Որակավորման մրցաշար III կարգի համար/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց IV կարգայիններ

Chess tournament overview

Country: Armenia
Tournament date: 2021-07-17 to 2021-07-17
Tournament registration: (Search in Google)
Valid for ELO: Tournament not valid for ELO

Organizer of the chess tournament and contact

Organizer: Գյումրի համայնքի <<Շախմատի մանկապատանեկան մարզադպրոց>> ՀՈԱԿ
Main referee: Վոլոդյա Մնացականյան

Schedule: Որակավորման մրցաշար III կարգի համար/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց IV կարգայիններ

Round Date Time
1 unknown
2 unknown
3 unknown
4 unknown
5 unknown
6 unknown
7 unknown
8 unknown
9 unknown

Players registered in Որակավորման մրցաշար III կարգի համար/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց IV կարգայիններ

No. Country Title Name Elo FIDE Elo National Variation
1 ARM Ալեքսանյան Արտավազդ 0 4 0
2 ARM Ասատրյան Մենուա 0 4 0
3 ARM Ավդալյան Լևոն 0 4 0
4 ARM Ավետիսյան Կոլյա 0 4 0
5 ARM Գալստյան Նարեկ 0 4 0
6 ARM Գրիգորյան Ժոռա 0 4 0
7 ARM Գևորգյան Աշոտ 0 4 0
8 ARM Գևորգյան Գևորգ 0 4 0
9 ARM Գևորգյան Հովհաննես 0 4 0
10 ARM Դադայան Ասատուր 0 4 0
11 ARM Դարբինյան Տիգրան 0 4 0
12 ARM Զաքարյան Լինա 0 4 0
13 ARM Լևոնյան Սամվել 0 4 0
14 ARM Կաղզվանցյան Գոռ 0 4 0
15 ARM Կարապետյան Սարգիս 0 4 0
16 ARM Կուրղինյան Տիգրան 0 4 0
17 ARM Հակոբյան Ալբերտ 0 4 0
18 ARM Հարությունյան Դավիթ Ղ. 0 4 0
19 ARM Հարությունյան Խորեն 0 4 0
20 ARM Հովհաննիսյան Գուրգեն 0 4 0
21 ARM Հովհաննիսյան Նորայր 0 4 0
22 ARM Ղայֆաջյան Դավիթ 0 4 0
23 ARM Ղայֆաջյան Հայկ 0 4 0
24 ARM Ղրջյան Ստելլա 0 4 0
25 ARM Մանուկյան Մարտին 0 4 0
26 ARM Մարանջյան Կարինա 0 4 0
27 ARM Մարանջյան Տիգրան 0 4 0
28 ARM Մարտիրոսյան Արման 0 4 0
29 ARM Մուրադյան Արեն 0 4 0
30 ARM Նախշքարյան Յուրա 0 4 0
31 ARM Շահբազյան Նարեկ 0 4 0
32 ARM Պապոյան Էդմոն 0 4 0
33 ARM Պապոյան Արման 0 4 0
34 ARM Պետրոսյան Գարեգին 0 4 0
35 ARM Հարությունյան Դավիթ 0 4 0
36 ARM Պողոսյան Սերգեյ 0 4 0
37 ARM Սարիբեկյան Սամվել 0 4 0
38 ARM Վարոսյան Մարիա 0 4 0
39 ARM Տոնոյան Էդմոն 0 4 0
40 ARM Պետրոսյան Արտյոմ 0 4 0

