზი GEO ქუთაისი, ტარიელ ბენდელიანი 6,0 46,5 49,0 0,0 35,0
4 14 მანაგაძე თომა GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 6,0 45,5 49,5 0,0 34,0
5 2 ბრეგაძე სანდრო GEO ქუთაისი, გიორგი გურგენიძე 6,0 44,5 46,0 0,0 31,0
6 31 დეისაძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, სერგო გაბუნია 6,0 42,0 46,0 0,0 30,0
7 28 ხაბულიანი გიორგი GEO ქუთაისი, გიორგი გურგენიძე 6,0 38,5 41,0 0,0 27,0
8 26 ჩივაძე ანდრია GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 5,5 41,5 46,0 0,0 29,0
9 11 კაპანაძე ილია GEO ქუთაისი, სერგო გაბუნია 5,5 39,0 40,5 0,0 24,5
10 4 გიორბელიძე გიორგი GEO ქუთაისი, გიორგი ტყეშელაშვილი 5,0 46,5 49,0 0,0 33,0
11 24 ყვავაძე დევიდი GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 5,0 44,5 48,0 0,0 30,0
12 1 ბაბუხადია გურამი GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 5,0 39,5 41,0 0,0 26,0
13 6 გოგრიჭიანი ივანე GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 5,0 34,0 35,5 0,0 21,0
14 12 კიკვაძე ლუკა GEO ქუთაისი, 5,0 32,5 35,0 0,0 19,0
15 23 ფანცხავა გიორგი GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი 4,5 40,0 43,0 0,0 22,0
16 25 ჯანელიძე საბა GEO ქუთაისი, ინგა კიკვიძე 4,5 40,0 42,5 0,0 24,5
17 21 სოხაძე ლუკა GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 4,5 38,5 42,0 0,0 21,0
18 5 გოგავა ილია GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 4,5 36,0 38,5 0,0 21,0
19 27 ძაგნიძე ანდრეა GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 4,0 39,5 42,0 0,0 23,0
20 29 ხურცილავა გიორგი GEO სამტრედია, ბესო ლეჟავა 4,0 37,5 39,0 0,0 24,0
21 20 სვანაძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 4,0 35,0 36,5 0,0 18,0
22 9 თუთისანი მათე GEO ქუთაისი, გიორგი ტყეშელაშვილი 4,0 32,0 35,0 0,0 19,5
23 22 სულაქველიძე გიორგი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 4,0 31,5 34,0 0,0 14,0
24 15 მარგველაშვილი დემეტრე GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 4,0 30,0 31,5 0,0 19,0
25 30 ჯანელიძე ანდრეა GEO თერჯოლა, მერი ჩაფიჩაძე 3,5 33,5 35,0 0,0 17,0
26 10 იობიძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 3,5 32,0 33,5 0,0 14,5
27 13 მამასახლისი გიორგი GEO ქუთაისი, ინგა კიკვიძე 3,0 37,0 39,5 0,0 20,0
28 19 სამხარაძე დემეტრე GEO ქუთაისი, ირინა კლიმჩუკი 3,0 35,5 38,5 0,0 18,0
29 18 რევიშვილი გიორგი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 3,0 28,5 30,0 0,0 8,0
30 17 ნუცუბიძე მათე GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 2,0 33,0 34,5 0,0 11,0
31 16 ნიქაბაძე გაბრიელი GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 2,0 27,0 28,5 0,0 9,0