|
ՀՀ Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն-2024 |
2024-05-04 |
2024-05-12 |
|
Առաջին կարգի որակավորման մրցաշար, Ք. Հրազդանում 02.05.2024թ. |
2024-05-02 |
2024-05-11 |
|
YEREVAN SPRING 05.05-12.05.2024 |
|
|
|
Եղեգնաձորի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-05-11 |
2024-05-18 |
|
2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ |
2024-05-06 |
2024-05-15 |
|
Ավանի 3-րդ կարգի որոկավորման մրցաշար |
2024-05-02 |
2024-05-11 |
|
Լոռու մարզի եզրափակիչ |
2024-05-07 |
2024-05-07 |
|
4-րդ կարգի որակավորման մրցույթ՝ Ջերմուկում |
2024-03-09 |
2024-03-16 |
|
Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Զեյթուն ՇՄՄ |
2024-05-02 |
2024-05-11 |
|
4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ |
2024-05-03 |
2024-05-11 |
|
4-րդ կարգի որակավորման մրց․ մինչև 8տ․/ 1-ին խումբ/ ՇՏ |
2024-05-10 |
2024-05-17 |
|
4-րդ կարգի որակավորման մրց․ 2015 և բարձր/ 2-րդ խումբ/ ՇՏ |
2024-01-23 |
2024-01-31 |
|
Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ |
2024-05-06 |
2024-05-06 |
|
1-ին կարգի որակավորման մրցաշար 15։30-Նոր Նորք |
|
|
|
Արագ շախմատ մրցաշար/ ՇՏ |
2024-04-14 |
2024-04-14 |
|
Էջմիածին 4 կարգի մրցաշար |
2024-03-02 |
2024-03-10 |
|
Գարնանային որակավորման մրցաշար 2024թ. |
2024-04-30 |
2024-05-10 |
|
1-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ |
2024-04-25 |
2024-05-04 |
|
2-րդ կարգի մրցաշար-Սիսիան |
2024-04-28 |
2024-05-12 |
|
Դպրոցականների շախմատի 18-րդ օլիմպիադա Տավուշ / Իջևան |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
ՀՀ Արագածոտն մարզի Աշտարակ տարածաշրջանի դպրոցականների օլիմպիադա |
|
|
|
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 18-րդ օլիմպիադա - II փուլ Մեղրի համայնք |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
ՀՀ 18-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ Բաղրամյան համայնք |
|
|
|
Դպրոցականների շախմատի 18-րդ օլիմպիադա Տավուշ / Դիլիջան |
2024-05-03 |
2024-05-03 |
|
Վարկանիշային մրցաշար |
2024-04-25 |
2024-05-04 |
|
Արագ շախմատ ՄՀՏ |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
ՆՀՏ եզրափակիչ |
2024-04-25 |
2024-05-03 |
|
Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն |
|
|
|
Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ 1-ին կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-04-22 |
2024-05-03 |
|
Մալաթիա Սեբաստիա ՇՄՄ 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար |
2024-04-22 |
2024-04-22 |
|
ՀՀ Արագածոտն մարզի Ապարան տարածաշրջանի դպրոցականների օլիմպիադա |
|
|
|
3-րդ կարգ Նորք-Մարաշ |
2024-04-22 |
2024-05-02 |
|
Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն |
2024-04-04 |
2024-04-11 |
|
14th Karen Asrian Memorial |
2024-04-24 |
2024-05-02 |
|
Աշխատավորների օրվան նվիրված մրցաշար |
2024-05-03 |
2024-05-03 |
|
ՀՀ դպրոցականների սպարտակիադա.7-ից 9-րդ դասարաններ.Գորիսի համայնք |
2024-05-03 |
2024-05-03 |
|
ՀՀ դպրոցականների շախմատի 18 -րդ օլիմպիադա |
2024-04-30 |
2024-04-30 |
|
3-րդ կարգ 22-30.04.2024թ. Աջափնյակ |
|
|
|
2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Արաբկիր |
2024-04-19 |
2024-04-30 |
|
Հ․159 ավագ դպրոցի շախմատի առաջնություն |
2024-04-30 |
2024-04-30 |
|
ՀՀ դպրոցականների շախմատի օլիմպիադայի Գյումրու համայնքային փուլ |
2024-04-30 |
2024-04-30 |
|
Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի շախմատի սպարտակիադա |
2024-04-30 |
2024-04-30 |
|
Գարնանային որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի III կարգայիններ /2013, 2012թթ. և մեծ/ |
2024-04-18 |
2024-04-29 |
|
23rd IPCA World Individual Chess Championship 2024 |
2024-07-19 |
2024-07-28 |
|
ՀՀ դպրոցականների 18-րդ օլիմպիադա 2024 թ. Գյումրի |
2024-04-29 |
2024-04-30 |
|
ՀՀ Արագածոտն մարզի Թալինի տարածաշրջանի դպրոցականների օլիմպիադա |
|
|
|
18-րդ Հայաստանի դպրոցական օլիմպիադա-Արմավիր |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
Բլից մրցաշար Էրեբունու ՇՄՄ |
2024-04-28 |
2024-04-28 |
|
Բլից մրցաշար - Քարահունջ |
2024-04-14 |
2024-04-14 |