Players starting rank

Initial rank Country Title Name FIDE elo National elo Variation
1 ARM Ալեքսանյան Արտավազդ 0 4 0
2 ARM Ասատրյան Մենուա 0 4 0
3 ARM Ավդալյան Լևոն 0 4 0
4 ARM Ավետիսյան Կոլյա 0 4 0
5 ARM Գալստյան Նարեկ 0 4 0
6 ARM Գրիգորյան Ժոռա 0 4 0
7 ARM Գևորգյան Աշոտ 0 4 0
8 ARM Գևորգյան Գևորգ 0 4 0
9 ARM Գևորգյան Հովհաննես 0 4 0
10 ARM Դադայան Ասատուր 0 4 0
11 ARM Դարբինյան Տիգրան 0 4 0
12 ARM Զաքարյան Լինա 0 4 0
13 ARM Լևոնյան Սամվել 0 4 0
14 ARM Կաղզվանցյան Գոռ 0 4 0
15 ARM Կարապետյան Սարգիս 0 4 0
16 ARM Կուրղինյան Տիգրան 0 4 0
17 ARM Հակոբյան Ալբերտ 0 4 0
18 ARM Հարությունյան Դավիթ Ղ. 0 4 0
19 ARM Հարությունյան Խորեն 0 4 0
20 ARM Հովհաննիսյան Գուրգեն 0 4 0
21 ARM Հովհաննիսյան Նորայր 0 4 0
22 ARM Ղայֆաջյան Դավիթ 0 4 0
23 ARM Ղայֆաջյան Հայկ 0 4 0
24 ARM Ղրջյան Ստելլա 0 4 0
25 ARM Մանուկյան Մարտին 0 4 0
26 ARM Մարանջյան Կարինա 0 4 0
27 ARM Մարանջյան Տիգրան 0 4 0
28 ARM Մարտիրոսյան Արման 0 4 0
29 ARM Մուրադյան Արեն 0 4 0
30 ARM Նախշքարյան Յուրա 0 4 0
31 ARM Շահբազյան Նարեկ 0 4 0
32 ARM Պապոյան Էդմոն 0 4 0
33 ARM Պապոյան Արման 0 4 0
34 ARM Պետրոսյան Գարեգին 0 4 0
35 ARM Հարությունյան Դավիթ 0 4 0
36 ARM Պողոսյան Սերգեյ 0 4 0
37 ARM Սարիբեկյան Սամվել 0 4 0
38 ARM Վարոսյան Մարիա 0 4 0
39 ARM Տոնոյան Էդմոն 0 4 0
40 ARM Պետրոսյան Արտյոմ 0 4 0

Players starting rank

No. Titulo Nombre FIDE-ID FED Elo
1 Ալեքսանյան Արտավազդ ARM 4
2 Ասատրյան Մենուա ARM 4
3 Ավդալյան Լևոն ARM 4
4 Ավետիսյան Կոլյա ARM 4
5 Գալստյան Նարեկ ARM 4
6 Գրիգորյան Ժոռա ARM 4
7 Գևորգյան Աշոտ ARM 4
8 Գևորգյան Գևորգ ARM 4
9 Գևորգյան Հովհաննես ARM 4
10 Դադայան Ասատուր ARM 4
11 Դարբինյան Տիգրան ARM 4
12 Զաքարյան Լինա ARM 4
13 Լևոնյան Սամվել ARM 4
14 Կաղզվանցյան Գոռ ARM 4
15 Կարապետյան Սարգիս ARM 4
16 Կուրղինյան Տիգրան ARM 4
17 Հակոբյան Ալբերտ ARM 4
18 Հարությունյան Դավիթ Ղ. ARM 4
19 Հարությունյան Խորեն ARM 4
20 Հովհաննիսյան Գուրգեն ARM 4
21 Հովհաննիսյան Նորայր ARM 4
22 Ղայֆաջյան Դավիթ ARM 4
23 Ղայֆաջյան Հայկ ARM 4
24 Ղրջյան Ստելլա ARM 4
25 Մանուկյան Մարտին ARM 4
26 Մարանջյան Կարինա ARM 4
27 Մարանջյան Տիգրան ARM 4
28 Մարտիրոսյան Արման ARM 4
29 Մուրադյան Արեն ARM 4
30 Նախշքարյան Յուրա ARM 4
31 Շահբազյան Նարեկ ARM 4
32 Պապոյան Էդմոն ARM 4
33 Պապոյան Արման ARM 4
34 Պետրոսյան Գարեգին ARM 4
35 Հարությունյան Դավիթ ARM 4
36 Պողոսյան Սերգեյ ARM 4
37 Սարիբեկյան Սամվել ARM 4
38 Վարոսյան Մարիա ARM 4
39 Տոնոյան Էդմոն ARM 4
40 Պետրոսյան Արտյոմ ARM 4

