ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 8 წლის მოჭადრაკეთა შორის 1-ლი ლიგა

Chess tournament overview

Country: Georgia
Tournament date: 2020-01-29 to 2020-02-02
Tournament registration: (Search in Google)
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: ქ. ფოთის საჭადრაკო კლუბი "ნანა"
Main referee: გიორგი ღლონტი
Referee: ზურაბ ჩხარტიშვილი, გიორგი სულაბერიძე

Schedule: ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 8 წლის მოჭადრაკეთა შორის 1-ლი ლიგა

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown

Players registered in ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი ჭადრაკში 8 წლის მოჭადრაკეთა შორის 1-ლი ლიგა

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 GEO აბშილავა ნია 0 0 0
2 GEO ადამია გუგა 0 0 0
3 GEO ალანია ლუკა 0 0 0
4 GEO ალანია ნიკოლოზი 0 0 0
5 GEO ბებია ირაკლი 0 0 0
6 GEO ბერიშვილი ალექსანდრე 0 0 0
7 GEO ბერიშვილი ნია 0 0 0
8 GEO ბუკია ნიკოლოზი 0 0 0
9 GEO გაგნიძე მათე 0 0 0
10 GEO გეგეჭკორი ერეკლე 0 0 0
11 GEO გეგეჭკორი ილია 0 0 0
12 GEO გეგეჭკორი ნინო 0 0 0
13 GEO გელაშვილი თომა 0 0 0
14 GEO გობრონიძე ანი 0 0 0
15 GEO გულორდავა გიორგი 0 0 0
16 GEO გურული ანდრეა 0 0 0
17 GEO დაგარგულია ელენე 0 0 0
18 GEO დანელია ანი 0 0 0
19 GEO დანელია ნინი 0 0 0
20 GEO ზერაგია სესილი 0 0 0
21 GEO კარტოზია თემური 0 0 0
22 GEO კორძახია ზურა 0 0 0
23 GEO კრილოვი სანდრო 0 0 0
24 GEO მაკალათია საბა 0 0 0
25 GEO მიქაბერიძე ანასტასია 0 0 0
26 GEO მიქაბერიძე თომა 0 0 0
27 GEO მუსერიძე გივიკო 0 0 0
28 GEO ოდიშარია თამარი 0 0 0
29 GEO ოზენ რეიჰან 0 0 0
30 GEO ორაგველიძე მარიამი 0 0 0
31 GEO პატარაია კონსტანტინე 0 0 0
32 GEO პატარაია ნიტა 0 0 0
33 GEO პაჭკორია ირაკლი 0 0 0
34 GEO ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 0
35 GEO რატიანი იაკობი 0 0 0
36 GEO რიგვავა ლუკა 0 0 0
37 GEO სიორდია ლიზი 0 0 0
38 GEO ურთმელიძე ნოდარი 0 0 0
39 GEO ფხაკაძე მარიამი 0 0 0
40 GEO შონია ალექსანდრე 0 0 0
41 GEO შონია გივი 0 0 0
42 GEO შონია მერაბი 0 0 0
43 GEO ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0
44 GEO ჩინჩალაძე ვერა 0 0 0
45 GEO ცხადაია გიორგი 0 0 0
46 GEO ძიმისტარიშვილი ნინი 0 0 0
47 GEO ხიზანეიშვილი თამაზი 0 0 0
48 GEO ხუბულავა დანიელი 0 0 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 GEO აბშილავა ნია 0 0 0
2 GEO ადამია გუგა 0 0 0
3 GEO ალანია ლუკა 0 0 0
4 GEO ალანია ნიკოლოზი 0 0 0
5 GEO ბებია ირაკლი 0 0 0
6 GEO ბერიშვილი ალექსანდრე 0 0 0
7 GEO ბერიშვილი ნია 0 0 0
8 GEO ბუკია ნიკოლოზი 0 0 0
