|
Chlumecký šachový festival - Turnaj mladších žáků (2012 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Čtvrtý turnaj GP ZK žáků v rapid šachu mládeže - Vsetín 4.5.2024 - kategorie U10 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
26. ročník Memoriálu Ladislava Zbořila |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Chlumecký šachový festival - Grand Prix ČR Ústí nad Labem |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
KP SŠS HD10 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Krajský přebor družstev mladších žáků 2024 |
|
|
|
Krajský přebor družstev v rapid šachu ŠSLK 2024 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Praha - 19. Zlatá Praha Rapid Open 23.06.2024 |
2024-06-23 |
2024-06-23 |
|
Praha - 19. Zlatá Praha Blitz Open 27.06.2024 |
2024-06-27 |
2024-06-27 |
|
Čtvrtý turnaj GP ZK žáků v rapid šachu mládeže - Vsetín 4.5.2024 - kategorie U12 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Praha - 19. Zlatá Praha Senior Open (S50+) 22.06.2024 - 28.06.2024 |
2024-06-22 |
2024-06-28 |
|
Praha - 19. Zlatá Praha Junior Open (U20) 22.06.2024 - 28.06.2024 |
2024-06-22 |
2024-06-28 |
|
Praha - 19. Zlatá Praha Round Robin C2 22.06.2024 - 28.06.2024 |
2024-06-22 |
2024-06-28 |
|
Praha - 19. Zlatá Praha Junior Rapid Open (U20) 22.06.2024 |
2024-06-22 |
2024-06-22 |
|
Čtvrtý turnaj GP ZK žáků v rapid šachu mládeže - Vsetín 4.5.2024 - kategorie U14 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Chlumecký šachový festival - Turnaj neregistrovaných a hráčů do Elo 1100, dospělí a mládež 2011 a starší |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
KP SŠS HD14 |
2024-03-24 |
2024-03-24 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
KP SŠS HD12 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Krajský přebor družstev v rapid šachu ŠSLK 2024 |
2024-05-04 |
2024-05-04 |
|
Kobyliský koník 2024 2. turnaj |
|
|
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
GP SSOK 24/24 Grygov HD18+Open |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
KP KHŠS mládeže 2024 - HD10 (nar. 2015 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
KP KHŠS mládeže 2023 - HD12 (nar. 2013 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
KP KHŠS mládeže 2023 - HD12 (nar. 2011 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
KP KHŠS mládeže 2024 - HD16 (nar. 2009 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
KP KHŠS mládeže 2024 - HD18 + HD20 (nar. 2005 a ml.) |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
34. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" |
2024-05-11 |
2024-05-11 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
ŠSPK - Krajský přebor mládeže 2024 – seznam hráčů |
2024-05-04 |
2024-05-05 |
|
Rapid PDŠS 2024 HD 12 |
|
|
|
Rapid PDŠS 2024 HD 14 |
|
|
|
Rapid PDŠS 2024 HD 16-20 |
|
|
|
Rapid PDŠS 2024 HD 10 |
|
|
|
Ostravský koník 2024 - Bleskový turnaj |
2024-05-03 |
2024-05-03 |
|
Chlumecký šachový festival - Open v bleskovém šachu |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
Oddílový turnaj Slavie Boskovice k 30. výročí založení klubu |
2024-05-05 |
2024-05-05 |
|
Boskovický soudek (2024) |
2024-05-19 |
2024-05-19 |
|
Bakalářská žízeň 2024 |
|
|
|
Mistrovství ČR mužů 2024 |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
GP SSOK 24/24 Grygov HD 14 |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
GP SSOK 24/24 Grygov HD 10 |
2024-05-08 |
2024-05-08 |
|
Ostravský koník 2024 - FIDE Open B |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
GP SSOK 24/24 Grygov HD 12 |
2024-04-13 |
2024-04-13 |
|
Ostravský koník 2024 - FIDE Open C |
2024-04-27 |
2024-05-05 |
|
Ostravský koník 2024 - FIDE Open A |
2024-04-27 |
2024-05-05 |