|
61 OBERT DE TERRASSA 2018 |
2018-04-20 |
2018-06-08 |
|
XIV Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - (184970) |
2018-04-07 |
2018-06-09 |
|
XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup A Code: 184667 |
2018-04-14 |
2018-06-09 |
|
XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup B Code: 184668 |
2018-04-14 |
2018-06-09 |
|
XII Obert d'Escacs de Llinars del Valles - Grup C (No Federats) |
2018-04-14 |
2018-06-09 |
|
VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC |
2018-04-14 |
2018-05-05 |
|
VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD |
2018-04-14 |
2018-05-05 |
|
VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU |
2018-04-14 |
2018-05-05 |
|
VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERMELL |
2018-04-14 |
2018-05-05 |
|
IV Jornada d'Escacs Escolars U8-U10 Pla d'Urgell 2018 |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
IV Jornada d'Escacs Escolars U12 Pla d'Urgell 2018 |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
IV Jornada d'Escacs Escolars U14-U16-U18 Pla d'Urgell 2018 |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
TERCER CAMPIONAT ESCOLA THAU GRUP DIMARTS CURS 2017-18 |
2018-04-04 |
2018-05-25 |
|
1r Obert Actiu Arnau de Palomar |
2018-04-15 |
2018-04-15 |
|
II Trobada Pasqua Escacs Llinars Torneig Blitz |
2018-04-01 |
2018-04-01 |
|
XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (183167) - V Memorial Josep Paredes |
2018-04-21 |
2018-06-16 |
|
XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (183169) - V Memorial Josep Paredes |
2018-04-21 |
2018-06-16 |
|
XX Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - V Memorial Josep Paredes |
2018-04-21 |
2018-06-16 |
|
VII Obert Escacs Vall del Tenes 2018 (182710) |
2018-04-06 |
2018-06-08 |
|
SOCIAL COPA 2018 - ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA |
2018-04-05 |
2018-05-17 |
|
XIV Obert Ciutat de Mataró - Memorial Viñas - Promoció |
2018-04-07 |
2018-06-09 |
|
Llampec Hostal Rosa |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
III Jornada d'Escacs Escolars U14-16 Pla d'Urgell 2018 |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
III Jornada d'Escacs Escolars U10-12 Pla d'Urgell 2018 |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
III Jornada d'Escacs Escolars - Pla d'Urgell 2018 - Sub 8 |
2018-04-07 |
2018-04-07 |
|
II CAMPIONAT ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - DIMARTS |
2018-04-10 |
2018-04-10 |
|
Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2018 Grup A |
2018-04-14 |
2018-06-09 |
|
Obert de la Delegacio de Tarragona. Memorial Calbet 2018 Grup B |
2018-04-14 |
2018-06-09 |
|
Campionat del Barcelonès d'equips s.8 |
2018-04-20 |
2018-05-04 |
|
Obert Delegació Lleida 2018 |
2018-04-14 |
2018-06-02 |
|
Promoció Obert Delegació Lleida 2018 |
2018-04-14 |
2018-05-05 |
|
TERCER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP |
2018-04-12 |
2018-05-13 |
|
Obert Delegacio Lleida Vallfogona 2018 |
2018-04-20 |
2018-06-15 |
|
6e. Torneig Actiu La Canalla den Nicolas |
2018-04-29 |
2018-04-29 |
|
IV Open blitz Memorial Adolfo Gonzalez |
2018-04-15 |
2018-04-15 |
|
XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup A -Event Code 180369- |
2018-04-06 |
2018-06-15 |
|
XXX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B -Event Code 180370- |
2018-04-06 |
2018-06-15 |
|
III Torneig Ràpides Sant Jordi Massanes 2018 |
2018-04-22 |
2018-04-22 |
|
XXIV Torneig D'Escacs Escolar Individual Escola D'Escacs de Barcelona 2018 |
2018-04-21 |
2018-04-21 |
|
Escolar La Gleva 2018 |
2018-04-21 |
2018-04-21 |
|
XII Obert Vilafranca C.U.C. |
2018-04-06 |
2018-05-25 |
|
II Torneig Obert del GOTIC - Club Escacs BCNEv.Code 185555 |
2018-04-24 |
2018-06-19 |
|
7e. Torneig Actiu La Canalla den Nicolas |
2018-04-29 |
2018-04-29 |