9 GEO გაგნიძე მათე 0 0 0
10 GEO გეგეჭკორი ერეკლე 0 0 0
11 GEO გეგეჭკორი ილია 0 0 0
12 GEO გეგეჭკორი ნინო 0 0 0
13 GEO გელაშვილი თომა 0 0 0
14 GEO გობრონიძე ანი 0 0 0
15 GEO გულორდავა გიორგი 0 0 0
16 GEO გურული ანდრეა 0 0 0
17 GEO დაგარგულია ელენე 0 0 0
18 GEO დანელია ანი 0 0 0
19 GEO დანელია ნინი 0 0 0
20 GEO ზერაგია სესილი 0 0 0
21 GEO კარტოზია თემური 0 0 0
22 GEO კორძახია ზურა 0 0 0
23 GEO კრილოვი სანდრო 0 0 0
24 GEO მაკალათია საბა 0 0 0
25 GEO მიქაბერიძე ანასტასია 0 0 0
26 GEO მიქაბერიძე თომა 0 0 0
27 GEO მუსერიძე გივიკო 0 0 0
28 GEO ოდიშარია თამარი 0 0 0
29 GEO ოზენ რეიჰან 0 0 0
30 GEO ორაგველიძე მარიამი 0 0 0
31 GEO პატარაია კონსტანტინე 0 0 0
32 GEO პატარაია ნიტა 0 0 0
33 GEO პაჭკორია ირაკლი 0 0 0
34 GEO ჟვანია ნიკოლოზი 0 0 0
35 GEO რატიანი იაკობი 0 0 0
36 GEO რიგვავა ლუკა 0 0 0
37 GEO სიორდია ლიზი 0 0 0
38 GEO ურთმელიძე ნოდარი 0 0 0
39 GEO ფხაკაძე მარიამი 0 0 0
40 GEO შონია ალექსანდრე 0 0 0
41 GEO შონია გივი 0 0 0
42 GEO შონია მერაბი 0 0 0
43 GEO ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0
44 GEO ჩინჩალაძე ვერა 0 0 0
45 GEO ცხადაია გიორგი 0 0 0
46 GEO ძიმისტარიშვილი ნინი 0 0 0
47 GEO ხიზანეიშვილი თამაზი 0 0 0
48 GEO ხუბულავა დანიელი 0 0 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo
1 აბშილავა ნია GEO 0
2 ადამია გუგა GEO 0
3 ალანია ლუკა GEO 0
4 ალანია ნიკოლოზი GEO 0
5 ბებია ირაკლი GEO 0
6 ბერიშვილი ალექსანდრე GEO 0
7 ბერიშვილი ნია GEO 0
8 ბუკია ნიკოლოზი GEO 0
9 გაგნიძე მათე GEO 0
10 გეგეჭკორი ერეკლე GEO 0
11 გეგეჭკორი ილია GEO 0
12 გეგეჭკორი ნინო GEO 0
13 გელაშვილი თომა GEO 0
14 გობრონიძე ანი GEO 0
15 გულორდავა გიორგი GEO 0
16 გურული ანდრეა GEO 0
17 დაგარგულია ელენე GEO 0
18 დანელია ანი GEO 0
19 დანელია ნინი GEO 0
20 ზერაგია სესილი GEO 0
21 კარტოზია თემური GEO 0
22 კორძახია ზურა GEO 0
23 კრილოვი სანდრო GEO 0
24 მაკალათია საბა GEO 0
25 მიქაბერიძე ანასტასია GEO 0
26 მიქაბერიძე თომა GEO 0
27 მუსერიძე გივიკო GEO 0
28 ოდიშარია თამარი GEO 0
29 ოზენ რეიჰან GEO 0
30 ორაგველიძე მარიამი GEO 0
31 პატარაია კონსტანტინე GEO 0
32 პატარაია ნიტა GEO 0
33 პაჭკორია ირაკლი GEO 0
34 ჟვანია ნიკოლოზი GEO 0
35 რატიანი იაკობი GEO 0
36 რიგვავა ლუკა GEO 0
37 სიორდია ლიზი GEO 0
38 ურთმელიძე ნოდარი GEO 0
39 ფხაკაძე მარიამი GEO 0
40 შონია ალექსანდრე GEO 0
41 შონია გივი GEO 0
42 შონია მერაბი GEO 0
43 ჩარკვიანი ალექსანდრე GEO 0
44 ჩინჩალაძე ვერა GEO 0
45 ცხადაია გიორგი GEO 0
46 ძიმისტარიშვილი ნინი GEO 0
47 ხიზანეიშვილი თამაზი GEO 0
48 ხუბულავა დანიელი GEO 0