Round 1

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 0 1 - 0 0 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 20
2 21 Հովհաննիսյան Նորայր 4 0 1 - 0 0 Ասատրյան Մենուա 4 2
3 3 Ավդալյան Լևոն 4 0 1 - 0 0 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 22
4 23 Ղայֆաջյան Հայկ 4 0 0 - 1 0 Ավետիսյան Կոլյա 4 4
5 5 Գալստյան Նարեկ 4 0 1 - 0 0 Ղրջյան Ստելլա 4 24
6 25 Մանուկյան Մարտին 4 0 1 - 0 0 Գրիգորյան Ժոռա 4 6
7 7 Գևորգյան Աշոտ 4 0 0 - 1 0 Մարանջյան Կարինա 4 26
8 27 Մարանջյան Տիգրան 4 0 0 - 1 0 Գևորգյան Գևորգ 4 8
9 9 Գևորգյան Հովհաննես 4 0 1 - 0 0 Մարտիրոսյան Արման 4 28
10 29 Մուրադյան Արեն 4 0 1 - 0 0 Դադայան Ասատուր 4 10
11 11 Դարբինյան Տիգրան 4 0 1 - 0 0 Նախշքարյան Յուրա 4 30
12 31 Շահբազյան Նարեկ 4 0 1 - 0 0 Զաքարյան Լինա 4 12
13 13 Լևոնյան Սամվել 4 0 ½ - ½ 0 Պապոյան Էդմոն 4 32
14 33 Պապոյան Արման 4 0 0 - 1 0 Կաղզվանցյան Գոռ 4 14
15 15 Կարապետյան Սարգիս 4 0 ½ - ½ 0 Պետրոսյան Գարեգին 4 34
16 35 Հարությունյան Դավիթ 4 0 0 - 1 0 Կուրղինյան Տիգրան 4 16
17 17 Հակոբյան Ալբերտ 4 0 1 - 0 0 Պողոսյան Սերգեյ 4 36
18 37 Սարիբեկյան Սամվել 4 0 1 - 0 0 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 18
19 19 Հարությունյան Խորեն 4 0 1 - 0 0 Վարոսյան Մարիա 4 38
20 39 Տոնոյան Էդմոն 4 0 0 - 1 0 Պետրոսյան Արտյոմ 4 40

Round 2

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 17 Հակոբյան Ալբերտ 4 1 1 - 0 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 1
2 19 Հարությունյան Խորեն 4 1 ½ - ½ 1 Ավդալյան Լևոն 4 3
3 4 Ավետիսյան Կոլյա 4 1 0 - 1 1 Հովհաննիսյան Նորայր 4 21
4 25 Մանուկյան Մարտին 4 1 0 - 1 1 Գալստյան Նարեկ 4 5
5 8 Գևորգյան Գևորգ 4 1 ½ - ½ 1 Մուրադյան Արեն 4 29
6 26 Մարանջյան Կարինա 4 1 1 - 0 1 Գևորգյան Հովհաննես 4 9
7 40 Պետրոսյան Արտյոմ 4 1 0 - 1 1 Դարբինյան Տիգրան 4 11
8 14 Կաղզվանցյան Գոռ 4 1 1 - 0 1 Շահբազյան Նարեկ 4 31
9 16 Կուրղինյան Տիգրան 4 1 1 - 0 1 Սարիբեկյան Սամվել 4 37
10 34 Պետրոսյան Գարեգին 4 ½ 1 - 0 ½ Լևոնյան Սամվել 4 13
11 32 Պապոյան Էդմոն 4 ½ 1 - 0 ½ Կարապետյան Սարգիս 4 15
12 2 Ասատրյան Մենուա 4 0 1 - 0 0 Ղրջյան Ստելլա 4 24
13 6 Գրիգորյան Ժոռա 4 0 0 - 1 0 Մարանջյան Տիգրան 4 27
14 28 Մարտիրոսյան Արման 4 0 1 - 0 0 Գևորգյան Աշոտ 4 7
15 10 Դադայան Ասատուր 4 0 1 - 0 0 Նախշքարյան Յուրա 4 30
16 12 Զաքարյան Լինա 4 0 0 - 1 0 Պապոյան Արման 4 33
17 18 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 0 0 - 1 0 Հարությունյան Դավիթ 4 35
18 20 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 0 1 - 0 0 Պողոսյան Սերգեյ 4 36
19 22 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 0 1 - 0 0 Տոնոյան Էդմոն 4 39
20 38 Վարոսյան Մարիա 4 0 0 - 1 0 Ղայֆաջյան Հայկ 4 23

