იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2020-01-03 to 2020-01-12
Tournament place: ქუთაისი, მაია ჩიბურდანიძის სახელობის საჭადრაკო სკოლა; თაბუკაშვილის ქ.20 (See on the map)
Tournament registration: (Search in Google)
Game time: 90წთ. 40 სვლაზე; ყოველ სვლაზე 30 წამის დამატება პირველივე სვლიდან.
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: იმერეთის ჭადრაკის ფედერაცია
Main referee: IA არსენიძე ალექსანდრე (13609289)

Schedule: იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის

Round Date Time
1 2020/01/03 10:30
2 2020/01/04 10:30
3 2020/01/05 10:30
4 2020/01/06 10:30
5 2020/01/08 10:30
6 2020/01/09 10:30
7 2020/01/10 10:30
8 2020/01/11 10:30
9 2020/01/12 10:30

Players registered in იმერეთის საკვალიფიკაციო ტურნირი ჭადრაკში - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO ბარამიძე მარიამი 0 0 0
2 GEO გაბელაშვილი თეკლა 0 0 0
3 GEO თათეიშვილი მარიამი 0 0 0
4 GEO კიკნაველიძე ანა-მარია 0 0 0
5 GEO ნიჟარაძე თეკლა 0 0 0
6 GEO ოდიშარია ანისია 0 0 0
7 GEO სირაძე ანისია 0 0 0
8 GEO ფაიქიძე მარიამი 0 0 0
9 GEO ფაჩულია ნია 0 0 0
10 GEO ყურაშვილი ბარბარე 0 0 0
11 GEO შალამბერიძე ბარბარე 0 0 0

Players starting rank

No. Nombre FED Club/Ciudad
1 ბარამიძე მარიამი GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი
2 გაბელაშვილი თეკლა GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
3 თათეიშვილი მარიამი GEO ქუთაისი, რამაზ ერაძე
4 კიკნაველიძე ანა-მარია GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი
5 ნიჟარაძე თეკლა GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
6 ოდიშარია ანისია GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
7 სირაძე ანისია GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე
8 ფაიქიძე მარიამი GEO ქუთაისი, ირინა კლიმჩუკი
9 ფაჩულია ნია GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე
10 ყურაშვილი ბარბარე GEO ქუთაისი, გიორგი ტყეშელაშვილი
11 შალამბერიძე ბარბარე GEO თერჯოლა, მერი ჩაფიჩაძე

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Club/City Pts.  Des 1   Des 2   Des 3   Des 4 
1 6 ოდიშარია ანისია GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 8,0 38,0 40,0 0,0 38,0
2 10 ყურაშვილი ბარბარე GEO ქუთაისი, გიორგი ტყეშელაშვილი 7,5 38,5 40,5 0,0 38,5
3 7 სირაძე ანისია GEO ქუთაისი, ნანა ჭეფხოძე 7,0 42,0 43,5 0,0 34,0
4 3 თათეიშვილი მარიამი GEO ქუთაისი, რამაზ ერაძე 7,0 41,0 42,5 0,0 33,0
5 5 ნიჟარაძე თეკლა GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 5,0 41,0 42,5 0,0 25,0
6 4 კიკნაველიძე ანა-მარია GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი 4,5 39,5 41,0 0,0 20,5
7 1 ბარამიძე მარიამი GEO ქუთაისი, მარინა კლიმჩუკი 4,0 39,5 41,0 0,0 21,0
8 8 ფაიქიძე მარიამი GEO ქუთაისი, ირინა კლიმჩუკი 4,0 37,0 38,5 0,0 18,0
9 11 შალამბერიძე ბარბარე GEO თერჯოლა, მერი ჩაფიჩაძე 2,5 40,0 41,5 0,0 14,5
10 2 გაბელაშვილი თეკლა GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 2,5 38,0 39,5 0,0 14,0
11 9 ფაჩულია ნია GEO ქუთაისი, ხათუნა გუბელაძე 2,0 33,5 35,5 0,0 13,5