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 25 მიქაბერიძე ანასტასია 0 0 1 - 0 0 აბშილავა ნია 0 1
2 2 ადამია გუგა 0 0 - - + 0 მიქაბერიძე თომა 0 26
3 27 მუსერიძე გივიკო 0 0 1 - 0 0 ალანია ლუკა 0 3
4 4 ალანია ნიკოლოზი 0 0 1 - 0 0 ოდიშარია თამარი 0 28
5 29 ოზენ რეიჰან 0 0 0 - 1 0 ბებია ირაკლი 0 5
6 6 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 0 0 - 1 0 ორაგველიძე მარიამი 0 30
7 31 პატარაია კონსტანტინე 0 0 0 - 1 0 ბერიშვილი ნია 0 7
8 8 ბუკია ნიკოლოზი 0 0 ½ - ½ 0 პატარაია ნიტა 0 32
9 33 პაჭკორია ირაკლი 0 0 1 - 0 0 გაგნიძე მათე 0 9
10 10 გეგეჭკორი ერეკლე 0 0 0 - 1 0 ჟვანია ნიკოლოზი 0 34
11 35 რატიანი იაკობი 0 0 1 - 0 0 გეგეჭკორი ილია 0 11
12 12 გეგეჭკორი ნინო 0 0 0 - 1 0 რიგვავა ლუკა 0 36
13 37 სიორდია ლიზი 0 0 1 - 0 0 გელაშვილი თომა 0 13
14 14 გობრონიძე ანი 0 0 1 - 0 0 ურთმელიძე ნოდარი 0 38
15 39 ფხაკაძე მარიამი 0 0 0 - 1 0 გულორდავა გიორგი 0 15
16 16 გურული ანდრეა 0 0 ½ - ½ 0 შონია ალექსანდრე 0 40
17 41 შონია გივი 0 0 1 - 0 0 დაგარგულია ელენე 0 17
18 18 დანელია ანი 0 0 1 - 0 0 შონია მერაბი 0 42
19 43 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 0 - 1 0 დანელია ნინი 0 19
20 20 ზერაგია სესილი 0 0 1 - 0 0 ჩინჩალაძე ვერა 0 44
21 45 ცხადაია გიორგი 0 0 0 - 1 0 კარტოზია თემური 0 21
22 22 კორძახია ზურა 0 0 0 - 1 0 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 46
23 47 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 0 1 - 0 0 კრილოვი სანდრო 0 23
24 24 მაკალათია საბა 0 0 0 - 1 0 ხუბულავა დანიელი 0 48