Round 3

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 5 Գալստյան Նարեկ 4 2 1 - 0 2 Կուրղինյան Տիգրան 4 16
2 11 Դարբինյան Տիգրան 4 2 0 - 1 2 Հակոբյան Ալբերտ 4 17
3 21 Հովհաննիսյան Նորայր 4 2 0 - 1 2 Կաղզվանցյան Գոռ 4 14
4 3 Ավդալյան Լևոն 4 0 - 1 2 Մարանջյան Կարինա 4 26
5 32 Պապոյան Էդմոն 4 1 - 0 Գևորգյան Գևորգ 4 8
6 29 Մուրադյան Արեն 4 0 - 1 Հարությունյան Խորեն 4 19
7 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 1 0 - 1 Պետրոսյան Գարեգին 4 34
8 27 Մարանջյան Տիգրան 4 1 1 - 0 1 Ասատրյան Մենուա 4 2
9 31 Շահբազյան Նարեկ 4 1 1 - 0 1 Ավետիսյան Կոլյա 4 4
10 9 Գևորգյան Հովհաննես 4 1 0 - 1 1 Մանուկյան Մարտին 4 25
11 33 Պապոյան Արման 4 1 0 - 1 1 Դադայան Ասատուր 4 10
12 35 Հարությունյան Դավիթ 4 1 0 - 1 1 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 20
13 37 Սարիբեկյան Սամվել 4 1 1 - 0 1 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 22
14 23 Ղայֆաջյան Հայկ 4 1 0 - 1 1 Մարտիրոսյան Արման 4 28
15 13 Լևոնյան Սամվել 4 ½ ½ - ½ 1 Պետրոսյան Արտյոմ 4 40
16 15 Կարապետյան Սարգիս 4 ½ ½ - ½ 0 Գրիգորյան Ժոռա 4 6
17 30 Նախշքարյան Յուրա 4 0 0 - 1 0 Գևորգյան Աշոտ 4 7
18 36 Պողոսյան Սերգեյ 4 0 1 - 0 0 Զաքարյան Լինա 4 12
19 39 Տոնոյան Էդմոն 4 0 0 - 1 0 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 18
20 24 Ղրջյան Ստելլա 4 0 0 - 1 0 Վարոսյան Մարիա 4 38