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 30 ორაგველიძე მარიამი 0 1 0 - 1 1 ალანია ნიკოლოზი 0 4
2 5 ბებია ირაკლი 0 1 0 - 1 1 მუსერიძე გივიკო 0 27
3 7 ბერიშვილი ნია 0 1 0 - 1 1 პაჭკორია ირაკლი 0 33
4 34 ჟვანია ნიკოლოზი 0 1 1 - 0 1 გობრონიძე ანი 0 14
5 15 გულორდავა გიორგი 0 1 0 - 1 1 რატიანი იაკობი 0 35
6 36 რიგვავა ლუკა 0 1 1 - 0 1 დანელია ანი 0 18
7 19 დანელია ნინი 0 1 0 - 1 1 სიორდია ლიზი 0 37
8 46 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 1 1 - 0 1 ზერაგია სესილი 0 20
9 21 კარტოზია თემური 0 1 + - - 1 შონია გივი 0 41
10 48 ხუბულავა დანიელი 0 1 1 - 0 1 მიქაბერიძე ანასტასია 0 25
11 26 მიქაბერიძე თომა 0 1 0 - 1 1 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 47
12 40 შონია ალექსანდრე 0 ½ + - - ½ ბუკია ნიკოლოზი 0 8
13 32 პატარაია ნიტა 0 ½ 0 - 1 ½ გურული ანდრეა 0 16
14 1 აბშილავა ნია 0 0 0 - 1 0 მაკალათია საბა 0 24
15 3 ალანია ლუკა 0 0 1 - 0 0 ოზენ რეიჰან 0 29
16 23 კრილოვი სანდრო 0 0 0 - 1 0 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 6
17 9 გაგნიძე მათე 0 0 - - + 0 პატარაია კონსტანტინე 0 31
18 28 ოდიშარია თამარი 0 0 - - + 0 გეგეჭკორი ერეკლე 0 10
19 11 გეგეჭკორი ილია 0 0 0 - 1 0 ფხაკაძე მარიამი 0 39
20 38 ურთმელიძე ნოდარი 0 0 - - + 0 გეგეჭკორი ნინო 0 12
21 13 გელაშვილი თომა 0 0 0 - 1 0 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 43
22 17 დაგარგულია ელენე 0 0 1 - 0 0 ცხადაია გიორგი 0 45
23 42 შონია მერაბი 0 0 1 - 0 0 კორძახია ზურა 0 22
24 44 ჩინჩალაძე ვერა 0 0 1 bye
25 2 ადამია გუგა 0 0 0 not paired

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 4 ალანია ნიკოლოზი 0 2 0 - 1 2 რატიანი იაკობი 0 35
2 21 კარტოზია თემური 0 2 0 - 1 2 რიგვავა ლუკა 0 36
3 27 მუსერიძე გივიკო 0 2 0 - 1 2 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 46
4 33 პაჭკორია ირაკლი 0 2 0 - 1 2 ხუბულავა დანიელი 0 48
5 37 სიორდია ლიზი 0 2 1 - 0 2 ჟვანია ნიკოლოზი 0 34
6 40 შონია ალექსანდრე 0 0 - 1 2 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 47
7 16 გურული ანდრეა 0 0 - 1 1 ალანია ლუკა 0 3
8 20 ზერაგია სესილი 0 1 0 - 1 1 ბებია ირაკლი 0 5
9 6 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 1 0 - 1 1 მიქაბერიძე თომა 0 26
10 24 მაკალათია საბა 0 1 0 - 1 1 ბერიშვილი ნია 0 7
11 25 მიქაბერიძე ანასტასია 0 1 0 - 1 1 გეგეჭკორი ერეკლე 0 10
12 30 ორაგველიძე მარიამი 0 1 + - - 1 გეგეჭკორი ნინო 0 12
13 14 გობრონიძე ანი 0 1 1 - 0 1 პატარაია კონსტანტინე 0 31
14 43 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 1 0 - 1 1 გულორდავა გიორგი 0 15
15 39 ფხაკაძე მარიამი 0 1 1 - 0 1 დაგარგულია ელენე 0 17
16 18 დანელია ანი 0 1 0 - 1 1 შონია გივი 0 41
17 44 ჩინჩალაძე ვერა 0 1 0 - 1 1 დანელია ნინი 0 19
18 42 შონია მერაბი 0 1 + - - ½ ბუკია ნიკოლოზი 0 8
19 9 გაგნიძე მათე 0 0 ½ - ½ ½ პატარაია ნიტა 0 32
20 28 ოდიშარია თამარი 0 0 0 - 1 0 აბშილავა ნია 0 1
21 29 ოზენ რეიჰან 0 0 0 - 1 0 გეგეჭკორი ილია 0 11
22 38 ურთმელიძე ნოდარი 0 0 0 - 1 0 გელაშვილი თომა 0 13
23 22 კორძახია ზურა 0 0 - - + 0 კრილოვი სანდრო 0 23
24 45 ცხადაია გიორგი 0 0 1 bye
25 2 ადამია გუგა 0 0 0 not paired