Round 4

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 26 Մարանջյան Կարինա 4 3 0 - 1 3 Գալստյան Նարեկ 4 5
2 14 Կաղզվանցյան Գոռ 4 3 ½ - ½ 3 Հակոբյան Ալբերտ 4 17
3 34 Պետրոսյան Գարեգին 4 1 - 0 Հարությունյան Խորեն 4 19
4 10 Դադայան Ասատուր 4 2 ½ - ½ Պապոյան Էդմոն 4 32
5 25 Մանուկյան Մարտին 4 2 0 - 1 2 Դարբինյան Տիգրան 4 11
6 16 Կուրղինյան Տիգրան 4 2 0 - 1 2 Մարանջյան Տիգրան 4 27
7 20 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 2 1 - 0 2 Շահբազյան Նարեկ 4 31
8 28 Մարտիրոսյան Արման 4 2 1 - 0 2 Հովհաննիսյան Նորայր 4 21
9 8 Գևորգյան Գևորգ 4 0 - 1 2 Սարիբեկյան Սամվել 4 37
10 40 Պետրոսյան Արտյոմ 4 0 - 1 Ավդալյան Լևոն 4 3
11 2 Ասատրյան Մենուա 4 1 1 - 0 Մուրադյան Արեն 4 29
12 18 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 1 1 - 0 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 1
13 4 Ավետիսյան Կոլյա 4 1 1 - 0 1 Պապոյան Արման 4 33
14 7 Գևորգյան Աշոտ 4 1 ½ - ½ 1 Ղայֆաջյան Հայկ 4 23
15 22 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 1 1 - 0 1 Գևորգյան Հովհաննես 4 9
16 36 Պողոսյան Սերգեյ 4 1 1 - 0 1 Լևոնյան Սամվել 4 13
17 38 Վարոսյան Մարիա 4 1 1 - 0 1 Կարապետյան Սարգիս 4 15
18 6 Գրիգորյան Ժոռա 4 ½ 0 - 1 1 Հարությունյան Դավիթ 4 35
19 12 Զաքարյան Լինա 4 0 1 - 0 0 Նախշքարյան Յուրա 4 30
20 24 Ղրջյան Ստելլա 4 0 1 - 0 0 Տոնոյան Էդմոն 4 39

Round 5

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 5 Գալստյան Նարեկ 4 4 1 - 0 Կաղզվանցյան Գոռ 4 14
2 17 Հակոբյան Ալբերտ 4 0 - 1 Պետրոսյան Գարեգին 4 34
3 11 Դարբինյան Տիգրան 4 3 0 - 1 3 Մարտիրոսյան Արման 4 28
4 32 Պապոյան Էդմոն 4 3 0 - 1 3 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 20
5 37 Սարիբեկյան Սամվել 4 3 ½ - ½ 3 Մարանջյան Կարինա 4 26
6 19 Հարությունյան Խորեն 4 0 - 1 3 Մարանջյան Տիգրան 4 27
7 3 Ավդալյան Լևոն 4 0 - 1 Դադայան Ասատուր 4 10
8 22 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 2 0 - 1 2 Ասատրյան Մենուա 4 2
9 35 Հարությունյան Դավիթ 4 2 ½ - ½ 2 Ավետիսյան Կոլյա 4 4
10 16 Կուրղինյան Տիգրան 4 2 0 - 1 2 Մանուկյան Մարտին 4 25
11 31 Շահբազյան Նարեկ 4 2 0 - 1 2 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 18
12 21 Հովհաննիսյան Նորայր 4 2 1 - 0 2 Պողոսյան Սերգեյ 4 36
13 7 Գևորգյան Աշոտ 4 0 - 1 2 Վարոսյան Մարիա 4 38
14 23 Ղայֆաջյան Հայկ 4 1 - 0 Գևորգյան Գևորգ 4 8
15 29 Մուրադյան Արեն 4 - - + Պետրոսյան Արտյոմ 4 40
16 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 1 0 - 1 1 Լևոնյան Սամվել 4 13
17 9 Գևորգյան Հովհաննես 4 1 1 - 0 1 Ղրջյան Ստելլա 4 24
18 15 Կարապետյան Սարգիս 4 1 1 - 0 1 Զաքարյան Լինա 4 12
19 33 Պապոյան Արման 4 1 - - + ½ Գրիգորյան Ժոռա 4 6
20 30 Նախշքարյան Յուրա 4 0 + - - 0 Տոնոյան Էդմոն 4 39

Round 6

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 34 Պետրոսյան Գարեգին 4 1 - 0 5 Գալստյան Նարեկ 4 5
2 27 Մարանջյան Տիգրան 4 4 0 - 1 4 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 20
3 28 Մարտիրոսյան Արման 4 4 0 - 1 Հակոբյան Ալբերտ 4 17
4 10 Դադայան Ասատուր 4 1 - 0 Մարանջյան Կարինա 4 26
5 14 Կաղզվանցյան Գոռ 4 1 - 0 Սարիբեկյան Սամվել 4 37
6 2 Ասատրյան Մենուա 4 3 0 - 1 3 Մանուկյան Մարտին 4 25
7 38 Վարոսյան Մարիա 4 3 1 - 0 3 Դարբինյան Տիգրան 4 11
8 18 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 3 0 - 1 3 Պապոյան Էդմոն 4 32
9 3 Ավդալյան Լևոն 4 1 - 0 3 Հովհաննիսյան Նորայր 4 21
10 4 Ավետիսյան Կոլյա 4 1 - 0 Հարությունյան Խորեն 4 19
11 40 Պետրոսյան Արտյոմ 4 0 - 1 Հարությունյան Դավիթ 4 35
12 9 Գևորգյան Հովհաննես 4 2 1 - 0 Ղայֆաջյան Հայկ 4 23
13 13 Լևոնյան Սամվել 4 2 1 - 0 2 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 22
14 31 Շահբազյան Նարեկ 4 2 1 - 0 2 Կարապետյան Սարգիս 4 15
15 36 Պողոսյան Սերգեյ 4 2 1 - 0 2 Կուրղինյան Տիգրան 4 16
16 8 Գևորգյան Գևորգ 4 1 - 0 Գրիգորյան Ժոռա 4 6
17 29 Մուրադյան Արեն 4 - - + Գևորգյան Աշոտ 4 7
18 30 Նախշքարյան Յուրա 4 1 0 - 1 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 1
19 24 Ղրջյան Ստելլա 4 1 + - - 1 Պապոյան Արման 4 33
20 12 Զաքարյան Լինա 4 1 + - - 0 Տոնոյան Էդմոն 4 39

Round 7

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 20 Հովհաննիսյան Գուրգեն 4 5 Պետրոսյան Գարեգին 4 34
2 17 Հակոբյան Ալբերտ 4 5 Գալստյան Նարեկ 4 5
3 14 Կաղզվանցյան Գոռ 4 Դադայան Ասատուր 4 10
4 25 Մանուկյան Մարտին 4 4 4 Մարտիրոսյան Արման 4 28
5 32 Պապոյան Էդմոն 4 4 4 Մարանջյան Տիգրան 4 27
6 26 Մարանջյան Կարինա 4 4 Վարոսյան Մարիա 4 38
7 35 Հարությունյան Դավիթ 4 Ավդալյան Լևոն 4 3
8 37 Սարիբեկյան Սամվել 4 Ավետիսյան Կոլյա 4 4
9 18 Հարությունյան Դավիթ Ղ. 4 3 3 Ասատրյան Մենուա 4 2
10 21 Հովհաննիսյան Նորայր 4 3 3 Գևորգյան Հովհաննես 4 9
11 11 Դարբինյան Տիգրան 4 3 3 Պողոսյան Սերգեյ 4 36
12 13 Լևոնյան Սամվել 4 3 3 Շահբազյան Նարեկ 4 31
13 19 Հարությունյան Խորեն 4 Գևորգյան Աշոտ 4 7
14 23 Ղայֆաջյան Հայկ 4 Պետրոսյան Արտյոմ 4 40
15 1 Ալեքսանյան Արտավազդ 4 2 Գևորգյան Գևորգ 4 8
16 12 Զաքարյան Լինա 4 2 2 Կուրղինյան Տիգրան 4 16
17 24 Ղրջյան Ստելլա 4 2 2 Կարապետյան Սարգիս 4 15
18 6 Գրիգորյան Ժոռա 4 2 Ղայֆաջյան Դավիթ 4 22
19 30 Նախշքարյան Յուրա 4 1 Մուրադյան Արեն 4 29
20 39 Տոնոյան Էդմոն 4 0 0 bye
21 33 Պապոյան Արման 4 1 0 not paired