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 35 რატიანი იაკობი 0 3 1 - 0 3 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 46
2 47 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 3 ½ - ½ 3 რიგვავა ლუკა 0 36
3 48 ხუბულავა დანიელი 0 3 1 - 0 3 სიორდია ლიზი 0 37
4 3 ალანია ლუკა 0 2 1 - 0 2 კარტოზია თემური 0 21
5 26 მიქაბერიძე თომა 0 2 0 - 1 2 ალანია ნიკოლოზი 0 4
6 5 ბებია ირაკლი 0 2 1 - 0 2 ორაგველიძე მარიამი 0 30
7 7 ბერიშვილი ნია 0 2 0 - 1 2 მუსერიძე გივიკო 0 27
8 10 გეგეჭკორი ერეკლე 0 2 1 - 0 2 პაჭკორია ირაკლი 0 33
9 41 შონია გივი 0 2 0 - 1 2 გობრონიძე ანი 0 14
10 15 გულორდავა გიორგი 0 2 1 - 0 2 შონია მერაბი 0 42
11 19 დანელია ნინი 0 2 0 - 1 2 ფხაკაძე მარიამი 0 39
12 34 ჟვანია ნიკოლოზი 0 2 1 - 0 გურული ანდრეა 0 16
13 1 აბშილავა ნია 0 1 0 - 1 შონია ალექსანდრე 0 40
14 31 პატარაია კონსტანტინე 0 1 1 - 0 1 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 6
15 11 გეგეჭკორი ილია 0 1 1 - 0 1 კრილოვი სანდრო 0 23
16 32 პატარაია ნიტა 0 1 ½ - ½ 1 გეგეჭკორი ნინო 0 12
17 13 გელაშვილი თომა 0 1 0 - 1 1 მაკალათია საბა 0 24
18 17 დაგარგულია ელენე 0 1 ½ - ½ 1 მიქაბერიძე ანასტასია 0 25
19 44 ჩინჩალაძე ვერა 0 1 0 - 1 1 დანელია ანი 0 18
20 45 ცხადაია გიორგი 0 1 0 - 1 1 ზერაგია სესილი 0 20
21 9 გაგნიძე მათე 0 ½ 1 - 0 1 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 43
22 22 კორძახია ზურა 0 0 1 - 0 0 ოზენ რეიჰან 0 29
23 38 ურთმელიძე ნოდარი 0 0 0 - 1 0 ოდიშარია თამარი 0 28
24 2 ადამია გუგა 0 0 0 not paired
25 8 ბუკია ნიკოლოზი 0 ½ 0 not paired

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 35 რატიანი იაკობი 0 4 1 - 0 4 ხუბულავა დანიელი 0 48
2 36 რიგვავა ლუკა 0 1 - 0 3 ბებია ირაკლი 0 5
3 4 ალანია ნიკოლოზი 0 3 0 - 1 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 47
4 37 სიორდია ლიზი 0 3 1 - 0 3 ალანია ლუკა 0 3
5 39 ფხაკაძე მარიამი 0 3 0 - 1 3 გეგეჭკორი ერეკლე 0 10
6 14 გობრონიძე ანი 0 3 1 - 0 3 გულორდავა გიორგი 0 15
7 27 მუსერიძე გივიკო 0 3 1 - 0 3 ჟვანია ნიკოლოზი 0 34
8 46 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 3 1 - 0 შონია ალექსანდრე 0 40
9 30 ორაგველიძე მარიამი 0 2 1 - 0 2 ბერიშვილი ნია 0 7
10 24 მაკალათია საბა 0 2 0 - 1 2 გეგეჭკორი ილია 0 11
11 18 დანელია ანი 0 2 1 - 0 2 მიქაბერიძე თომა 0 26
12 42 შონია მერაბი 0 2 0 - 1 2 დანელია ნინი 0 19
13 20 ზერაგია სესილი 0 2 0 - 1 2 პატარაია კონსტანტინე 0 31
14 21 კარტოზია თემური 0 2 0 - 1 2 შონია გივი 0 41
15 33 პაჭკორია ირაკლი 0 2 1 - 0 პატარაია ნიტა 0 32
16 16 გურული ანდრეა 0 1 - 0 გაგნიძე მათე 0 9
17 12 გეგეჭკორი ნინო 0 0 - 1 დაგარგულია ელენე 0 17
18 25 მიქაბერიძე ანასტასია 0 1 - 0 1 გელაშვილი თომა 0 13
19 43 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 1 1 - 0 1 აბშილავა ნია 0 1
20 6 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 1 1 - 0 1 ჩინჩალაძე ვერა 0 44
21 28 ოდიშარია თამარი 0 1 1 - 0 1 კორძახია ზურა 0 22
22 23 კრილოვი სანდრო 0 1 1 - 0 1 ცხადაია გიორგი 0 45
23 29 ოზენ რეიჰან 0 0 0 - 1 0 ურთმელიძე ნოდარი 0 38
24 2 ადამია გუგა 0 0 0 not paired
25 8 ბუკია ნიკოლოზი 0 ½ 0 not paired

Round 6

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 36 რიგვავა ლუკა 0 0 - 1 5 რატიანი იაკობი 0 35
2 47 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 0 - 1 4 გობრონიძე ანი 0 14
3 10 გეგეჭკორი ერეკლე 0 4 0 - 1 4 მუსერიძე გივიკო 0 27
4 46 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 4 1 - 0 4 სიორდია ლიზი 0 37
5 48 ხუბულავა დანიელი 0 4 1 - 0 3 დანელია ანი 0 18
6 3 ალანია ლუკა 0 3 1 - 0 3 ორაგველიძე მარიამი 0 30
7 34 ჟვანია ნიკოლოზი 0 3 0 - 1 3 ალანია ნიკოლოზი 0 4
8 5 ბებია ირაკლი 0 3 0 - 1 3 ფხაკაძე მარიამი 0 39
9 11 გეგეჭკორი ილია 0 3 0 - 1 3 პატარაია კონსტანტინე 0 31
10 15 გულორდავა გიორგი 0 3 - - - 3 პაჭკორია ირაკლი 0 33
11 19 დანელია ნინი 0 3 1 - 0 3 შონია გივი 0 41
12 17 დაგარგულია ელენე 0 ½ - ½ გურული ანდრეა 0 16
13 40 შონია ალექსანდრე 0 ½ - ½ მიქაბერიძე ანასტასია 0 25
14 28 ოდიშარია თამარი 0 2 1 - 0 2 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 6
15 7 ბერიშვილი ნია 0 2 1 - 0 2 შონია მერაბი 0 42
16 26 მიქაბერიძე თომა 0 2 1 - 0 2 ზერაგია სესილი 0 20
17 21 კარტოზია თემური 0 2 0 - 1 2 მაკალათია საბა 0 24
18 23 კრილოვი სანდრო 0 2 ½ - ½ 2 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 43
19 9 გაგნიძე მათე 0 0 - 1 გეგეჭკორი ნინო 0 12
20 32 პატარაია ნიტა 0 1 - 0 1 კორძახია ზურა 0 22
21 1 აბშილავა ნია 0 1 0 - 1 1 ურთმელიძე ნოდარი 0 38
22 13 გელაშვილი თომა 0 1 1 - 0 1 ჩინჩალაძე ვერა 0 44
23 45 ცხადაია გიორგი 0 1 0 - 1 0 ოზენ რეიჰან 0 29
24 2 ადამია გუგა 0 0 0 not paired
25 8 ბუკია ნიკოლოზი 0 ½ 0 not paired