Round 8

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
1 33 Պապոյան Արման 4 1 0 not paired

Round 9

M. No. Name Elo Pts. Result Pts. Name Elo No.
2 33 Պապոյան Արման 4 1 0 not paired

Players ranking

Rk. No.Ini. Name FED Elo Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1 34 Պետրոսյան Գարեգին ARM 4 5,5 17,0 19,0 3
2 5 Գալստյան Նարեկ ARM 4 5,0 19,5 21,0 3
3 20 Հովհաննիսյան Գուրգեն ARM 4 5,0 17,5 19,5 4
4 17 Հակոբյան Ալբերտ ARM 4 4,5 20,0 22,0 3
5 14 Կաղզվանցյան Գոռ ARM 4 4,5 19,0 21,0 3
6 10 Դադայան Ասատուր ARM 4 4,5 15,5 16,0 3
7 32 Պապոյան Էդմոն ARM 4 4,0 18,0 20,0 3
8 28 Մարտիրոսյան Արման ARM 4 4,0 16,0 18,0 3
9 25 Մանուկյան Մարտին ARM 4 4,0 16,0 17,0 3
10 27 Մարանջյան Տիգրան ARM 4 4,0 15,0 16,0 3
11 38 Վարոսյան Մարիա ARM 4 4,0 12,0 13,5 3
12 26 Մարանջյան Կարինա ARM 4 3,5 19,5 21,5 4
13 37 Սարիբեկյան Սամվել ARM 4 3,5 15,5 17,5 3
14 3 Ավդալյան Լևոն ARM 4 3,5 15,5 17,5 2
15 35 Հարությունյան Դավիթ ARM 4 3,5 15,5 16,5 3
16 4 Ավետիսյան Կոլյա ARM 4 3,5 14,5 16,5 3
17 21 Հովհաննիսյան Նորայր ARM 4 3,0 18,5 21,5 3
18 11 Դարբինյան Տիգրան ARM 4 3,0 18,5 19,0 3
19 31 Շահբազյան Նարեկ ARM 4 3,0 18,0 19,5 2
20 36 Պողոսյան Սերգեյ ARM 4 3,0 17,5 19,0 3
21 13 Լևոնյան Սամվել ARM 4 3,0 16,5 18,5 3
22 9 Գևորգյան Հովհաննես ARM 4 3,0 16,0 17,5 2
23 18 Հարությունյան Դավիթ Ղ. ARM 4 3,0 16,0 17,0 3
24 2 Ասատրյան Մենուա ARM 4 3,0 15,5 17,0 3
25 19 Հարությունյան Խորեն ARM 4 2,5 20,5 23,0 3
26 23 Ղայֆաջյան Հայկ ARM 4 2,5 17,0 19,0 3
27 8 Գևորգյան Գևորգ ARM 4 2,5 16,5 17,5 3
28 7 Գևորգյան Աշոտ ARM 4 2,5 15,5 16,0 2
29 40 Պետրոսյան Արտյոմ ARM 4 2,5 15,0 16,0 2
30 1 Ալեքսանյան Արտավազդ ARM 4 2,0 21,0 21,5 3
31 16 Կուրղինյան Տիգրան ARM 4 2,0 20,0 23,0 3
32 15 Կարապետյան Սարգիս ARM 4 2,0 18,0 19,0 3
33 22 Ղայֆաջյան Դավիթ ARM 4 2,0 16,0 17,0 3
24 Ղրջյան Ստելլա ARM 4 2,0 16,0 17,0 3
35 12 Զաքարյան Լինա ARM 4 2,0 11,0 11,5 3
36 6 Գրիգորյան Ժոռա ARM 4 1,5 16,0 17,0 3
37 29 Մուրադյան Արեն ARM 4 1,5 15,5 18,0 2
38 33 Պապոյան Արման ARM 4 1,0 17,0 18,5 2
39 30 Նախշքարյան Յուրա ARM 4 1,0 13,0 13,5 3
40 39 Տոնոյան Էդմոն ARM 4 0,0 10,0 11,0 2