Round 7

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 27 მუსერიძე გივიკო 0 5 0 - 1 6 რატიანი იაკობი 0 35
2 14 გობრონიძე ანი 0 5 1 - 0 5 ხუბულავა დანიელი 0 48
3 47 ხიზანეიშვილი თამაზი 0 1 - 0 5 ძიმისტარიშვილი ნინი 0 46
4 31 პატარაია კონსტანტინე 0 4 0 - 1 რიგვავა ლუკა 0 36
5 39 ფხაკაძე მარიამი 0 4 ½ - ½ 4 ალანია ლუკა 0 3
6 4 ალანია ნიკოლოზი 0 4 1 - 0 4 დანელია ნინი 0 19
7 37 სიორდია ლიზი 0 4 0 - 1 4 გეგეჭკორი ერეკლე 0 10
8 25 მიქაბერიძე ანასტასია 0 3 0 - 1 3 ბებია ირაკლი 0 5
9 40 შონია ალექსანდრე 0 3 0 - 1 3 ბერიშვილი ნია 0 7
10 41 შონია გივი 0 3 1 - 0 3 გეგეჭკორი ილია 0 11
11 15 გულორდავა გიორგი 0 3 - - + 3 მიქაბერიძე თომა 0 26
12 16 გურული ანდრეა 0 3 1 - 0 3 ოდიშარია თამარი 0 28
13 30 ორაგველიძე მარიამი 0 3 0 - 1 3 დაგარგულია ელენე 0 17
14 18 დანელია ანი 0 3 + - - 3 პაჭკორია ირაკლი 0 33
15 24 მაკალათია საბა 0 3 0 - 1 3 ჟვანია ნიკოლოზი 0 34
16 12 გეგეჭკორი ნინო 0 ½ - ½ კრილოვი სანდრო 0 23
17 43 ჩარკვიანი ალექსანდრე 0 0 - 1 პატარაია ნიტა 0 32
18 6 ბერიშვილი ალექსანდრე 0 2 0 - 1 2 კარტოზია თემური 0 21
19 42 შონია მერაბი 0 2 1 - 0 2 გელაშვილი თომა 0 13
20 38 ურთმელიძე ნოდარი 0 2 0 - 1 2 ზერაგია სესილი 0 20
21 44 ჩინჩალაძე ვერა 0 1 0 - 1 გაგნიძე მათე 0 9
22 29 ოზენ რეიჰან 0 1 0 - 1 1 აბშილავა ნია 0 1
23 22 კორძახია ზურა 0 1 1 - 0 1 ცხადაია გიორგი 0 45
24 2 ადამია გუგა 0 0 0 not paired
25 8 ბუკია ნიკოლოზი 0 ½ 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 35 რატიანი იაკობი GEO 0 7,0 0,0 29,5 32,5
2 14 გობრონიძე ანი GEO 0 6,0 0,0 26,5 29,0
3 47 ხიზანეიშვილი თამაზი GEO 0 5,5 0,5 27,0 29,5
4 36 რიგვავა ლუკა GEO 0 5,5 0,5 26,5 29,0
5 27 მუსერიძე გივიკო GEO 0 5,0 0,0 29,0 33,0
6 48 ხუბულავა დანიელი GEO 0 5,0 0,0 27,5 30,5
7 46 ძიმისტარიშვილი ნინი GEO 0 5,0 0,0 27,0 29,5
8 4 ალანია ნიკოლოზი GEO 0 5,0 0,0 27,0 29,5
9 10 გეგეჭკორი ერეკლე GEO 0 5,0 0,0 24,5 27,0
10 39 ფხაკაძე მარიამი GEO 0 4,5 0,5 25,0 28,0
11 3 ალანია ლუკა GEO 0 4,5 0,5 22,5 23,5
12 34 ჟვანია ნიკოლოზი GEO 0 4,0 0,0 28,5 31,5
13 37 სიორდია ლიზი GEO 0 4,0 0,0 27,0 29,0
14 41 შონია გივი GEO 0 4,0 0,0 25,0 27,5
15 31 პატარაია კონსტანტინე GEO 0 4,0 0,0 24,0 26,0
16 5 ბებია ირაკლი GEO 0 4,0 0,0 23,5 24,5
17 18 დანელია ანი GEO 0 4,0 0,0 23,5 24,0
18 26 მიქაბერიძე თომა GEO 0 4,0 0,0 23,0 25,0
19 19 დანელია ნინი GEO 0 4,0 0,0 23,0 23,5
20 16 გურული ანდრეა GEO 0 4,0 0,0 22,5 25,0
21 17 დაგარგულია ელენე GEO 0 4,0 0,0 21,5 22,0
22 7 ბერიშვილი ნია GEO 0 4,0 0,0 20,5 23,0
23 32 პატარაია ნიტა GEO 0 3,5 0,0 20,0 22,5
24 15 გულორდავა გიორგი GEO 0 3,0 0,0 28,5 31,0
25 33 პაჭკორია ირაკლი GEO 0 3,0 0,0 25,5 28,5
26 11 გეგეჭკორი ილია GEO 0 3,0 0,0 25,0 26,0
27 30 ორაგველიძე მარიამი GEO 0 3,0 0,0 24,5 26,5
28 40 შონია ალექსანდრე GEO 0 3,0 0,0 24,5 26,5
29 21 კარტოზია თემური GEO 0 3,0 0,0 23,0 23,5
30 12 გეგეჭკორი ნინო GEO 0 3,0 0,0 22,5 25,0
31 25 მიქაბერიძე ანასტასია GEO 0 3,0 0,0 22,0 24,0
32 42 შონია მერაბი GEO 0 3,0 0,0 21,0 23,0
33 24 მაკალათია საბა GEO 0 3,0 0,0 20,5 22,5
34 28 ოდიშარია თამარი GEO 0 3,0 0,0 19,5 21,5
35 20 ზერაგია სესილი GEO 0 3,0 0,0 18,5 19,0
36 23 კრილოვი სანდრო GEO 0 3,0 0,0 18,0 18,5
37 9 გაგნიძე მათე GEO 0 2,5 1,0 20,5 21,0
38 43 ჩარკვიანი ალექსანდრე GEO 0 2,5 0,0 19,0 21,0
39 38 ურთმელიძე ნოდარი GEO 0 2,0 0,0 20,0 21,0
40 22 კორძახია ზურა GEO 0 2,0 0,0 18,5 19,0
41 6 ბერიშვილი ალექსანდრე GEO 0 2,0 0,0 17,5 18,0
42 13 გელაშვილი თომა GEO 0 2,0 0,0 17,5 18,0
43 1 აბშილავა ნია GEO 0 2,0 0,0 17,0 18,0
44 29 ოზენ რეიჰან GEO 0 1,0 0,0 18,5 19,0
45 44 ჩინჩალაძე ვერა GEO 0 1,0 0,0 18,0 20,0
46 45 ცხადაია გიორგი GEO 0 1,0 0,0 16,5 17,5
47 8 ბუკია ნიკოლოზი GEO 0 0,5 0,0 18,5 20,0
48 2 ადამია გუგა GEO 0 0,0 0,0 16,5 17,5